Főoldal Technikai problémák és bugok

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Távoli világok

Sziasztok, szép estét!

Az a probléma merült fel, hogy a Távoli világok kalandban hajnali fél egy előtt kb. fél órával kezdtem el támadni a játékosokat, és a rablóbárokat, mikor arra lettem figyelmes, hogy a pontjaim nullázódtak, de az óra ketyegett tovább.
Ebből kifolyólag a megbízatáspontokat nem tudtam összegyűjteni, így egy drágakőről is le kellett mondanom.
A képeken látszik, hogy nemrég vertem be a játékosokat, de a számláló nullázta.

Név: BaliWarrior
Szövetség: UNION OF ANGELS
Szint: 70/800

When you dive into the wild
You can find death
You can find love
Better think about it twice
Cuz we all think
You gon' be gone

• BM RotBM Rot Moderator Bejegyzések: 448
    szerkesztette ezt: 31.05.2020
    Sziasztok, szép estét!

Az a probléma merült fel, hogy a Távoli világok kalandban hajnali fél egy előtt kb. fél órával kezdtem el támadni a játékosokat, és a rablóbárokat, mikor arra lettem figyelmes, hogy a pontjaim nullázódtak, de az óra ketyegett tovább.
    Ebből kifolyólag a megbízatáspontokat nem tudtam összegyűjteni, így egy drágakőről is le kellett mondanom.
    A képeken látszik, hogy nemrég vertem be a játékosokat, de a számláló nullázta.

Szia!

Minden nap éjfél körül nullázódnak az egyes feladatokhoz tartozó pontszámok azaz ez előtt az időpont előtt kell a feladatokat megcsinálni, hogy megkapd a megbízáspontokat érte. A kép tetején is "napi megbízás" felirat szerepel, tehát ezek a feladatok naponta alaphelyzetbe állnak és ha addig nem csinálod végig valamelyik napi feladatot, akkor azért nem kapod meg a pontot. A számláló, amit ott látsz, az azt mutatja, hogy a napi ranglistán szereplő pontszámod alapján mikor frissül legközelebb a pontszámod az összesített ranglistán.

Rot
  • fantomharcos (HU2)fantomharcos (HU2) HU2 Bejegyzések: 19
    távoli világból a démon egységet és a rubint jóvá írta de az építési és a  fejlesztési zsetont és a di
    díszt nem írta jóvá
     ha 10 ezer démont adott akkor kellet volna zsetontis kapnom miért nem adta meg?
    fantomharcos @ hu 2
    távoli világból a démon egységet és a rubint jóvá írta de az építési és a  fejlesztési zsetont és a di
    díszt nem írta jóvá
     ha 10 ezer démont adott akkor kellet volna zsetontis kapnom miért nem adta meg?
    Szia!

Nem biztos, hogy kellett volna, ha jól emlékszem a top 10 ezer kap katonát is és zsetonokat is, 10-15 ezer között csak a 10 ezer katona van (valószínű te itt végeztél), onnan lefelé pedig egyre kevesebb katona a jutalom. Dísztárgyat nem lehet szerezni a távoli világok kalanddal.
  • fantomharcos (HU2)fantomharcos (HU2) HU2 Bejegyzések: 19
    a 3 ezerbe benmaradtam , szintem is fenvolt a démont neha 10ezert ad akkor adni kellet volna zsetont is még 6ezer démonjutalomnál is ad zsetont játék végéig fenvoltam és a jutalmat vártam 

fantomharcos @ hu 2
    a 3 ezerbe benmaradtam , szintem is fenvolt a démont neha 10ezert ad akkor adni kellet volna zsetont is még 6ezer démonjutalomnál is ad zsetont játék végéig fenvoltam és a jutalmat vártam 

Ez esetben a supportnak írj, ők tudják megnézni, hogy pontosan hányadik helyen végeztél és maradt-e el valami esetleg.

Rot
  • BaliWarrior (HU2)BaliWarrior (HU2) HU2 Bejegyzések: 49

Szia!
    Úgy tudom, 2 héten belül kell jóvá írniuk a jutalmadat, szóval még várj pár napot, és ha nem történik semmi, írj a supportnak.
    Név: BaliWarrior
    Szövetség: UNION OF ANGELS
    Szint: 70/800

When you dive into the wild
    You can find death
    You can find love
    Better think about it twice
    Cuz we all think
    You gon' be gone

Sign In to comment.