Főoldal Hungarian Szövetség hírek

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Elmeháborodás? Bűnözés? [...]

13

• csaba doki (HU2)csaba doki (HU2) HU2 Bejegyzések: 751
    Akkor most figyelj kisokos.

Hívott Tom és kiderült, hogy valóban feltörtétek az akkját.

Szóval most tényleg szégyelhetitek magatokat, hogy kifosztottatok egy várat.

Én voltam a naív és azt hittem ő csinálta. De ma rámcsörgött és kiderült, hogy azóta sem lépett be az akkjába.

Szóval undorító, amit műveltek, akárki is törte fel.

Azt hiszem ez a bűncselekmény kategória, feltörtni és kifosztani egy várat.

Az árulást visszavonom, mert nem Tom volt. Tommal minden renben van.

Intézkedni fog és ip alapján szépen letiltják első kőrben a fosztogatót, majd indulhat a rendőrségi feljelentés károkozás témában.
    Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
    szerkesztette ezt: 11.05.2020
    Figyelem:

Vagy a Deres, Vagy az Arma feltörte Tom várát! ..... csinált már korábban ilyet, úgyhogy van egy gyanúm, hogy ő lehet emögött is.

Feltörtik a várat és eladnak mindent belőle. Kinullázzák.

Szép emberek vagytok.
    Post edited by BM Yoda on
    Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
  • Jokhurt (HU2)Jokhurt (HU2) HU2 Bejegyzések: 6
    Na jó ácsiácsi.

Előbb beszéltem Tomal az EREDETI TOMMal, aki kamionozik ugyebár. Egy jó 15percet beszéltünk telón, mert rég nem halottam felőle és ő se felőlem. 
    Eszem megáll mi van itt, még dokival is elhitettétek, hogy ő van a várban :))
    Igen beléptem hozzá védeni, ez milyen nagy dolog? Ez a dolgunk, ha nincs itt a tulaj, akkor a kódos belép védeni.

De ne térjünk el, hogy mindenki megtudja, ezt a várat feltörték, majd kinullázták. Azután azt a forgatókönyvet irták meg, hogy elhigyjék az emberek, hogy mi a tom erődeit odaakartuk adni bárnkinek is, de ez aljas kitaláció, még meg sem fordult a fejünkben ilyesmi.

Tom egész hétvégén dolgozott, és azt is elmondta, hogy rég nem volt a várban, majd azt is mondta, hogy a minap hivta őt Turul, mert vele is jóban vannak, és Turul kérdése az volt "hogy mi a ..... van veled barátom", Tom annyit felelt mi legyen, én dolgozok.
    Az ő szavaival idézem "Miért lennék olyan idióta, hogy a saját váramból ami top 1-2be volt folyton kinullázak mindent, mikor annyi pénzem és energiám volt benne?"
    Azt is mondtam neki, hogy a ..... feltörte a várát és kinullázott mindent belőle szinte 0-ra, elhalgattot majd annyit felelt, tőlük nem is vártam többet, és hogy milyen gerinctelen banda, majd azt is elmondtam neki, hogy ti jösztök ide fórumra és irogattok az ő nevében hülyeségeket, az ő válasza erre "hogy ő mikor játszott se fórumozott soha."

Elmeséltem neki a szerverháborút, meg ezt az egészet, és felajánlottam neki, hogy jöjjön háborúzni, de sajnos a várát elloptátok és kinulláztátok erre annyi volt a válasza "bármikor épitek egy toppos kastélyt", mondom jó várunk, és azt mondta még beszélünk, csak most sok a melója.

Szóval remélem mindenkinek világos innen, hogy ennek az egész háta mögött a ..... áll. 100% :)

Csak gratulálni tudok nektek. Ezek szerint, ha ilyenekhez kell folyamodnotok akkor jobban állunk :)
    Post edited by BM Yoda on
    A lényeg, megint kiderült, hogy mi hazudunk :))))
    Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
  • Casa303 (HU2)Casa303 (HU2) HU2 Bejegyzések: 128
    Néha úgy érzem magam, mint amikor óvodában valakivel összevesztem egy játékautón, és rohantunk az óvónénihez, hogy eldöntse, melyikünknek van igaza.

Szégyellnivalótok itt nektek van egyedül. Minden egyes alkalommal amikor valami történik a ti oldalatokon, rákenitek a Deresre és az Armageddonra, hogy még véletlenségből se mutatkozzon az, hogy Ti sem vagytok tökéletesek.

Itt volt múltkor a hatalompont-bugoltatós dolog is, érdekesmód az elején amilyen offenzíven és 100%-ig megbizonyosodva kürtöltétek világgá, hogy bugoltatunk szándékosan, végül kiderült, hogy mégiscsak valami játékbeli probléma adódott, és onnantól el is lett felejtve az egész.

Most itt van ez a Tomos ügy. Jelentsetek fel akárkit, nyomozzatok utána, de egészen addig amíg kézzel fogható bizonyítékot nem hoztok ide és nem tudjátok megmutatni, hogy igen, [...] akárki törte fel azt az accot - amennyiben tényleg feltörték, lévén hogy Turul még a számát se tudja tomnak, nemhogy beszéljen vele akármiről is -, addig teljes mértékben kár akárkit is rágalmaznotok ezzel, hisz ez sem valami érett gondolkodásra enged következtetni. Majd ha mindenre fény derül, akkor tessék a tényeket nyilvánosságra hozni.

De az állandó mutogatással és a másik oldal alaptalan sározásával összesen annyit értek el, hogy teljes mértékben nevetségessé teszitek a hu2 szerver vezető szövetségét.

Remélem akkor kértétek az összes kiskastotok ip-jének lenyomozását, és nem szeretnék itt most neveket mondani, hisz nem lenne elég hely leírnom az összeset. 
    Post edited by BM Rot on
    Casa303 @ hu 2
    Armageddon szövetség
    Diplomata
    blabla bla.

Megint beégtetek, immár sokadikra. Mindenki látja milyenek vagytok. Veszteni nem tudtok és igazat mondani is nehéz. De kastélyt felltörtni van eszetek.
    Post edited by BM Rot on
    Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
    Casa, hogy tiszta legyen neked is:

- Buggoltatjátok a hatalompontot. (Ma reggel 120 millátok volt. Most mennyi is? 112 milla. 8 milliót buktatok a semmin)
    Tehát buggoltattok. Egyedül az Arma jár le fel erődpontba mind Sári néniben a fájdalom.

- Feljelentettek játékost a rendőrségen, hogy felvett ts beszélgetést. Ezt azután letagadtátok. Majd kiderült a levelekből, hohgy megint hazudtatok.

- Feltörtétek Tom akkját. Előadtátok, hogy ő van benne, de hát ez sajnos már büncselekmény kategória, eladni a cuccait.

Szóval hagyd a kavarást, sajnos tényleg ilyenek vagytok. Beszlhetsz itt össze vissza, ez a tényeken már nem fog változtatni.

Ovinak lehet, hogy ovi, de a ti részetekről, mert egyenes gerinccel nem megy a háború, ezért kapkodtok összevissza.
    Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
    Igen, nyilván feltörtük.

Most már tényleg érdekel mi lesz a vége ennek, remélem azt is ilyen bőszen fogjátok ide kitenni, mint az összes többi hasonló kaliberű, tényként közölt vádjaitokat. :)
    Casa303 @ hu 2
    Armageddon szövetség
    Diplomata
    Minden tény, amit korábban írtunk és ez is az.

Egyedül az tévesztett meg, hogy Tomot hívtam és nem vette fel és az üzenetemre sem válaszolt. Ezért gondoltam, hogy akkor tényleg ő van a kastjában. Bár azt nem értettem, hogy minek rombolná le valaki mindenét.

Elég szemét aljas dolog azért valakinek mindenét lenullázni. Ilyen szövetségben játszol, ahol ez le van okézva.

Ez az igazi probléma. Ha nem érzed, akkor nem vagy különb.
    Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
    Mostanában azon gondolkoztam, hogy ismerős technikák ezek. Valaki nevében írni a fórumra, hogy figyeljetek Hollósok, Csaba doki átver, feltörnek akkokat, szórakoznak az erőponttal.

Arra jöttem rá, hogy ez a Szakasz elleni szerverháborúra emlékeztet. Aztán rájöttem, hogy most is ugyanazokkal harcolunk.

Akkor elbuktak, majd szép lassan visszaépültek más szövetségekbe és nézzük csak meg, hogy kik is írányítják ezt a két szövit most?

Blackout, Bryll, Glad

a másikat, Astucio, Turul, Joe

Azaz a korábbi szakaszosok.

Felhasználva az új gazdatestet, aki bevette őket.
    Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
    A kastély lenullázása elítélendő dolog. Éppen ezért nem élünk ilyen szerekkel. Derítsd ki ki volt, akkor sem lesz ez másképp. :)
    Casa303 @ hu 2
    Armageddon szövetség
    Diplomata
  • Jokhurt (HU2)Jokhurt (HU2) HU2 Bejegyzések: 6
    Milyen bizonyitékot szeretnél még? Adjam meg a számát és beszélni szeretnél vele, hogy bizonyosodj meg róla, hogy az egészről nem tud semmit és nem játszik rég óta, a másik meg egész hétvégén dolgozott?

Szivesen meg adom. Sokan nem vagytok tisztában milyen módszereket választanak a vezetősségi tagok arra, hogy erősebbeknek tűnjenek fel. Igen buggoltattok, 20 millió fel-le-fel-le. érdekes

A deresből lépnek ki a tagok, majd hozzátok be a halott kastélyokat pörgettek benne 900 jegyet hogy menjen fel az erőpontja aztán eldezertál az egész. Csak hogy kivülről az látszodjon, hogy ti még a toppon vagytok, de sajnos azért csináljátok ezt mert ti is tudjátok, hogy mi az igazság.
  • harcizombi (HU2)harcizombi (HU2) HU2 Bejegyzések: 477
    Yoda, mellékeltél nevet, méghozzá az enyémet. POSZTTÖRLÉS :D:D:D D
  • harcizombi (HU2)harcizombi (HU2) HU2 Bejegyzések: 477
    Te is említettél nevet! Poszttörlés :)
  • Mancsani (HU2)Mancsani (HU2) HU2 Bejegyzések: 35
    Yoda Zombin kívül én is olvasom :).  Zombit bírom, vicces.  Nekem külső szemlélőként, mert így lettem megszólíttatva a következők tűntek fel: láttam a képeket és azt vettem észre, hogy míg az egyiken ki lett takarva a vagyon, a másikon nagyon is jól látszott. Ebből én azt a következtetést vontam le, hogy a kitakart képen még egy komolyabb összeg szerepelhetett, mert semmi logika nincs abban, hogy az egyikben kitakarom a másikban nem, míg a kitakaratlanon már kevés pénz és rubin szerepelt. Ugyanígy a feladó és a küldő, az egyikben ki volt takarva a másikban nem,  ezt is furcsállottam, innen gondoltam, hogy az egész szemfényvesztés, egyébként kimeríti a jó hírnév megsértésének törvényi tényállását (valós tényt hamís színben tüntet fel--egy nyilvános fórumon---moderálva is lett), kivéve, ha ezek a képek felkerülnek ide (vagy valahova máshova) szerkesztetlenül és tévedtem...és nem ezeket akarták a kikatarásokkal leplezni. 
    Továbbá számomra az is kiderült, hogy a rendellenes helyettese nem propagandista , mert ha az én számba adtak volna ilyen kijelentéseket, hogy xy nem ér semmit, akkor hevesen tiltakoztam volna ellene, még ha igazak is lettek volna az állítások.
    Engem az ügy jogi háttere jobban érdekelne...ezért is olvasom ezt a fórumot (ki, mivel és hogyan érvel, mire hivatkozik), ilyen szempontból nagyon érdekes, és jó lenne, ha valaki, aki tapasztaltabb ezen a téren kijavítana.
    A következők merültek fel bennem,:
    a topiknyitó  bűnözésről beszél...a BTK melyik tényállására gondolt pontosan, mert én azt nem tudtam beazonosítani,.
    Yoda szerint a kastély jelszómegosztás miatt került el a valódi tulajdonosától, én hallottam olyanról is, hogy valakinek kódfeltörővel vitték el a várát, de a gge-nek arra az volt a válasza, hogy nem volt elég bonyolult a jelszó.  Szerintem a gge ezzel a biztonsági réssel nem foglalkozik, azt a felhasználókra terheli.
      Csaba doki rongálásról beszél, itt már egy törvényi tényállás is meg van nevezve, de mi a joghatóság, ha ez egy német vállalat által üzemeltetett játék?  Ha xy lopás és rongálás miatt feljelentést tesz a rendőrségen...az  egyáltalán elindítja-e a nyomozást és felkér-e egy  külföldi vállalatot az IP cím kiadására, ha igen ,milyen összeghatár fölött?  Német joghatóság esetén a német büntető törvénykönyvben , milyen összeghatárok szerepelnek a rongálásra (milyen összegtől szabsértés ott és milyen összegtől bűncselekmény?  Továbbá,  ha a fentiek teljesülnek---a virtuális vár --idegen tárgy és a joghatóság magyar vagy a joghatóság német. de a rongálás határértéke ott is kimeríti a bűncselekményi összeghatárt és elindulhat a nyomozás, a gge megtagadhatja-e az ip cím kiadását a játékszabályzatra hivatkozva, hogy account-sharing történt vagy kódfeltörés esetén a jelszó nem volt elég bonyolult...stb. stb.
    Az állítólagos feljelentés esetén már egyszerűbb a dolog, mert ott egyértelmű a  joghatóság meg a GDPR mindkét országra vonakozik.
    Kis javítás, mert félreérthető volt: Astució nem volt szakaszos, őt azért írtam oda, mert írtam, hogy kik irányítanak :)

Rajta kívül mindenki szakaszos volt. Astució ha jól emlékszem Odinos volt.

(Az Odinról csak annyit, hogy háború közben állt át a Szakasz oldalára, mert a Szakasz megfenyegette őket). Ezt akkoriban még Sorosp intézte.

Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
  • turul74 (HU2)turul74 (HU2) HU2 Bejegyzések: 9
    Na jó ácsiácsi.

Előbb beszéltem Tomal az EREDETI TOMMal, aki kamionozik ugyebár. Egy jó 15percet beszéltünk telón, mert rég nem halottam felőle és ő se felőlem. 
    Eszem megáll mi van itt, még dokival is elhitettétek, hogy ő van a várban :))
    Igen beléptem hozzá védeni, ez milyen nagy dolog? Ez a dolgunk, ha nincs itt a tulaj, akkor a kódos belép védeni.

De ne térjünk el, hogy mindenki megtudja, ezt a várat feltörték, majd kinullázták. Azután azt a forgatókönyvet irták meg, hogy elhigyjék az emberek, hogy mi a tom erődeit odaakartuk adni bárnkinek is, de ez aljas kitaláció, még meg sem fordult a fejünkben ilyesmi.

Tom egész hétvégén dolgozott, és azt is elmondta, hogy rég nem volt a várban, majd azt is mondta, hogy a minap hivta őt Turul, mert vele is jóban vannak, és Turul kérdése az volt "hogy mi a ..... van veled barátom", Tom annyit felelt mi legyen, én dolgozok.
    Az ő szavaival idézem "Miért lennék olyan idióta, hogy a saját váramból ami top 1-2be volt folyton kinullázak mindent, mikor annyi pénzem és energiám volt benne?"
    Azt is mondtam neki, hogy a ..... feltörte a várát és kinullázott mindent belőle szinte 0-ra, elhalgattot majd annyit felelt, tőlük nem is vártam többet, és hogy milyen gerinctelen banda, majd azt is elmondtam neki, hogy ti jösztök ide fórumra és irogattok az ő nevében hülyeségeket, az ő válasza erre "hogy ő mikor játszott se fórumozott soha."

Elmeséltem neki a szerverháborút, meg ezt az egészet, és felajánlottam neki, hogy jöjjön háborúzni, de sajnos a várát elloptátok és kinulláztátok erre annyi volt a válasza "bármikor épitek egy toppos kastélyt", mondom jó várunk, és azt mondta még beszélünk, csak most sok a melója.

Szóval remélem mindenkinek világos innen, hogy ennek az egész háta mögött a ..... áll. 100% :)

Csak gratulálni tudok nektek. Ezek szerint, ha ilyenekhez kell folyamodnotok akkor jobban állunk :)
    Üdvözletem
    Nem vagyok egy nagy fóum huszár, nem igazán érdekel, hogy egy-két ember miként ócsárolja egymást.
    Bár Fórum szabályzatot sért, meglettem nevezve egy hozzászólásban, így regálnék.
    Érdekes, hogy én beszéltem Tom-al és jóban vagyunk mert azt sem tudom kicsoda. Kedves játékos társam, megkérnélek jelezd felé, hogy hívjon már vissza az én telefonszámomon amit rajtam kívül még a szövetségemben sem tud senki. Kérnék egy híváslista másolatot attól a Tom-tól ha nem baj! Privátban is megfelel.
    Csaba te sem, mert legutóbb nem a saját számomról hívtalak ;)
    A kastély eredeti gazdája valóban egy jó ember aki családi tragédia miatt hagyta abba játékot,és eladta azt.
    Aki megvette valóban felháborodhat azon ami a várával történt.
    Ajánlom az érintetteknek, hogy a szükséges lépéseket tegyék meg, menjenek rendőrségre,  ügyvédhez és vállaják a jogi következményeket felénk. Amíg ezt nem teszik meg,  addig ez csak rágalom és hazugság marad.
    És megkérem a szövetségem összes tagját, hogy a fórum ehez kapcsolódó témáihoz NE szóljon hozzá.
    Tisztelettel:

Turul

turul74. Armageddon

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt