Főoldal Szövetség hírek

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Rendellenes & Fehér-holló Vs Deres & Armageddon

142

• DiamondStar1972 (HU2)DiamondStar1972 (HU2) HU2 Bejegyzések: 223
    szerkesztette ezt: 22.11.2020
    [...]
    Te mit láttál a döglött kutyát nem érdekli, hogy fényezed magad, úgyszintén, a te oldalad látta mit tettél, itt tudják én mit tettem:))
    Te írogatsz, multi huszár, lidérc király:)))
    Nem volt nagy arcod neked sem, azért írtam, hogy az utolsó napokban előkerültek a csótányok:))))
    ÁÁÁÁ, itt lettél te is:))
    Én meg nem lennék büszke az ilyen nyerésre, de hát ízlés kérdése.
    De szerencsére ilyen a világ, nem lehet mindenki ízléses és gerinces:)

Post edited by BM Rot on
    DiamondStar1972 @ hu 2
  • kántorka (HU2)kántorka (HU2) HU2 Bejegyzések: 190
    bárki bármit mond,még mindig a Rendellenes a szerver legerősebb szövetsége:))
    1v1 senki nem tudná legyőzni,csak ugye a deresék feltörték a hollót,de amugy 2v1-be is majdnem szét lettek csapva:DDD 
  • kántorka (HU2)kántorka (HU2) HU2 Bejegyzések: 190
    szerkesztette ezt: 23.11.2020
    bárki bármit mond,még mindig a Rendellenes a szerver legerősebb szövetsége:))
    1v1 senki nem tudná legyőzni,csak ugye a deresék feltörték a hollót,de amugy 2v1-be is majdnem szét lettek csapva:DDD 

Az utóbbi időben nagyon lapítottál öcskös, hogy-hogy megint kinyílt a csipád? Én tudom, hogy A Rendellenes veresége neked sokkalta jobban fáj, mint maguknak a Rendellen tagoknak, legalábbis a hónapok során lenyomott propagandád és önmagadnak sokszoros ellentmondás ezt mutatja....
    Megakartam mindig is kérdezni tőled, hogy a Deres vagy az Armageddon szövetségben játszik-e az a személy, aki egykoron jól "meglázmérőzött" téged... :)
    köszönöm az kedves szavakat!:)
    sajnos nem mindig van időm itt ülni és osztani a propagandát és idegesíteni az olyanokat mint te:)
    nem vagy nagydurranás öcskös,olyan olcsó vagy mint a támadásaid:)
  • Fociisten1 (HU2)Fociisten1 (HU2) HU2 Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 23.11.2020
    köszönöm az kedves szavakat!:)
    sajnos nem mindig van időm itt ülni és osztani a propagandát és idegesíteni az olyanokat mint te:)
    nem vagy nagydurranás öcskös,olyan olcsó vagy mint a támadásaid:)
    Nagyon szívesen! :)
    Így van, sajnos nehezen tudom elviselni a magadfajta "cringe boy" féléket, ez az én nagy hibám. :p

In this world that has stopped,
    my shadow will swallow everything.
    If  I cant be pure white just let me stay in a  simple black.
    Shadow is the light.
    I drag this destiny in my back with an
    inumerable amount of blood in my memories.
    A black shadow tries to pierce me but
    I'll break everything with this stained hand.

• patrik78 (HU2)patrik78 (HU2) HU2 Bejegyzések: 190
    A szülők is nehezen engedik el a gyermekeiket, de ha tetszik ha nem, meg kell tenni. Neked is meg kellene tenned, ha már Ők megegyeztek, tiszteld a véleményüket, ha már mást nem is.
  • DiamondStar1972 (HU2)DiamondStar1972 (HU2) HU2 Bejegyzések: 223
    Én szeretném feszegetni, mert érdekel, ahogy Csabi is írta, boldog boldogtalan itt volt és hozzászólt a mi háborúnkhoz, akkor nem reagáltál így, sőt, az én írásaimat cenzúráztad , és volt hogy törölted, többször figyelmeztettél,az ellenoldalról meg a sértések azért ott maradtak, de nyilván nem figyelhetsz mindenre oda:)

Tehát amit Kántorka felvetett kérdést, majd kiderül vagy innen, mert ez a fórum, ahol meg tudjuk vitatni, vagy onnan, vagy az érintettektől kis csomagokban:))
    Ettől függetlenül, ezek a paktumkötések és bontások,mh.....majd összeugrik a régi és az új paktumos és a Deres kihátrál tőlük, oldják meg,vagy csak nem akar beleszólni, azért mindent elárul róluk:))
    Ízlés dolga:)))))
    Igen, a paktumosokat jól meg kell válogatni:)
    DiamondStar1972 @ hu 2
  • BM YodaBM Yoda Moderator Bejegyzések: 290
    szerkesztette ezt: 30.11.2020
    Egy kérdés Yoda. Ez most magánvélemény volt, vagy szabályba ütközik, hogy emberek találgatnak? Csak mert ugye rólam nem kevés téves hablaty volt. Szerintem ezek elkerülhetetlenek. A fórumon eddig is mindenki elmondott mindenféle idióda elképzelést itt már sok mindenről és mindenkiről.

A kérdésem annyi, hogy ezt javaslod, hogy ne legyen, mert kitörhet a hábi, vagy mint moderátor mondod, hogy szabályellenes?

Arról nem is beszélve, hogy hány érintetlen kotyogott itt bele  mindenbe. Most meg van egy új szabály, hogy csak az mondhat véleményt, aki benn van azokban a szövikben? Akkor eddig ez miért nem volt szabály. Ezt most tényleg nem vágom.
    Nem nem ütközik semmilyen szabályba ezért nem is cenzuráztam vagy töröltem.

Csak a helyes tájékoztatás miatt KÉRTEM . Éppen azért, hogy ne legyen annyi mellébeszélés mint ahogy volt eddig is.
    Minden játékos kíváncsi a valós történésekre ezért lenne jó a tényeket közölni a érintett felektől.
    Sok kis szövi és kis játékos(eventes) van akik most, hogy vége a nagy háborunak, olyan bejövőket kapnak amik szinte védhetetlenek vagy ha védik is írtó sok veszteséggel járnak. Ezért mindenki kíváncsi, hogy mikor melyik "nagy" szövi keveredik háboruba és kivel - meddig tart. Addig is nem kapnak ők támadásokat.

És igen vannak sokan akiknek semi közük az ilyen háborukhoz(belügyekhez) de úgy is bele kotyognak - ők ezt élvezik(és legtöbbszőr névtelenül teszik mindezt). De azokat sem tiltjuk ameddig normális hangvitelben szolnak hozzá.

Tehát csak kértem mint játékos, hogy lehetőleg tények kerüljenek ki írásra :)
  • BM YodaBM Yoda Moderator Bejegyzések: 290
    Én szeretném feszegetni, mert érdekel, ahogy Csabi is írta, boldog boldogtalan itt volt és hozzászólt a mi háborúnkhoz, akkor nem reagáltál így, sőt, az én írásaimat cenzúráztad , és volt hogy törölted, többször figyelmeztettél,az ellenoldalról meg a sértések azért ott maradtak, de nyilván nem figyelhetsz mindenre oda:)

Tehát amit Kántorka felvetett kérdést, majd kiderül vagy innen, mert ez a fórum, ahol meg tudjuk vitatni, vagy onnan, vagy az érintettektől kis csomagokban:))
    Ettől függetlenül, ezek a paktumkötések és bontások,mh.....majd összeugrik a régi és az új paktumos és a Deres kihátrál tőlük, oldják meg,vagy csak nem akar beleszólni, azért mindent elárul róluk:))
    Ízlés dolga:)))))
    Igen, a paktumosokat jól meg kell válogatni:)
    Mindkét fél részéről volt cenzurázva és törölve hozzászólás ebben pártatlanok voltunk mindkét moderátor !
    Nem azért szoktunk cenzurázni mert találgatások vagy valótlan dolgok voltak írva, hanem azért mert trágár nyelvezetet használtak vagy valós fenyegetéseket írtak vagy esetleg mert levelezést másoltak be nevekkel.
    Természetesen nem mindent veszünk mi sem észre hisz mi is csak emberek vagyunk, de azért időnkhöz és lehetőségeinkhez képest igyekszünk heyesen és korrekten  felügyelni a fórumra.
Sign In to comment.