Főoldal Humor és szórakozás

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Név váltás

Sziasztok!
Lenne egy olyan kérdésem, hogy a karaternevet tehát nekem csabee64 azt a nevet meg lehet e változtatni? Én úgy hallottam igen,de szeretném ha más is megerősítené!
csabee64 @ hu 2

• BM YodaBM Yoda Moderator Bejegyzések: 218
    Szia.
    Csak a support tudja le cserélni a játékos neved - nagyon meg indokolt esetben. Ha jól tudom csak a Player..... neveket cserélik le, de egy próbát meg ér. Írj a support -nak.
  • tzeki2 (HU2)tzeki2 (HU2) HU2 Bejegyzések: 14
    ennek miköze a humorhoz?
    Szövetség:Kerecsen sólyom
    Szint:70 legendás szint:52
  • icka (HU2)icka (HU2) HU2 Bejegyzések: 219
    tzeki2 (HU2) mondta:
    ennek miköze a humorhoz?
    Ki nevetett?
    icka @ hu 2
    A Hazáért! szövetség vezetője
  • T Challa (HU1)T Challa (HU1) HU1 Bejegyzések: 39
    Sziasztok!
    Lenne egy olyan kérdésem, hogy a karaternevet tehát nekem csabee64 azt a nevet meg lehet e változtatni? Én úgy hallottam igen,de szeretném ha más is megerősítené!
    Szia!
    Igen, meglehet változtatni a neveket.
    Én egyszer változtatztam eddig nevet, és arra is 1 hónapot kellett várnom, hogy válaszoljanak a Support feljesztői.
    A menet a következő:
    Rákeresel a Support oldalára - https://support.goodgamestudios.com/?lang=en
    Legörgetsz a lap aljára - Megadod a szükséges információkat
    --please choose one-- - Account Management
    És az Account Management-be beírod hogy milyen névre  szeretnél változtatni, és az indokot is, de fontos hogy vagy Angolul, vagy Németül kell írnod, máskülönben nem fognak írni neked.
    Na szóval, mikor elküldted a kérés, kapsz rögtön egy Email-t, amin felfigyelmeztet téged, hogy ekkor és ekkor mit írtál kinek.
    Erre a levélre a Support kb. 2 hónapon belül válaszolni fognak ( nekem 1 hónapba telt be ), és az ügyintéző megfog kérni, hogy adjon meg 3 lehetséges nevet ( fontos, hogy olyat ne adj meg, ami már foglalt, és az elsőbe szerepeljen az a név, amit nagyon akarsz, a többibe a kevésbét
    Arra is kell figyelni, hogy konkrét nevet nem szabad hogy arra változtasd ( pl, Orbán Viktor, Donald Trump, stb.) 
    Lényegében ennyi

UI.: Ja, és fontos, hogy azt az Email-t írd be, amivel rá van csatlakozva a játékosfiókod, máskülönben a Support nem fogja megtenni a kérésedet

Tisztelettel!
    T Challa
    Veterán
    70/310
    Μαύρος πάνθηρας
    Εκδικητές, ατελείωτος πόλεμος
    Wakanda, να είναι ευλογημένο! 
    Folyt...
    https://community.goodgamestudios.com/empire/hu/discussion/374824/karakter-nev#latest
    A fenti linkben van a korábbi fórumos lap, amin ezzel a témával kapcsolatos információkat kellett tudni, érdemes ezt is elolvasni, hátha úgy jobban fogod tudni, hogy mi a teendő
    T Challa
    Veterán
    70/310
    Μαύρος πάνθηρας
  • Ddraig (HU1)Ddraig (HU1) HU1 Bejegyzések: 140
    Az idő változó, nekem 3 óra alatt lezajlott. :)
    Ddraig (HU1) mondta:
    Az idő változó, nekem 3 óra alatt lezajlott. :)
    Akkor nálad sajnos aktív ügyintéződ volt :neutral:
    T Challa
    Veterán
    70/310
    Μαύρος πάνθηρας
Sign In to comment.