Főoldal Technikai problémák és bugok

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

KÜLÖNLEGES AJÁNLATOK

NEM KÉREK,  - NEM KÉRÜNK KÜLÖNLEGES AJÁNLATOT A POSTALÁDÁNKBA!!! 

• UrielUriel Bejegyzések: 2,654
    Szia!
    Sajnos továbbra is csak azt tudom tenni, hogy minden héten a jelentésemben megemlítem ezt. Azzal, hogy Te és mások is állandóan külön bejegyzést nyittok erről, attól még nem oldódik meg. Én elolvasom, elolvastam eddig is, máshol is százszor is, de én nem tudom megoldani.
    Szerinted mit tegyek? Ha lenne egy jó ötleted is a már köztudott bejelentéseden kívül, azt is örömmel továbbküldeném. Nem arra gondolok, hogy miként ne legyenek a felugró ajánlatok, hanem, hogy mit tegyek én, hogy megszűnjenek.
    Uriel
  • Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) HU2 Bejegyzések: 416
    Szia Uriel!
    Esetleg megoldhatnák, hogy tudjunk szabályokat definiálni a postaládára és így például bizonyos üzenetek automatikusan kikukázni.
    Lóránt
    Lorant96 @ hu 2
    szerkesztette ezt: 27.10.2019
    Szia Uriel!
    Esetleg megoldhatnák, hogy tudjunk szabályokat definiálni a postaládára és így például bizonyos üzenetek automatikusan kikukázni.
    Lóránt
    Szia, sziasztok!
    Ez az ötlet még nem teljesen forrta ki magát szerintem. Talán arról lenne szó, hogy lennének bizonyos csoportok az üzenetekben, amik külön kezelődnének? És akkor lenne külön bejövő támadás jelentés, szövetségi társ csatajelentése, kémjelentése, saját csapatok támadási jelentése, kémkedése, szövetségi körüzenet, privát üzenetek, különleges ajánlatok, egyszeri egyedi ajánlatok, prime time ajánlatok, többszintű ajánlat, a napi alakváltó jelentés, az új események bejelentése, és biztosan kihagytam egy párat. Ez már kicsit bonyolultnak látszik. Mint azt írtam, nem a reklámok eltűntetésének hogyanját kérdeztem, hanem hogy én mit tegyek, szerinted én mit tudnék csinálni? Mivel ezt a dolgot már többször is és mindenhonnan jelentették, ezért valóban azt kérdezem, hogy szerintetek én mit tudnék tenni?
    Uriel
    Szia Uriel!
    Én arra gondoltam, hogy ne csak mindig a problémát jelentsd, hanem beküldhetnél olyan ötleteket is, amivel ezt a problémát úgy lehetne kezelni, hogy nem szüntetnék meg ajánlatokat, de mégis mindenki boldog lehetne. Az is aki szeretné kapni az ajánlatokat, meg az is, aki nem. Úgy gondolom, nem Neked kell elbírálni, hogy egy javaslat mennyire kiforrott. Te csak küldd tovább a fejlesztőknek! Majd ők eldöntik jó-e, vagy tovább csiszolnak rajta, ha úgy érzik, hogy még nem elég kiforrott. Hisz ez a munkájuk.
    Lóránt
    Lorant96 @ hu 2
    Szia!
    Rendben van, és bocsánat, hogy a saját véleményem le mertem írni. Továbbítom az ötletedet miszerint a postaláda üzeneteit definiálni lehetne, és egy vagy több féle üzenet automatikus törlésére be lehetne állítani.
    Eddig sem csak a problémát jelentettem, hanem az ötleteket is. Többek között, hogy "alul jelenjenek meg lent a sorban", "oldalt jelenjenek meg sorba", "úgy jelenjenek meg, mint a webshop ajánlatai", egyáltalán ne legyenek",  "két féle üzenet legyen, egy a játékban történő eseményekre, és külön az ajánlatokra", kisebb ikonok legyenek" "jelenjenek meg, de ne befolyásolják a játék menetét, azaz ne kelljen kiixelni". Ezeket is mind elküldtem a kezelőknek.
    Azt is többször írtam már itt a fórumon, hogy ezek az ajánlatok nem csak az ajánlat miatt ugranak fel, hanem a robot programok használatának ellehetetlenítése miatt is. Ezt a problémát is meg kell oldani együtt a felugró reklámokkal. 
    Még annyit szeretnék mondani, hogy emiatt nem érdemes újabb és újabb topikot nyitni, attól nem lesz előbb megoldva.
    Annyit azonban biztosan tudok, hogy jelenleg ez is az elsődleges problémák között van, amire keresik a megoldást. Ezt az információt kaptuk az utolsó körlevélben.
    Uriel
    Köszönöm!
    Lorant96 @ hu 2
  • Macilacee (HU2)Macilacee (HU2) HU2 Bejegyzések: 200
    Uriel mondta:
    Szia!
    Sajnos továbbra is csak azt tudom tenni, hogy minden héten a jelentésemben megemlítem ezt. Azzal, hogy Te és mások is állandóan külön bejegyzést nyittok erről, attól még nem oldódik meg. Én elolvasom, elolvastam eddig is, máshol is százszor is, de én nem tudom megoldani.
    Szerinted mit tegyek? Ha lenne egy jó ötleted is a már köztudott bejelentéseden kívül, azt is örömmel továbbküldeném. Nem arra gondolok, hogy miként ne legyenek a felugró ajánlatok, hanem, hogy mit tegyek én, hogy megszűnjenek.
    Uriel

Az a baj Uriel, hogy Te sem tudsz mit tenni ellene.. Meg az, hogy a fórumot nem olvassák az illetékesek... Nem lennénk felháborodva, ha nem tolnák bele egyre arcátlanabb módon a képünkbe az egyre hajmeresztőbb 500-600-700-800 ezres rubinos ajánlataikat... Biztosan vannak olyanok, akik csuklóból kiráznak 800K rubint parancsnoki szettre, de a nagytöbbségünk nem valószínű... Ez az egyik... A másik, hogy a 25 percenként bejövő postaládás ajánlatok kiszorítják a fontosabb üzeneteket a limitált levéltárolás miatt... Legalább törölni lehetne a kéretlen ajánlatokat, de még azt sem lehet, csak az akció lejárta után...  
  • Zöld Íjász (HU2)Zöld Íjász (HU2) HU2 Bejegyzések: 4
    Volt egy különleges ajánlat ami úgy szolt ha veszek 6500ért rubint kapok 1000 veterán démonegységet 1000 veterán halál egységet 1000 veterán lángvetős 1000 veterán kompozit-íjászt meg pajzsot és sok eszközt megvettem és nem adott semmit!

Volt egy különleges ajánlat ami úgy szolt ha veszek 6500ért rubint kapok 1000 veterán démonegységet 1000 veterán halál egységet 1000 veterán lángvetős 1000 veterán kompozit-íjászt meg pajzsot és sok eszközt megvettem és nem adott semmit!

Szia!
    Lehet, hogy csak kicsit várni kell, mert nem azonnal látszik a vásárlás. Nehogy mégegyszer vásárolj, mert akkor meg lehet, hogy kétszer is levonja a pénzt.
    Uriel
    Eddig megadta elsőre most pedig nem de akkor most én látni fogom valaha azokat a katonákat és eszközöket?
  • rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) HU2 Bejegyzések: 569
    szerkesztette ezt: 22.12.2019
    Eddig megadta elsőre most pedig nem de akkor most én látni fogom valaha azokat a katonákat és eszközöket?
    Szia

Ilyen problémákkal kapcsolatban a supportnak kell írni. Ha szerencséd van, holnap még válaszolnak, ha nincs, akkor szerintem csak az ünnepek után, januárban. Angolul vagy németül kell írni nekik.
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
    írtam már nekik de annyit válaszoltak hogy kellemes ünnepeket meg ilyenek de én ezzel sokra nem megyek
    és küldtek egy levelet hogy igen vettem azon a napon rubint
  • Naneth82 (HU2)Naneth82 (HU2) HU2 Bejegyzések: 15
    Sziasztok

Nem tudom, hogy másnál is fent áll e a hiba, de nem működik a kereső itt a fórumon, hiba kódot ír ki.  Ha kell csatolok képet is. Köszi :)
  • Mab (HU2)Mab (HU2) HU2 Bejegyzések: 861
    Sziasztok

Nem tudom, hogy másnál is fent áll e a hiba, de nem működik a kereső itt a fórumon, hiba kódot ír ki.  Ha kell csatolok képet is. Köszi :)
    Nálam sem működik napok óta.
    Sziasztok!
    Jelentettem a hibát, nálam is jelentkezett. Nem tudom, hogy mikor fognak tenni valamit, mert ünnepek vannak, és nem nagyon van kezelő, aki dolgozik.
    Uriel
  • Bükki József (HU2)Bükki József (HU2) HU2 Bejegyzések: 2
    A különleges ajánlatokkal már tele van a hócipőm!!! mit lehetne tenni a letiltásokhoz!?Nem kérem!!!Egyet sem,mert kb 2 óra leforgása alatt 14 db.-ot kaptam,s nem is lehet törölni ,csak talán másik napon!Felháborító!!!
    Bükki József @ hu 2
    Szia!  Semmit nem lehet tenni a kéretlen ajánlatok letíltásához, mert a … maximálisan a haszonszerzésre 'berendezkedett' gge-nek  ez a "bót",,,  Nekik semmi más nem számít, csak, hogy a játékos minél több rubint vásároljon, illetőleg rubinnal fizessen a játékban, úgyhogy ez már nagyon régóta nem játék, hanem lehúzós rablás... E-téren a gge- kijárta a szemtelen arcátlanság, pofátlanság magasiskoláját...
    Nem tudom mi a problémátok. Amióta létezik az Empire, azóta jönnek a vásárlásra buzdító reklámok. És ezt el is fogadtátok, amikor csatlakoztatok ehhez az "ingyenes" játékhoz, mivel valamiből a játékot is el kell tartani.
    Az utóbbi időben éppen hogy csökkent a reklámok száma azáltal, hogy megszűntek az egész képernyőt kitakaró és folyamatosan felugráló ajánlatok. Ezért az a pár levélben küldött ajánlat tényleg nem nagy ár.
    Lorant96 @ hu 2
    szerkesztette ezt: 14.03.2020
    Nem tudom mi a problémátok. Amióta létezik az Empire, azóta jönnek a vásárlásra buzdító reklámok. És ezt el is fogadtátok, amikor csatlakoztatok ehhez az "ingyenes" játékhoz, mivel valamiből a játékot is el kell tartani.
    Az utóbbi időben éppen hogy csökkent a reklámok száma azáltal, hogy megszűntek az egész képernyőt kitakaró és folyamatosan felugráló ajánlatok. Ezért az a pár levélben küldött ajánlat tényleg nem nagy ár.   
    Szia  Loránt…  Mit is fogadtunk mi el?  Az egyoldalú szerződést?  :-)  Mert ez bizony az.... Úgy látom 'dívik' a ferenc Jóska szindróma... :-D  Nos,... kérlek...  Ha neked az a napi 20-30 postán érkezett kéretlen reklám az neked pár darab, akkor válljék kedves egészségedre ,,, :-)   Végűl is eképpen is mondhattad volna:  Mi a bajunk azzal, ami egyszerűen rossz?  :-)  Tulajdonképpen semmi....  :-D  Mi bajunk is lenne?
    Post edited by BM Rot on
Sign In to comment.