Főoldal Technikai problémák és bugok

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Horizont/Technikai problémák.

Kedves GGE Csapat!

Jelezni szeretném, hogy sajnos a jelenleg folyó Horizont (Városállamos) Event kezdete óta nem látjuk horizont felületén a Csoporthelyezésünket, egyéni helyezésünket, rangsorokat. Továbbá, ellenséges kastélyok, fővárosok befolyását sem és a támadásuk által zsákmányolható befolyást sem látjuk. Amit látunk rangsoroknál 0, befolyás szerzésénél üres fehér négyzet.

Szerver: HU1
Szövetség neve: Nyugati Hódítók

A szövetség nevében kérem nézzenek utána a problémának.                   Köszönöm, RedKy
«1

• BM RotBM Rot Moderator Bejegyzések: 439
    Szia!

A kastélyok és fővárosok befolyása az előző eventnél sem látszódott, ha jól tudom ezt a következő frissítésnél fogják javítani. A rangsorok problémájáról tudnál esetleg képet küldeni? Illetve érdeklődnék, hogy másoknál van-e hasonló probléma a rangsorokkal?
  • zolee1967 (HU2)zolee1967 (HU2) HU2 Bejegyzések: 19
    Szia!

Nálunk is ez a probléma , szövetségi se egyéni nem látszik .

zolee
  • gepárd17 (HU1)gepárd17 (HU1) HU1 Bejegyzések: 43
    Üdv.
    RedKy-al egy szövibe vagyok.
    És kicsit kezd zavarni, hogy csapatosan (kivételesen :)) ) kimentünk páran ráköltöttünk, hogy a többieknek legyen kajaeleme, erre fel egy bug miatt pápá ezresek!
    Csatolva küldtem kettő képet, mivel kértétek.
    Nem nagyon értem hogy mi a fene folyik itt de elég gáz a helyzet :/ 
    Ha valaki tud segíteni vagy magyarázatot adni stb. megköszönném :)

köszi.
    Vadmacs
    A Vadmacs Mo1-en Nyugati Hódítók Helyetes. :D:)
    Még annyit hozzátennék, hogy a Városállamok szombat-tól alig vannak, pedig azért kinézek óránként és semmi városállam.. :/ 
    Evvel kapcsolatban valaki tudna mondani valamit?
    Vagyis javítom magamat, észrevettünk 1 városaállamot a RAWSIDE-nál, de szerintem kevés esély van lenyúlni tőlük ;) 
    Szami mikor lesz? több hete, vagy akár hónapja nemvolt... :/
    Szia!

Városállamokat időnként raknak be a térkép bizonyos pontjaira, de a többieknek sincs több, így ilyen szempontból nem vagytok hátrányban. :) Szamuráj lesz ebben a hónapban.
    szerkesztette ezt: 09.06.2020
    ÓÓ köszike, :)
    Csak eddig valamiért több volt na mindegy.
    A viharon a pontok is Buggosak :/
    Meg az ajánlat áttekintésnél is nem jelzi az időt, hogy mikor lesz vége.
    A Horis Rangsorolásról lehet tudni valamit miért van ez a bug, vagy csak én nem értek hozzá?
    Illetve a bejövö, illetve kimenő támadásoknál is mindig égtájat, "kastélyt" kell váltani, mert befagy az idő. Vagy újra kell tölteni a GGE-t.
    És pontosabban mikor lesz szami? :P 

Szia!

A számlálók kb. mindenhol le vannak fagyva, nem csak az ajánlatoknál, hanem a kürtöknél, építkezési időknél, utazásnál, barbár/sivatagi/sárkány erődöknél, stb. A hibát többen is jelentettük már, hamarosan javítva lesz.
    A horizontos hibákról is htudnak, azok a következő frissítésnél lesznek javítva.
    A szamuráj event pontos időponját nem mondhatom el, meg amúgy sem tudom még. :) 
    Rot
    Értem, köszönöm a válaszodat :) Legalább tanulgatom ezt a fórum cuccot xD
    A számlálókkal kapcsolatos hibákat kijavították, egy frissítés még lehet, hogy szükséges azoknak, akik régóta online vannak.
    Köszönjük! :)
    BM Rot, még annyi kérdésem lenne hogy bugos ez a hori ugye? Ha igen valami kárpótlást legalább lehet kapni..? Csak mert nem nagyon értem ezt a rendszert számlál mindent csak nem azt amit kellene :D
    Mivel ugyanezek a bugok másnál is jelen vannak, így ezzel egyformán hátráltatva van mindenki, szóval nem hiszem, hogy emiatt kárpótlást adnának.
    Értem.
    Tehát mi beleölünk pénzt, buggos a hori és így senki nem kap semmit? :)
    Jójó a hori felejtős lesz :D
    Bár nem titeket Moderátorokat hibáztatlak, ti legalább végzitek a munkátokat nektek ehez semmi közötök :) 
    Mindegy majd lesz valami :D 
    Legalább köszi a választ :D:)
  • Vándor sólyom (HU2)Vándor sólyom (HU2) HU2 Bejegyzések: 22
    szerkesztette ezt: 21.06.2020
    Jó ez a horizontzárás, mindig éjfél után, Amerikaiak fő műsoridőben előnyben mindig, az európai meg magyar le van ejtve (leszámítva a gazdag németeket, ők sosem alszanak :D ). Lefekszik aludni Amerika meg learatja a babért meg ahol még nappal van olyankor. Véletlen se forgatnák mondjuk a zárás időpontját, hogy néha más kontinenseken is előnnyel tudjanak játszani. Másrészt ma belefutottam olyanba is egy amerikai szövetség megduplázódott. John1056_us1, Highlandership_US1#1 szövi. A két vezető kastély egymás mellett, van két főváros is, a tagok a létszám a szövi ugyanaz, ééés a kettő főváros csak! az egyik vezető kastélyához kapcsolódik a másik vezető kastélyához nem. Érdekes bug. 
    Post edited by Vándor sólyom (HU2) on
    Azaz :):D
  • derzs2 (HU2)derzs2 (HU2) HU2 Bejegyzések: 4
    vége az őserdős horizontnak, és nem jött át a rubinom
    derzs2 @ hu 2
  • Mab (HU2)Mab (HU2) HU2 Bejegyzések: 843
    derzs2 (HU2) mondta:
    vége az őserdős horizontnak, és nem jött át a rubinom
    csak akkor jön át, ha vásároltál a horizonton rubint. A simán összegyűjtögetett nem jön át.
    Ha vettél és nem jött át, akkor support.
Sign In to comment.