Főoldal Technikai problémák és bugok

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Eltűnő katonák

Feltűnt nekem, hogy csekélyke mennyiségű fürge és gyorslábú katonám, a Beri vége után valamikor egyszerűen eltűnt. 2 erődből összesen 2 ezer 500 katona hiányzik, meglepően kerek mennyiség, persze 2 részletben...innen is egy kicsi, onnan is egy kicsi. Az adott katona típusból mindkét erődben 2500-2500 volt, ez feleződött meg, ezzel egyidejűleg az 1000 alatti óránkénti kajafogyás átment 3000ezres kajaplusszba. Supportnak persze jelentve, képpel, no de ugyse tesznek semmit...
Kérdezném, csak nálam volt ilyen csuda, vagy másnál is, és akkor ez megint egy Beris bug...ja, reggel etetésnél még meg voltak, mert rablózni kellett az éjszakai kajadőzsölésük miatt, és amikor beri után legközelebb beléptem, már plusszban volt a kaja, semmi fogyás, 200 ezer feletti kaja minden raktárban...és persze se nem toboroztam, se nem töröltem, nem nyomkodtam semmiféle gombot össze/vissza, sőt 'úton sincsenek', meg állomásoztatva se.
Hát ha valaki hozzám hasonlóan járt, azé írjon ide, ne egyedül busongjak a nehezen megszerzett de könnyen eltűnő katik hült helye felett:(
Sahrazad
'Minden állat egyenlő, de egyesek még egyenlőbbek'.

• kentix (HU2)kentix (HU2) HU2 Bejegyzések: 51
    Feltűnt nekem, hogy csekélyke mennyiségű fürge és gyorslábú katonám, a Beri vége után valamikor egyszerűen eltűnt. 2 erődből összesen 2 ezer 500 katona hiányzik, meglepően kerek mennyiség, persze 2 részletben...innen is egy kicsi, onnan is egy kicsi. Az adott katona típusból mindkét erődben 2500-2500 volt, ez feleződött meg, ezzel egyidejűleg az 1000 alatti óránkénti kajafogyás átment 3000ezres kajaplusszba. Supportnak persze jelentve, képpel, no de ugyse tesznek semmit...
    Kérdezném, csak nálam volt ilyen csuda, vagy másnál is, és akkor ez megint egy Beris bug...ja, reggel etetésnél még meg voltak, mert rablózni kellett az éjszakai kajadőzsölésük miatt, és amikor beri után legközelebb beléptem, már plusszban volt a kaja, semmi fogyás, 200 ezer feletti kaja minden raktárban...és persze se nem toboroztam, se nem töröltem, nem nyomkodtam semmiféle gombot össze/vissza, sőt 'úton sincsenek', meg állomásoztatva se.
    Hát ha valaki hozzám hasonlóan járt, azé írjon ide, ne egyedül busongjak a nehezen megszerzett de könnyen eltűnő katik hült helye felett:(

Miért hagytad nyitva a hátsó ajtót? köztudott tény ha elől biztonságiak vannak akkor hátúl megyünk...
    Vagy Game of Thrones-t játszotak és a falról a 5m mély hóba ugrottak és így nem kaptam fall demagot, de egy gonosz vár úr arra járt és elrabólta őket.. Szerintem ez történt. :D
  • harcizombi (HU2)harcizombi (HU2) HU2 Bejegyzések: 398
    1: Kentix, részegen ne írj kérlek a fórumra :D 
    2: Sahrazad, ajánlok valamit visszaszerzésre: KOVÁCSMESTER, sokat lehet ott venni (nem mintha nem tudnád :D).
    3: Supportnak felesleges írni, falra borsó le borsó.
    4: Ezt a háború miatt taktikailag "butaság" volt kiírni.
  • sahrazad (HU2)sahrazad (HU2) HU2 Bejegyzések: 392
    2: Sahrazad, ajánlok valamit visszaszerzésre: KOVÁCSMESTER, sokat lehet ott venni (nem mintha nem tudnád :D).
    Zombi!
    1. Tudom, neked nem tűnt fel, de én már nem vagyok 'részese' a háborúnak (Már ha a Rendellenes-deres meccsre gondolsz).
    2. Gyorslábú (lopakodó) katikat Kovácsmesternél venni nem lehet, 1-2 havonta egyszer levő szamunál lehet csak beszerezni, és nekem spec. célra kell, más kati típus nem jó.
    3.Egy nálad erősebb, veled rokonszenvező játékost butaság lebutázni:DDD
    4.Kentix, írj nyugodtan máskor is 'részegen':DDD
    Sahrazad
    'Minden állat egyenlő, de egyesek még egyenlőbbek'.
  • kentix (HU2)kentix (HU2) HU2 Bejegyzések: 51
    Zombi!
    1. Tudom, neked nem tűnt fel, de én már nem vagyok 'részese' a háborúnak (Már ha a Rendellenes-deres meccsre gondolsz).
    2. Gyorslábú (lopakodó) katikat Kovácsmesternél venni nem lehet, 1-2 havonta egyszer levő szamunál lehet csak beszerezni, és nekem spec. célra kell, más kati típus nem jó.
    3.Egy nálad erősebb, veled rokonszenvező játékost butaság lebutázni:DDD
    4.Kentix, írj nyugodtan máskor is 'részegen':DDD
    De nem voltam részeg! de a kedvetekért az leszek  és majd megnézük mit hordok össze nektek :D
Sign In to comment.