Főoldal Szövetség bemutatkozások és keresés

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Emperor

13»

• Deathwing17 (HU2)Deathwing17 (HU2) HU2 Bejegyzések: 36

Drága Levikeh!

Tisztázzuk hogy akármennyire is nagy a szád a fórumon a játékban viszonylag fénysebességgel vonulsz galamb alá, ha jön Mackó a 35 kisvárával. Nem tudod értékelni hogy átjött Bali a haldokló szövidbe és szedett nektek egy kevés sarcot. Ezt te mivel háláltad meg? Elvetted a rangunk és a szövi kasszából SEMMIT sem költöttél (Pedig a retkes szövidben még maxos adomány bónusz sincs)

Mi meguntuk az üldözési mániád és a "nÉpEsSéGcSöKkEnÉs" dumádat. Kiléptünk... vittük a sarcnak a felét amit EGÉSZÉBEN mi szereztünk. Ennyi! Erre te mit csinálsz? Sírsz fórumon... pedig még 1 aranyat se költöttél el a kasszából? Minek nektek akkor egyáltalán szövi kassza? Semminek. Nem mellesleg lehet hogy mi háborúzunk (éppen most is) DE mi alapvetően nem nomádot ütni jöttünk egész nap :/ uncsi lenne.... de te tök jól megvagy a nomáddal is igaz néha buksz 100akat xD de ezt köszönd önmagadnak és a nagy szádnak. Részemről ennyi nyugodtan dobj ki a szövidből ha kémnek gondolsz. Bye

• harcizombi (HU2)harcizombi (HU2) HU2 Bejegyzések: 473
    Hát ha hábiztok ilyen kevés taggal nem fogtok fennmaradni sokáig.
  • Deathwing17 (HU2)Deathwing17 (HU2) HU2 Bejegyzések: 36
    szerkesztette ezt: 07.06.2020

Mi még így se égünk annyira mint te egyedül :l

Mi ütjük azokat a [...] tornyokat és eventezünk meg kimegyünk távolira is :OO durva mi?

Post edited by BM Rot on
  • BaliWarrior (HU2)BaliWarrior (HU2) HU2 Bejegyzések: 51

Mert ami nincs screenelve az biztos kamu.

Öcsi, husz perc alatt osszhozom photoshopban hogy bevertem egy jatekost. Nem nagy cucc.

Don't know when it started and I don't know when it ends
    I feel so much pressure that I'm gonna get the bends
    And I'm rolling and controlling in your vicinity
    That's why everybody calls me Mr. Infinity

Eddig jol birjuk :)

Neked/nektek elhiszem hogy egy Ti szinteteken levo szovi is nagy falat...

Ha nem trollkodni es forumhuszarkodni jarnal csak fel,talan neked/nektek is menne.

• harcizombi (HU2)harcizombi (HU2) HU2 Bejegyzések: 473
    Én vagyok a fórum huszár?
    Én vagyok a fórum huszár?
    Igen.

• Apu53 (HU2)Apu53 (HU2) HU2 Bejegyzések: 34
    Ez a szövetség egy rablóbanda.Letámadják a más szövetségeket és felégetnek mindent majd ezek után hadat üzennek és 2-3 óra mulva békeajánlat 50% sarccal füszerezve! Na ez a korrekt viselkedés! Ez a mai napon történt.Nem elég hogy felégetnek,utána mégegyszer mindenüvé ujabb támadást indítanak,mert védelem már nincs és égő kastokat támadnak.
    Apu53 @ hu 2
  • kentix (HU2)kentix (HU2) HU2 Bejegyzések: 55
    Sziasztok!

Ki az a mackó (játékos név)? annyira emlegetétek, hogy milyen erős már kiváncsi vagyok ki az :D 
  • asda1 (HU2)asda1 (HU2) HU2 Bejegyzések: 2
    Az Emperorról csak annyit,hogy nem figyelmetlenségből támadnak égő várakat , a szövimből  velem együt a negyedik égő váras támadást csinálják.Természetesen ok nélkül,ugyhogy nem véletlen .
    asda1 @ hu 2
    kentix (HU2) mondta:
    Sziasztok!

Ki az a mackó (játékos név)? annyira emlegetétek, hogy milyen erős már kiváncsi vagyok ki az :D 
    Macilaci a neve asszem, Hiénák vezetője.

Sign In to comment.