Főoldal Hungarian Technikai problémák és bugok

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Hibák, bugok tömkelegének halmaza

179»

• Litania (HU2)Litania (HU2) HU2 Bejegyzések: 26
    BM Rot mondta:
    Gratulálok! Megint bugos a kán! Nem lehet oltani. "Köszönet" a nincs csata sorozatért B)
    Szia!

Ha szintet lép a kán, akkor frissíteni kell egyet, mert magától nem lép szintet, csak "nincs csata" jelentések érkeznek. :) 
    Ha szintlépéskor frissítesz egyet, akkor ez a probléma megoldódik.

Rot
    Szia Rot! 
    Köszi a választ, de nagyon messze volt a pontszám alapján a szintlépéstől. Valami más lehetett az ok. Most megyek vissza a játékba, megnézem mi lesz. Lehet a kilépés, belépés megoldja. 
    Litánia

Ok, most már értem, nem mutatja a pontszám gyarapodást, tehát ezért nem vettem észre, hogy váltott. Most is csak amiatt észleltem, hogy újra kis időugrás kellett. A kémkedés is leragad valahol a múltban.
    Litania @ hu 2

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt