Főoldal Szövetség hírek

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Rendellenes & Fehér-holló Vs Deres & Armageddon

12043

• tilos (HU2)tilos (HU2) HU2 Bejegyzések: 31
    szerkesztette ezt: 28.08.2020
    Hát Doki szépeket tuc irni de csak az a baj hogy bármien köritést is fonsz az egész köré simám átláthato hogy enek a hábinak semi más oka nincs csak anyi hogy nem vagytok képesek elfogadni hogy néhány Szakaszos játékos viszatért és bármejik szövibe is mentek volna az nektek egyböl elenségként jelent volna meg a szemetek elöt, mint most az Arma meg a Deres
    Úgy látom nem csak a helyesírással vannak problémák. A szövegértelmezés is problémás :smile:
    Nevetséges hogy úgy jöttél ide hogy pártatlan vagy. Erre 2 mondattal simán elárulod magad hogy hova is tartozol :) 
    Legközelebb, ha valami hasonló hulla várból írsz inkább gondold át még egyszer mit is szeretnél összehazudozni névtelenül. Mert 1-1 meggondolatlan mondat és úszik az egész történet amit kitaláltál.

Mondjuk pont jó embernek magyarázom hogy gondolkodnia is kéne egy kicsit.
    Tudod egyáltalán mi az? :D
    Vagy csak megtanítottak neked az armában vagy a deresben egy forgatókönyvet arról hogy éppen most miért csúnya gonosz a Rendellenes és azt írod le újra és újra? :)
    Mert, ha így van akkor igazán a válaszunk se számít.

Nekem nagyon úgy tűnik hogy így van.

*
    Frissítés: nyugodtan lehet nyomkodni a feljelentés gombot mert nem fog semmi se történni :)

Post edited by tilos (HU2) on
  • csaba doki (HU2)csaba doki (HU2) HU2 Bejegyzések: 744
    Hát Doki szépeket tuc irni de csak az a baj hogy bármien köritést is fonsz az egész köré simám átláthato hogy enek a hábinak semi más oka nincs csak anyi hogy nem vagytok képesek elfogadni hogy néhány Szakaszos játékos viszatért és bármejik szövibe is mentek volna az nektek egyböl elenségként jelent volna meg a szemetek elöt, mint most az Arma meg a Deres
    Még ha így lenne, az is jogos lenne. De kicsit sántít az elméleted, tekintettel arra, hogy a Borsban nem volt szakaszos. Pff, bukó mi?:))

Mindegy is. Tökfejek vagytok. Nektek aztán hiába mondják el a valóságot, mantrázzátok a hülyeségeiteket :)
    Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
  • nyirfa (HU2)nyirfa (HU2) HU2 Bejegyzések: 64
    ...

szerkesztette ezt: 29.08.2020
    nyirfa (HU2) mondta:
    ...
    Hát igen, amikor még kk-t se lehet átvenni egy csalással kinullázott játékostól :) 
    (azoknak akik nem tudnák hogy sikerült ez, elmondom hogy a kk foglalásra nem lehet vpk-t rakni és torony bónusz esetén lehet ilyet ütni)

Undorító volt, de gratulálok hozzá ;) 

Alapvetően nem akartam kirakni ilyen képeket mert bárkivel megeshet hogy elfelejt vpkt felrakni vagy tűzkáros marad, de ha elkezdtük akkor már csináljuk nagy mennyiségben :))

Igaz, nem mind az enyém. Sőt... de a lényeget értheted ;)

És ez normális. Mindenhol történhetnek hibák. 
    Ettől egyik játékos sem lesz rosszabb vagy jobb :)
  • nyirfa (HU2)nyirfa (HU2) HU2 Bejegyzések: 64
    Na, akkor kezdjük ott, hogy engem zavart, hogy Sárki milyen aláírást tett ki. Kíváncsi voltam a reakciótokra, hogy mi fog történni, ha csak egy hasonló aláírást teszek ide a fórumra. Ebből látszódik, hogy a ti felfogásotok az, hogy nektek mindent lehet, ha más tesz ki bármi hasonlót, vagy csinál bármit, ami nektek nem tetszik (de előtte ti simán megcsináljátok), akkor egyből nekiugrotok az illetőnek.

Következtetés, hogy a szövetségeteknek mindent lehet, másnak csak azt, ami nektek tetszik.

Részemről befejezve  a téma, bár kántorka is kijelenthetné ezt és zároltathatná ezt a témát, mert semmi köze a hábihoz.
    Post edited by nyirfa (HU2) on

• kántorka (HU2)kántorka (HU2) HU2 Bejegyzések: 186
    nyirfa (HU2) mondta:
    Na, akkor kezdjük ott, hogy engem zavart, hogy Sárki milyen aláírást tett ki. Kíváncsi voltam a reakciótokra, hogy mi fog történni, ha csak egy hasonló aláírást teszek ide a fórumra. Ebből látszódik, hogy a ti felfogásotok az, hogy nektek mindent lehet, ha más tesz ki bármi hasonlót, vagy csinál bármit, ami nektek nem tetszik (de előtte ti simán megcsináljátok), akkor egyből nekiugrotok az illetőnek.

Következtetés, hogy a Rendellenes szövetségnek mindent lehet, másnak csak azt, ami nekik tetszik.

Részemről befejezve  a téma, bár kántorka is kijelenthetné ezt és zároltathatná ezt a témát, mert semmi köze a hábihoz.
    köszönöm a tanácsot,nem fogadom meg,főleg tőled nem!:)
  • kántorka (HU2)kántorka (HU2) HU2 Bejegyzések: 186
    rájöhetne már nyirfa is meg a deres hogy vesztésre állnak,csak nem merik beismerni:))
  • WiseHero03 (HU2)WiseHero03 (HU2) HU2 Bejegyzések: 30
    rájöhetne már nyirfa is meg a deres hogy vesztésre állnak,csak nem merik beismerni:))

Hát te is rájöhetnél már hogy tul okosnak kébzeled magad!!!!
    Mert szerintem igy kivüröl nézve egyik fél se tünik nagyon nyerönek
  • cicabr (HU2)cicabr (HU2) HU2 Bejegyzések: 3
    de ez semmit nem ér :D 
  • kovacsko (HU2)kovacsko (HU2) HU2 Bejegyzések: 61
    Szik Laci király vagy...rég mulattam ilyen jól...viszont lehet, hogy férj uram örülne ha az asszonyka ujja merevedne görcsbe, tudod ízlések és pofonok:)))
    kübli ne hősködj itt, helytelen írásod elárult téged:)
    És most felteszem az örök kérdésemet amire már hónapok óta nem kapok választ:
    KI A DERES VALÓDI VEZETŐJE?
    kovacsko @ hu 2
  • harcizombi (HU2)harcizombi (HU2) HU2 Bejegyzések: 398
    Glad1414
  • kentix (HU2)kentix (HU2) HU2 Bejegyzések: 46
    szerkesztette ezt: 01.09.2020
    Szik Laci király vagy...rég mulattam ilyen jól...viszont lehet, hogy férj uram örülne ha az asszonyka ujja merevedne görcsbe, tudod ízlések és pofonok:)))
    kübli ne hősködj itt, helytelen írásod elárult téged:)
    És most felteszem az örök kérdésemet amire már hónapok óta nem kapok választ:
    KI A DERES VALÓDI VEZETŐJE?
    Elég egyszerű, ha egy normális klánban vagy akkor nincs vezető, mert mindenkinek ugyan akkora hatalma van rang nélkül is.
    Mivel jelen esetben a Deresről van szó ezért már nehezebb a kérdés, mivel itt írják Glad1414-et is de a játék samakot jelzi ezért bonyolult ez az egész helyzet. 
    Tehát ha Glad1414 lenne a vezető akkor rajta kéne lennie a koronának, de samakon van ezért joggal feltételezhetjük, hogy samak az, de az igazság az, hogy te vagy a vezetője csak nem akarod elmondani, ezért kérdezgeted ezt, hogy ne legyél gyanús az embereknek.

Egyénként meg kit érdekel, hogy Samak vagy Glad a vezető egy klánban vannak nem, akkor meg minek agyalni rajt ? 

HMM nekem meg az lenne a kérdésem amire nem kaptam még választ, hogy a Lays vagy a Pepsi a jobb?
    ( Remélem kapok erre választ nagyon örülnék )

A hős válaszólonak köszönöm, hogy rám szánt egy kis időt :)

Post edited by BM Rot on
    Sajt 
    Támogatom! 
    Végre valaki aki látja a lényeget. 
Sign In to comment.