Főoldal Szövetség hírek

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Rendellenes & Fehér-holló Vs Deres & Armageddon

11143

• csaba doki (HU2)csaba doki (HU2) HU2 Bejegyzések: 744
    szerkesztette ezt: 03.08.2020
    Látod Sanyi, sajnos ezeket a meséket max a ti oldalatokon veszik be. Itt mindenki látta, aki kapcsolatban volt ezekkel az emberekkel, hogy ki mit is akart.

A sajátjaidat lehet meg tudod vezetni de itt a vezetőség látta, hogy ki kezdte, miért kezdte és ki volt inkorrekt.

Nincsen szegény Rendellenes, nem kell sajnálni. Annyit mondtam, hogy nem taktika volt, csupán nem hagytatok más választást.

Mit kéne méltósággal viselni??? Ezt meg végképp nem értem. Ti járkáltok ide meg leveleztek, hogy legyen béke. Mi nem kértük, mivel nem azért kezdtük a háborút, hogy békét kérjünk, csak azért, mert a paktumosunkat kifosztottátok csalással.

Ez még nem ok. Méltósággal verünk titeket tovább és mind addig, ameddig azt hiszed, hogy így lehet játszani, ahogyan szeretted volna Glad hátán megnyerni a szerver top címét. Glad sok pénzt tett bele, de látható módon ezzel nem lehet semmit se megnyeni. Ide még sok minden kell. Sok mindennel próbálkoztok is és valahogy nagyon nem bírtok el 1 szövivel :))))

Ha valakinek nem jött be a számítása, akkor azok ti vagytok. Nekünk nem volt számításunk, csak reakciónk. És most sem látjuk értelmét semmilyen békének, mert látszik minden írásotokból a korrektség teljes hiánya. Úgyhogy marad a háború a végsőkig. :)

Amúgy látom megint elment két emberetek :) Ezek szerint nálatok mindenki szívesen harcol. :) Azon az 5 emberen kívül, akik miatt kirobbant a történet. De nem is baj, egy eventes szöviből lehet végre háborús szövi lesztek. Bár lehet, hogy most már csak egy ideig. A hazudozás és az arrogancia lehet elvisz titeket is a süllyesztőbe, mint eddig minden hasonlóan viselkedő szövetséget.
    Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
  • harcizombi (HU2)harcizombi (HU2) HU2 Bejegyzések: 398
    Sahrazad! Egyet értek. Kéne egy ilyen "liga". Ez azért lenne hasznos, mert ugyan én nem követem a "Szerver szabályzatot", de legalább nem lenne rám is, se senkire ráerőltetve. Ezt fújja egy csomó ember már mióta... ezt a "etikát(=)", "szerver szabályzatot" úgy lenne jó használni, hogy aki be akarja tartani betartja, aki nem, nem.
    Amúgy nem is lenne hülyeség a szerver szabályzat, csak van benne 2 dolog ami NAGYON az. 1: Falu foglalás tiltása... A nyilvános falu vele járója, hogy el lehet foglalni. Ezt minek le korlátozni??? Akkor miért tettek volna be a fejlesztők privát falut??? Aki meg nem akarja, hogy elfoglalják az vesz privát falut. 
    2: Erőd támadás/foglalás tiltása.... Erődöt még jobban lehet védeni, mint fővárat, mert ott nagyobb a termelés, (minden képpen, mert még csak sima erődnél is "nagy" a mező, a fővárban meg közepes. A glóriás erődökről ne is beszéljünk) tehát több katonát tud eltartani. Foglalásra is ugyan ezt tudom mondani... Csak sokan azt felejtik el, hogy vissza is lehet foglalni, nem kell egyből nyivákolni hogy "miért?" meg "add vissza".
  • kántorka (HU2)kántorka (HU2) HU2 Bejegyzések: 186
    Mindenki tudja milyen szövi a rendellen,egy háborús csapat akik szeretnek támadni,ezért vannak kellemetlenségek,de ők nem igazán támadnak top10-en kívűl és 3év alatt még nem is dobta a top5-en kivűl pirosat senkire :) 
    Viszont van a deres akit nemrég megfertőztek a szakaszosok. emlékszik mindenki milyen volt a szakasz,zsarnokoskodó inkorrekt szövetség. a minap beszéltem az arany Birodalom egyik vezetőjével akik a deres paktumosai,és szóba jött hogy ő se szeretné a szakaszos deres uralmát.
    továbbá...a deres dobott nár pirosat pitiáner dolgok miatt egy top20-30-ad rangú szövetségre ( sárkányölők) és ott egy nemrég eltávozott társuk kastját is betámadták. 
    ezekután gondolkozzon el az aki a deres győzelmét szeretné alias Szakasz :)
    aztán majd jönne hogy megint végig sarcoltatják a szervert .
  • sahrazad (HU2)sahrazad (HU2) HU2 Bejegyzések: 385
    Amúgy nem is lenne hülyeség a szerver szabályzat, csak van benne 2 dolog ami NAGYON az. 1: Falu foglalás tiltása... A nyilvános falu vele járója, hogy el lehet foglalni. Ezt minek le korlátozni??? Akkor miért tettek volna be a fejlesztők privát falut??? Aki meg nem akarja, hogy elfoglalják az vesz privát falut. 
    2: Erőd támadás/foglalás tiltása.... Erődöt még jobban lehet védeni, mint fővárat, mert ott nagyobb a termelés, (minden képpen, mert még csak sima erődnél is "nagy" a mező, a fővárban meg közepes. A glóriás erődökről ne is beszéljünk) tehát több katonát tud eltartani. Foglalásra is ugyan ezt tudom mondani... Csak sokan azt felejtik el, hogy vissza is lehet foglalni, nem kell egyből nyivákolni hogy "miért?" meg "add vissza".
    Nekem a falufoglalással nincs bajom...többnyire a kis szövik riadoznak a faluik miatt. Aki elég erős, majd visszaveszi magának, aki nem, az tanul belőle, és vagy erősít a védelmén vagy vesz privát falut.
    Tehát részemről erre pipa!
    Az erődfoglalás az régóta nagyon vitás dolog. Én úgy látom, hogy talán ebben is érdemes lenne változtatni.
    De itt megint a kis szövik fognak 'bekeményíteni', mert náluk csak első generációs, drágán felépíthető erődök vannak.
    Aki ma egy második generációs erőd elfoglalásába kezd, az sokat azzal nem nyer.
    Józan játékos elkezdte a közrend ezresre (esetleg 1500asra) cserélését, ami foglalásnál megy vissza a raktárba.
    Józan játékos kitette a 2 üvegházat és a 2 télikertet, ami foglaláskor megy vissza a raktárba.
    Józan játékos az építési udvarában kajás panelből a raktárban nem tart többet 300nál, és akkor foglaláskor a csűrökbe berakott 200-as, meg a 7-8-9-14-15-16-18 vagy még annál is nagyobb alappanel megy vissza a raktárba, akárcsak a relikviás és prémium relikviás elemek.
    Józan erődtulajdonos lerak egy 3as szintű erődítményt, bele rubinos védőket, és innentől kezdve elég nehéz a hódítás. Persze mindig lehet küldeni annyi sereget, hogy végül az erődítményből is kiüssék,hiába a kisházak meg a kórház elveszett egység hatása.
    De ahogy írtad, a dolog kétoldalú.
    Amit elfoglaltak, vissza lehet foglalni, aki foglalt, lehet, attól jobbat is lehet elvenni...
    És hát sok a szabad erőd, romok százaitól lehet foglalni félkész erődöt, egy táblás erődöt szövi segítséggel 3 nap alatt lehet felhúzni (falak, kapu, bástyák, terület, csak nyersi és ugró kérése, nomádnál nálam 3-4-5 millió nyersi száll el a levegőbe minden eventnél), ha a társak segítenek. A raktárban pedig ott vannak a panelek, közrend, a lerakásuk 10 perc, ha a terület már adott. És 50 százalékon már fut is a termelés. Hát 12-16 csűrt felhúzni beletelik pár napba, de szövi segítséggel az se sokkal több, mint 2 hét.
    Ami a húzós, pékség, őrtorony, istálló, kórház...rubinos cuccok, egyszeri kb. 6 ezer forint rubinvásárlás prime-time-kor.
    Egy kis szövi kis erődjében, ahol nincs üvegház, nincs nagy közrend, nagy alapkajás panel, ott ez nyilván nehezebb és lassúbb. Érdemes lenne vitázni róla. Most nem tudnék se határozott igent, se nemet mondani. Annyit azért mondok, háborúban, nem támogatom az erődfoglalást, kivéve, ha az válasz valamilyen hasonló súlyú cselekményre (például kk-k hódítása ilyen). Ha erőd hódításra kerül sor, azt tartom követendőnek, amit a szövim csinál: az elfoglalt erődöt legalambozzuk,megőrizzük, nem dobjuk el, békekötés esetén a tulajdonos visszakaphatja, ha a szövije hajlandó ugyanerre a viszonosság alapján. 
    Sahrazad
    'Minden állat egyenlő, de egyesek még egyenlőbbek'.
    Még ezt hozzá tenném: Vki nem költ a játékra. Azt nem tudja felhúzni a rubinos dolgokat, vagy csak nagyon lassan. Az 1 dolgot lát: foglalás.

UI: 12-16 csűrt (egyes szinten) nem több felhúzni egy napnál.
  • Samak (HU2)Samak (HU2) HU2 Bejegyzések: 81
    Látod Sanyi, sajnos ezeket a meséket max a ti oldalatokon veszik be. Itt mindenki látta, aki kapcsolatban volt ezekkel az emberekkel, hogy ki mit is akart.

A sajátjaidat lehet meg tudod vezetni de itt a vezetőség látta, hogy ki kezdte, miért kezdte és ki volt inkorrekt.

Nincsen szegény Rendellenes, nem kell sajnálni. Annyit mondtam, hogy nem taktika volt, csupán nem hagytatok más választást.

Mit kéne méltósággal viselni??? Ezt meg végképp nem értem. Ti járkáltok ide meg leveleztek, hogy legyen béke. Mi nem kértük, mivel nem azért kezdtük a háborút, hogy békét kérjünk, csak azért, mert a paktumosunkat kifosztottátok csalással.

Ez még nem ok. Méltósággal verünk titeket tovább és mind addig, ameddig azt hiszed, hogy így lehet játszani, ahogyan szeretted volna Glad hátán megnyerni a szerver top címét. Glad sok pénzt tett bele, de látható módon ezzel nem lehet semmit se megnyeni. Ide még sok minden kell. Sok mindennel próbálkoztok is és valahogy nagyon nem bírtok el 1 szövivel :))))

Ha valakinek nem jött be a számítása, akkor azok ti vagytok. Nekünk nem volt számításunk, csak reakciónk. És most sem látjuk értelmét semmilyen békének, mert látszik minden írásotokból a korrektség teljes hiánya. Úgyhogy marad a háború a végsőkig. :)

Amúgy látom megint elment két emberetek :) Ezek szerint nálatok mindenki szívesen harcol. :) Azon az 5 emberen kívül, akik miatt kirobbant a történet. De nem is baj, egy eventes szöviből lehet végre háborús szövi lesztek. Bár lehet, hogy most már csak egy ideig. A hazudozás és az arrogancia lehet elvisz titeket is a süllyesztőbe, mint eddig minden hasonlóan viselkedő szövetséget.
    Nekem nem kell senkit megvezetnem, kevered a két szövit :) Ti írjátok tele a fórumot folyamatosan, amire néha reagálunk, amikor már túl sok a hazugság. Persze, mi járkálunk ide :) 

A szétvert Hollót persze mi fosztottuk ki, hogyne. Úgy, ahogy Baller Zoliról is levetetted Lucikával a koronát és magadra raktad. Aztán amikor Zoli bácsi megtudta, akkor kiverte a balhét és próbáltátok visszacsinálni gyorsan, meg poénnal előadni. Haha, nagy poén volt, jól hátbaszúrtátok az öreget csak azért, mert sokat dolgozott és keveset volt. Ennyit arról, hogy ki mennyire akarta irányítani a Hollót vagy szétszedni. Érdekes, hogy akik asszisztáltak ehhez neked, már ott vannak a Rendellenesben. Megy a gyanúsítgatás felénk, ahogy Tom várával is, hogy na biztos a Deres szedte szét, aztán kiderült arról is, hogy semmi közünk hozzá és Tom nálunk játszik azóta. Persze biztos azért, mert szétszedtük a kastélyát, ugye? :) Nehogy aztán a Hollóról is kiderüljön ugyanez, hiszen nektek volt hozzáférésetek a jelszavaikhoz :)

Nekünk nem kell elbánni veletek. Itt ti nyomtátok a pirosakat a Deresre meg az Armára, minket nem kötelez semmi :) A szerver top címe sem, ami úgy látom nagyon fáj neked :) Szerver top címe... :) Micsoda hangzatos, de semmit nem érő cím... Kit érdekel ilyen? 

Korrektséget meg szerintem ne emlegess a háború kapcsán, mert zongorázni lehet a különbséget a két szövetség tevékenysége között :) Abban sincs vita, hogy ti próbálkoztatok be minden aljas pihenős kastéllyal, 13-as multi kastéllyal, költözgetéssel :) De persze mi hazudozunk :) A szokásos csak :) Az ég kék, a fű zöld, a Deres meg hazudozik Csaba doki szerint. Mondjuk neked ez a szavajárásod mindenkivel szemben, akinek más a véleménye :) Egyedül a világ ellen, de ne zavarjon :) Biztos ez a sok szövi és sok játékos hazudik és gondolja rosszul :)

Két új ember jött hozzánk és csatlakozott a háborúba. Hozzátok cirka 10 ember ment a Hollóból, plusz a multi kastélyok, akiket a pihenőből vittetek fel. Na igen, elég cudarul néznétek ki, ha nem hoztátok volna őket golyófogónak, de nem megyek ebbe bele, nem számháború :)
    Samak @ hu 2
  • lucifer1 (HU2)lucifer1 (HU2) HU2 Bejegyzések: 92
    Szia, egy kicsit azért tegyük rendbe a dolgokat. A Rendellenesbe nem mentem át ügyelni, azóta vagyok itt a RE-be mióta a kastélyommal átjöttem, szóval ne magatokból indulj ki. A béke tárgyaláson megmondtam, hogy nem tudom mit fogok tenni, nem tudom, hogy személy szerint játszani fogok-e, vagy befejezem-e miután a kastélyomat lenullázta valaki.. Valamint azt se tudom, hogy ha esetleg folytatnám a játékot, akkor milyen módon. Mondtam, hogy ha folytatom a játékot, akkor az sincsen kizárva, hogy háborúzni fogok, mert nekem az tetszett. Miután ezt elmondták a többiek is a szövetségünkből, utána ti mondtátok, hogy így viszont nem tudjátok a Hollót békén hagyni, amíg nem történik meg a békekötés, nem adhattok fegyverszünetet, mert nem szeretnétek, ha felerősödnénk és megkérdeztétek ehhez mit szólunk. Megmondtuk, hogy szívetek joga ezt tenni, mi nem tennénk a helyetekben, de ha ti így döntötök, az a szívetek joga. Csak annyit jegyeztünk meg, hogy a lenullázott kastélyokra felesleges 9 hullámmal támadni. :smile:

És igen, volt egy szavazás a szövetségben, hogy ki mit szeretne, amibe az ott levő tagok a szövetség felépítésére szavaztak. Ezért is mentünk bele, hogy békét kérünk tőletek. Viszont emlékezz rá, hogy még te is mondtad, hogy ha valaki úgy dönt, hogy tovább szeretne háborúzni, az nyugodtan háborúzhat tovább, akár úgyis, hogy a szövetségünkből két szövetséget hozunk létre, az egyik fele háborúzik, a másik meg nem. Ezt te mondtad, szóval nem értem a gondodat.Igaz nem hoztunk létre egy másik szövetséget, mert annak lássuk be nem sok értelme lett volna, hanem inkább átmentünk páran a RE-be, hogy ott folytassuk a háborút. 

Egy kis adalék, hogy miért is mentünk át páran háborúzni és nem maradtunk a Hollóban. Miután megköttetett a béke, már másnap megtámadtatok minket. Utána megkerestünk titeket, mert ugye azt mondtátok, ha valami gond lenne, akkor szóljunk nektek. Erre kb. olyan válaszok jöttek, hogy sajnáljátok, de Glad gyógyszere elgurult és hagyjuk neki elfoglalni a kk-t, mert ti semmit nem tudtok tenni.  Ezért "leültünk" Bryllékkel tárgyalni, mert abban a helyzetben a szövetség érdeke azt kívánta. Ezen a megbeszélésen derült ki számunkra, hogy a Deresen belül két szövetség van, az egyik a Deres, a másik meg a Lidércek és ez a két szövetség nem egészen ért egyet a békekötés feltételeibe és a Lidércek ezt újra akarják tárgyalni. Azon a megbeszélésen próbáltak minket rávenni arra, hogy adjuk le a kk-inkat, meg írjunk ki valamit a Fórumra. Ez megmondom olyan érzés volt, mintha a fejünkhöz pisztolyt tartottatok volna, mert nem nagyon volt választásunk, ha a szövetségünkben levő tagjaink érdekeit nézzük. Ez egy kicsi túlzás, de kb. nem lett volna választásunk, vagy megcsináljuk, amit Glad és Bryll kér, vagy nincsen béke. Mindezt egy olyan szövetséggel szemben, amit előtte teljesen szétszedett valaki, tehát a padlón volt. Közben jöttek a hírek, hogy Brokenheart próbál rávenni embereket, szövetségeket, hogy ne tartsátok be az mnt-t, mert nem szabad a Hollót felállni hagyni. Ezt több helyről, még a te szövetségedből is megerősítették. Ez volt a helyzet, amikor sajnos bekövetkezett Zoli halála, egészen addig nyomás alatt igyekeztetek minket tartani, hogy hozzunk meg olyan döntéseket, amiket ti szerettetek volna, de legalább ekkor volt annyi emberi érzés bennetek, hogy békén hagytatok minket. Ilyen körülmények között úgy döntöttem, miután egy kicsit helyretettem a gondolataimat és kicsit levegőhöz jutottam, hogy úgysem fogtok békén hagyni minket, ezért csatlakoztam a Rendelleneshez. Ez az én döntésemnek az oka, ezért tettem, mert úgy éreztem, hogy nem bízhatok meg benne, hogy tartjátok a szavatokat, de nem mentem be semmilyen kastélyba sem, hogy éjjel őrködjek. Szóval ezt nem tudom ki adta be neked/nektek, de jól megvezetett.
    Szerintem én tudok olvasni, és tudok értelmezni is.
    Indítás: ha  Budapesten a Nyugati pályaudvarról egy vonat Vácra megy, és a forgalmista felemeli a kis piros táblácskáját, megfordítja a zöld felére, ami a szabad jelzés, és a vonat elhagyja az állomást, akkor a vonat ELINDULT. Az INDÍTÁS megtörtént, akkor is, ha semmi más nem történik. Az, hogy ment közben kiesnek a vonat kerekei, leissza magát a mozdonyvezető ezért más sínpárra fut a vonat, vagy kifogy a szén (olaj, áram) és nyílt pályán vesztegel a vonat, vagy éppen rosszul lesz a kalauz és visszatolat,ezért nem érkezik meg Vácra, vagy 5 ELINDÍTOTT vonatból csak egy érkezik meg, a szabály alkalmazása szempontjából mindegy.
    A szabály ez:
    "1 játékosra 1 időben 10 percen belül több sereg indítása béke időben Tilos."
    Tehát az indítás a tilos, nem a megérkezés.
    Engem ezért lehülyézni nem kellene. Inkább elgondolkodni azon, hogy vajon
    1. Aki a szabályt szövegezte, nem tudott szabatosan fogalmazni
    2. Tudott, de szándékosan épített be a szövegbe koherenciazavart
    3. Te szeretnéd máshogy magyarázni utólag a szabályt, mint amit az jelent
    A most folyó háborúban mindketten érintett felek vagyunk.
    Nekem természetes, hogy bizonyos dolgokat máshogy látunk,én ettől se becsmérelni, se lehülyézni téged nem foglak.
    És nem fogom magamat kevesebbnek gondolni attól, hogy lehülyéztél.
    Többnek se.
    No, megyek vissza a málnásba:DDD

Abba most nem mennék bele, hogy a KK támadás előtt a Holló részéről mennyi szabályszegés történt, mint például a leszedőzés, éjszakai támadás, szabotálás vagy seregek visszahívása, ami ugye szabályellenes. 

Még egyszer bemásolom, hogy mi a lényeges dolog itt. Nem a támadások száma, és nem is az, hogy mennyit tudott visszahívni. Nem vitatta senki, hogy Norbi KK-t támadott, a háború utáni bejegyzésemet, most nem keresném meg, ha nem gond, de abban is leírtam, hogy így történt. Itt a lényeges dolog az, hogy ezek a támadások már azt követően történtek, hogy leszedők jöttek a Hollóból, hogy szabotálások buktak, seregeket hívtak vissza. Nem egyszer, nem kétszer, hanem többször.  Azt is leírtam, nem tagadtam egyszer sem, hogy a részünkről is történtek szabályszegések, csak ezt a másik fél tapasztalta, mi pedig nem láttuk, hogy mit csinál egy-egy játékos. Ez így van, nem vagyunk ártatlanok mi sem, egyszer sem állítottunk ilyet. Mindössze azt mondjuk, hogy kölcsönös szabályszegések történtek, mind a két oldalról. Ezeket meg lehetett volna oldani háború nélkül is, de a Holló máshogy döntött. 

Továbbá azzal sincs gond, hogy pirosat nyomott a Holló ránk. Oké, volt rá okuk, úgy gondolták, hogy ezt kell tenni. Azt sem tettük szóvá, hogy átmentek segíteni 8-an, 10-en a Rendellenesből. Hajrá, ha segítségre volt szükség, akkor menjenek. De ez a háború még mindig csak 1v1 háború volt, és a Deres részéről semmilyen akarat nem volt javak elvételére, vagy a Holló elpusztítására. Az, hogy nem maradt ez egy normális 1v1 háború, amilyenek voltak korábban is, a Rendellenes akarat volt, ehhez a Deresnek vagy az Armának semmi köze. Most abba ne menjünk bele, hogy a két szövi között milyen levelek voltak oda vissza, mert volt felénk is olyan, hogy most meghalsz te szemét, meg elveszem a macskád hátkaparóját és megeszem a tonhalas szendvicsedet és részünkről is biztos volt ilyen kimenő levél. De vezetői tagtól biztosan nem volt ilyen állítás és itt a bizonyíték is rá, hogy a Hollóval a békét megkötöttük, amikor kérték és megkapták a fél éves mnt-t is. A Hollóból korábban távozó embereket hagytuk játszani más szöviben, nem támadtuk őket, nem is fenyegettük őket, ahogy a Rendellenesből távozó embereket sem. Nincs bajunk a játékosokkal, nem akarjuk tönkretenni a kikapcsolódását az embereknek. Egy nyugodt szervert szeretnénk, vannak is terveink arra, hogy hogyan lehetne ezt megvalósítani úgy, hogy mindenkinek jó legyen és mindenkinek biztosítéka legyen arra, hogy ki tudjon kapcsolódni. Persze ez nem egyszerű feladat, de úgy gondolom, hogy érdemes tenni érte, vagy legalábbis megpróbálni. Úgy viszont nem lehet, ha egyesek ellenségképeket gyártanak, mocskolják az embereket és szövetségeket. Sajnos az egymás iránti tisztelet kiveszett sok emberből és azt látom, hogy az arctalan mocskolódás a menő a fotelharcosoknak. Kissé elkanyarodtam attól, amire válaszolni szándékoztam, elnézést érte :) További tisztelettel:

Sami

Samak @ hu 2
  • julcsi1973 (HU2)julcsi1973 (HU2) HU2 Bejegyzések: 88
    mivel eddig még csak 2 dolgot próbáltál elpampuskázni itt,azt hogy a háborút nem a deres indította és hogy a rendellenes áruló:D
    dehogyha meg tényleg kívűlááló vagy mint ahogyan említetted,akkor meg pláne nem tudod a deres meg mikben jeleskedik.

te nem vagy kivülálló?????
    julcsi1973 @ hu 2
    Látod Sanyikám, Samak, egymás után dőlnek meg a hülyeségeitek, amikkel tömitek az emberek fejét. Én vettem le Luciferrel a koronát és Zoli kiborult rajta:))) Na ennyi eszed van. Ezért lettetek már teljesen szavahihetetlen emberek, mert még azt is fennhagnon hirdetitek, amikkel mi tisztában vagyunk, mivel mi csináltuk, de persze ezt is ti tudjátok jobban.

Szánalom :) Tomot szépen megvezettétek, van, aki még beveszi a kamuitokat. Tényleg balek, hogy hozzátok ment, azután, hogy kifosztottátok a kastélyát. 

De ha szerinted az én voltam, akkor én vitatkoztam itt a fórumon Tommal, azza magammal és utána, amikor írtam neki sms-t, akkor az is csak manipuláció volt :))) Na ennyire buktok folyamatosan a hazugságaitokba.

Vágom, hogy sok embert meg tudtok egyelőre vezetni, de szépen lassan mindenki rájön, hogy össze vissza beszéltek.

a másik:

"Korrektséget meg szerintem ne emlegess a háború kapcsán, mert zongorázni lehet a különbséget a két szövetség tevékenysége között  Abban sincs vita, hogy ti próbálkoztatok be minden aljas pihenős kastéllyal, 13-as multi kastéllyal, költözgetéssel  De persze mi hazudozunk "

Ugye ezt nem gondoltad komolyan :)))))))))))) Ti nem jöttök szakaszos halott várakkal, kis kastokkal, nem irogattok a tagságnak, hogy adják meg a jelszavaikat, nem paktáltatok le az Ellenállással, amire korábban még azt mondtad, hogy teljesen elhatárolódtok és azóta szakítottátok meg a kapcsolatot a Borssal, mióta onnan költöztek.

Tényleg zongorázni lehet a különbséget :) Samak, a hazudozás neked folyékonyan megy. Már értem, hogy miért próbáljátok rámtolni, mert magadban nincs meg a gerenda, ahogy látom :) Sőt ez már gerendagyár.

Írjál még, mert így a Hollósok is egyre több hazugságodat látják, azok is, akik esetleg elhitték, hogy Csaba doki hazudik, mert annyira hatásosan nyomtátok. Csak egyre több a bukó.

1. Letagadott Netti feljelentés
    2. Glad nem csinált semmi rosszat (ja csak 5 támadást indított, amiből 4-et visszahívott, amikor rájött, hogy kk-ra megy) 
    3. Baller Zoli koronáját sunyi módon vettük le és Zoli dühös volt miatta (ja nem, Zoli rakta rám, mert röhejes pletykát nyomtatok )
    4. Ti nem kértetek békét még egyszer sem (ja de, már 4-szer) 
    5. Csaba doki azért szedte szét a Hollót, mert így akart kimenekülni a háborúból (közben a Hollósok nálunk vannak és a békekérési próbálkozásaitok ellenére eszünkben sincs békét kötni).
    6. Glad nem akarta szétverni a Hollót és a Rendellent (Ja de, mert ezt írta meg és mondta el szóban is a Hollósoknak. Hát ezt is jól letagadtad) :))) Mi akartunk mást megsemmisíteni, nem ti :))))) Hazugság hazugság hátán. Nem semmi :)

Gyűlnek a hazugságok. Egyszer majd Tom is rájön, hogy ki is fosztotta ki a várát. Ügyesen meggyőztétek, hogy én annyira okos voltam, hogy egy erős karakterünket saját magam kifosztottam, hogy kevesebb erős várunk legyen :)))

Ennyi észkombájnt egy helyen még nem láttam.

Ja és asszem azt írtad, hogy nem írsz többet. Azóta kb, 5 hozzászólásod volt. Ennyire lehet adni minden szavadra Samak.
    Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
    "Nekünk nem kell elbánni veletek. Itt ti nyomtátok a pirosakat a Deresre meg az Armára, minket nem kötelez semmi  A szerver top címe sem, ami úgy látom nagyon fáj neked "

Megint tévedsz. Egyrészt nem fáj, mert átmeneti az erőpont buggolsotok látszata, ahogy az Arma is 24 millákat ugrál fel és le :)

A másik, hogy ezt Glad írta meg nekem, hogy az ő pénzén akartátok átvenni a vezető szerepet. A ti emberetek mondja, akkor már csak elhiszem. Ő azóta nem akar játszani, amióta rájött, hogy a pénzén akartatok hatalmat szerezni és a két top szövit megszüntetni, úgy hogy küzdjön egyedül és ti meg csak megvárjátok a végeredményt, mert ugye az embereitek védelem és galamb alatt csücsülnek.

Vagy miért is ment át a Lidércekbe múltkor? :) Csak körülnézett ugye? :)))

Sok a bukó, sok sok :)
    Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
    "Nekünk nem kell elbánni veletek. Itt ti nyomtátok a pirosakat a Deresre meg az Armára, minket nem kötelez semmi  A szerver top címe sem, ami úgy látom nagyon fáj neked "

Megint tévedsz. Egyrészt nem fáj, mert átmeneti az erőpont buggolsotok látszata, ahogy az Arma is 24 millákat ugrál fel és le :)

A másik, hogy ezt Glad írta meg nekem, hogy az ő pénzén akartátok átvenni a vezető szerepet. A ti emberetek mondja, akkor már csak elhiszem. Ő azóta nem akar játszani, amióta rájött, hogy a pénzén akartatok hatalmat szerezni és a két top szövit megszüntetni, úgy hogy küzdjön egyedül és ti meg csak megvárjátok a végeredményt, mert ugye az embereitek védelem és galamb alatt csücsülnek.

Vagy miért is ment át a Lidércekbe múltkor? :) Csak körülnézett ugye? :)))

Sok a bukó, sok sok :)
    Persze, a Deres bugoltat :) Hogyne, hónapok vagy akár egy év óta :) Fele ennyi erőpontunk van, sőt a katonák is csak úgy néznek ki a várakban, mint az igaziak, csak nem azok. :) Hajaj, mi lesz itt még? :) Érdekes, hogy a Deresnek ennyi az erőpontja háborún kívül is békeidőben, de persze bugolunk. Szigorúan ki van adva reggel-este, hogy hajrá bugolásra fel mindenki! :) De hát ez a bugoltatós Deres meg Arma azért csak itt vannak és csak háborúznak hónapok óta. Vagy a bug háborúzni is tud már? :) Még ilyeneket légyszi, mik vannak még a tarsolyodban? Ne tartsd vissza kérlek :) 

Most akkor döntsd már el, hogy elhiszed, amit a Dereses ír, vagy nem :) Csak azért, hogy nehogy legyen valami cáfolat Norbitól :) Milyen vezető szerepet? Mit akartunk volna átvenni? Max. az álmaidban, nálunk senki nem foglalkozik ilyesmivel, mivel értelme sincs. Vezető szerep, hagyjuk már. Kit kellene vezetni és miért?

Luci szerint a békekötés feltételeibe nem mentek bele a Lidércek és ezt újra akarták tárgyalni. Idézem: "Azon a megbeszélésen próbáltak minket rávenni arra, hogy adjuk le a kk-inkat, meg írjunk ki valamit a Fórumra. Ez megmondom olyan érzés volt, mintha a fejünkhöz pisztolyt tartottatok volna, mert nem nagyon volt választásunk, ha a szövetségünkben levő tagjaink érdekeit nézzük" 

Akkor most megunta a háborút és azért ment a Lidércekbe, mert mi meg akarunk szüntetni szöviket vagy azzal nem értett egyet, hogy a Hollónak biztosíték nélkül, és mindenféle követelés nélkül békét és fél éves mnt-t adtunk? Hm, hogy is van ez? :) Hogy akarnánk megszüntetni szövit, ha nincs semmi követelés feléjük és megkötöttük a békét és minden KK náluk maradt, egyet sem kellett átadniuk senkinek. Érdekes dolgok ezek... Sok a bukó, sok sok :) Vagy hogy is írtad? :) Csabikám, ezt nevezik öngólnak :)
    Samak @ hu 2
  • julcsi1973 (HU2)julcsi1973 (HU2) HU2 Bejegyzések: 88
    szerkesztette ezt: 04.08.2020
     Csabika !!!!Hát én még egy ekkora hazug embert mint te nem  ismertem de komolyan és te az a baj el is hiszed,hogy te vagy a jó és mindenki más a rossz...komolyan te már nevetséges vagy meg az is ahogy megvezetitek a saját tagjaitokast bár a Sah mivel a" Médiában "dolgozott jól jön pont olyan szemét módon forgatja ki az írományait mint a mai média a bolhából elefántot és a biliben vihart!Csak az a baj feszt azt írja amit ti hazudtok neki mert az igazsághoz még csak köze sincs így elég szánalmas a kapálozása az igazával!Sah keresd már ki azt is amikor Csaba megfenyegette a bors összes paktumossa ki lesz csinálva!!Itt lesz a fórumon nem tünt el!!Meg is próbálta csak hát elbaltázta kicsit De most komolyan úgy gondoltad mindenkit bepirosoztok és amikor egyedül maradtok [...] majd mindeki békét kér tőlletek,hogy nektek jó legyen??
    Az ellenállásnak leírom senkihez s a gyengébbek kedvéért:( SENKIHEZ) nincs köze se a Dereshez se az Armához és sajnos már a Borshoz sem mert ti elértétek,hogy abbahagyják a rendes játékot és ahogy ti szemétkedtetek velünk most ők is ezt teszik.Megunták,hogy azt csinálhatok amihez kedvetek van és ezt még ráadásul hazug módon másra kenitek!Most ők állítólag álvezik a játékot nem mondja nekik a vezetőnk,hogy ááá hagyjátok nem kell a piros lehet 30 ra jött meg leszedőzött piros nélkül majd a dipi eltézi na ebből lett elegük,hogy minden szemét szórakozásotok után nekik nyugiba kellett maradni a szövi érdeke miatt!!Vagy ha mertek tenni valamit máris tele volt a fórum,hogy a Belfegor!  Mocsok módon az előzmények nagyon ellettek hallghatva!Mert ,hogy képzeli a Bors ,hogy több szabálytalanság urtán vissza mert támadni??na de komolyan??Mert amit szabad a rendellennek nem szabad másnak..értjük mi ezt csak nem szeretjük mivel lennétek ti különbek vagy miért lehetne nektek mindig mindent megengedni??Nemár....
    Lehet itt Belfegorra fogni meg Gladra de sajnos mindenki tudja(rajtatok kívül),hogy itt egyedül csak ti akartatok feszt háborút senki más a többi a ti munkálkodásotok eredménye !
    Sah töltsd le azt a discordot és akkor majd rájössz mi az igaz és ,hogy találják ki az összeesküvés elméleteiket nálatok egyesek!És akkor végre megmenekülünk a butaságoktól amiket írsz vagy félre értelmezel de mindig csak úgy ,hogy ti legyeteka jó fiúk))Ha meg valamit nem tudsz pontosan legalább ne erőltesd,hogy megmagyarázd mert elég kínos .Főleg,hogy már nem csak én érzem,úgy ,hogy az értelmezés vagy értő olvasás nem az erősséged!Vagy ez lehetz direkt van és te mosod tisztára a szennyest a fórumon?
    Na meg a Diamond hát ha nem írsz jobban jártál volna az a sok baromság amiket ősszeírtál és megkaptuk 3x így bizos igaz lett)))
    Hát szerintem te pont a tükör előtt álltál és írtad le a véleményed magatokról!Mert pont azt írtad amiket ti csináltatok de nem értem miért a deresnek címezted és nem magatoknak mert úgy lett volna értelme pont!Eskű megnéztem párször biztos te írtad -e mert meg voltam róla győződv,hogy ezt nektek akarta írni valaki!azt hittem valami Bug van itt is,mert a te neved volt a szerzőnél(( 
    Remélem egyszer végre megérjük,hogy elszégyenlitek magatokat és bocsánatot kértek a szervertől amiért ezt a szemétkedés és felfordulást csináltátok és tettétek tönkre sok ember kikapcsolódását pusztán azért mert nektek így jó játszani!Az a hatalmas pofátlanság ebbe,hogy utána még képesek vagytok ujjal mutogatni a másikra,hogy ők kezdték???De a legpofátlanabb dolog ,hogy ti ezt már addig hazudtátok,hogy hiszitek is!Leírom nektek még 1x itt a Magyar 2 -es szerveren a kialakult helyzetért ti és csakis ti miattatok van a háború mert ahogy írtátok is a deres nagyon jól el volt az eventezéssel és nem akart háborúzni de a ti folyamatos szemétkedésetek után gondoltátok mindeki ölbe tett kézzel megvárja ,hogy tönkre tegyétek a 3 szövit aki a begyetekben volt??Azt gondoltátok majd ti mindenkivel elbírtok és ti lesztek  Janik a szerveren és ezt senki nem fogja megakadályozni??Most az a baj ,hogy nem feküdt le a 3 szövi előtetek??Hogy beleszaladtatok egy saját nagypofonba?És magyarázátok a bizit??Nem ezt kéne, azt kéne,hogy azt mondjátok BOCSIKA elcsesztük és hagyjuk abba legyen újra rend a szerveren!Nem lenne olyan szövi aki nem ezt akarná de ti csak a bosszúból táplálkoztok meg a mult sérelmeiből és nagyképűen arra nem vagytok képesek,hogy belássátok,hogy hibáztatok!!!Ja igen tudom mi is meg ők is csak nem mindegy ki mekkorát!!Érdekes amikor mi nem akartunk békét kérni mert elegünk volt a több hónapos szemétkedéseitekből mi szánalmasok voltunk ??Lehet de most ti vagytok azok!Tisztelet a kívételnek mint mindig most is úgy gondolom ahogy sokan a szerveren,hogy ez a Rendellenben csak pár ember elmeroggyant háború éhsége miatt van csak azt nem értem a többiek miért tűrik ezt csendben ??Mert félnek a Csaba rájuk is rájuk olvassa,hogy nem tettek semmit csak élvezték a top szövi előnyeit???Hmmm???
    Bocsánat,hogy Sah mennyiségűre sikerült a gondolatom leírása!

Post edited by BM Rot on
    julcsi1973 @ hu 2
Sign In to comment.