Főoldal Szövetség hírek

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Rendellenes & Fehér-holló Vs Deres & Armageddon

12342

• kántorka (HU2)kántorka (HU2) HU2 Bejegyzések: 184
    Szaisztok!

László szerinted aki ezt a témát létrehozta Kántorka vagy akár Harcizombi nem olyan acc-k akik mondhatnám multi várnak is vagy bármi másnak is nevezhetjük?

Nem is játszanak a gge-be csak a Hsz-eikkel van tele minden háborúval kapcsolatos téma!

Sőt konkrétan kátorka csak generálja a hszeket!

Egy olyan valaki akinek ha magát a 'kátorka' acc-t nézzük semmi köze ehhez a témához vagyis magához a háborúhoz!

Normális megszólalást se láttam tőle és zavar bárkit is?

A moderátorok se tiltják (állítva hogy csak ebből az egy acc-ból fórumozik)de aki játszik a játékban láthatja hogy nem élő játékosok a gge térképén!

Szia Gomes111!

nem értem a vádaskodásodat,mivel tudnád bizonyítani hogy multi vár lennék?
    a mederátor már leírta tisztán hogy ez az egyetlen kastom van,ezzel nem játszok,csak beszélgetni járok fel barátokkal,ismerősökkel.

"normális megszólalást se láttam tőle" 
    persze hogy nem tartod normálisnak a  hozzászólásaimat ha az ellen oldal egyik tanodájában vagy,nem is várta senki hogy a rendellenes pártiak hozzászólásánál tapsikoljál.

Szóval szánodra csak én és harcizombi vagyunk a rosszak,a többi háborús poszt alatt tevékenykedő "multi" vár mind jó.
    ja hát persze mert ők deres pártiak...(kamatoskamat,sicclovag,szakasz001) 

legközelebb a többi "multi" várat is jelentsd már a modinak hogy tiltson minket mert ez így nem fair:((

• harcizombi (HU2)harcizombi (HU2) HU2 Bejegyzések: 398
    A hős deres fórumhuszárok. Nem tudnák mással harcolni, csak a posztjaikkal és a feljelent gombbal. De főeg a feljelent gombbal, mer rájöttek, hogy a posztok nevetségesek. Ha nem lenne glad pénze meg a bug a játékban (Persze a gge fejlesztéseket tesz be, de a bug már évek óta fenn áll, de nem javítják), akkor gyakorlatilag semmit nem érnének. Max. dísznek.
  • aranyliliom (HU2)aranyliliom (HU2) HU2 Bejegyzések: 52
    Semleges játékosoknak esélyük nincs hogy a fórumról hiteles tájékoztatást kapjanak.Az elfogult vélemények semmit se számítanak. Akit érdekel az próbálja leszűrni mi lehet a helyzet és kivárja mi fog történni mert előbb utóbb azért valami történni fog.
    aranyliliom @ hu 2
    Arany birodalom
    diplomata
  • -Immortal- (HU2)-Immortal- (HU2) HU2 Bejegyzések: 22
    Hát hogyne. Most ,hogy mondod:))

Félig robot!!!!!! Én is szoktam használni TinyTaskot. De attólmég az eszközök száma, katonák száma ugyan az, tehát az erő is. Én a rendellenest szoktam védeni, de azért hülyeségeket ne fogjunk azért a deresre.
    *De az nem hack. Azzal csak felveszed hogy mit ismételgessen és megcsinálja. (Nem csak gge ben, az egy külön pár mb-ni alkalmazás.)
  • kántorka (HU2)kántorka (HU2) HU2 Bejegyzések: 184
    Jajjj neee!! deres!!! 
    siessetek mert oda égett az Arma pörkölt!!!
    sajnos a legfinomabb és a legnagyobb husik is teljesen porig égtek:(((
    így már mehet a kukába az egész:((
    vagy a farkaséhes deres még így kormosan is megeszi a pörköltet?:D
  • Rhiannon (HU2)Rhiannon (HU2) HU2 Bejegyzések: 118
    szerkesztette ezt: 01.10.2020
    .. .. :(
    lucifer1 megengedett!!!! Nem nyújt szinte semmi előnyt a játékban, csak megspórol egy izomlázat xd... Meg nem kell nekem 3 órát ülni a gép előtt hogy eventezz, hanem amíg az teszi be neked a támadásokat, addig te töltheted az időt mással. Hidd el, így akár 3-4 óra is felszabadulhat.
  • lucifer1 (HU2)lucifer1 (HU2) HU2 Bejegyzések: 91
    Ne viccelj már, hogy nem nyújt semmi előnyt, ugye ezt te sem gondolod komolyan.... legalábbis remélem. Csak annyit tegyél meg, hogy saját magadnál hasonlítsd össze, hogy mennyi pontot csinálsz akkor, ha robotot használsz és mennyit, amikor te magad indítod a seregeket. Mondjuk 2-3 órán keresztül.... és ne csalj :wink:
    Milyen előnyt nyújt? Ad több katonát? Add több eszközt? NEM! Egyszerűbben csak gyorsabban tudsz nomádot támadni vele. De még azt sem úgy kell érteni, hanem úgy, hogy nem sz4rakodsz a támadás berakásával, hanem a robot berakja helyetted. (Felveszed hogyan tudod a leggyorsabban berakni és azt használod.) 
    Magyarul mondva a kurzort mozgatja helyetted egy monoton sorrendben.
  • kovacsko (HU2)kovacsko (HU2) HU2 Bejegyzések: 61
    Tehát robot......
    kovacsko @ hu 2
  • Kristofia665 (HU2)Kristofia665 (HU2) HU2 Bejegyzések: 201
    Na nézzük mit gondol erről a GGS:

"

Users are also prohibited from running the online game (including all individual web pages) with programs other than the internet browser or the client program that has been provided. This refers in particular to so-called bots and other tools meant to replace or supplement the web interface. Also prohibited are scripts and completely or partially automated programs that provide users with an advantage over other users. This includes auto-refresh functions and other integrated browser mechanisms if they concern automated procedures.
    "
    Kiemeltem a lényeget. Nevezhetjük akár robotnak vagy tejespuliszkának is, a GGE felhasználási feltételébe bele van foglalva hogy nem használható részlegesen vagy teljesen automatizált program ami helyetted játszik, ezzel előnyt szerezve neked a többi játékossal szemben. Aki nem hiszi, járjon utána ezen a linken (4.4-es pont):

https://goodgamestudios.com/terms-of-service/
Sign In to comment.