Főoldal Szövetség hírek

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Reloaded játéka

Sziasztok! Nyugodt játékos vagyok de ez már sok!
Minden szerdán kezdődött szép nyugott este jön 2 támadás felőlük.
Ekkor még úgy voltam vele egészségükre (koppantak)
csütörtök este kropatropa jegesen rámjött.
Megkérdeztem miért ezt válaszolta "Érdem miatt mentem és szerintem fogok is, hábi miatt leesett."  és még hozzátették a társai hogy normálisan támadtak.
én 290 es szinten vagyok ők 600+ :)
Vissza támadtam (auto) támadással csak hogy érezze ne kötekedjen
hát megbántam, tegnap este óta támadja a szövimet a reloded.
írtam diplomatának még szerdán , semmi válasz.

Egyik fickó aki támadott hogy ryan6 + szepi kérte meg rá hogy engem támadjon.
ryant jól ismerjük nem kötekszünk vele . Ha olvasod ezt (ryan) kérlek válaszolj igaz e :)

reloded vezetőségét kérem válaszoljanak a levemre vagy állítsák le a érdem lopó tagjaikat. köszönöm.

(csaba dokit megkérdeztem reloded nem a rendellenes akadémiája "nem komonikálnak velünk" )

ui: segítséget elfogadunk :)

Szép napot , Vívó

Nesilia - Arany Farkas

Vezető

Discord:YTMester Vívó  /SSH\#9442

Puszi  <3

• Mester Vívó (HU2)Mester Vívó (HU2) HU2 Bejegyzések: 24
    szerkesztette ezt: 27.11.2020
    Reloaded leírásában ez is található:
    Csak játszunk, és közben tanulunk.
    "Sportszerűen, mert tudjuk, hogy aki itt van, szintén játszani szeretne."

Szerintem ezt kikéne venni mert nem igaz, sportszerűség? 600+ osok támadnak 290 es kastit
    stb..

Nesilia - Arany Farkas

Vezető

Puszi  <3

• kropatropa (HU2)kropatropa (HU2) HU2 Bejegyzések: 2
    Szia!

Ha már említésre kerültem. Tegnap este pontosan 21:42-kor csapódott egy seregem Nálad jegesen, ezt ügyesen megfogtad. Mivel a csarnokkal a rengeteg hirtelen szintlépésem miatt eléggé le vagyok maradva és + hullám se volt a pkn, ezért csak 5 hullámos sereggel tudtam menni, úgy gondolom ezt egy nálad jóval kisebb szintű játékos is megfogja. Szerintem semmi inkorrekt dolog nem volt részemről és etikettet sem szegtem, cáfold meg ha ez nem így van. Te visszajöttél egy sereggel zöldön rá nemsokkal, kivédtem, semmi problémám nem volt és nincs is vele. Az érdemem elég szépen leesett, mivel varjú volt mi másért mentem volna? Ma is ment tőlem egy sereg hozzátok, fővárra. Nem figyeltem melyik szövetségbe van az illető, elég sok kimenőm volt a mai nap is. Ezt szintén ki lett védve, szerintem ezzel sem voltam etikátlan és inkorrekt.

További jó játékot!

K
  • patrik78 (HU2)patrik78 (HU2) HU2 Bejegyzések: 190
    Szia!

Ha már említésre kerültem. Tegnap este pontosan 21:42-kor csapódott egy seregem Nálad jegesen, ezt ügyesen megfogtad. Mivel a csarnokkal a rengeteg hirtelen szintlépésem miatt eléggé le vagyok maradva és + hullám se volt a pkn, ezért csak 5 hullámos sereggel tudtam menni, úgy gondolom ezt egy nálad jóval kisebb szintű játékos is megfogja. Szerintem semmi inkorrekt dolog nem volt részemről és etikettet sem szegtem, cáfold meg ha ez nem így van. Te visszajöttél egy sereggel zöldön rá nemsokkal, kivédtem, semmi problémám nem volt és nincs is vele. Az érdemem elég szépen leesett, mivel varjú volt mi másért mentem volna? Ma is ment tőlem egy sereg hozzátok, fővárra. Nem figyeltem melyik szövetségbe van az illető, elég sok kimenőm volt a mai nap is. Ezt szintén ki lett védve, szerintem ezzel sem voltam etikátlan és inkorrekt.

További jó játékot!

K

A válaszod tiszteletre méltó, ellenben ha a szövetség nagy része támadja az már kevésbé korrekt bár kívülről ezt igazából nem lehet látni.

Üdv: Stewe
  • Mester Vívó (HU2)Mester Vívó (HU2) HU2 Bejegyzések: 24
    helyettessel megbeszélten az ügyet.
    Moderátor kérem zárja le a topicot. köszönöm
    Nesilia - Arany Farkas

Vezető

Puszi  <3

Ez a beszélgetés lezárult..