Főoldal Hungarian Technikai problémák és bugok

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

rubin vásárlás

2»

Válaszok

• Kristofia665 (HU2)Kristofia665 (HU2) HU2 Bejegyzések: 275
    szerkesztette ezt: 15.01.2020
    Uriel, arról esetleg van infód hogy így hogy kivették az ajánlatokat, honnan lehet majd szerezni normális mennyiségben 5 illetve 24 órás átugrókat? Csak mert az a pár száz 1 órás amit a boltban akarnak rámtukmálni drága pénzért, az semmit sem ér...

Egyelőre nem éri meg rubint se venni illetve az ajánlatokat sem érdemes megvenni... Az egyedüli amire megéri költeni jelenleg az a bőségjegyek. Az biztos hogy ilyen feltételek mellett én nem veszek több rubint és bízok a szerencsémben hogy pörgetek megint 3 millió rubint keréken... Kicsit lehúzásnak tartom azokat az előnycsomagokat vagy hogy hívják őket... Ugyan annyi pénzért rosszabb ajándékokat kapunk, nem kapunk rubint mellé, és ugyan azt a százalékos bónuszt kevesebb időre is kapjuk meg. Kellemetlen az egész, undorodok attól a bolttól mióta berakták, de nekem ez végleg betett. Nem tudom ezt hogy gondolhatták komolyan. De biztos lesznek akik ilyen kedvezőtlen feltételek mellett is vásárolgatnak majd. Nekik hajrá! Tőlem ne reméljenek pénzt ezek után.
    Post edited by Uriel on
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,654
    Sziasztok!
    Nem tudom, hogy lesznek-e majd 5 és 24 órás időátugrások a régi rendszer szerint. Erről nem adtak ki információt. Annyit tettem, hogy jelentésben leírtam ezt, mivel nem csak Te, hanem mások is írtak már privát levelet is nekem emiatt.
    Uriel
  • rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) HU2 Bejegyzések: 569
    szerkesztette ezt: 15.01.2020
    Értem. Vagyis nem egészen :D 
    Így nem könnyű megtalálni, ha nem mondanak semmi konkrétumot, hogy milyen piacra gondolnak.
    Én olyanra gondoltam először, hogy pl. léteznek olyan oldalak, ahol különböző ingyenes játékok kipróbálásával és bennük feladatok elvégzésével szerezhetsz pontokat az oldalon, majd ezekből a pontokból "megvásárolhatod" fizetős játékok letöltőkódjait, vagy játékokhoz kapcsolódó bónuszok kódjait. De ilyen oldalakon sem találtam hasonlót, szóval nem tudom, hogy milyen piacokra gondolnak. :) Lehet, hogy jó nyomon vagyok, csak még nem indult ez be. De azért elég zavaró, amikor nem akarnak valamiről információt kiadni, nem értem mire jó ez.
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt