Berimond

Mi van a zöld berivel? Lehet hozzá kapni mindent, mégsem volt jó ideje. Kiveszik, vagy csak pihen?

• UrielUriel Bejegyzések: 2,690
    Szia!
    Egyenlőre az a hír, hogy pihen. Próbálnak változtatni rajta valamit, hogy ahogy régen volt lehetőség a teljes elfoglalásra, azt meg lehessen csinálni. Mivel apró csalásokkal ezt könnyebben el lehetett érni, ezért először azt próbálták, hogy ne lehessen végleges győzelem, de ez sem működött. Ezért állt le, s jelenleg is próbálják megoldani ezt a kérdést.
    Uriel
  • Mab (HU2)Mab (HU2) Bejegyzések: 786HU2
    Uriel mondta:
    Szia!
    Egyenlőre az a hír, hogy pihen. Próbálnak változtatni rajta valamit, hogy ahogy régen volt lehetőség a teljes elfoglalásra, azt meg lehessen csinálni. Mivel apró csalásokkal ezt könnyebben el lehetett érni, ezért először azt próbálták, hogy ne lehessen végleges győzelem, de ez sem működött. Ezért állt le, s jelenleg is próbálják megoldani ezt a kérdést.
    Uriel
    Zöld berinél?

• UrielUriel Bejegyzések: 2,690
    Sziasztok!
    Talán egy kicsit összekevertem valamit? Egy dolgot tudok csak, hogy tervbe van a zöld Berimond, csak nem tudni, hogy mikor és milyen lesz.
    Uriel
  • harcizombi (HU2)harcizombi (HU2) Bejegyzések: 22HU2
    Amúgy miért ne legágyen teljes elfoglalás? Amúgymeg szerintem, ha mindenki a három ág közül az alsót támadná, lehetséges lenne. Tudom ez nem zöld beri.
  • senki2017 (HU2)senki2017 (HU2) Bejegyzések: 9HU2
    Nem ha jól emlékszem több milio kati van beris fövárosban azt nem nagyon lehet kiütni

• harcizombi (HU2)harcizombi (HU2) Bejegyzések: 22HU2
    ha többen mennek rá akkor ki lehet :D
  • Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) Bejegyzések: 262HU2
    Előbb az összes tornyot ki kéne ütni az összes ágon, hogy lehessen támadni a fővárost.
    Lorant96 @ hu 2
Sign In to comment.