Javaslat a Vihar-szigetek módosítására

2»

• rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) Bejegyzések: 519HU2
    Ezen nem kell meglepődni, hogy az "erősebb disznó győz" az ilyen helyzetekben. A teljesítménynek és a jutalomnak muszáj arányosnak lennie egymáshoz képest. Értem mit mondasz, most azt látod pozitívnak a szigeteken, hogy a kis játékosok is tudnak sikerrel szigetet foglalni. De kérdem én, mekkora értéke van azoknak a szigeteknek most? Nem sok...
    Ha újra lenne nekik értékük és nagyobb lenne a tolongás értük, a kisebb játékosoknak lehet, hogy csak egyet-egyet sikerülne elcsípniük, de az az egy-egy darab is többet érne, mint most amit egy hónap alatt tudnak foglalni. Plusz ott vannak a vihar erődök is, amikből a magasabb szintűek szép számban adnak akvát. Lenne lehetősége mindenkinek gyűjteni és ha valaki kicsi és csak az első néhány jutalmat tudná megszerezni, azzal is többet kapna, mint a jelenlegi jutalmakkal. 
    Szerintem egyaránt jól járnának a kicsi és a nagy játékosok is a vihar felújításával. A jelenleginél csak több jutalmat kaphatna aki csinálja az eventet.
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
  • Kristofia665 (HU2)Kristofia665 (HU2) Bejegyzések: 42HU2
    Mint előttem oly sokan leírták, felesleges jelenlegi állapotában az event. A kisebb szintűek kimennek, pár hét alatt összeszednek annyi akvát hogy vegyenek kastélykerteket, utána meg nem nagyon van értelme. Teljes mértékben támogatom az ötletet. Vagy kezdjenek valamit a Vihar-szigetekkel, vagy vegyék ki. Nem kellenek felesleges dolgok a játékba. Én most utoljára vagyok kint, és most is csak azért mert (csúnyán hangzik de ez van) ki akartam próbálni a duplázást, nehogy már kimaradjak a buliból :D Amíg nem lesz változás, ez így is marad. Nem látom értelmét annak hogy kimegyek és ütögetem az erődöket az akváért amit utána nem tudok elkölteni tulajdonképpen semmi érdemlegesre. Két dolog szól talán a Vihar mellett: pajzsgyártásra jó, na meg akit foglalkoztat hogy egy héten mennyi fosztása van, az ütögetheti az erődöket :)
Sign In to comment.