rubin vásárlás

szia Mindenki! szeretnék feltenni egy kérdést!
mit tudok tenni olyankor, amiko:-
vásásroltam rubint mobilról. az elküldött sms-re jött a válasz, sms-t nem tudtuk értelmezni.ezt követően még kétszer ua azt az sms-t kap-tam, majd negyedszerre megjött a 60.000 rubin is. a szolgáltató mind a 4 alkalommal levonta az 5000 pár forintot, de csak egy alkalommal jött meg a rubin. hova fordulhatok??

«1

Válaszok

• UrielUriel Bejegyzések: 2,673Moderator
    szia Mindenki! szeretnék feltenni egy kérdést!
    mit tudok tenni olyankor, amiko:-
    vásásroltam rubint mobilról. az elküldött sms-re jött a válasz, sms-t nem tudtuk értelmezni.ezt követően még kétszer ua azt az sms-t kap-tam, majd negyedszerre megjött a 60.000 rubin is. a szolgáltató mind a 4 alkalommal levonta az 5000 pár forintot, de csak egy alkalommal jött meg a rubin. hova fordulhatok??

Szia!
    Az a baj, hogy a vásárlásoknál feltétlenül ismerned kell a vásárlások működését. Gondolom nem ez volt az első vásárlásod. Sajnos a befizetett pénz és maga a tranzakció között eltelik egy kis idő, mire megjelenik a vásárlás valódi megléte. Ez okozta a hibát, amit ebben az esetben csak és kizárólag a Support tud megoldani. Rendkívül nehéz eset, mert visszacsinálni valamit, ami átment a Bankon és a GGE gazdasági osztályán, nem egyszerű visszafordítani. Evvel nem elkeseríteni akarlak, csak elmondom a lehetőséget.
    Remélem meg tudják oldani.
    Uriel
  • hypono01 (HU2)hypono01 (HU2) Bejegyzések: 3HU2
    Köszi a tanácsot, csak az a baj, ott nem tudom meik lehetőségnél írjam la a panaszom.
  • Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) Bejegyzések: 259HU2
    Mondjuk a Payment-nél.
    Lorant96 @ hu 2
  • Bella1 (HU1)Bella1 (HU1) Bejegyzések: 15HU1
    Kedves Urel.
    Nem vagyok egy nagy rubin vásárló de néha szoktam venni rubint.
    Telenoros vagyok. Most meg csappant a rubinkészleten és szerettem volba venni rubint.
    De sajnos azt irja ki hogy Telomon hogy fel van függesztve kérjük később hivja ujra. Ez már kb egy hónapja igy megy kérdésem. Ha telenoros vagyok nem vehetek rubint?
    Ma pl azt irta ki hogy válsak szolgáltatót. Nem értem miért kellene váltani szolgáltatot.
    Eddig mikor párszor vettem mükődőtt a dolog.
    Akkor hogy is van ez nem értem.
    A válaszodat előre is köszönöm.

Üdv Bella1.hu1.
    Sziasztok!
    Annyi rengeteg problémát jelentetek a Telenoros vásárlással kapcsolatban, hogy csak arra tudok gondolni, hogy a telefon társaság nem tudja kezelni ezeket. Sajnos a vásárlásnál jelentkező hiba nem a GGE hibája, a Bank vagy a Telefonszolgáltatónál van a baj. 
    Kár ezért mindig újabb és újabb bejegyzéseket indítani, már van 3 is ( Rubinnal kapcsolatos-rubin vásárlási hibák-rubinos  stb.), mert az egyéni problémák tárgykörébe tartozik, aminek van egy topikja. Attól, hogy több bejegyzést is nyittok, még nem lesz megoldva a dolog. 
    Vannak akik 4-szer nyomtak rá az OK-ra és kaptak is 4szer annyit, s most azt szeretnék, ha visszacsinálnák. Azt hiszem az a rosszabbik eset, de nem akarok itt okoskodni, csak annyit szeretnék mondani, hogy minden vásárlással kapcsolatos probléma a Supportra tartozik. Nekik kell levelet küldeni. Ezekben az esetekben azonban azt látom, hogy a GGE megfelelően adja a vásárolt dolgokat, s a Telenor vagy a Bank az, ahol elakad a vásárlás és, nem a GGE-nél. Tehát a hiba sem a GGE hibája, ezért nagy valószínűséggel tenni sem tudnak semmit, csak azt fogják ajánlani, hogy vegyétek fel a kapcsolatot a Telefontársasággal és a Bankkal.
    Uriel
  • Szabó Zoltán K. (HU1)Szabó Zoltán K. (HU1) Bejegyzések: 13HU1
    Ez mind szép,és jó amit leírtál,de.Eddig miért tudták kezelni?
    Megteláltam azt is,hogy hová is kell írni ez ügyben,magyar válszt is kaptam amiben az állt,hogy mivel sikertelen volt a tranzakció pénz nem került levonásra.
    Erre fel 2019.11.17.-én kapok a szolgáltatomtól egy sms-t,hogy a számlám meghaladta a 21000 ft-ot.
    A mai nap folyamán 2019.11.18.-án fel is vettem a szolgáltatommal a kapcsoltot,hogy legyenek szívesek tájékoztassanak arról,hogy mi okozta ezt a szép számlát.
    Ott egy kedves hangú hölgy közölte velem,hogy a sok emelt díjas sms.Ez valamilyen szinten az én hibám is mert mint naív ember próbálkoztam,és próbálkoztam abban a tudatban,hogy lehet én csináltam rosszul valamit.Hát igen ezt!
    Kérdem én,ami eddig jól bevált,miért kell azon módosítani?
    Annyit még hozzátennék,hogy nem először vásároltam én sem,sok dologgal tisztában vagyok,de ekkora ...-ot már én sem nyelek le.
  • kicsi1963 (HU2)kicsi1963 (HU2) Bejegyzések: 12HU2
    Sziasztok! Nem csak telenor de vodafon se működik! Utolsó vásárlásnál én is hibaüzenetet kaptam nem sikerült értelmezni üzenetem!
    Hiába írogattam Supportnak , írjak bokunak ! Hát semmi! Se rubin se pénz! Gratulálok a jól szervezettséghez majdnem buktam közel 15ezret!
    Szerencsére vodafonnál méltányosságból jóváírták számlámon. 
    Hála nekik!
    Itt hiába vártam segítséget! 
    Bizalmam megrendült eléggé!
    kicsi1963 @ hu 2
    Sziasztok!
    Az az igazság, hogy itt nem a GGE a hibás, hiába is szidjátok. Nem védem őket, hanem a tényeket közlöm. A tranzakciókat nem a GGE csinálja, hanem a telefonotokon keresztül a Bank. Bárhol is akad el, abba a GGE nem részes. Nem a GGE vonja le a pénzt, hanem Bank, s ha nem történik meg azonnal, azt sem a GGE kéri, hogy újra és újra vásároljatok, hanem a Bank jelzi, hogy átutalta, de azt hogy nem érkezett meg, az az időnek köszönhető, mert nem azonnal tudja megjeleníteni a vásárlást. A különböző szolgáltatók, különböző időket számolnak egy akció megvalósításához, és különböző rendszereken keresztül ellenőrzik a hivatalosságát. Ezeket figyelembe véve nem mindenkinek ugyanolyan a lehetősége vásárolni.
    Uriel
  • vaddiszno01 (HU2)vaddiszno01 (HU2) Bejegyzések: 7HU2
    Hali

Lenne egy olyan gondom hogy van aktív előfizetésem így  a rubin vásárlás után kellene kapnom hűségajándékot amit nem kaptam meg  ez most 18 órási ajánlatnál tűnt fel.432 000 rubin után minimum 43 000 kéne még érkeznie .

Kérlek kérdezz utána hogy mi a helyzet

köszi
    Hali

Lenne egy olyan gondom hogy van aktív előfizetésem így  a rubin vásárlás után kellene kapnom hűségajándékot amit nem kaptam meg  ez most 18 órási ajánlatnál tűnt fel.432 000 rubin után minimum 43 000 kéne még érkeznie .

Kérlek kérdezz utána hogy mi a helyzet

köszi
    Szia!
    Ezt Te tudod jelenteni a Supportnak ezen a linken keresztül:
    There was a bonus percentage in the store. Why did I not get any bonus rubies?
    Minden olyan dolgora, ami jár és mégsem kapott meg valaki, csak a Support tud kártérítést adni.
    Uriel
    Szia  Uriel

Írtuk nekik erre azt a választ kaptuk hogy 1 hónap előfizetés után jár csak . de mivel nekem le van mondva így nem jár .
    Nem látok sehol olyat  hogy csak ha nincs lemondva akkor jár  eddig is így volt előfizetésem  hogy aktiváltam majd egyből lemondtam . ezzel  ugye csak azt mondom le hogy 1 hónap múlva ne kezdje automatikusan újra de ettől még aktív az a hónap  . Eddig mindig megkaptam  még azt is mikor táv világról visszajön a maradék rubin is . de most semmit se . :'(

Esetleg nem tudsz te ennek utánakérdezni ??? mert én falba ütközöm :(

Szia!
    Csak azt tudom tanácsolni, amit fentebb írtam.
    Uriel
    ok köszi akkor még igyekszem futni pár kőrt :-(
  • patrik78 (HU2)patrik78 (HU2) Bejegyzések: 38HU2
    Sziasztok!

Hogyan tudok fosztogatási pontot szerezni ha nincs Martalóc?
  • Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) Bejegyzések: 259HU2
    Akkor sehogy.
    Lorant96 @ hu 2
  • napsugár45 (HU2)napsugár45 (HU2) Bejegyzések: 69HU2
    jó eza  nemességi verseny

martaloc sehol de a nemességibe martalóckodni kéne

meg van ez szervezve az má tuti:D
    Ez egy kis vár ugyan, de ez ne tévesszen meg senkit
    (nem ma kezdtem, és ott vagyoka  térképen, sokan tudják is hogy milyen néven)
    Mivel ki vagyok tiltva ezért jelennek meg itt a véleményeim...:)

• Mab (HU2)Mab (HU2) Bejegyzések: 783HU2
    szerkesztette ezt: 15.01.2020
    Van ez a bejelentés:
    https://community.goodgamestudios.com/empire/hu/discussion/370611/kincseslada-ajanlatok-es-invaziok#latest

Az egy dolog, hogy a webshopban több mindent lehet mostantól kapni, viszont idáig, aki rubint vásárolt, kapott mellé eventtől függően bónuszokat, katonákat, eszközöket. Most két külön helyen kell(ene) fizetni ezért, dupla annyi pénzért. És mindezt arra fogja a GGS, hogy mi kértük, hogy kevesebb legyen az ikon.
    Először is, mi azt kértük, hogy az ajánlatok a lap alján legyenek lapozhatóak, másodszor, mivel dupla annyiba kerülnek azok az előnyök, amikre eddig a félrubis játékosok is néha költöttek, most legalább majd annyit sem költünk, mint idáig.
    Igazán pénztárca kímélő módszer, köszönjük. :)

A német szerveren sem tetszik ez a megoldás a játékosoknak, mielőtt még valaki a nagyszerverek játékosaira mutogatna.

Update: az ajánlatok lapozhatóságát nem sikerült teljesen megoldani, van, amikor még mindig 4 ikon van egymáson, belóg a képernyő közepéig. Erre kérünk megoldást.
    Post edited by Mab (HU2) on
    Sziasztok!
    Én sem látom ezt a megoldást olyannak, mint amilyent a játékosok kértek. Sajnos annál többet nem tudok tenni, mint hogy jelentem a félresikerült félmegoldást, és reméljük, hogy a többi szerverrel együtt majd sikerül elérni valami jobb rendszer megalkotását.
    Uriel
  • rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) Bejegyzések: 552HU2
    szerkesztette ezt: 15.01.2020
    És mi ez az utalvány fül a webáruháznál? Honnan lehet olyan kódot szerezni? :blush: És mit ad az egyáltalán?
    Valaki súgjon már, ha tud ilyen kódot :D 
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
    Sziasztok!
    Az Utalvány néven látszódó fülnél szerzhető kuponokat valamilyen piacon, értékesítésen (marketing) keresztül lehet megszerezni. A pontos helyet nem tudják megmondani, csak azt hogy valamilyen marketing oldalon, ott kapni kódokat ehhez a funkcióhoz.
    Elég kevés mostanában az információ, ezt is csak sok kérdés után lehetett valahogy megszerezni.
    Uriel
Sign In to comment.