Főoldal Humor és szórakozás

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Az év GGE poénja.

Kr1sz (HU2)Kr1sz (HU2) HU2 Bejegyzések: 44
Arany egyenlegem: 1,2 millió
Távoli világok belépési díja: 50 millió

Rákattintok a kastélyáthelyezési zseton vásárlás opcióra, erre az a fenomenális kép/mondat fogad, hogy 
Küldd el az adószedődet, hogy szedjen be egy kis pénzt
(48, 8 milliót pontosabban)

Adószedő... 300 rubin - 24 óra - 4838 arany

Ez annyit tesz, hogy a hiányzó összegért kb 10.000 alkalommal kell elküldenem az adószedőt, ami mondhatni 27 év és 3.000.000 rubin

Ne kövezzetek meg, ez csak az én gondolatmenetem, egész jót nevettem most rajta   :D

Egy földi királyság sem létezhet az emberek
  egyenlőtlensége nélkül. Vannak szabadok,
  vannak jobbágyok, uralkodók és alattvalók.

• patrik78 (HU2)patrik78 (HU2) HU2 Bejegyzések: 150
    Te is egy rosszindulat nélküli kukacoskodó vagy akárcsak én, mert én még mindig szerezni szeretnék csak azt nem tudom hogy hol
  • Kr1sz (HU2)Kr1sz (HU2) HU2 Bejegyzések: 44
    Te is egy rosszindulat nélküli kukacoskodó vagy akárcsak én, mert én még mindig szerezni szeretnék csak azt nem tudom hogy hol
    Hát, figyelj.. Ha van szabad 27 éved és 3.000.000 rubinod akkor So easy win.. :wink:
    Ha nincs annyi rubin, akkor 50 év alatt ingyen is meglehet  :D

• T Challa (HU1)T Challa (HU1) HU1 Bejegyzések: 45
    Patrik!
    Ezt nem nehéz begyűjteni, csak a nomád / szamu event alatt a zsetonokat / táblákat az aranyra költsétek el.
    Nekem bejött, 500k zsetonból kijött kb. 80millió arany.

Viszont semmi másra nem költök, nem fejlesztek csak azért hajtok hogy kimehessek a távoli világokba, az nekem túl egyhangú lenne, bár így se valami változatos, de legalább találok ezt azt amivel foglalkozhatok.
    Valamint a lengyelek azt mondták hogy aa földi halandók kevés eséllyel vannak mivel azért ott is történtek változások és a 100e arany amit visszacsepegtetnek  nem sok mindenre elég.

• kentix (HU2)kentix (HU2) HU2 Bejegyzések: 51

Rákattintok a kastélyáthelyezési zseton vásárlás opcióra, erre az a fenomenális kép/mondat fogad, hogy 

Ez annyit tesz, hogy a hiányzó összegért kb 10.000 alkalommal kell elküldenem az adószedőt, ami mondhatni 27 év és 3.000.000 rubin

Ne kövezzetek meg, ez csak az én gondolatmenetem, egész jót nevettem most rajta   :D

Csak 27 év és pár ezer rubint legalább valami nehézségi szintet lehet állítani ? nem szeretem normálon tolni a gameket :D
    kentix (HU2) mondta:

Csak 27 év és pár ezer rubint legalább valami nehézségi szintet lehet állítani ? nem szeretem normálon tolni a gameket :D
    Mi legyen veled... Megvan! Vegyél relikvia szettet még 999.999 rubinért, de annak az árát csak szintugrással érheted el :P

• Tomi0425 (HU2)Tomi0425 (HU2) HU2 Bejegyzések: 130
    Ti még szedtek adót? :D 
    Én nomádozni szoktam, lett 10 millió arany profitom meg 80M profit táblából az előzőnél, laza volt a távoli, amúgy nekem tetszik ,remélem így marad.

"Mert ekkora Cégnél ez nem okozhat problémát!"

Ti még szedtek adót? :D 
    Én nomádozni szoktam, lett 10 millió arany profitom meg 80M profit táblából az előzőnél, laza volt a távoli, amúgy nekem tetszik ,remélem így marad.

Valamiből sejtettem, hogy 70/800 vagy tudod :D De egy két szint társadnak is meggyűlik a baja ezzel, mert az aranyat másra is szokás felhasználni, ugyan úgy ahogy a táblákat is. 50 millió azért, hogy egy kb egy hetes eventen részt vehess  :D

Akkor szabad küzdeni én nem tehetem meg a kimenetelt, de sok sikert mindenkinek.

Pl. Mire használod az aranyat? Max relikusra lehet eltolni sokat, de arra jóval több ment el nekem.

De tulajdonképpen nem igazán tudom költeni, ahogy a nomád táblákat sem. Max katonát lehetne kivenni, mert lófarkost százezerszámra lehet a kovácstól, de a katikkal IS az a baj, hogy gyengék, szamu még ûgy jó. Maxos rablókat egyszer körbevered, már az is 1,5-2m arany, de párszázezer fix. Ha meg drága Lenne a toborzás, ott vannak az épületelemek.

ha ránézel a váramra látni fogod hogy vannak még hiányosságok, mint ahogy tudásbeli problémák is vannak, de ettől független elvagyok.
    ha ránézel a váramra látni fogod hogy vannak még hiányosságok, mint ahogy tudásbeli problémák is vannak, de ettől független elvagyok.
    A legtöbb játékosnak vannak még pótolni valói, ahogy nekem is még bőven de nagyon bőven :smiley:
    Ezért sem engedhetünk meg magunknak 50 milkót a semmire

• El Tornado (HU2)El Tornado (HU2) HU2 Bejegyzések: 6
    A nomád, szamus táblát ha nem kell más, lehet aranyra költeni, 500k táblóból lesz 70m arany, és ott is van a belépő a távolira.
    "Bízz magadban, ha a tenger lángra kap, merj szeretni, mikor a csillagok visszafelé járnak."
  • BM RotBM Rot Moderator Bejegyzések: 677
    Sziasztok!

Nem tudom, hogy lesz-e valami változtatás a belépődíj és egyéb téren, jelenleg arról tudok, hogy a visszajelzések alapján áttekintik újra ezt a rendszert. Talán csökkentenek az árakon vagy módosítanak valamit, amivel kedvezőbbé tehetik az eventet, mert jelenleg kevesebb játékos van kint, mint amennyi jutalmat kap és nyilván ez a cégnek sem kedvező.
    A következő alkalommal szerintem másik verzió lesz, nem ez az örökségvadászatos, mire újra ez következik a körforgásban, talán lesz módosítás a visszajelzések alapján.

Rot
    BM Rot mondta:
    Sziasztok!

Nem tudom, hogy lesz-e valami változtatás a belépődíj és egyéb téren, jelenleg arról tudok, hogy a visszajelzések alapján áttekintik újra ezt a rendszert. Talán csökkentenek az árakon vagy módosítanak valamit, amivel kedvezőbbé tehetik az eventet, mert jelenleg kevesebb játékos van kint, mint amennyi jutalmat kap és nyilván ez a cégnek sem kedvező.
    A következő alkalommal szerintem másik verzió lesz, nem ez az örökségvadászatos, mire újra ez következik a körforgásban, talán lesz módosítás a visszajelzések alapján.

Rot
    Akárhogy is lesz, legalább nevettem egy jót.  :p

Én meg kaptam ingyen 900 épitésit, sok fejlesztésit meg 10000 vetedémont.

Sign In to comment.