Főoldal Technikai problémák és bugok

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Piac szekerek

Szövinkben sok tagnak így nekem is olyan gondunk van, Piac szekerekkel nem lehet erőforrásokat szállítani, sem kastélyból sem erődőkből, azt írja ki A kiválasztott kastély összes piac szekere úton van csak akkor tudsz majd ismét erőforrásokat szállítani ha a piac szekerek  vissza értek,:: de hogyan mikor nem is lehet szállítani,  űdvAssesinos tábor  Jenőúr
«1

• lucifer1 (HU2)lucifer1 (HU2) HU2 Bejegyzések: 91
    Sziasztok, a szövetségben nálunk is felmerült ez a probléma

üdv
    Lucifer
  • Litania (HU2)Litania (HU2) HU2 Bejegyzések: 26
    Jelzem, hogy van relis várparival összefüggő bug (ott működik hogy visszaveszem a mennyiséget alapra) és van olyan, amikor  mint szövitársamnál, sehonnan sem tud küldeni, lásd mint fenn "összes piacszekér úton van" Rákérdeztem nem relis várparancsnok miatt! 
    Litania @ hu 2
  • sahrazad (HU2)sahrazad (HU2) HU2 Bejegyzések: 385
    Igen, nálam is ez a helyzet "összes piacszekér úton van" és bármit próbálok csinálni, semmi se használ. És nincs a relis vpki-mon se piacszekér növelő opció...hát nem tudom, egyre több a hiba, kezd nagyon elmenni a kedvem a dologtól, mert eltelt már 30 óra a frissítés óta, gondolom, nem csak a magyar szerveren van ez a hiba, és még senki se szólt semmit arról, mikor és hogyan fogják javítani:(
    Sahrazad
    'Minden állat egyenlő, de egyesek még egyenlőbbek'.
  • kalev (HU2)kalev (HU2) HU2 Bejegyzések: 7
    Szövinkben sok tagnak így nekem is olyan gondunk van, Piac szekerekkel nem lehet erőforrásokat szállítani, sem kastélyból sem erődőkből, azt írja ki A kiválasztott kastély összes piac szekere úton van csak akkor tudsz majd ismét erőforrásokat szállítani ha a piac szekerek  vissza értek,:: de hogyan mikor nem is lehet szállítani,  űdvAssesinos tábor  Jenőúr

Nálam is ez a hibaüzenet jelenik meg.

Ismét elküldöm a képet a hibaüzenetről, remélem láthatóbb lesz.
  • Danger:D (HU2)Danger:D (HU2) HU2 Bejegyzések: 65
    Kevesebbet küldjetek min a max és akkor nem lesz bugos..
    ~The dreams are gone. Midnight has come. The darkness is our new kingdom.~

Kevesebbet küldjetek min a max és akkor nem lesz bugos..
    Ha visszaolvasol, akkor láthatod, reggel óta arról beszélünk, hogy NEM MŰKÖDIK A KEVESEBB KÜLDÉS!!!! 1 darab fát, követ vagy kaját se lehet küldeni! Olvass vissza!!!! Reggel ezzel kezdtük, van egy másik topic ugyan erről, amit már éjjel megnyitott valaki, ott már tisztáztuk, hogy a kevesebb küldés azoknál működik, akiknek van a várpariján szállítási bónusz, akinek nincs, annál nem működik, amúgy az se működött, hogy levettem a hőst és hős nélküli erődből próbáltam küldeni!
    Sahrazad
    szerkesztette ezt: 03.09.2020
    Érdekes, nekem nem enged 18k-t küldeni, de 15k már megy...

Edit: Dátummal együtt fényképeztem mielőtt jönne valaki hogy SzErKeszTetT. Ja és nincs + piacszekér a főmön.

Nem egyféle a hiba, nekem 1 erődömből mindent enged, a világokban csökkentett mennyiséget és 2 erődből meg semmit, de ezt is leírtuk már reggel. Olvasd a másik posztot. Ott a moderátor linkje, amiről eléred.
    Sahrazad
  • Csigu007 (HU2)Csigu007 (HU2) HU2 Bejegyzések: 5
    Nálam ez a helyzet, egy erődből sehogy sem enged küldeni anyagot... Remélem hamar javítják...
  • Rhiannon (HU2)Rhiannon (HU2) HU2 Bejegyzések: 118
    Rettenetesen idegesítő már ez, miért nem képesek megcsinálni?!
  • zoltanbabos (HU2)zoltanbabos (HU2) HU2 Bejegyzések: 18
    Nálam is ez a probléma. A kastélyomból erősen fogy a kaja, de nem tudok az erődökből átküldeni, pedig pluszos a termelés! Addig várnak míg elmennek a védőim vagy van remény arra, hogy csinálnak is valamit?
    Zoltán
    zoltanbabos @ hu 2
  • Nyelesdorgo (HU1)Nyelesdorgo (HU1) HU1 Bejegyzések: 20
    szerkesztette ezt: 04.09.2020
    Sziasztok!

HU1-en is fennáll a probléma, frissítés óta.

Nyd
    Nyelesdorgo @ hu 1
  • Szakcsi (HU2)Szakcsi (HU2) HU2 Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 09.09.2020
    Sziasztok!

Hasonló a gondom a piac szekerekkel. Többször jeleztem a suportnak, válasz dolgoznak rajta. Jó de meddig, Karácsonyig?
    Mit kapunk kompenzációnak hogy hibásan működik a programjuk? Ők szúrták el és mi isszuk a levét.
    Részemről megszüntetek minden pénzes vásárlást. Már a havi játékos előfizetésemet is lemondtam. Ilyen működtetői hozzáállás nem érdemli meg hogy akár 1 Ft-t is rá költsünk egy rosszul működő rendszerre.
    [...].
    Üdv: Pápcsó56
    Post edited by BM Rot on
    Hiába mondod hogy ne költsön senki, mert aki csak rubival tud elérni bármit az úgyis fog belerakni pénzt.

• Babba11 (HU2)Babba11 (HU2) HU2 Bejegyzések: 3
    Látom hiába ir mindenki semmit sem tesznek eme hiba ellen!!! akkor mi legyen ne játszunk többé????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Kibera (HU2)Kibera (HU2) HU2 Bejegyzések: 5
    Sziasztok. 
    Én még csak most vettem észre, hogy két erődömből nem tudok egyáltalán küldeni piaci szekereket. A harmadikból igen és a kinti világból is sikerült küldenem a zöldre. Remélem hamar sikerül ki javítani a hibát. 

Üdv 
    Kibera
  • Pokoli (HU2)Pokoli (HU2) HU2 Bejegyzések: 9
    El telt két hét, ha nem több. Piac szekerek még mindig nem működnek rendesen. A horizonton túl kalandból másodszor nem kapjuk meg ami jár és ráadásul a kupás feladatnál /eredmények,kalandok, leg alján/ másodszor nem írják jóvá. Hát bocsánat BM ROT, tele rakhatod a képeddel a fél oldat de hiányzik Uriel. Turom hogy Neked se könnyű. De valamerre haladjunk már.

Sign In to comment.