Főoldal Technikai problémák és bugok

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Hiba a mai (2020. 07. 30.) után

SZIASZTOK, nem tudom, csak Nálam jelentkezett hiba, de ma délután többet is tapasztaltam.
A legjobban az bosszant, hogy amikor át akarom helyezni a Természet Istennőit, más várba a főerődből, azok nem a Raktárba kerülnek, hanem sehová...
Három elemet akartam áthelyezni (mind 500-as körüli bonuszos) és nem kerültek át az eszközraktárba, hanem egyszerűen elvesztek.

Tudtok segíteni?

Üdv:
Nevető lovag

• rizsa2 (HU2)rizsa2 (HU2) HU2 Bejegyzések: 8
    Sziasztok ez van nálam is az összes eltuntt!!!!
  • BM YodaBM Yoda Moderator Bejegyzések: 186
    SZIASZTOK, nem tudom, csak Nálam jelentkezett hiba, de ma délután többet is tapasztaltam.
    A legjobban az bosszant, hogy amikor át akarom helyezni a Természet Istennőit, más várba a főerődből, azok nem a Raktárba kerülnek, hanem sehová...
    Három elemet akartam áthelyezni (mind 500-as körüli bonuszos) és nem kerültek át az eszközraktárba, hanem egyszerűen elvesztek.

Tudtok segíteni?

Üdv:
    Nevető lovag

Nem te vagy az első :( . Jelentettem is a fejlesztőknek de ilyen esetben a supportnak kell írni.
    Én pontosabb választ csak holnap délután tudok adni, ha válaszolnak a fejlesztők a jelentésemre.
  • nevető lovag (HU2)nevető lovag (HU2) HU2 Bejegyzések: 7
    Szia,
    köszönöm!

Már írtam a "KÖZPONT"- ba is (remélem, jó helyre)...
    Megköszönöm, ha holnap megírod, mit tudtál meg!

Üdv:
    Nevető
  • fantomharcos (HU2)fantomharcos (HU2) HU2 Bejegyzések: 19
    pontosabban ha berakunk egy diszt vagy fejlesztünk a raktárba egyet az összes fejlesztet disz eltünik a raktárbol 
     ezt mikor álitják vissza  
    fantomharcos @ hu 2
  • harcizombi (HU2)harcizombi (HU2) HU2 Bejegyzések: 369
    Remélem kapunk vmi kárpótlást :D
  • BM YodaBM Yoda Moderator Bejegyzések: 186
    Meg történt a hibajavítás. Meg kéne legyen mindenkinek az eltünt dísztárgya-dísztárgyai.
    A bejelentkezési hibát is javították(eggyesek nem tudtak be jelentkezni csak a sütik és előzmények törlése után).
Sign In to comment.