Főoldal Szövetség hírek

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Rendellenes & Fehér-holló Vs Deres & Armageddon

11843

• csaba doki (HU2)csaba doki (HU2) HU2 Bejegyzések: 744
    szerkesztette ezt: 25.08.2020
    Te nálunk sokkal jobban tudod mi van. :)))

Kérdezd meg magadtól. Volt szakaszos, armás barátom.

A közömet kozömnek írni azárt már nem túl mű szerinted? Ha azt akarod demonstrálni, hogy nem tudsz helyesen írni, akkor legalább kicsit hihetőbben csináld. Adok tippeket: hosszú ő helyett rövid, ly helyett j, meg ilyenek. De az ö helyett o azárt már túl átlátszó.

Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
    Na azért csak szántam rá idot és elolvastam de kár volt:) Nagyon részrehajlo vagy csak az egyik oldalt emeled ki:(
    Tudom,látam hogy az Armánál bukot eröd, de azt is latam hogy a Hollonál meg Rendellenél is kaptak le erödot.
    Na de azért lacik mijen stilust képvisel a Rendellen oldal ha mindjárt elkeztek erödöket elveni:(
    De ahogy mostanában nézem töluk nem kel elveni ledobálik maguk:)
    Még ara is képesek hogy saját jétékukat is tönkre tegyék csak azért hogy másét is tönkretehesék:(
    Szánalmas:(((

Eböl lacik hogy nem a gép elöt élem az életem mind egyesek, sajna még gépelni nem tamultam meg.
    De majd igyekszek ne báncsa a pici lelkedet, hu most menyivel kevesebet érhetek mind ti jaj én szegény:))
    Ja és grat szép utés, ebol is lácik dicsekedni meg lenézni a másikat ahoz értetek!!!!
    Ahogy mondod, eböl lacik, hogy te tényleg nem a gép előtt éled az életed :) Csak két napja folyamatosan itt vagy.

Majd akkor most jó sokat fogsz fejlődni gépelésből :))))
    Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
  • WiseHero03 (HU2)WiseHero03 (HU2) HU2 Bejegyzések: 30
    igen ahogy mondod két napja, tegnap este tetem fel a kérdést.
    Azota sértegec, rágalmazol neked job dolgod nincs mind a másik szidalmazása?
    Tényleg nemtudom felfogni egy ember hogy lehet enyire negativ:(

ut: Ja és jöhet a szövegjavitás is, te zseni:)) (bocs a zseni csak vic volt)
    igen ahogy mondod két napja, tegnap este tetem fel a kérdést.
    Azota sértegec, rágalmazol neked job dolgod nincs mind a másik szidalmazása?
    Tényleg nemtudom felfogni egy ember hogy lehet enyire negativ:(

ut: Ja és jöhet a szövegjavitás is, te zseni:)) (bocs a zseni csak vic volt)
    Két könyvet javaslok: Helyesírási útmutató és értelmező kéziszótár. :) Nem unalmas, hogy ugyanazt ismételgeted? Rágalmazlak, szidalmazlak, sértegeclek :):smile:

De legalább van humorod :) (remélem érezted az iróniát. (lásd értelmező kéziszótár))
    Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
    Amúgy van egy ajánlatom bátor bölcshős (Csak mert ezt jelenti a neved, nem tudom tudtad-e).

Gyere be a saját kastoddal és elmondom, hogy hogyan áll a háború. Mutasd meg ki vagy és te is megfelelő választ kapsz a kérdésedre. Akkor el fogjuk hinni neked, hogy tényleg ez érdekel :)))

Nem fog senki bántani, nem vesszük el az erődödet, persze ha nem az armába vagy a Deresbe vagy, ahogy tudom, hogy igen.

Szóval fedd fel kilétedet és elmondom hogyan állunk. De ha nekem egy másik szerencsétlen farmmutivárral jössz, akkor felejtő.

Na nézzük, mennyire vagy te is igazmondó juhász :)))

Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
    neked is jo a humorod, remélem nem gondoltad komojan hogy ide jövök a másik váral.
    Neked hini ne röhögtes, csak jár a szád de semi tényt nem közölsz
    Igaz legaláb birod ara fogni hogy nem az igazi várambol irok, de lehet csak azért kusolsz mivel kezd kicsuszni a talaj a lábatok alol mert ez az eröd eldobálás a végsö vergödésnek lácik kivűröl
    Ennyit rólad. Sunnyogj csak tovább és reménykedj, hogy jól álltok :))

"de lehet csak azért kusolsz"

"Azota sértegec, rágalmazol neked job dolgod nincs mind a másik szidalmazása?
    Tényleg nemtudom felfogni egy ember hogy lehet enyire negativ:("

Tükör kisbarátom. :) 

A valóság az, hogy te irogatsz azért, mert bajban vagytok. Ez van. Hiába vagytok többen ellenünk, valahogy csak növekszünk, ti meg csökkentek. Van ez így. Aki a rossz oldalon áll, az az ilyen háborúkban elbukik, hiába próbál csalni, hazudni, álnevek mögé bújni.

Ez a sorsotok. :) Nektek is befellegzik, ahogy a korábbi szövieiteknek is. Mert sose tanultok a hibáitokból. 

Mi lesz a következő kamukast és mi lesz a sztori? :) Élvezettel figyeljük a vergődéseteket.

Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes

Én tényleg elhiszem, hogy semmi közöd az Armához :))) 
    Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
  • tilos (HU2)tilos (HU2) HU2 Bejegyzések: 31
    Na de azért lacik mijen stilust képvisel a Rendellen oldal ha mindjárt elkeztek erödöket elveni:(
    Még ara is képesek hogy saját jétékukat is tönkre tegyék csak azért hogy másét is tönkretehesék:(

Nem tudom melyik gyáva szerencsétlen vagy aki ismételten álnéven írogat, de őszintén nem is érdekel :)
    (Légyszíves ne írd le még egyszer hogy csak sértegetni tudunk, olvastuk már elégszer)
    De az írásodra azért reagálnék.

Megint a csúnya gonosz Rendellenes kezdte, ugye?
    Tudod mi ezzel a probléma? Hogy az armából és a jelenleg hullavárakat tartalmazó szakasz szövetségből már az előtt foglaltak mellettünk erődöket hogy mi elkezdtünk volna költözni!

Ha megnézed a Cestercius kastély erődei még mindig ott vannak a régi helyem mellett!
    És a paramatyi vár is előbb került drommaci mellé minthogy tőlünk bárki is költözött volna.

"Még ara is képesek hogy saját jétékukat is tönkre tegyék csak azért hogy másét is tönkretehesék:("
    (játékukat*, tönkre tehessék*) Szívesen a javítást! :D

Én egyáltalán nem érzem hogy tönkre tettem volna a saját játékomat. Pedig a szövetségemben az első költözők között voltam. Sőt az erődömet is az elsők között dobtam le az oldalunkról :)
    Akár költés nélkül 2 hét alatt full ugyan ilyen erődöket felhúzok aktív sárkányozással.
    De, ha egy kis pénzt rááldozok akkor 1 nap alatt újra meg tudom csinálni mind a hármat!

Jaaa és hozzátenném hogy a Belfegor féle Ellenállásos játékosok már jóval a hábi előtt foglaltak erődöket és költöztek :D
    Most már egyértelmű hogy kommunikáció van az arma és az Ellenállás között! Van hogy a támadások egy időben jönnek, de olyan is hogy az egyik szöviből percre pontosan ugyan akkor kezdenek el csapódni valakire a leszedők mint a másik szöviből az élesek :D

Én tényleg elhiszem, hogy semmi közöd az Armához :))) 

Jaj nekem ne törd a fejed anyira ugyse josz rá tul mesze tapogac, még a végén megfájdul a fejecskéd:)
    A szavaidbol ugyjön le ti áltok nyerésre de akor mért dobálitok el az erödöket, valahogy eben nem  sok logika van:)
    Lehet nemsokára az jon nem is ti voltatok hanem a volt szakaszosok, elvégre a vádaskodás az mén nektek:)
  • lucifer1 (HU2)lucifer1 (HU2) HU2 Bejegyzések: 92
    Szia Wisehero, hogy miért dobálja le pár játékosunk az erődeit? Nézd meg hol vannak azoknak a játékosoknak az új erődei és akkor rájössz a miértre. Megsúgom nem azért dobták le, mert akkora nyomás alatt lettek volna, hogy muszáj lett volna ezt megtenniük. Egyszerű taktikai lépés ez a részükről, ennyi és nem több. A másik ezzel nem tették egyáltalán tönkre a saját játékukat, mivel, ahogy tilos leírta, jelenleg csak aktivitás kérdése és napokon belül újra lehet építeni a leadott erődöket. Remélem kielégítően válaszoltam a kérdésedre :smile:

üdv
    Lucifer
    Meglepo de ahogy látom néhányan tunak normálisan is irni töletek (Dokika te nem vagy köztük gondolom sejteted)
    Oké probáltok meggyözni it mindenkit hogy a másik fél a hunyo, de tudomásom szerint hozátok fűzheto töb szövi szétzuzása is. Mindig mindenki titeket bánt?
    tilos (HU2) mondta:

Nem tudom melyik gyáva szerencsétlen vagy aki ismételten álnéven írogat, de őszintén nem is érdekel :)
    (Légyszíves ne írd le még egyszer hogy csak sértegetni tudunk, olvastuk már elégszer)

Tudod mi ezzel a probléma? Hogy az armából és a jelenleg hullavárakat tartalmazó szakasz szövetségből már az előtt foglaltak mellettünk erődöket hogy mi elkezdtünk volna költözni!

Ha megnézed a Cestercius kastély erődei még mindig ott vannak a régi helyem mellett!
    És a paramatyi vár is előbb került drommaci mellé minthogy tőlünk bárki is költözött volna.

"Még ara is képesek hogy saját jétékukat is tönkre tegyék csak azért hogy másét is tönkretehesék:("

Én egyáltalán nem érzem hogy tönkre tettem volna a saját játékomat. Pedig a szövetségemben az első költözők között voltam. Sőt az erődömet is az elsők között dobtam le az oldalunkról :)
    Akár költés nélkül 2 hét alatt full ugyan ilyen erődöket felhúzok aktív sárkányozással.
    De, ha egy kis pénzt rááldozok akkor 1 nap alatt újra meg tudom csinálni mind a hármat!

Jaaa és hozzátenném hogy a Belfegor féle Ellenállásos játékosok már jóval a hábi előtt foglaltak erődöket és költöztek :D
    Most már egyértelmű hogy kommunikáció van az arma és az Ellenállás között! Van hogy a támadások egy időben jönnek, de olyan is hogy az egyik szöviből percre pontosan ugyan akkor kezdenek el csapódni valakire a leszedők mint a másik szöviből az élesek :D

A Belfegor féle Ellenállás ahogy fogalmaztál ök is csak miatatok letek akik letek.
    Elvégre ti nem hagytatok nyugtot nekik még tönkre nem tetétek a Borsot, az után lett ez a felálás nem?
    Igaz ök is bántotak titeket vagyis a nagy egotokat:)))
  • tilos (HU2)tilos (HU2) HU2 Bejegyzések: 31
    tilos (HU2) mondta:

A Belfegor féle Ellenállás ahogy fogalmaztál ök is csak miatatok letek akik letek.
    Elvégre ti nem hagytatok nyugtot nekik még tönkre nem tetétek a Borsot, az után lett ez a felálás nem?
    Igaz ök is bántotak titeket vagyis a nagy egotokat:)))
    A bors saját magát tette tönkre. 
    Igaz kaptak, nem is keveset, de azt szinte mind Belfegornak köszönhetik. Ő provokálta ki a háborús helyzeteket.
    (És ezt úgy mondom hogy amikor azt a pirosat kapta a bors még ott játszottam)
    Igazából a jelenlegi borssal nincs túl sok probléma. Sőt talán még jól jött nekik ami történt velük. Megtisztult a tagság.
    Azok akik a bajt hozták rájuk kiestek onnét. (Belfegor, Levi úr, Attila Ambrus.. stb)
    Egy aspe és Tamás0 által vezetett bors 1000x jobb lehetőség az ott játszóknak egy nyugodt játékra mint ahogy előtte volt.
    (Elvileg régen is ők irányítottak, de az csak a látszat volt. Mindig úgy lett ahogy verasztó mondta)

Igaz, van még ott jó pár ember akit Belfegorék megtudnak vezetni, de ez már nem olyan gázos mintha egy helyen kéne játszaniuk vele.

Alapvetően rengeteg tag lépett ki csak miatta még a holló - bors hábi előtt is. Úgy beszélt a saját társaival mint a kutyájával.
    Sokan pont ezért nem szerettek discordra járni amikor ő is ott volt.

Már többször is elhangzott egy jelenlegi borsos szájából hogy én bunkó módon beszéltem ott idősebekkel.
    Ez alatt lehet érteni Belfegort :) Senki se várja el hogy mást adjak neki mint amit kapok.

És lehet mondani hogy ő egy "angyal" és végig én voltam aki bunkó módon beszéltem vele és mindenki mással.
    (ugye az a borsos akit fentebb említettem így gondolja)
    De érdekes módon akik akkor eljöttek utánam a borsból azokkal mégis szoktam beszélgetni rendszeresen a mai napig.

Elnézést hogy így el kellett térnem a témától, de úgy éreztem hogy ezt le kell írnom :)
  • lucifer1 (HU2)lucifer1 (HU2) HU2 Bejegyzések: 92
    Jaj ne már, most minek hozod fel a Kicsi a Borsot, mindjárt megjelenik Julcsi és elkezd sírni a vélt sérelmei miatt, hogy hogy elbántunk velük :neutral: Egyébként meg a fórumon nem egy topikba le lett már írva, hogy a "szegény" Borssal miért történtek ezek a szörnyűségek. Tessék visszaolvasni, bár szerintem már minden hozzászólást olvastál ebben a témában :wink: Nincs kedvem újra leírni, keress utána a Fórumon, biztos fogsz olyan hozzászólást találni, amiben mondjuk a Fehér - Holló részéről leírtuk, hogy miért támadtuk, háborúztunk velük és ugyanígy fogsz találni a Rendellenes oldaláról is bőven bejegyzést, hogy miért bántották szegény Borsot. Szerintem ebben a témában többet nem tudunk leírni és nincs is szándékomban. 

üdv
    Lucifer
    Valami hasonlo hozászolást vártam mindig kiemeltek egy két tagot és az ö nyakukba akartok varni minden szemétséget amit ti csináltok, igy a Borsnál is és a mostani hábinál is mindent a volt Szakaszosok rovására irtok pedig az ellenetek harcolo két szövinek közel száz aktiv tagja is lehet, igaz most sokan galamb alat. Ti abol a száz emberböl emlegetek egy tizet aki mindenek az oka, akor a másik kilencven embernek nincs saját akarata és menek tizuk után mint a birkák.
    Hát szerintem nagyot tévetek, mert ehez hogy ijen derekasan áják a sarat ahoz egy öszeszokot tagságra van szügség
    Gondolom ijen szintü elenálásra ti se számitotatok. Nem is tudom hágy honapja támadjátok már egymást?
    Post edited by BM Rot on
    Hát igen követem a forumot elég sok olvastam már ehez füzödö témában.
    De javarészt töletek jönek a hozászolások és átlagban vádoltok valakit valamive, nekem is mindjárt nekem estetek mert mertem irni.De látom a másik fél nem sokat szol hoza, megis értem öket, ugyis csak nektek lehet igazatok ahogy az edigijekböl leszüröm
    Egyébként elég sokan elhúztak már a volt szakaszosok által írányított Deres és Arma oldalról, akik átlátták, hogy milyen oldalon is vannak. Szépen lassan visszakúsztak a korábbi háborúban elbukott szakaszosok és azt hitték, hogy a bab is hús és majd most bosszút tudnak állni. 

Hm. Ahogy te is Herokám :)
    Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
Sign In to comment.