Hibák, bugok tömkelegének halmaza

13

• gomes111 (HU2)gomes111 (HU2) Bejegyzések: 63HU2
    Amit fent írtok Swifty és Macilacee teljes mértékben egyet értek!
    Egy kis kiegészítéssel!

A távoli és a horizonton túlmint fejlesztés amióta be tették mélyrepülés játék élmény tekintetében!

Egy szó szerinti pénz automata csoda hogy nem írták belépéskor oda ha adsz pénzt kapsz ajándékot is!

Az egyedüli amit pozitív fejlesztésnek látok az a Relikvia ebben van gondolkodni való és ad is a játék élményhez valamit illetve az erre épülő daimjo event rész!
    Amit még nem írtam hozzá ezek még legalább nem a pénz le húzásról szólnak hanem a halandó játékosok is élvezhetik!
    Ez viszont szerintem  elég kevés ahhoz képest amennyi dolgot viszont be hoztak már mint új játék elem!
    gomes111_Hu2
    Hun-Foglalás szövetség
    Diplomata
  • Macilacee (HU2)Macilacee (HU2) Bejegyzések: 141HU2
    Uriel mondta:
    Szia Uriel!  Bizony, bizony így van, más szemszögből, mert pl. a szamikat most már 6 hetenteb teszik be... kb. :-p  Gondolom, az alvilági event  és a Tüskés király event is a Távoli világok és a Horizonton túl rovására mentek.  Mondd,... mi ez, ha nem ön-leamortizálás?  Megerősödésről pedig szó sem lehet, ha csak úgy tudnak betenni egy új játékot, ha egy másikat elvesznek!  Berimondi megszállás, - Alvilág, - Tüskés király.... ezek mind mind eltűntek!
    Szia!
    Megértem azt, hogy a régebbi dolgok közül sok kimaradt, eltűnt, megszűnt és ezeket hiányoljátok. A játékban változások vannak. Természetesen nem biztos, hogy ezt fejlődésnek vagy haladásnak érzékelitek . Viszont változások vannak, s a változások miatt bizonyos dolgok elmaradnak, amik helyett újak lépnek be. Nem erősödik vagy gyengül semmi, hanem változik. Idegen/Vérvarjú kastélyok megerősödését írtam, nem a játék erősödését, arról azt mondtam, haladást látok nem leamortizálódást.
    Sokan panaszkodtak az Alvilág, Penge-Part, Töviskirály elavultságára, emiatt kivették hogy megvizsgálják, mit lehetne vele tenni. A megújítása egyenlőre nem történt meg. Szerkesztettek azonban 2 újabb világot ( Távoli Világok és Horizonton Túl), ahol a megszerezhető ajándékok nagyon fontosak lettek. Sokkal fontosabbak, mint a megszűnt eseményeknél kapott dolgok voltak. 
    A gazdaságokból csűrök lettek, és még lett relikvia üvegház is. A Kivánság Kút elavult, de mégis van. Eltűntek a "Főzetek", átalakultak a termelők, rengeteg minden változott, s tűnt el az évek alatt. Ez a változás a haladás és ez egyben a játék frissen tartása és fejlesztése is, hogy a magasabb szinteket már elért játékosoknak is legyenek kihívásai, legyen érdemes játszani valamiért. 
    A Berimond eseményen szerzhető ajándékok is elavultak. Valójában csak a szint megtartása miatt megy ki mindenki oda. Ezt is sokszor sokan jelentették. A jelentések arról szóltak hogy az elmaradt eventek nem voltak már eléggé csábítóak, nem nagyon érdekelte a magasabb szintű játékosokat. A változtatások egyrészt a játékosok kérései miatt vannak, másrészt a GGE bevételét próbálják emelni ezekkel, s ez a kettő együttesen adja azt, ami jelenleg a játékban látható.
    Uriel

szerkesztette ezt: 18.11.2019
    Nos, Uriel.... Rengeteg,... - kismillió felháborodott panasz érkezik a : Horizonton túl- eventről, nem kezdem el a felsorolását, mert gondolom magad is tisztában vagy a tengernyi sok hibával...   Panasz érkezik panasz hátán és ezt korántsem és a legnagyobb jóindulattal sem nevezném fejlődésnek, vagy előrehaladásnak. Az a baj, hogy túlontúl elfogult vagy a gge-vel kapcsolatosan és még ami rossz, még arra is azt mondod, hogy jó.... :-)  Oké, oké, megértem én, hogy fizetést és prémiumot és egyébb kedvezményes juttatásokat kapsz az itteni moderátori munkád után és a világért sem fogsz a kenyéradó gazdád ellen beszélni... De! ami nem működik, az nem működik... Nem szabad a régi, jól bevált eventek elavult ajándékozásaira hivatkozni! Inkább azokat kellene fejleszteni, mint egy eleve kudarcba fulladt eventet tovább erőltetni a játékosokra! mert ez nem fejlődés, hanem visszahanyatlás.... 
    Post edited by Uriel on
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,680Moderator
    Nos, Uriel.... Rengeteg,... - kismillió felháborodott panasz érkezik a : Horizonton túl- eventről, nem kezdem el a felsorolását, mert gondolom magad is tisztában vagy a tengernyi sok hibával...   Panasz érkezik panasz hátán és ezt korántsem és a legnagyobb jóindulattal sem nevezném fejlődésnek, vagy előrehaladásnak. Az a baj, hogy túlontúl elfogult vagy a gge-vel kapcsolatosan és még ami rossz, még arra is azt mondod, hogy jó.... :-)  Oké, oké, megértem én, hogy fizetést és prémiumot és egyébb kedvezményes juttatásokat kapsz az itteni moderátori munkád után és a világért sem fogsz a kenyéradó gazdád ellen beszélni... De! ami nem működik, az nem működik... Nem szabad a régi, jól bevált eventek elavult ajándékozásaira hivatkozni! Inkább azokat kellene fejleszteni, mint egy eleve kudarcba fulladt eventet tovább erőltetni a játékosokra! mert ez nem fejlődés, hanem visszahanyatlás.... 
    Szia!
    Természetesen érkeznek panaszok minden újdonság bevezetése után. Újdonságot írtam, mert új valami került a játékba. A hibákat általában hamar kijavítják, az események menetét, annak tulajdonságait csak nagyon fontos esetekben.
    Én csak a tényeket közöltem, nem állást foglaltam.  Én is érzékelem a Horizonton Túl-i események "hibáit", csak az a baj, hogy közben az előző eseményen a 40. helyen végzett egy szövetség a HU2-es szerverről. Ez valami mást mutat. Pontosabban azt látják az illetékesek, hogy igen is működik a rendszer, a bugok és hibák ki lettek javítva, s akik tudatosan és jól csinálják, azok szép eredményeket érnek el. 
    Nem vagyok egyáltalán elfogult. Személyesen én sem tartom jó ötletnek a Horizonton Túl eseményt, a sok negatív hozzászólással együtt én is hozzátettem a nevem. Az óriási gazdasági különbségektől a megtámadhatatlan városállamokig, a nulláról indulást stb. mindent jelentettem, amit Ti ide bejegyeztetek.
    Mellesleg megjegyzem, bár többször több helyen is elmondtam, hogy nem vagyok a GGE alkalmazottja, nem kapok fizetést és semmilyen prémiumot, a kenyerem igazi munkával keresem, s ezt a moderátorságot szabadidőmben csinálom. A moderátori feladatot önkéntesen vállaltam el, hogy a magyar játékosok magyarul is megkapják a fontos híreket, s esetleg, ha tudok a tanácsaimmal segítsek.
    Megértem és elfogadom a véleményed, de elfogadom másokét is, és azok között van, aki nagyon is pozitívan szól a Horizonton Túl-ról, mi több komoly és jól játszható kihívásról beszél, ahol valódi stratégiát lehet alkalmazni. Szövetségi szintről van szó, éjszakai ügyeletekről és komolyabb befektetésről, valamint a védelem megszervezéséről. Nekik valamit mégis sikerült megtalálni ebben az eseményben.
    A bejegyzésedben egy trágár szót megváltoztattam, s bár többször kértelek, ismét megkérlek ne káromkodj, ne írj trágár szavakat nyomaték képpen.
     Itt javítottam: "és még ami rossz, még arra is", a rossz az én beírásom, Te valami mást írtál, azt változtattam meg. 
    Uriel
  • _Đ_ (HU2)_Đ_ (HU2) Bejegyzések: 3HU2
    Hello!
    Nállam totálisan lefagyott a NOMÁD event.
    Eggyáltalán nem tudok nomádozni.

Folyamatosan kapom a NOMÁD megszállás üzenetet, de rámegyek és azt dobja be, hogy ennek a kalandnak már vége!
    És így a királysági ligát sem tudom nyomni mert ott is buggos mivel ELVILEG nincs event...

HELP ME PLEASE!
    _Đ_ (HU2) mondta:
    Hello!
    Nállam totálisan lefagyott a NOMÁD event.
    Eggyáltalán nem tudok nomádozni.

Folyamatosan kapom a NOMÁD megszállás üzenetet, de rámegyek és azt dobja be, hogy ennek a kalandnak már vége!
    És így a királysági ligát sem tudom nyomni mert ott is buggos mivel ELVILEG nincs event...

HELP ME PLEASE!
    Szia!
    Tegnap azt mondták, hogy ki lett javítva. remélem Nálad is működik.
    Uriel

Sziasztok!
    Azt elfelejtettem, hogy 30-39 szinten nem működik továbbra sem, s ezt csak hétfőn tudják megoldani. Ezért biztosan közölnek bővebb információt is.
    Uriel
    Az remek.... Hát szerintem sajna repulni fogok a szöviből.... jolvan m1...

nagyon nagyon szépen köszönöm az információt!
    :smile:
    Köszi
                                                                     -- István --
    Helló!
    Esetleg lehet számítani valami kártérítésre vagy valamire?
    Megvettem a szezon berletet meg mittomen mennyi sok mindent, erre meg ez tortenik....
    Ahogy vege lett a varjunak es feldobta a nomadra valo cuccokat amit lehet venni penzert is meg rubintert is vettem joparat... es erre ez tortenik.... kb 15-20 ezer katonam halt éhen :neutral:   (  34lvl )  

Esetleg valami fejleményről tudunk már a bugg-al kapcsolatba?
    _Đ_ (HU2) mondta:
    Helló!
    Esetleg lehet számítani valami kártérítésre vagy valamire?
    Megvettem a szezon berletet meg mittomen mennyi sok mindent, erre meg ez tortenik....
    Ahogy vege lett a varjunak es feldobta a nomadra valo cuccokat amit lehet venni penzert is meg rubintert is vettem joparat... es erre ez tortenik.... kb 15-20 ezer katonam halt éhen :neutral:   (  34lvl )  

Esetleg valami fejleményről tudunk már a bugg-al kapcsolatba?
    Szia!
    Annyit tudok pontosan, amit fentebb írtam.
    Uriel
  • mucó (HU2)mucó (HU2) Bejegyzések: 8HU2
    Szia Uriel!

Nekem olyan problémám van,hogy a rablóbáró kastélyokat,és vissza áll 1-es szintűre az összes.
    Nemrég foglaltam új erődöket,de az erődök körüli rablók nem növekednek, mindig vissza ugranak 1-es szintre.
    Így sosem fogom max szintre ütni őket.....
    mucó (HU2) mondta:
    Szia Uriel!

Nekem olyan problémám van,hogy a rablóbáró kastélyokat,és vissza áll 1-es szintűre az összes.
    Nemrég foglaltam új erődöket,de az erődök körüli rablók nem növekednek, mindig vissza ugranak 1-es szintre.
    Így sosem fogom max szintre ütni őket.....
    Szia!
    Egy játékosnak összesen 150 rablótornya lehet az összes világokban együttvéve. Valószínű, hogy költöztél a kastélyoddal, s az ott támadott rablótornyok is beleszámítanak. A Supporton keresztül lehet a régieket töröltetni.
    Uriel
  • mucó (HU2)mucó (HU2) Bejegyzések: 8HU2
    Köszönöm a választ :)
  • Naneth82 (HU2)Naneth82 (HU2) Bejegyzések: 15HU2
    szerkesztette ezt: 05.12.2019
    Uriel mondta:
    Szia!
    Természetesen érkeznek panaszok minden újdonság bevezetése után. Újdonságot írtam, mert új valami került a játékba. A hibákat általában hamar kijavítják, az események menetét, annak tulajdonságait csak nagyon fontos esetekben.
    Én csak a tényeket közöltem, nem állást foglaltam.  Én is érzékelem a Horizonton Túl-i események "hibáit", csak az a baj, hogy közben az előző eseményen a 40. helyen végzett egy szövetség a HU2-es szerverről. Ez valami mást mutat. Pontosabban azt látják az illetékesek, hogy igen is működik a rendszer, a bugok és hibák ki lettek javítva, s akik tudatosan és jól csinálják, azok szép eredményeket érnek el. 
    Nem vagyok egyáltalán elfogult. Személyesen én sem tartom jó ötletnek a Horizonton Túl eseményt, a sok negatív hozzászólással együtt én is hozzátettem a nevem. Az óriási gazdasági különbségektől a megtámadhatatlan városállamokig, a nulláról indulást stb. mindent jelentettem, amit Ti ide bejegyeztetek.
    Mellesleg megjegyzem, bár többször több helyen is elmondtam, hogy nem vagyok a GGE alkalmazottja, nem kapok fizetést és semmilyen prémiumot, a kenyerem igazi munkával keresem, s ezt a moderátorságot szabadidőmben csinálom. A moderátori feladatot önkéntesen vállaltam el, hogy a magyar játékosok magyarul is megkapják a fontos híreket, s esetleg, ha tudok a tanácsaimmal segítsek.
    Megértem és elfogadom a véleményed, de elfogadom másokét is, és azok között van, aki nagyon is pozitívan szól a Horizonton Túl-ról, mi több komoly és jól játszható kihívásról beszél, ahol valódi stratégiát lehet alkalmazni. Szövetségi szintről van szó, éjszakai ügyeletekről és komolyabb befektetésről, valamint a védelem megszervezéséről. Nekik valamit mégis sikerült megtalálni ebben az eseményben.
    A bejegyzésedben egy trágár szót megváltoztattam, s bár többször kértelek, ismét megkérlek ne káromkodj, ne írj trágár szavakat nyomaték képpen.
     Itt javítottam: "és még ami rossz, még arra is", a rossz az én beírásom, Te valami mást írtál, azt változtattam meg. 
    Uriel
    Szia

Ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy a havi fizetésem sem lenne elég, hogy bevédjem a fővárost. Ugyanis, ha élen végzünk, máris megjelenik 30-40 kürt és rád szállnak. Pontosítok. Rawside szövetség, és az alszövijei. Velük kellene valamit kezdeni, mert ellehetetlenítik a játékot.  Írtam nekik, de válaszra sem méltatnak. Addig támadnak amíg nullára mész.  Szóval ez nem fair én úgy gondolom.  Igenis jó lenne egy olyan fejlesztés, mint a sima játékban. Rangon alulit ne engedjen támadni.  12 szintűt támad 70-s. Ez nem korrekt. Sajnálom, de kezdem megunni ezt az egészet, és nemcsak én vagyok evvel így.   

U.I:  Tudom, ezt nem ide kellett volna, de hirtelen kijött belőlem
  • patrik78 (HU2)patrik78 (HU2) Bejegyzések: 38HU2
    Hogyan tudok fosztogatási pontot szerezni ha nincs Martalóc?
  • napsugár45 (HU2)napsugár45 (HU2) Bejegyzések: 69HU2
    De legalább, mindenki első holt versenyben:D
    De legalább, mindenki első holt versenyben:D  Ki vagy tiltva? Honnan vagy kitíltva?

• harcizombi (HU2)harcizombi (HU2) Bejegyzések: 22HU2
    URIEL!! A távoli világok egyszerűen unalmas, monoton, és néha még olyan is van benne ami nem kéne.... Pl egy 70est támad egy 20as de a 70es nem tudja vissza támadni...erről is volt már bejegyzés.... Arról is van már bejegyzés, hogy a távoli világokon csak buktak... Még hogy fontos jutalmak... a frászt fontosak! Horizonton túl is monoton, meg konkrétan ugyan az vonatkozik rá, mint a világokra....
  • toklászlo (HU2)toklászlo (HU2) Bejegyzések: 13HU2
    Kedves Uriel.

Kérlek továbbítsd a fejlesztőcsoport irányába,hogy nem elég,hogy minden eventbe csúnyán belenyúltak,behozták a relikviás cuccaikat amik fejlesztése több milla aranyba fáj ( lehúzás),így most mind a három főszerveren futó nagy birodalmat a horizontot és a távoli világot is gyönyörűen telepakolták bugokkal,mert ahelyett,hogy a főszervert takarítanák vagy fejlesztenék inkább leterhelik még jobban,hogy még elviselhetetlenebben fusson a játék mindenkinél. De most már elérték,hogy akik eddig költöttek a játékra már azoknál is beteljen a pohár így szépen lassan a gge nem csak a magyar szerveren,de minden külfőldi szerveren elveszíti a rubinra költő játékosait és mindenki tisztában van vele csak a gge nem,hogy ezzel maguk alatt vágják a fát. 1 ujítással betolnak minimum 2 hatalmas bugot a játékba amikkel nem a gge van megrövidítve,hanem azon játékosok akik még élveznék a játékot.
  • DarkJózsefistva (HU2)DarkJózsefistva (HU2) Bejegyzések: 63HU2
    bug ? bőség jegy ?? igen.. vagy esetleg a gge - t csak a pénz érdekli ?? igen.. vettem nem is olyan régen pár bőség jegyet..  annak rendje szerint elkezdtem nyomkodni a gombot.. nos  addig nyomkodtam még 600 000 rubcsit nyertem...... volna.. mert nem kaptam meg.. pislogtam.. majd talán végén adja be.. gondolattal tovább nyomtam.. következő rubin nyerés 800 000 rubin volt.. amit szintén nem adot át .. majd 1 000000    rubin.. amit szintén nem adott ..   450 jegyet nyomtam el.. rengeteg mindent adott.. tény és való.. de a 2 400 000 rubin nyereményt elfelejtette jóvá írni.. 4-5 levelet küldtem a supportnak.. 1x válaszolt.. küldjek fényképes igazolást.. ennyi.. hát az sajna nincs.. mint ahogy rubin sem kaptam meg.. ez volt az utolsó csepp a pohárban.. befejezem a játékot..  

jozsó
    DarkJózsefistva @ hu 2
Sign In to comment.