Főoldal Technikai problémák és bugok

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Piacszekér bug

Rot, Yoda mester!

-1-re csökken a piacszekér és nem engedi elküldeni a nyersit. 
Gondoltam megírom, emlékezzünk meg erről is :blush:

«1

• jani48 (HU2)jani48 (HU2) HU2 Bejegyzések: 5
    Én sem tudom használni a piacszekereket!
  • James Bond007 (HU2)James Bond007 (HU2) HU2 Bejegyzések: 1
    Dettó nálam sem működik a piaci szekér, közli, h mind úton van  :#
  • sahrazad (HU2)sahrazad (HU2) HU2 Bejegyzések: 385
    Ugyanez,mert ' a kiválasztott kastély összes szekere úton van', pedig nincs is, egy se:DDD
    Jó ez a szekérsztrájk, csak így éhen halnak a katonáim...ja és mindez a frissítés óta, ami nem csak etetési probléma, hanem az új műemlékeket se lehet feltölteni...
    hajhaj, nagy a baj...
    Sahrazad
    'Minden állat egyenlő, de egyesek még egyenlőbbek'.
  • gomes111 (HU2)gomes111 (HU2) HU2 Bejegyzések: 118
    Segítség nálam a következő vált be:

Ha a szekér mennyiségét valamelyest kevesebbre állítjátok már el engedi küldeni!

PL: 39e helyett 33e-t akarok küldeni úgy már megy a dolog!
    gomes111_Hu2
    Hun-Foglalás szövetség
    Marsall
  • Varga Józsefné (HU2)Varga Józsefné (HU2) HU2 Bejegyzések: 90
    Sajnos nálam is ez van,nem tudom küldeni a  nyersit nem indulnak a  szekerek.
    zsó
  • sahrazad (HU2)sahrazad (HU2) HU2 Bejegyzések: 385
    Segítség nálam a következő vált be:

Ha a szekér mennyiségét valamelyest kevesebbre állítjátok már el engedi küldeni!

PL: 39e helyett 33e-t akarok küldeni úgy már megy a dolog!
    Kösz az ötletet. Kipróbáltam. Sajna nálam ez nem műkszik...még 2 darab kaját se enged küldeni:(

Sahrazad
    'Minden állat egyenlő, de egyesek még egyenlőbbek'.
  • BM RotBM Rot Moderator Bejegyzések: 655
    Tipp 1: ahonnan küldeni szeretnétek, annak a kastélynak/erődnek a várparancsnokán ne olyan hős legyen, ami növeli a piac szekerek kapacitását (mivel ez a hatás váltja ki a bugot)
    Tipp 2: ha mégis ilyen várparancsnok-hőst használnátok, annyival kevesebb erőforrást küldjetek, amennyit a hős hatása jelent.
  • márk199 (HU2)márk199 (HU2) HU2 Bejegyzések: 1
    Sziasztok!Sajnálattal tapasztalom, hogy még mindig nem lehet a piacszekereket használni a fő kastély és az erődök között maximális kapacitással, pedig jó pár nap eltelt azóta. olvasom a tanácsokat, de szerintem nem ez a megoldás a problémára. Kevés szabadidőmben nem bosszankodni akarok folyamatosan egy játék miatt, hanem élvezni és szerintem nagyon sokan így vannak vele. 
  • Rajmund0404Play (HU2)Rajmund0404Play (HU2) HU2 Bejegyzések: 88
    szerkesztette ezt: 05.09.2020
    Sziasztok!
    Napok óta fennáll ez a probléma.(a piac szekérrel nem enged szállítani).A MODERÁTOROK INTÉZKEDHETNÉNEK!!!
    NEM csak olvasgatni kellene,hanem továbbítani a meglehetősen problémás problémát.
    3 lehetőségből  egysem működik.Írj németül a supportnak,amit  [...],azon kívűl,hogy elolvassák,vagy angolul,amit nem értenek meg,vagy várunk míg elmúlik a covid:DDD
    Post edited by BM Rot on
  • B.Ferenc (HU2)B.Ferenc (HU2) HU2 Bejegyzések: 9
    Azért vettem rubinért szekértárhely bővítést,hogy többet tudjak szállítani! A hőst is azért választottam hozzá. Ha már a saját pénzemért is csak bosszúságot vehetek,akkor semmit sem ér az egész! Ahány frissítés van,annyiszor rontanak el valamit.Miért nem lehet előtte letesztelni?

• adrin (HU2)adrin (HU2) HU2 Bejegyzések: 10
    nekem sem engedi hasznalni a piacszekereket
  • Rhiannon (HU2)Rhiannon (HU2) HU2 Bejegyzések: 118
    Még mindig nem történt semmi, még mindig bugos. Botrányos!
  • icka (HU2)icka (HU2) HU2 Bejegyzések: 219
    Lassan 2 hete  bugosak a szekerek! Jó lenne valami hivatalos válasz a GGE-től!
    icka @ hu 2
    A Hazáért! szövetség vezetője
  • Pali630512 (HU2)Pali630512 (HU2) HU2 Bejegyzések: 4
    Üzenet a német vezérkarnak,finoman fogalmazva,amatőr banda.Felháborító ami már régóta itt folyik és nem csak a piacszekér problémára gondolok.Átgondolatlan vagy nagyon is átgondolt folyamatolat láthatunk.
  • gomes111 (HU2)gomes111 (HU2) HU2 Bejegyzések: 118
    1 kérdés Lehet tudni erről valamit hogy foglalkoznak ezzel lesz valamikor javítás?

Moderátorok ti tudtok valami információt erről?

Lassan már ne mkicsit idegesítő :(

Választ előre is köszönöm!
    gomes111_Hu2
    Hun-Foglalás szövetség
    Marsall
  • BM RotBM Rot Moderator Bejegyzések: 655
    1 kérdés Lehet tudni erről valamit hogy foglalkoznak ezzel lesz valamikor javítás?

Moderátorok ti tudtok valami információt erről?

Lassan már ne mkicsit idegesítő :(

Választ előre is köszönöm!
    Szia!

Biztosan lesz valamikor javítás, de szerintem nem tulajdonítanak túl nagy jelentőséget ennek a problémának (mert egyéni megoldással kiküszöbölhető), pedig naponta többször, több felől jelentve van. Rajtunk nem múlik a dolog, előbb utóbb a mi jelentgetéseink is idegesítőek lesznek annyira, mint nekünk a bug és akkor talán javítva lesz. :D
  • Magyarok Nyíla (HU1)Magyarok Nyíla (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Piacszekér uton van de a főből nálam se lehet küldeni a nyersanyagot :(
  • enidom (HU2)enidom (HU2) HU2 Bejegyzések: 1
    Üdvözlet
    A piaci szekerek nálam sem mennek, azt írja már mind úton van.
    A dilettáns programozó csapat kezdhetne már vele valamit!!!!!
    Nem kell azon csodálkozni, hogy egyre kevesebben játszanak és elpártolnak ettől az egyébként jó játéktól!
    Látom hogy fogynak a régi játékosok körülöttem........
    Vajon ki akar pénzt /rubint/ költeni ? arra ami nem működik rendesen!!!
  • Babba11 (HU2)Babba11 (HU2) HU2 Bejegyzések: 3
    Sziasztok,Most már igazán elegem van ebből,hogyan lehet igy játszani ?????????csináljatok már könyörgöm ezzel valamit Köszi Tisztelettel
  • Magyarok Nyíla (HU1)Magyarok Nyíla (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Sziasztok megkérem a supportot ezt a bugot javítsák ki Nyugatit Hóditok és kb az egéz szerveren Nem lehet használni a piacszekereket se.Nálam is csak 2 erödben használható köszi 
Sign In to comment.