Főoldal Hungarian Technikai problémák és bugok

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Hibák, bugok tömkelegének halmaza

169

• Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) HU2 Bejegyzések: 457
    Mintha lett volna valamilyen karbantartás.
    Talán arra gondol.
    Lorant96 @ hu 2
  • BM RotBM Rot Moderator Bejegyzések: 1,295
    Mintha lett volna valamilyen karbantartás.
    Talán arra gondol.
    Szia!

Igen, volt egy, de sajnos nem voltam itt én sem és a másik moderátor sem előtte. A berimondi liga jutalmak hiányosságát pótolták, közben generáltak másik két hibát, amelyeket azóta már orvosoltak (leállás nélkül).

Rot
  • rizsa2 (HU2)rizsa2 (HU2) HU2 Bejegyzések: 9
    Sziasztok a ma firissités óta lehetetlen haladni a berivel és a nomáddal az eszközöket elnyeli nagyon keveset hoznak az eventek a fosztás pedig egyenlő a nullával nagyon szomorú,  hogy frissités után ilyen nagy problémák vannak egyszerűen nemlehet játszani a játékkal szörnyű.Ez szövi szinten megjelenik sajnos. Elveszti a játék az öröm lehetőségét, és ez nem egyedi eset. nagyon sokszor előfordul.
  • Kristofia665 (HU2)Kristofia665 (HU2) HU2 Bejegyzések: 275
    rizsa2 (HU2) mondta:
    Sziasztok a ma firissités óta lehetetlen haladni a berivel és a nomáddal az eszközöket elnyeli nagyon keveset hoznak az eventek a fosztás pedig egyenlő a nullával nagyon szomorú,  hogy frissités után ilyen nagy problémák vannak egyszerűen nemlehet játszani a játékkal szörnyű.Ez szövi szinten megjelenik sajnos. Elveszti a játék az öröm lehetőségét, és ez nem egyedi eset. nagyon sokszor előfordul.
    Akkor keress egy élő célpontot, pakolj fel és nyomj rá a támadás gombra és egyből visszajön az "öröm lehetősége" :tongue:
  • rizsa2 (HU2)rizsa2 (HU2) HU2 Bejegyzések: 9
    szerkesztette ezt: 07.03.2020
    rizsa2 (HU2) mondta:
    Akkor keress egy élő célpontot, pakolj fel és nyomj rá a támadás gombra és egyből visszajön az "öröm lehetősége"
    Bár elég rossz a játék  ide irkálni meg felesleges  sok ember sok lovét ver itt el Q bajnokok...
    Post edited by BM Rot on
  • gomes111 (HU2)gomes111 (HU2) HU2 Bejegyzések: 136
    1-2 észre vétel!

Bár a fosztás amit rizsa érzékelt nálam nem jelentkezett!

Ha a fosztás alatt fa,kő egyébb nyersiket értünk!
    1 szél+középen megyek!

jó esetben jól össze rakott relikviással!

30-30e fa-kő is hozható az egyébb királyiak szintén jönnek rendesen!

Ami probléma!

Anno flash verzioban érzékelhető volt pl 30-40 perc inaktivitás után ha úgy volt hagyva a pc akkor belassulás volt!

kb 1 hónapja html-be játszok már én is!
    Tegnap kb hasonló időre magára hagytam  a gépet vissza jövök játszani és lám detto hasonló szitu lépett fel kán hívás 5-10 mp után jelent meg pakolások detto eszköz fel rakom 5 mp volt a valós fel rakás  majd alig akart váltani világokban!

Jött az újra tőltés meg se moccant, a játék betőltötte a név jelszó részt azt hamar de név jelszó be gépelése után enter gomb!

Semmi válasz ez kb 10-15 percig így volt! kb 5ször zártam be a böngészőt
    Flash verziora váltásnál 1 pillanat alatt betöltött!

Ezek a hibák ha fenn fognak állni ez nagyon lassítani fogja a játékosokat és kedv elrontó is lesz !
    gomes111_Hu2
    Hun-Foglalás szövetség
    Marsall
    1-2 észre vétel!

Bár a fosztás amit rizsa érzékelt nálam nem jelentkezett!

Ha a fosztás alatt fa,kő egyébb nyersiket értünk!
    1 szél+középen megyek!

jó esetben jól össze rakott relikviással!

30-30e fa-kő is hozható az egyébb királyiak szintén jönnek rendesen!

Ami probléma!

Anno flash verzioban érzékelhető volt pl 30-40 perc inaktivitás után ha úgy volt hagyva a pc akkor belassulás volt!

kb 1 hónapja html-be játszok már én is!
    Tegnap kb hasonló időre magára hagytam  a gépet vissza jövök játszani és lám detto hasonló szitu lépett fel kán hívás 5-10 mp után jelent meg pakolások detto eszköz fel rakom 5 mp volt a valós fel rakás  majd alig akart váltani világokban!

Jött az újra tőltés meg se moccant, a játék betőltötte a név jelszó részt azt hamar de név jelszó be gépelése után enter gomb!

Semmi válasz ez kb 10-15 percig így volt! kb 5ször zártam be a böngészőt
    Flash verziora váltásnál 1 pillanat alatt betöltött!

Ezek a hibák ha fenn fognak állni ez nagyon lassítani fogja a játékosokat és kedv elrontó is lesz !
    Szia!

Habár nem értek túlságosan ennek a technikai hátteréhez, szerintem ez nem attól függ, hogy flash vagy html verzióban játszol. A lassulás mértékében lehetnek különbségek, de ugyanaz az okozója mindkét esetben. A játékban nagyon sok grafikus elem található, amelyeket ha először tölti be a játék, utána ezt a memória úgymond tárolja, hogy amikor legközelebb be kell tölteni ugyanazt a grafikai elemet akkor azt gyorsabban be tudja tölteni. Ez önmagában egy hasznos dolog egyébként, csak amikor már a sokadik ilyen grafikai elemet kell a memóriának eltárolnia, akkor felléphet lassulás. A játékból való ki-be lépés ezt valószínűleg nem oldja meg, be kell zárni a böngészőt amiben játszol, bár néha még ez sem elég, meg kell várni, hogy a feladatkezelőből (ctrl+alt+del billentyűkkel tudod előhívni) is eltűnjön a böngésző a memóriát használó alkalmazások között.

Rot
    Amit le írtál értem!

Amit viszont ez nem old meg a html-ben sokszor előfordul idő előre haladtával a hosszabb reakció idő!

A flash-ben sose volt ilyen!

Az hogy újra töltöd be írod a nevet jelszot entert ütsz!

Nem történik semmi?

A flash-ben mindig volt valami válasz vagy le állt a rendszer de ha be zártad újra nyitottad flottul ment minden!

A html valamiért mintha sokka lkörülményesebben reagálna a dolgokra!

Ráadásul flashben anno még nem is oly rég 3-4-5 acc egyidejü futtatása se okozott problémát!(pl védéseknél)

A párommal 1 gépet használunk  2 acc szokott futni itthon!

Hát a mai szipi szupi i7-es gépemen többet rakoncátlankodik mint a régi gépemen a 3-4-5 acc futása 1 időben flashben!

Azért a 2 szitu össze hasonlításában valami gond azért adódik nem?a mai gépemben 8 gb ram a régiben 2 volt! a vidi kártyát ne is hasonlitsuk össze a proci teljesítményt még inkább ne!

Itt nagyon a html vs flas optimalizálásban van óriási probléma!

Sőt azt már meg se merem említeni hogy szövi társam i5-s gépét idén állitották össze és neki is akad a html5!

Meg kérdezhetem mennyi pénzébe került de itt még nagyon sokat kellene dolgozniuk oda fenn hogy 1 minimálisan de normálisna használható html5 gge-t alkossanak!
    gomes111_Hu2
    Hun-Foglalás szövetség
    Marsall
    Akkor mi lesz ha már nem lesz flash verzió?

Ha ugyanilyen módon nem fogunk tudni be lépni 10-15 percig?  kapunk hgy-t vagy élest!

Nem egyedi eset a szövinkben 'a nem tudnuk be lépni szituáció'!
    gomes111_Hu2
    Hun-Foglalás szövetség
    Marsall
  • BM YodaBM Yoda Moderator Bejegyzések: 357
    Akkor mi lesz ha már nem lesz flash verzió?

Ha ugyanilyen módon nem fogunk tudni be lépni 10-15 percig?  kapunk hgy-t vagy élest!

Nem egyedi eset a szövinkben 'a nem tudnuk be lépni szituáció'!
    Valahol egy régebbi hozzászólásomban beszéltem róla, hogy most sokkal nagyobb a ram igénye a játéknak mint a flash alatt.
    Innen adódik a be lassulás - akadozás. De ezt jelezzük minden hétvégén a fejlesztőknek is , tudnak rolla.
    Sokat tesztelnek még , dolgoznak , fejlesztenek. Nincs más meg oldás türelmesek kell legyünk.
    Mire meg szünik a flash addig csak ki dolgoznak egy élvezhető játékot.
    Nem csak nállunk van ez így , de sok külföldi szerverröl is érkeznek panaszok a fejlesztők felé. Én ezért reménykedek, hogy csak ki dolgoznak valami elfogadható megoldást.
    A te személyes leirásod  furcsálom mert nekem fele olyan eröss a gépem de szinte jól megy.
    I3 - 4 Gb ram - 1,8 Ghz : Két ablakban megy a játék(zöld és távoli) , Slack , Viber , Forum , YouTube,  Facebook kb. ennyi fut egyszerre nállam. De sose lassult be annyira mint ahogy fentebb említetted. Néha akadozik de nem annyira hogy ne lehessen játszani.
    Csak arra célzok, hogy nem e a Netted -el vagy Routereddel van valami gond ? - érdemes azt is le ellenőrizni
    Rot ötlete alapján továbítani fogjuk a fejlesztőknek, hogy tegyék vissza a három lépcsős képfelbontást ahogy volt régebb a flash ben is.
    Eggyelőre gondolom sokaknak ez is segítenne (rosszabb kép de jobb játékélmény)
    Nálam is csak eddig 1szer tegnap volt nagyon gáz a helyzet!

A szövi társamnak 8gb ram+ I5 igaz egy régebbi tipus 2. generácios!  I5 2300 neki kezdektől fogva lassú és az általatok linkelt teszt oldalon is csak 467 pontot kapott!

Míg nálam ez az érték 531!
    Akiknek jól fut ahogy nálam is 531 körüli pontok vannak!

Viszont jó pár tagunknak csak 470 vagy az alatt sajna!

Amúgy várunk mivel nem tudunk mást tenni :) Ezek csak információk amiket tapasztalunk!
    Amúgy ami nagyon fontos mikori melyik generációs a proci!
    A cégünknél is van 1 gép  'csak' I3 de 7. vagy 8. generációs és nagyon nem mindegy! 
    gomes111_Hu2
    Hun-Foglalás szövetség
    Marsall

Én is csak informativ írtam fentebb a sajájt gépemről, amihez annyit tennék még hozzá, hogy a Chrome le ujabb verziójával.
    Ezért fontos, hogy minél több játékos ossza meg a tapasztalatait észrevételeit másokkal - akár pozitiv akár negativ, hogy meg találjunk egy közép útat ahol akadálymentesen megy a játék mindenkinek.
    Persze itt a normális fentebb le folyt hozzászólásokra gondolok.
    Mi jelzünk minden tőletek kapott infót , észrevételt és nem csak a heti kötelező jelentésben hanem azon kívül is.
  • Szik László (HU2)Szik László (HU2) HU2 Bejegyzések: 369
    Sziasztok! Most már nem először fordul elő, és nem csak nálam, hogy az event utáni kalandvégi jutalmaknál csak a sima jön, a szezonbérletest zárolja, mondván, nincs szezonbérletem.Van, olyannyira , hogy megvenni sem lehet, mert kiírja, hogy aktív. Kérem a moderátorokat jelezzék az  illetékeseknek, mert ez nagy lehúzás így a rubinokkal. Főleg, mivel meggyöződésem.hogy egyesével már többen tapasztalták, és jelezték, de elegánsan átsiklik a játékszervező felette.
    Köszönöm:Laca
    Szik László @ hu 2
    Szövetség: Corvinus
    Legendás szint:800

• Gabo7791 (HU2)Gabo7791 (HU2) HU2 Bejegyzések: 1
    Nos, Uriel.... Rengeteg,... - kismillió felháborodott panasz érkezik a : Horizonton túl- eventről, nem kezdem el a felsorolását, mert gondolom magad is tisztában vagy a tengernyi sok hibával...   Panasz érkezik panasz hátán és ezt korántsem és a legnagyobb jóindulattal sem nevezném fejlődésnek, vagy előrehaladásnak. Az a baj, hogy túlontúl elfogult vagy a gge-vel kapcsolatosan és még ami rossz, még arra is azt mondod, hogy jó.... :-)  Oké, oké, megértem én, hogy fizetést és prémiumot és egyébb kedvezményes juttatásokat kapsz az itteni moderátori munkád után és a világért sem fogsz a kenyéradó gazdád ellen beszélni... De! ami nem működik, az nem működik... Nem szabad a régi, jól bevált eventek elavult ajándékozásaira hivatkozni! Inkább azokat kellene fejleszteni, mint egy eleve kudarcba fulladt eventet tovább erőltetni a játékosokra! mert ez nem fejlődés, hanem visszahanyatlás.... 

Sziasztok! Most már nem először fordul elő, és nem csak nálam, hogy az event utáni kalandvégi jutalmaknál csak a sima jön, a szezonbérletest zárolja, mondván, nincs szezonbérletem.Van, olyannyira , hogy megvenni sem lehet, mert kiírja, hogy aktív. Kérem a moderátorokat jelezzék az  illetékeseknek, mert ez nagy lehúzás így a rubinokkal. Főleg, mivel meggyöződésem.hogy egyesével már többen tapasztalták, és jelezték, de elegánsan átsiklik a játékszervező felette.
    Köszönöm:Laca
    Jelentettem az esetet és azt a vissza jelzést kaptam, hogy a nyereményt meg kapod csak nem mutassa ki."Vizuális hiba"
    Légyszíves ellenőrizd - és ha biztos vagy benne, hogy még sem kaptál, akkor jelezd ujra nekünk.
  • Macilacee (HU2)Macilacee (HU2) HU2 Bejegyzések: 200
    BERIMONDI FEJLESZTÉSEK BUG!
    Berimondban a kiképzőterületet kívántam volna fejleszteni. Lenne elég erőforrásom hozzá, ennek ellenére feldobja az üzenetet, hogy nincs elég erőforrásom. "Nem tudom hová tenni a dolgot"...  Kérlek benneteket, Yoda és Rot, hogy jelezzétek már a hibát az illetékesek felé!
    Köszönöm!
  • Szik László (HU2)Szik László (HU2) HU2 Bejegyzések: 369
    Szik László @ hu 2
    Szövetség: Corvinus
    Legendás szint:800

• carlos36 (HU2)carlos36 (HU2) HU2 Bejegyzések: 1
    Sziasztok! Kb. 3 napja eltűnt az összes dísztárgy a raktárból. Amit tegnap kaptam, az sincs meg mára! A raktárban csak az van, ami ma került bele! A forrásként használhatóak sincsenek!
    szerkesztette ezt: 13.03.2020
    Sziasztok! Kb. 3 napja eltűnt az összes dísztárgy a raktárból. Amit tegnap kaptam, az sincs meg mára! A raktárban csak az van, ami ma került bele! A forrásként használhatóak sincsenek!
    Szia!

Először is azt javaslom, változtass jelszót mielőbb, lehetséges, hogy feltörték a kastélyod és eladták a dísztárgyaid.
    Az eltűnt dísztárgyakkal kapcsolatban pedig írj a supportnak (az elérhetőségüket a hozzászólásom alján megtalálod), angolul vagy németül tudsz üzenni nekik. Igyekezz minél pontosabban megadni az eltűnés időpontját és az eltűnt dísztárgyak mennyiségét és nevét (utóbbi pontos fordításában tudok segíteni, ha elküldöd a magyar nevüket a dísztárgyaknak).

Rot
  • Macilacee (HU2)Macilacee (HU2) HU2 Bejegyzések: 200
    • carlos36 HU2carlos36 (HU2) Bejegyzések: 1
    • BM RotBM Rot Bejegyzések: 76Moderátor ›
      15:02 szerkesztette ezt: 15:02
      Szia!

Először is azt javaslom, változtass jelszót mielőbb, lehetséges, hogy feltörték a kastélyod és eladták a dísztárgyaid.
      Az eltűnt dísztárgyakkal kapcsolatban pedig írj a supportnak (az elérhetőségüket a hozzászólásom alján megtalálod), angolul vagy németül tudsz üzenni nekik. Igyekezz minél pontosabban megadni az eltűnés időpontját és az eltűnt dísztárgyak mennyiségét és nevét (utóbbi pontos fordításában tudok segíteni, ha elküldöd a magyar nevüket a dísztárgyaknak)..
      .
      Sziasztok....  Ha valaki feltörte volna a carlos36 várát, akkor valószínűleg nem csak a raktárban lévő dísztárgyait adja el, hanem rendez egy jókora pusztítást... Ergo: Lecsupaszítja a várat és az erődöket...  Lehetséges, hogy megint egy jó kis bugocska,,,,

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt