Főoldal Szövetség hírek

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Rendellenes & Fehér-holló Vs Deres & Armageddon

12843

• Rhiannon (HU2)Rhiannon (HU2) HU2 Bejegyzések: 118
    Szerintem meg az a szánalmas, hogy az egyik fél megállás nélkül, folyamatosan csak besározza és el akarja áztatni a másikat. El kellene gondolkodni, hogy a szerver nagy részének vajon ez mennyire tetszhet? Szándékotokkal ellentétben, vajon nem vált-e ki ellenszenvet a figyelő közönségből? Valószínűnek tartom, hogy most jól el leszek agyabugyálva, de akkor hát ez is a mentalitást fogja tükrözni. És bocsánat, akinek nem inge, az nehogy magára vegye :)
  • csaba doki (HU2)csaba doki (HU2) HU2 Bejegyzések: 744
    Igazad van Rhiannon:)

Baka, jól álltok. Én elhittem :)

Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
    szerkesztette ezt: 26.10.2020
    Bakkancska. A Derest hányan is hagyták el?  Az Armáról nem is beszélve :)))) Akkor az se véletlen igaz. Gondolom nem kettős a mércéd. Ja bocsi, már majdnem azt hittem van benned objektivitás :)

Ki szídta a tűzkáros parit? A Deres 80%-a használja, ha megyünk támadni. De nem is baj, így jól fogunk tudni majd foglalni erődöket.

Ja és egy apróság a butaságodra. Szerinted ez az én háborúm :)))) Ennyi eszed van :)

Miért nincs béke? Hát pontosan azért, amit az okos szakaszosok korábban is csináltak, addig harcoltak, ameddig teljesen szétesett a szakasz. Nem tudjátok beismerni, hogy megszivtátok.

Most sem fogjátok és ez jó, mert így nem kell békét adnunk. Így legalizáljátok a szövetségetek szétszaladását.

Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
    Szerencse, hogy te most nem bizonygatod, hogy titeket nem érdekel :))

Ti csak játszátok a saját játékotokat :))) Igen :)

Emiatt buggoltok naponta 10-20 milla erőpontot :)

Ez a két szövetség teljesen nevetséges lett a szerveren. Akik egy háborút látszat erőponttal akartak megnyerni.

Emberek nem mentek el, csak te raktad ki az inaktívakat. Ühüm :)

Na jó, szóval ki is hazudik? 

"komoly gondok lehetnek, ha ezt ennyire bizonygatni kell.... D"

Egyetértek, kár volt feljönni bizonygatni :) Elég átlátszó lett.

" Kicsit ciki, de hetente többet eldezertálok, mint amennyit kiüttök tőlem D"
    Tehát te nem költessz :) Neked teremnek a védők :))))
    Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
  • kántorka (HU2)kántorka (HU2) HU2 Bejegyzések: 186
    nem tudom mit pattog itt baka80 [...]
    Post edited by BM Rot on
  • DiamondStar1972 (HU2)DiamondStar1972 (HU2) HU2 Bejegyzések: 223
    És egy szösszenet:

Amikor akár veletek, akár a deressel háborúztunk  egy az egyben, a nyerésünk ellenére sem fikáztunk se benneteket se őket, csak hozzányúltatok egy aljas mocskos módszerhez, feltörtétek karöltve a Hollót és megszüntettetek kastélyokat, szövetséget,kinél vannak bajok Astucio????
    DiamondStar1972 @ hu 2
    joe989 (HU2) mondta:
    És egy szösszenet:

Amikor akár veletek, akár a deressel háborúztunk  egy az egyben, a nyerésünk ellenére sem fikáztunk se benneteket se őket, csak hozzányúltatok egy aljas mocskos módszerhez, feltörtétek karöltve a Hollót és megszüntettetek kastélyokat, szövetséget,kinél vannak bajok Astucio????

Te szegény butuska rendellenes :)
    Ti még hábit nem nyertetek maximum el lett engedve,de majd rájössz magad is.
    Elgondolkodhatnál azon kinek volt érdeke a Hollót kiszedni a hábiból mert nem az Armának és nem is a Deresnek az fix. Ott keresném a hunyót aki bőszen ment volna hozzátok a Holló bontása előtt is :D és akinek hip-hop tip top lett az accja pedig állítólag csúnyán lefosztották.
    Egy hazug bagázs vagytok ebből van elege  a szervernek kb. nagyjából mindenkinek!

Igen szeretem ezt a hazugozást így meg úgy. Konkrétum sosincs, hogy mit is hazudtunk, de a ti oldalatok tele van hazugsággal. A szöveg, hogy ti csak játszadoztok és nektek nem fontos ez a háború és lám ezzerrel erőlködtök az erőpontok felnyomásán :) Ennyire nem érdekel titeket a hábi.

Astució megállás nélkül vásárol és ő írja ki a kastjára, hogy költsetek :)

Leírja, hogy nem mentek el tőletek emberek, aztán kb 12 tag, aki elhagyta az Armát :)

Az előző Deres háborút nem mi nyertük, hanem ti engedtétek el? Vagy ki????

Az a baj, hogy beszélsz, amikor nem is vagy képben. Engem hívott Samak, hogy zárjuk le, mert le lett a Deres amortizálva. De persze el lett csak engedve :))

Szóval 1 leveledben nyüzsögnek a hazugságok. De ezt már megszoktam, hogy másban a  szálkát :)))

Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
    Astucio:
    "Innen a háború miatt nem mentek el tagok, inaktivakat cseréltem fontosabb, illetve aktivabb  kastélyokra, ahogy tettétek ti is többször. "

Ezekre a tagokra gondolsz? Akikre cserélted az inaktívakat? Ők az aktívabbak? :))))

De egyébként mi hazudunk :)))
    Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
  • joe989 (HU2)joe989 (HU2) HU2 Bejegyzések: 5
    És egy szösszenet:

Te szegény butuska rendellenes 
    Ti még hábit nem nyertetek maximum el lett engedve,de majd rájössz magad is.
    Elgondolkodhatnál azon kinek volt érdeke a Hollót kiszedni a hábiból mert nem az Armának és nem is a Deresnek az fix. Ott keresném a hunyót aki bőszen ment volna hozzátok a Holló bontása előtt is D és akinek hip-hop tip top lett az accja pedig állítólag csúnyán lefosztották.
    Egy hazug bagázs vagytok ebből van elege  a szervernek kb. nagyjából mindenkinek!

Mivel Rot törölte a válaszomat, megpróbálok finomabban fogalmazni és lesüllyedni a te értelmi szintedre:)

Te világtalan, háttal ülsz a moziban:))
    el lett engedve???gyávák voltatok egyedül csatázni:))
    Kinek volt érdeke???tényleg ennyire sötét vagy, hogy feltetted ezt a kérdést??:)
    Ennyire nagyok vagytok, hogy azt hiszitek ti vagytok az egész szerver?:)))
    Nem te - ti vagytok, csak nektek van bajotok és fájdalmatok, megbuktatok mindenből ami emberi, gerincesség, tisztesség, és igen egy csaló bagázs vagytok.
    bla bla bla :D
  • patrik78 (HU2)patrik78 (HU2) HU2 Bejegyzések: 149
    ??????????????

szerkesztette ezt: 30.10.2020

Remélem Astució továbbra is azt mondod, hogy többet dezertáltok, mint amennyit kiszedünk.

Ez laza 200.000 katona kb 1 óra alatt. Jól álltok. :) Hallod Baka?
    Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
  • Vader (HU2)Vader (HU2) HU2 Bejegyzések: 1

Legalább van egy kis siker élményetek.

Hát az már van egy ideje és nem is kicsi :)

De örülök, ha velünk örülsz :)
    Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
Sign In to comment.