Főoldal Szövetség hírek

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Rendellenes & Fehér-holló Vs Deres & Armageddon

12142

• T Challa (HU1)T Challa (HU1) HU1 Bejegyzések: 44
    Skacok! 
    Nem tudom, hogy mi oka van a háború kirobbanásának, meg mindennek, de örülnék, hogyha leállnátok!
    Gondoljatok bele... Az elmúlt hónapokban vajon mennyi zsozsót költöttetek egy hábórúra?
    Mennyien szeretnének végre egy kicsit pihenni? Itt van a nyári szünet, ne a háborúra fecseréljétek az időtöket! Inkább ősszel folytassátok, hogy mindenkinek legyen ideje egy kicsit pénzt szerezni, barátokat ismerni, vagy gyerekeket nevelni...
    Ajánlom, hogy ezt mindenki gondolja át, hogy vajon ki lehet az a jóember, aki vagy akik miatt kellett ilyen hosszú háborút robbantani... Itten gondolom mindenki megunta a háborút, vagy a folyamatos vitát. Ha netalán most abbahagynátok, akkor nem kéne pchiológiára mennie senkinek azért, mert vagy a fórumon, vagy a levéltárban ő(k)et szidják, vagy éppen megválaszolhatatlan számokat mond, amin épp kapod az agyvérzést hogy "úrristen, ez meg min okoskodik??"-n.
    Légyszíves, álljatok le, nyaraljatok, gyűjtsetek pénzt, legyetek eggyütt a szeretteitekkel, és ne kelljen egésznap a gép előtt üldögélnetek!
    Gondoljatok bele... Mit gondolhat most a feleséged? Szerintem azt, hogy " az én uram megőrült a játéktól, és nem szán rám egy rövidke időt se... Aztszem itt az ideje bevinni a válópert, mert olyan nagy pénzt dob ki, hogy lassan nem lesz mit ennünk..".
    Vagy esetleg a gyerekeitek.... " Apám/Anyám mostanság olyan elfoglalt... pedig én úgy unszolom hogy gyere velem társasozni, úúgy unatkozok... Ráadásul kirándulni sem visz engemt... Aztszem kezdem azthinni, hogy jobb lenne akkor, ha széttöröm a gépét..."
    Vagy netalán az édesanyád/apád.... " az én drága gyermekem úgy megörűlt... mindent megadunk nekik, mert szeretnénk hogy jól érezze magát... de amióta van ez a háború, egyre ingerültebb... lehet hogy elkobzom a gépét, hátha így jobb lesz mindannyiunknak....
    Vagy a barátaid.... "a haverom mostanság nem jár ki velünk deszkázni, vagy borozgatni.... lehet hogy mégse ő a legjobb haverom...

Szóval, légyszíves... álljatok le...
    Nem szeretnék semmi rosszat, de gondoljatok el...
    Édes istenem...28.06.2020-ban írtam meg ezt, de most is folytatjátok ezt a vitát... 
  • lucifer1 (HU2)lucifer1 (HU2) HU2 Bejegyzések: 91
    Szia T Challa, csak azt nem értem, hogy ez neked miért okoz akkora fájdalmat, hogy háborúzik pár szövetség, hiszen elvileg ehhez semmi közöd, mivel nem is ezen a szerveren vagy, ha csak nincs véletlenül egy kastélyod a HU2-es szerveren, valamelyik háborúzó szövetségben. Akkor viszont nem értem, hogy miért nem a szövetséged tagjaival beszéled meg ezt a dolgot, vagy ha annyira nem bírod a helyzetet, akkor miért nem keresel egy olyan szövetséget, ahol nem háborúznak és akkor nem kéne azzal foglalkoznod, hogy háborúzik pár szövetség... egyébként meg már ősz van :wink:

üdv
    Lucifer
  • T Challa (HU1)T Challa (HU1) HU1 Bejegyzések: 44
    Szia T Challa, csak azt nem értem, hogy ez neked miért okoz akkora fájdalmat, hogy háborúzik pár szövetség, hiszen elvileg ehhez semmi közöd, mivel nem is ezen a szerveren vagy, ha csak nincs véletlenül egy kastélyod a HU2-es szerveren, valamelyik háborúzó szövetségben. Akkor viszont nem értem, hogy miért nem a szövetséged tagjaival beszéled meg ezt a dolgot, vagy ha annyira nem bírod a helyzetet, akkor miért nem keresel egy olyan szövetséget, ahol nem háborúznak és akkor nem kéne azzal foglalkoznod, hogy háborúzik pár szövetség... egyébként meg már ősz van :wink:

üdv
    Lucifer
    Én csak annyit mondok, hogy ez a nyilvános, fórumos egymásnak küldözgetéses chat-et nem támogatom. Itt mindenkit lejáratjátok, szidjátok ( meglehet hogy nem, de azért felraktok pár fényképet, hogy megmutassák, hogy ők profik ) esetleg bunkón válaszolnak mások kérdésére... Eskü, amikor megírtam a tavaszi levelemet. kb. 20-30 levél volt ide írkálva, most meg 400... 
  • SárkányKastély (HU2)SárkányKastély (HU2) HU2 Bejegyzések: 41
    nyirfa (HU2) mondta:
    Na, akkor kezdjük ott, hogy engem zavart, hogy Sárki milyen aláírást tett ki. Kíváncsi voltam a reakciótokra, hogy mi fog történni, ha csak egy hasonló aláírást teszek ide a fórumra. Ebből látszódik, hogy a ti felfogásotok az, hogy nektek mindent lehet, ha más tesz ki bármi hasonlót, vagy csinál bármit, ami nektek nem tetszik (de előtte ti simán megcsináljátok), akkor egyből nekiugrotok az illetőnek.

Következtetés, hogy a szövetségeteknek mindent lehet, másnak csak azt, ami nektek tetszik.

Részemről befejezve  a téma, bár kántorka is kijelenthetné ezt és zároltathatná ezt a témát, mert semmi köze a hábihoz.
    hires lettem......jupppiiiii :P
  • csaba doki (HU2)csaba doki (HU2) HU2 Bejegyzések: 742
    Nézzük a szerver erőpont buggolási nagymestereit :))))))

Deres, Arma. Nagyjából 30-40 milla erőponttal kevesebbel érdemes számolni, mint amit látsz a tabellán. Durvi. Dehát ez az őszinte emberek szövetségei :)))

Kiri kastély leszedők beérkezése előtt (a buggolt erőpont visszaesik, ha belépnek az illetőhöz.) Tehát előtte volt 5.6 millió
    utána pedig 1.9 milla. A különbség 3.7 millió :))))))) Szerintem ez nagyon vicces. A két kép közötti időbeli különbség 20 perc, mivel ennyi idő alatt ért oda a leszedő, amikor be kellett lépniük.

Vaybárónő leszedő előtt: 3.6 milla, utána 1.6 milla. A különbség 2 millió. :)))

Tehát csak két játékost megnézve 5.7 milló erőpont a buggolás eredménye. Azért valljuk be, ez nem semmi.

A valós számok hol lehetnek? :))

Ja és a Deres is ugyanezt csinálja. Naponta ugrál fel alá az erőpontjuk 10-20 millát, de ez csak az, ami változik, ennél sokkal magasabb a bug értéke.

Azt kell, hogy mondjam, hogy ezek a tények kicsit ellentmondanak a topic címének. 

A számok bizony hazudnak, nem is kicsit.

Persze én megértem, mi is használtuk ezt a módszert korábbi háborúban. Amikor rosszul állsz, akkor ez a kis pszichológiai trükk sokat adhat a saját tagságod és az ellenfél gondolkodásának is. Mi most nem buggolunk. :) Talán néha néha 1-2 ember, de a Deres és az Arma most nagyon nagy üzemben nyomja :)))

Vajon kinek is van erre szüksége? Egyszer kipukkad a lufi. Mondta az öreg bölcs indián :)
    Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
  • kántorka (HU2)kántorka (HU2) HU2 Bejegyzések: 184
    kérdéseim a dereshez 
    - mi lesz ha az arma szétesik?(ami nemsokára meg is fog történni)a 80%-ban galambos és védelemre pontozott tagjaitok semmit nem fognak érni.
    -pár héttel korábban Csaba doki felvetett pár dolgot és Samak fel lett szólítva hogy rágalamazzon vagy éppen igazoljon,hová tűnt samak?fájnak neki a hazugságai?
    kérdéseim az armához
    - mikor jösztök rá hogy golyó álló mellény vagytok?jól tudja a szerver hogy 4-5 tagon kívűl már nincs több aktív játékos az armában,és pont ezt akarta a deres.
    - több romos kastotok van már,65-ből 20 kiskast,a többi inaktív,a maradék pedig kriszta meg az exszakaszosok,hogy fogjátok pótolni ezt a hatalmas kárt?

üdvözlettel : K
  • csaba doki (HU2)csaba doki (HU2) HU2 Bejegyzések: 742
    szerkesztette ezt: 14.09.2020

:)))))) A két kép között eltelt idő 5 perc :))))

Szerintem nagyon vicces. A lufi effektus.

Post edited by csaba doki (HU2) on
    Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
  • patrik78 (HU2)patrik78 (HU2) HU2 Bejegyzések: 146

Találgatás és jósolgatás helyett hétvégi elfoglaltságként feladnék neked egy kitalálós kérdést:DDD
    Az alábbiakban szereplő idézet kapcsolatba hozható egy közlekedési eszközzel.
    Az idézet:
    '<\/i><\/b>La <\/i><\/b>historia me absolverá.'<\/i><\/b>
    Milyen rokonsági fokkal írható le a magyar nyelvben a jármű 'keresztneve'?

Amúgy az idézett adekvát (a helyzethez illeszkedő) a Rendellenes és a Deres-Armageddon-Ellenállás-Lidércek közt folyó háború végeredményével, bármelyik fél nyerje is meg azt:DDD 

Az idézethez meskete is jár: gimnazista koromban volt lehetőségem arra, hogy közelről megismerkedjek az idézethez köthető személlyel.
    Épp egy fagylaltozó előtt álltam a VIT helyszínén, amikor arrafelé kanyarodott több nagy sötét autó:DDD A fehér térdzoknis fiatal lányok nemzetközi fagylaltnyaló mezőnyét látva, a járműoszlop lassított, odahúzott a járda mellé. Leeresztették az ablakot, a nagy ember kihajolt, kiintegetett, sőt ki is mosolygott ránk. Rendes leánykákhoz illően mi visszaintegettünk, mire a nagy ember tisztelgett, és tovahajtatott.
    Hát így esett, hogy egészen közelről (nem volt köztünk több 3 méternél), megismerkedtem a Nagy Emberrel:DDD

Szerintem számos CIA ügynök irigyelt akkor engem, és fehér, sárga, barna és fekete bőrszínű társnőimet, mert hiába kapták feladatul, hogy gyilkolják meg a nagy embert, 10 méternél közelebb egyikőjüknek se sikerült hozzá sose kerülni. (Nos, aki azt hinné fenti mondat alapján, hogy Moammar-al-Kadhafiról van szó, az téved:DDD)

A megfejtési határidő: hétfő 15 óra 02 perc.
    ","bodyRaw":"Kedves Harcizombi!

Találgatás és jósolgatás helyett hétvégi elfoglaltságként feladnék neked egy kitalálós kérdést:DDD
    Az alábbiakban szereplő idézet kapcsolatba hozható egy közlekedési eszközzel.
    Az idézet:
    '<\/i><\/b>La&nbsp;<\/i><\/b>historia me absolverá.'<\/i><\/b>
    Milyen rokonsági fokkal írható le a magyar nyelvben a jármű 'keresztneve'?

Amúgy az idézett adekvát (a helyzethez illeszkedő) a Rendellenes és a Deres-Armageddon-Ellenállás-Lidércek közt folyó háború végeredményével, bármelyik fél nyerje is meg azt:DDD&nbsp;

Az idézethez meskete is jár: gimnazista koromban volt lehetőségem arra, hogy közelről megismerkedjek az idézethez köthető személlyel.
    Épp egy fagylaltozó előtt álltam a VIT helyszínén, amikor arrafelé kanyarodott több nagy sötét autó:DDD A fehér térdzoknis fiatal lányok nemzetközi fagylaltnyaló mezőnyét látva, a járműoszlop lassított, odahúzott a járda mellé. Leeresztették az ablakot, a nagy ember kihajolt, kiintegetett, sőt ki is mosolygott ránk. Rendes leánykákhoz illően mi visszaintegettünk, mire a nagy ember tisztelgett, és tovahajtatott.
    Hát így esett, hogy egészen közelről (nem volt köztünk több 3 méternél)<\/span>,&nbsp;megismerkedtem a Nagy Emberrel:DDD

Szerintem számos CIA ügynök irigyelt akkor engem, és fehér, sárga, barna és fekete bőrszínű társnőimet, mert hiába kapták feladatul, hogy gyilkolják meg a nagy embert, 10 méternél közelebb egyikőjüknek se sikerült hozzá sose kerülni. (Nos, aki azt hinné fenti mondat alapján, hogy Moammar-al-Kadhafiról van szó, az téved:DDD)

A megfejtési határidő: hétfő 15 óra 02 perc.
    <\/span>","format":"wysiwyg","dateInserted":"2020-07-10T18:05:37+00:00","insertUser":{"userID":513251,"name":"sahrazad (HU2)","profileUrl":"https:\/\/community.goodgamestudios.com\/empire\/hu\/profile\/sahrazad%20%28HU2%29","photoUrl":"https:\/\/us.v-cdn.net\/6025127\/uploads\/userpics\/868\/n783KGGNH78NK.jpg","dateLastActive":"2020-09-15T15:55:48+00:00"},"displayOptions":{"showUserLabel":false,"showCompactUserInfo":true,"showDiscussionLink":false,"showPostLink":false,"showCategoryLink":false,"renderFullContent":false,"expandByDefault":false},"url":"https:\/\/community.goodgamestudios.com\/empire\/hu\/discussion\/comment\/5135460#Comment_5135460","embedType":"quote"}"> https://community.goodgamestudios.com/empire/hu/discussion/comment/5135460#Comment_5135460

Reméljük Harcizombi "fidel"-t a történetre)))

Mint az előző hozászólás mutatja nem "Fidel"-t
  • Szik László (HU2)Szik László (HU2) HU2 Bejegyzések: 316

Azért azt tegyük hozzá, a találós kérdés Sahrazad -tól eredt))

Szik László @ hu 2
    Szövetség: Corvinus
    Legendás szint:800

Láttátok hogy az arma annyira gyenge már hogy egy erődöt se tudnak bevédeni?
    Bella kastélyát át vitték a deresbe hogy ne tudja a rendellenes betűzni a foglalást,és még azt mondják az arma full erőn van:DDDD
  • koncz97 (HU2)koncz97 (HU2) HU2 Bejegyzések: 8
    szerkesztette ezt: 17.09.2020
    Hát ha torolve lett a fontos beszélgetésunk, akkor erre csak azt tudom mondani hogy sajt :c 

P.s. a laktózérzékenyek kíméljenek a feljelentéssel, már ígyis van egy rossz pontom :( 
    Post edited by koncz97 (HU2) on
    szerkesztette ezt: 19.09.2020
    Bella kastélyát át vitték a deresbe hogy ne tudja a rendellenes betűzni a foglalást,és még azt mondják az arma full erőn van:DDDD

Kérdésedre válaszolva igen láttam hogy Bella a Deresben van :)
    Nem tudom az Arma mijen eröben van, de ahogy láttam Dromaci két erödjén is az Arma zászlaja diszeleg   :)
    Valahogy nem ugy tünik hogy szétesöben lenének, hiába is akarod ezt másokal is elhitetni.
    Ugyhogy szerintem megint hülyeséget beszélsz mind általában ;)
    elmondom néked kedves Armás/dereses:)
    ha Drommaci azt szerette volna hogy ne vegyék le az erődeit akkor nem tudtátok volna le venni soha:)
    hiába hitegeted hogy az arma nincs szétesőben,de nézd meg jobban,a deres oda rakja le a hullaváraikat hogy megmaradjon a kamu erőpont:D
    a kipucolt dereses várak is oda kerültek,mert már szét lettek sazedve és nem mutattak jól náluk:D

Okt egyszer azt mondta nekem hogy elítélik az ellenállás tevékenységét,erre pár napra bevették a volt bors vezető verasztót és [...] belfegorgor:D és ezzel adott pofont magának a deres(megint)

de egyébként,ha tényleg olyan erős az arma akkor miért kellett átvinni bella várát a deresbe? :) ja hát persze...nem tudtatok volna bevédeni egy erődöt sem:)
    Post edited by BM Rot on
    szerkesztette ezt: 19.09.2020

Kérdésedre válaszolva igen láttam hogy Bella a Deresben van :)
    Nem tudom az Arma mijen eröben van, de ahogy láttam Dromaci két erödjén is az Arma zászlaja diszeleg   :)
    Valahogy nem ugy tünik hogy szétesöben lenének, hiába is akarod ezt másokal is elhitetni.
    Ugyhogy szerintem megint hülyeséget beszélsz mind általában ;)
    elmondom néked kedves Armás/dereses:)
    ha Drommaci azt szerette volna hogy ne vegyék le az erődeit akkor nem tudtátok volna le venni soha:)
    hiába hitegeted hogy az arma nincs szétesőben,de nézd meg jobban,a deres oda rakja le a hullaváraikat hogy megmaradjon a kamu erőpont:D
    a kipucolt dereses várak is oda kerültek,mert már szét lettek sazedve és nem mutattak jól náluk:D

Okt egyszer azt mondta nekem hogy elítélik az ellenállás tevékenységét,erre pár napra bevették a volt bors vezető verasztót és [...] belfegorgor:D és ezzel adott pofont magának a deres(megint)

de egyébként,ha tényleg olyan erős az arma akkor miért kellett átvinni bella várát a deresbe? :) ja hát persze...nem tudtatok volna bevédeni egy erődöt sem:)
    Ember ennyire elvakultan ne legyél már fanjuk! Azokba az erődökben minimum 15-20k forint volt beleölve, ránézésre meglehet mondani. 2 erődre az már 30-40k. Hagyjuk már ezt hogy rá se rántott arra, hogy elveszik tőle. 
    Nem tudom más hogy van vele, meg hogy ki mennyit keres, de én havi milliós fizetéssel is foggal-körömmel harcolnék azért amibe pénzt öltem.
    Amugy ha összetudtak tolni 1 millió védőt, azért mégsem vannak annyira kinullázva. 
    Őszintén idegesítenek a magadfajta elvakult fanatikusok.
    ez a baj hogy nem látsz bele semmibe,abban az erődben max a díszek és a rubis épöletek azok amik érnek valamit. és a díszek megmaradnak + az üvegházak is,a többi 2 nap alatt feltudja húzni eventezéssel és szövetségi segítséggel,mi ebben a nem érhető "ember" ?:)
    mondhatod itt az 1 millió védőt de vissza lehet emlékezni hogy a rendellen áprilisba 5 m védőtt szedett ki egy erődböl pár óra alatt,az az 1m nem lett volna probléma. [...]
Sign In to comment.