KÜLÖNLEGES AJÁNLATOK

NEM KÉREK,  - NEM KÉRÜNK KÜLÖNLEGES AJÁNLATOT A POSTALÁDÁNKBA!!! 

• UrielUriel Bejegyzések: 2,582Moderator
    Szia!
    Sajnos továbbra is csak azt tudom tenni, hogy minden héten a jelentésemben megemlítem ezt. Azzal, hogy Te és mások is állandóan külön bejegyzést nyittok erről, attól még nem oldódik meg. Én elolvasom, elolvastam eddig is, máshol is százszor is, de én nem tudom megoldani.
    Szerinted mit tegyek? Ha lenne egy jó ötleted is a már köztudott bejelentéseden kívül, azt is örömmel továbbküldeném. Nem arra gondolok, hogy miként ne legyenek a felugró ajánlatok, hanem, hogy mit tegyek én, hogy megszűnjenek.
    Uriel
  • Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) Bejegyzések: 253HU2
    Szia Uriel!
    Esetleg megoldhatnák, hogy tudjunk szabályokat definiálni a postaládára és így például bizonyos üzenetek automatikusan kikukázni.
    Lóránt
    Lorant96 @ hu 2
    szerkesztette ezt: 27.10.2019
    Szia Uriel!
    Esetleg megoldhatnák, hogy tudjunk szabályokat definiálni a postaládára és így például bizonyos üzenetek automatikusan kikukázni.
    Lóránt
    Szia, sziasztok!
    Ez az ötlet még nem teljesen forrta ki magát szerintem. Talán arról lenne szó, hogy lennének bizonyos csoportok az üzenetekben, amik külön kezelődnének? És akkor lenne külön bejövő támadás jelentés, szövetségi társ csatajelentése, kémjelentése, saját csapatok támadási jelentése, kémkedése, szövetségi körüzenet, privát üzenetek, különleges ajánlatok, egyszeri egyedi ajánlatok, prime time ajánlatok, többszintű ajánlat, a napi alakváltó jelentés, az új események bejelentése, és biztosan kihagytam egy párat. Ez már kicsit bonyolultnak látszik. Mint azt írtam, nem a reklámok eltűntetésének hogyanját kérdeztem, hanem hogy én mit tegyek, szerinted én mit tudnék csinálni? Mivel ezt a dolgot már többször is és mindenhonnan jelentették, ezért valóban azt kérdezem, hogy szerintetek én mit tudnék tenni?
    Uriel
    Szia Uriel!
    Én arra gondoltam, hogy ne csak mindig a problémát jelentsd, hanem beküldhetnél olyan ötleteket is, amivel ezt a problémát úgy lehetne kezelni, hogy nem szüntetnék meg ajánlatokat, de mégis mindenki boldog lehetne. Az is aki szeretné kapni az ajánlatokat, meg az is, aki nem. Úgy gondolom, nem Neked kell elbírálni, hogy egy javaslat mennyire kiforrott. Te csak küldd tovább a fejlesztőknek! Majd ők eldöntik jó-e, vagy tovább csiszolnak rajta, ha úgy érzik, hogy még nem elég kiforrott. Hisz ez a munkájuk.
    Lóránt
    Lorant96 @ hu 2
    Szia!
    Rendben van, és bocsánat, hogy a saját véleményem le mertem írni. Továbbítom az ötletedet miszerint a postaláda üzeneteit definiálni lehetne, és egy vagy több féle üzenet automatikus törlésére be lehetne állítani.
    Eddig sem csak a problémát jelentettem, hanem az ötleteket is. Többek között, hogy "alul jelenjenek meg lent a sorban", "oldalt jelenjenek meg sorba", "úgy jelenjenek meg, mint a webshop ajánlatai", egyáltalán ne legyenek",  "két féle üzenet legyen, egy a játékban történő eseményekre, és külön az ajánlatokra", kisebb ikonok legyenek" "jelenjenek meg, de ne befolyásolják a játék menetét, azaz ne kelljen kiixelni". Ezeket is mind elküldtem a kezelőknek.
    Azt is többször írtam már itt a fórumon, hogy ezek az ajánlatok nem csak az ajánlat miatt ugranak fel, hanem a robot programok használatának ellehetetlenítése miatt is. Ezt a problémát is meg kell oldani együtt a felugró reklámokkal. 
    Még annyit szeretnék mondani, hogy emiatt nem érdemes újabb és újabb topikot nyitni, attól nem lesz előbb megoldva.
    Annyit azonban biztosan tudok, hogy jelenleg ez is az elsődleges problémák között van, amire keresik a megoldást. Ezt az információt kaptuk az utolsó körlevélben.
    Uriel
    Köszönöm!
    Lorant96 @ hu 2
  • Macilacee (HU2)Macilacee (HU2) Bejegyzések: 140HU2
    Uriel mondta:
    Szia!
    Sajnos továbbra is csak azt tudom tenni, hogy minden héten a jelentésemben megemlítem ezt. Azzal, hogy Te és mások is állandóan külön bejegyzést nyittok erről, attól még nem oldódik meg. Én elolvasom, elolvastam eddig is, máshol is százszor is, de én nem tudom megoldani.
    Szerinted mit tegyek? Ha lenne egy jó ötleted is a már köztudott bejelentéseden kívül, azt is örömmel továbbküldeném. Nem arra gondolok, hogy miként ne legyenek a felugró ajánlatok, hanem, hogy mit tegyek én, hogy megszűnjenek.
    Uriel

Az a baj Uriel, hogy Te sem tudsz mit tenni ellene.. Meg az, hogy a fórumot nem olvassák az illetékesek... Nem lennénk felháborodva, ha nem tolnák bele egyre arcátlanabb módon a képünkbe az egyre hajmeresztőbb 500-600-700-800 ezres rubinos ajánlataikat... Biztosan vannak olyanok, akik csuklóból kiráznak 800K rubint parancsnoki szettre, de a nagytöbbségünk nem valószínű... Ez az egyik... A másik, hogy a 25 percenként bejövő postaládás ajánlatok kiszorítják a fontosabb üzeneteket a limitált levéltárolás miatt... Legalább törölni lehetne a kéretlen ajánlatokat, de még azt sem lehet, csak az akció lejárta után...  
Sign In to comment.