Főoldal Technikai problémák és bugok

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Szamuráj, Nomád, stb... Égéskor várakozási idő átugrása.

Kr1sz (HU2)Kr1sz (HU2) HU2 Bejegyzések: 44
szerkesztette ezt: 11.09.2020 itt: Technikai problémák és bugok
Nos, nem tudom, hogy hiba-e, direkt van-e vagy csak egy újabb trükk a rubinok pazarlására, de azért megkérdezem.
Adott egy szamurájtábor ami eléri a 90. szintet, ugye innentől van az, hogy támadások után van egy (ha jól tudom) körülbelül 2 órás várakozási idő.
Ez régebben, még amikor megszokott volt a színes Event környezet olyan 50-60 rubinnal átugorható volt, most viszont ebből a 60-ból 9000-10000 rubin lett. A 2 óráshoz képest elég irreálisnak érzem (összevetve az építkezés átugrással). 
Röviden ez hiba, trükk vagy mi egyéb más?

Ui.: Nem azért írom, mert fáj átugrani, csak kérdem.

Előre is köszi a válasz(oka)t!

KINGExael
Egy földi királyság sem létezhet az emberek
  egyenlőtlensége nélkül. Vannak szabadok,
  vannak jobbágyok, uralkodók és alattvalók.

• T Challa (HU1)T Challa (HU1) HU1 Bejegyzések: 45
    Nos, nem tudom, hogy hiba-e, direkt van-e vagy csak egy újabb trükk a rubinok pazarlására, de azért megkérdezem.
    Adott egy szamurájtábor ami eléri a 90. szintet, ugye innentől van az, hogy támadások után van egy (ha jól tudom) körülbelül 2 órás várakozási idő.
    Ez régebben, még amikor megszokott volt a színes Event környezet olyan 50-60 rubinnal átugorható volt, most viszont ebből a 60-ból 9000-10000 rubin lett. A 2 óráshoz képest elég irreálisnak érzem (összevetve az építkezés átugrással). 
    Röviden ez hiba, trükk vagy mi egyéb más?

Ui.: Nem azért írom, mert fáj átugrani, csak kérdem.

Előre is köszi a válasz(oka)t!

KINGExael
    Szia!
    Ez nem trükk, a nomádnál is ennyit kell költeni, ha jól emlékszem... Sőt! Szerintem a rablóbárónál is.
    Az építkezéssel ellentétben az NPC-s idő átugrása jóval költségesebbek, mivel ott lehet erőforrásokat nyerni, meg néha-néha rubintot... Szóval, szerintem érthető hogy miért.
    Az idő átugrással kapcsolatban. Véletlenül, nem pont 1óra 30percet kell belefektetni?

Tisztelettel!

• Kr1sz (HU2)Kr1sz (HU2) HU2 Bejegyzések: 44
    Szép napot!
    Igen, mindenhol annyiba kerül, viszont furcsa, mert régebben ezt 9 rubinnból is megtehettem.

Üdv, KINGexael!
    Egy földi királyság sem létezhet az emberek
      egyenlőtlensége nélkül. Vannak szabadok,
      vannak jobbágyok, uralkodók és alattvalók.

Sign In to comment.