Felesleges reklám ajánlatok

Tisztelt játék szerkesztők!
Azzal a kérdéssel fordulok önökhöz hogy hogy lehet letiltani azt a sok felesleges különleges ajánlatos levelet amit kapok minden nap a postaládámba a játékba és azt a sok felesleges reklámot a képernyőről mert nem lehet így játszani!
Üdv: Gábor

Válaszok

• Mab (HU2)Mab (HU2) Bejegyzések: 704HU2
    A postaládásat simán ki lehetne szedni, mert ugyanaz bent szokott lenni az ikonoknál is.
  • toklászlo (HU2)toklászlo (HU2) Bejegyzések: 8HU2
    Sziasztok.

Már nem szokásom fórumra írogatni,mert teljesen felesleges mivel úgyse történik semmiféle változás,de nem bírom szó nélkül hagyni,hogy a fejlesztő csoport mennyire megnehezíti a játékosok játékát a rengeteg felugráló ablakkal amiket egyszerűen elég volna akár rendszerüzenetként betolni a postaládákba és ha vmelyik nem kellene egyszerűen lehessen törölni az üzenetek közül. Fogalmam sincs mi olyan bonyolult ebben,amit számítógép "zsenik" odafent nem tudnak megoldani.
  • Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) Bejegyzések: 236HU2
    Meg tudnák oldani, ha akarnák, de nekik pont, hogy jó így.
    Lorant96 @ hu 2
  • rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) Bejegyzések: 454HU2
    szerkesztette ezt: 01.10.2019
    Meg tudnák oldani, ha akarnák, de nekik pont, hogy jó így.
    A webáruház jó példa, hogy meg lehet oldani 1 ikonra több ajánlatot, felugró ablak nélkül. De nem akarják.
    Én nem tudom, mit gondolnak, hogy ha a képembe tolják, akkor majd megveszem... Szerintem ez rossz gondolat. Az emberek kb. 100%-a rögtön kiikszelgeti szerintem. És ennek szerintem ők is utána tudnak járni, hogy az ajánlatok bedobását követően ki az, aki ikszel és ki az aki a boltra kattint. Aki akar venni, az szerintem mindig egy (vagy több) bizonyos ajánlatra vár.  Nem hinném, hogy van akit érdekel, hogy akciós a pékség 2. szintje, amikor már mindenhol maxos. Vagy hogy akciós a rubinnal technikusozás ha soha életemben nem technikusoztam rubinnal.
    Simán megoldható lenne 1 ikon a lap alján, amihez az üzenetekhez hasonlóan egy felvillanó szövegbuborékkal jelezné ha van új ajánlat. Vagy számos egyéb a jelenleginél sokkal jobb megoldás lenne. De a goodgame valamiért nem akarja ezt, ők úgy gondolják, többen költik a pénzt, ha orrba szájba adják az akciókat mindenhol. A birkáknál esetleg hatékony ez a módszer, szomorú, hogy a goodgame is így kezeli az ügyfeleit.
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
  • Sir riS (HU2)Sir riS (HU2) Bejegyzések: 1HU2
    Borzasztó, ahova ez a játék jutott.. Játszhatatlanná teszik lassan ezzel a rengeteg baromi nagy ikonnal, ráadásul folyamatosan felugrálnak, akadályozzák a nyugodt játékot. Egy háború esetén kb elképzelhetetlen, hogy normálisan, gyorsan tudj kattingatni, mert 10/4-szer tuti az ajánlat ugrik fel. 
  • Szik László (HU2)Szik László (HU2) Bejegyzések: 198HU2

Arról volt szó, hogy legalább seregpakolás közben nem ugrálnak fel az ajánlatok. Nos, ez sem jött össze, ugrálnak....Hihetetlenűl dűhítő!

Szik László @ hu 2
    Szövetség: Corvinus
    Legendás szint:800
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,427Moderator
    Sziasztok!
    Én mindent megteszek, hetente leírom, hogy sokan jegyeznek be a felugró reklámok miatt. Ennél többet én nem tudok csinálni. Sajnálom.
    Uriel
  • kántorka (HU2)kántorka (HU2) Bejegyzések: 30HU2

A legjobb mikor több támadást kell védened és 1-2 perc maradt már csak és pont akkor fagyasztja le az egész játékot a sok ajánlat.

• Rhiannon (HU2)Rhiannon (HU2) Bejegyzések: 22HU2
    Az a baj, hogy sajnos hiába is reklamáltok, mert a fejlesztőknek ebből van pénzük, a rubcsis ajánlatokból. És ezt senkinek a kedvéért nem fogják beszűntetni. Teljes mértékig egyet értek mindennel, amit leírtok, mondhatnám gyűlölöm én is a felugráló ablakokat és tömény káromkodás szokott folyni, amikor éppen pakolnom kell gyorsan vagy oltanom a kánnál, de mindezt kénytelek vagyunk elviselni, mert a játék tervezőinek a pénz az elsődleges, és nem mi :(
    Sziasztok!
    Sajnos minden eddigi jelentésem, bejegyzésem, indítványom sem érte el a szándékát. Azt hogy minden héten a heti jelentésemben megírom ezt, úgy látszik nem hatja meg a tervezőket. A fórumon is rengeteg az erről szóló bejegyzés. Csak én olvasom el ezeket, sajnos nem a szerkesztők. 
    Uriel
  • Mab (HU2)Mab (HU2) Bejegyzések: 704HU2
    Nagyon örülnék, ha levélben nem küldenének reklámajánlatokat, amiket nem lehet azonnal törölni se. Azoknak, akik a szövetségeik ügyes-bajos dolgait intézik, ez kész rémálom. Az archiválandó levelek maximális számát is jó lenne, ha növelnék.
    Nekem az az ötletem lenne, hogy a reklámajánlatokhoz külön fül/menüpont legyen a levelezésen belül, ha a GGS nem akar lemondani róluk.
    @Uriel légy szíves továbbítsd, hogy most már zaklatónak, erőszakosnak tartjuk az ajánlatdömpinget. Ha a levelezésből kiszednék, az már sokat javítana a helyzeten. Köszi.
    Mab (HU2) mondta:
    Nagyon örülnék, ha levélben nem küldenének reklámajánlatokat, amiket nem lehet azonnal törölni se. Azoknak, akik a szövetségeik ügyes-bajos dolgait intézik, ez kész rémálom. Az archiválandó levelek maximális számát is jó lenne, ha növelnék.
    Nekem az az ötletem lenne, hogy a reklámajánlatokhoz külön fül/menüpont legyen a levelezésen belül, ha a GGS nem akar lemondani róluk.
    @Uriel légy szíves továbbítsd, hogy most már zaklatónak, erőszakosnak tartjuk az ajánlatdömpinget. Ha a levelezésből kiszednék, az már sokat javítana a helyzeten. Köszi.
    Sziasztok!
    Mint minden héten, most is jelentettem a reklámok zavaró létét, s az ötletet is, hogy növeljék a levelezés tárát és külön legyenek az ajánlatoktól a szövetségi üzenetek, támadás/védés üzenetek, és a kémkedések.
    Uriel
Sign In to comment.