Főoldal Hungarian Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Hírek fordítása - 2020. február eleje

2»

• Biby (HU2)Biby (HU2) HU2 Bejegyzések: 177

Ahoy! Egy ilyen erős lovag csak parlagon hever a szárazföldön. Mit szólnál egy kis kalandhoz, amelyről büszkén beszélnek majd az unokáid? Csatlakozz hozzánk a Vészmadár fedélzetén, és hajózzunk ki A horizonton túlra a Kusza őserdőbe.

Ma újra elindul a fantasztikus A horizonton túl kaland. Rendezd a soraidat, és készülj fel a részvételre. Ha nem emlékszel pontosan, hogyan is épül fel a kaland, olvasd el a részletes útmutatót a fórumban.

Az idő és a dagály nem vár senkire, így hát bonts vitorlát, horgonyt fel, és készülj A horizonton túlra!

Üdvözöllek a fedélzeten!

Drake kapitány

A kpen a kvetkezk lehetnek 1 szemly
    Biby - Hu2
    szerkesztette ezt: 13.02.2020

NOMÁD - KÁN:

Védelmező Lüszimakhosz nagy sietséggel vágtatott vissza az éjszaka leple alatt. Szörnyű híreket hozott! Nagy területet megfigyelő felderítői a Királyságunkra leselkedő fenyegetést fedeztek fel. A Kán ádáz harcosai újra a háború útjára léptek, és a leggyorsabb paripáikon közelítenek a Királyságok felé. Figyelmeztette a távoli településeket és erődöket, hogy háború sújt ma tisztességes földjeinkre. Ördögi és véres háború, de esély is a dicsőségre és a becsületre! Bölcs vezetőnk, Erik király megjutalmazza majd legjobb alattvalóit, azokat, akik méltón néznek szembe a megszállás kihívásával, és szétzúzzák az esélytelen betolakodókat. ⚔️👑🗡

A kpen a kvetkezk lehetnek 1 szemly

KIRÁLYSÁGI LIGA.

A királyi írnokok megélezték az írótollaikat, és kinyitották a tintásüvegüket. A Királysági Liga ma elkezdődött, és ők minden úrhölgy és nagyúr előrehaladását rögzíteni fogják. Már felírtak néhány erős versenyzőt, és a fő írnok hamarosan összeállítja a jelentését a királynak. Ne maradj le, mert a királyi kincsesládák csak azok számára nyílnak meg, akik a legjobb eredményeket érik el. Küldd el a harcosaidat, és foglald el a jogos helyedet a király udvarán!

A kpen a kvetkezk lehetnek 2 ember
    Post edited by Biby (HU2) on
    Biby - Hu2
  • Mab (HU2)Mab (HU2) HU2 Bejegyzések: 872
    Jelezném, hogy ma egymás után legalább 8-szor jött a kán bal szárnyra 292-325-ös sereggel, meg legalább kétszer középen is előtte, 325-ös seregnél nagyobbat ma nem láttam. Balga módon vettem egy kis rubint ma, mert visszatették a "bevásárlókocsit", és jól jöttek az időugrók. Ez a bug meg rendszerint rubinvásárláskor jön elő. Előtte hosszú ideig nem vettem, és vegyesen, normális módon kaptam a seregeket. 
    @BM Rot továbbítjátok, vagy menjen a Supportnak a ticket? A fenti probléma korábban más játékosoknál is előfordult.
  • BM YodaBM Yoda Moderator Bejegyzések: 357
    Mab (HU2) mondta:
    @BM Rot továbbítjátok, vagy menjen a Supportnak a ticket? A fenti probléma korábban más játékosoknál is előfordult.
    Köszönjük a jelzést és természetesen azonnal továbittom is a Support felé.
    Nálunk is többen jelezték és jómagam is tapasztaltam,hogy nagyon kis sereggel jön a kán , folyamatosan.
    Mab (HU2) mondta:
    Jelezném, hogy ma egymás után legalább 8-szor jött a kán bal szárnyra 292-325-ös sereggel, meg legalább kétszer középen is előtte, 325-ös seregnél nagyobbat ma nem láttam. Balga módon vettem egy kis rubint ma, mert visszatették a "bevásárlókocsit", és jól jöttek az időugrók. Ez a bug meg rendszerint rubinvásárláskor jön elő. Előtte hosszú ideig nem vettem, és vegyesen, normális módon kaptam a seregeket. 
    A tegnap én is pont így jártam :(
    Rubin vásárlás után egéssz nap ugyan azon az oldalon és ugyan azzal a katonamennyiséggel jött a kán (Na jó talán kisebb eltérésekkel) De a kán parancsnoka is ugyan az volt !
    - Biby -
    Biby - Hu2
  • BM RotBM Rot Moderator Bejegyzések: 1,278
    Sziasztok!
    Az a válasz érkezett, hogy nincs ehhez kapcsolódóan bug, teljesen véletlenszerű, hogy mikor mekkora sereggel támad a kán, a rubin vásárlás nem befolyásolja ezt.
    Egyedül a kán szintje befolyásolja, ami minél nagyobb, annál erősebbé teszi a kán védelmét és támadásait és az értük kapott pontok is magasabbak nagyobb kán szintnél.

Rot
    BM Rot mondta:
    Sziasztok!
    Az a válasz érkezett, hogy nincs ehhez kapcsolódóan bug, teljesen véletlenszerű, hogy mikor mekkora sereggel támad a kán, a rubin vásárlás nem befolyásolja ezt.
    Egyedül a kán szintje befolyásolja, ami minél nagyobb, annál erősebbé teszi a kán védelmét és támadásait és az értük kapott pontok is magasabbak nagyobb kán szintnél.

Rot
    Légyszi, írj nekik vissza, hogy többen vagyunk, akik tapasztalták, hogy folyamatosan nagyon kicsi sereggel jött a kán ugyanarra a szárnyra, és rubinvásárlás után, és nem függ a kán szintjétől. Nézzenek utána, mert nem egyedi eset, de van hozzá bug. Köszi.

Lehet, hogy valaki nagyon peches, de ennyire nem. És így például a királysági ligában is esélytelen haladni. Az, hogy kapok pár kicsi sereget, oké, de hogy folyamatosan kicsit és 325-ös seregnél nagyobbat nem látok, az közel sem oké.

Írd vissza nekik, hogy itt megy a lázadás emiatt, és rágjuk a füledet érte. :D:D:D 
  • BM RotBM Rot Moderator Bejegyzések: 1,278
    Mab (HU2) mondta:
    BM Rot mondta:
    Sziasztok!

Rot
    Légyszi, írj nekik vissza, hogy többen vagyunk, akik tapasztalták, hogy folyamatosan nagyon kicsi sereggel jött a kán ugyanarra a szárnyra, és rubinvásárlás után, és nem függ a kán szintjétől. Nézzenek utána, mert nem egyedi eset, de van hozzá bug. Köszi.

Lehet, hogy valaki nagyon peches, de ennyire nem. És így például a királysági ligában is esélytelen haladni. Az, hogy kapok pár kicsi sereget, oké, de hogy folyamatosan kicsit és 325-ös seregnél nagyobbat nem látok, az közel sem oké.

Írd vissza nekik, hogy itt megy a lázadás emiatt, és rágjuk a füledet érte. :D:D:D 
    Szia! 
    A  hivatalos álláspont szerint továbbra sem tűnik bugnak, mivel erre nincs semmilyen rendszer beállítva és teljesen véletlenszerű a működése, de azért utánajárnak.
    BM Rot mondta:
    Mab (HU2) mondta:
    BM Rot mondta:
    Sziasztok!

Rot

Szia! 
    A  hivatalos álláspont szerint továbbra sem tűnik bugnak, mivel erre nincs semmilyen rendszer beállítva és teljesen véletlenszerű a működése, de azért utánajárnak.
    Köszi, már ez is több, mint a semmi. :)
Sign In to comment.