Javaslat a Vihar-szigetek módosítására

Sziasztok!

Úgy vélem, rajtam kívül sokan gondolják még azt, hogy a Vihar-szigetek eventtel, a kastély havi törlésével és a hozzájuk kapcsolódó bugokkal sok a probléma. Az event rész jutalmazása nagyon elavult és nem sok olyan tényező van, ami a játékosokat arra ösztönözné, hogy egyáltalán kimenjenek  szigetekre. A Goodgame egyáltalán nem foglalkozik ezzel, pedig néhány módosítással fel lehetne éleszteni ezt a dolgot. Leírom, hogy én hogyan képzelném el ezt az egészet, mi lenne az ideális a játékosok számára, ha pedig mások is hasonló véleményen vannak, Uriel továbbíthatná majd a topic lényegét akiknek tudja. Sok reményt nem szoktam ehhez fűzni, de elég naiv vagyok, hátha.... :)

Az event rész célját meghagynám jelenlegi állapotában: akvamarin fosztás, majd teherhajó építgetés, pontok gyűjtése. Habár lehetne érdekesebbé is tenni, nem szeretném túlbonyolítani, csak alap ötleteket adni. Az event jutalmazását a nomádok/idegenek stb. eventekhez hasonló módon tenném meg: egyéni és szövetségi jutalmak bizonyos pontszámok után és top helyezésekért, a jelenlegi jutalmak lecserélésével, értékesebb jutalmakkal.
A viharon való építkezést két részre bontanám (külön építési mezőkkel). A kastélyt állandó királysági kastéllyá tenném, amiben használhatóvá tenném az épületelemeket és a felépített kastélyok nem törlődnének minden hónap végén, tehát aki egyszer kimegy, az a kastélyával kint is maradna. A teherhajók építési helye nem a kastély lenne, hanem egy a kastélyon kívüli, valamilyen vízen lévő terület (kikötő, vagy hívjuk ahogy akarjuk), ahol lehetne a hajókat építgetni, kb. akkora számban, mint amennyit jelenleg a kastélyban lehet. Itt külön építési mezővel lehetne építgetni a teherhajókat a fosztott akvamarinból és ez a rész minden hónap végén megsemmisülne és kezdődne elölről a pontszámítás a következő hónapban. (Ez így valósághűbb is egy kicsit, mert elég érdekes, hogy jelenleg egy kastélyba kell hajót építeni :D
Az igazságosabb játékért jó döntés lenne, ha a kastélyok pozíciója, vagy a szigetek és a vihar erődök pozíciója havonta random módon megváltozna, hogy aki szerencsétlen helyre kerül, az ne legyen ott örök életére.

A javaslatom előnyei:
-A kastélyok állandóvá tételével a hónap végén nem kellene se a rendszernek, se nekünk az egységeket és eszközöket mozgatni, amivel sok macera van. Az event rész pedig mint eddig is, ettől még havonta megújuló lenne.
-A kastélyok állandóvá tételével megszűnnének a visszaélési lehetőségek (hosszú távra kiépíthető erősebb védelem, megszűnne a hónap utolsó 2 órájában lévő visszaélési lehetőség, amikor nem lehet támogatást átküldeni a világba)
-A kastélyok állandóvá tételével és az épületelemek engedélyezésével több egységet lehetne eltartani a világban, ami lehetővé tenné, hogy ténylegesen harc folyjon a szigetekért, ne csak elfoglalni kelljen, hanem megvédeni is.
-A teherhajó építés elkülönítése a többi építkezéstől lehetővé tenné a kastély fejlesztését és az event teljesítését egyidejűleg, nem vonna el helyet egyik a másiktól.

-Összességében pedig úgy gondolom, hogy egy ehhez hasonló felújított verzióval szívesebben foglalkoznának a játékosok, mint a jelenlegivel, de várom a véleményeiteket, visszajelzéseiteket ezzel kapcsolatban.
                               Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
És még sok más útmutató...
«1

• sahrazad (HU2)sahrazad (HU2) Bejegyzések: 160HU2
    Kedves Rotkiv!
    Sok olyan eleme van a javaslatodnak, amit korábban ugyanitt én is felvetettem.
    Ezek:
    - legyenek állandó épületek
    - legyen építési udvar, így lehessen mind olyan elemet használni, amit a főkastélyban
    - ha nincs Holdvihar, nem kell '2 órás' szabályt alkalmazni, így azt sem kell keresgetni sok százezer programsorban, hogy hol az a fránya bug, amelyik duplázza az úton lévő eszközöket, így védhető lesz folyamatosan a kastély
    A többit nem sorolom, sok mindenben egyet értünk.
    Érdekes ötletnek tartom a kastélyok havonkénti random új helyre telepítését, mert így esélyegyenlőség lenne szigetfoglalásnál. 
    Mivel nem szoktam szigetet foglalni, így arról, hogy jó lenne-e ha többes foglalás és harc lenne a szigetekért, nem tudnék véleményt mondani. Azaz mégis: ezt a rendszert azért vezették be a korábbi, 'foglalás kiütős' rendszer helyett, mert sok volt a panasz. Akkora hisztizések mentek egy-egy véletlen (no pláne szándékos) utólagos szigetelfoglalás miatt, hogy csak na. Ezzel újabb konfliktust hoznál be a rendszerbe. Egy nagy szövi erős játékosa ugyanis könnyen ki tudná ütni egy kisebb szövi foglalását és simán tudná utána védeni. A kicsik meg panaszkodnának, hogy a nagyok terrorizálják őket. Sajna, amíg a fejekben nincs rend, és a játékosok többsége (főleg a magukat 'kicsinek' hívók) nem értik meg, hogy ez egy háborús játék, amiben minden erőforrásért harcolni kell, addig ebből csak fórumozás, panaszkodás, sírogatás és a szemét nagy szövik terrorj- féle kirohanás lesz...ma már odáig jutottunk, hogy 800as legendás 1 millió erőpont feletti játékosok magukat 'békésen játszogatóknak' minősítve terrort kiáltanak, ha délelőtt 10kor 'félerős' parancsnokkal és félerős támadókkal kapnak egy 2850 katonás támadást.Gondold el mit mondanának, ha mindezt egy szigetre kapnak, ahová, mivel nekik többnyire nem telik 2es vagy 3as szintű rubinos hajóra, biztosan nem érnének oda a védelemmel.
    Meg lehet próbálni, amit mondasz, de ez egy forrása lesz annak, hogy lehessen még jobban utálni a nagyobb szöviket, erősebb játékosokat. Engem nem zavarna. Én nem szigetezek, csak erődözök, ha meg véletlenül mégis, mert 2re tőlem dob  le egy nagy szigetet a rendszer, és valaki szemet vet a szeigetemre, hát van erőm megtartani:DDD
    Kéne ezekről közösen gondolkodni, hátha lesz idővel belőle valami.
  • rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) Bejegyzések: 485HU2
    szerkesztette ezt: 24.09.2019
    Az, hogy az egyszerre úton lévők nem ütik ki egymást, az jól van így, ahogy van, a harcot arra értettem, hogy a foglalás után lehet hogy meg is kéne tudni tartani ezeket, de ez a játékosok hozzáállásától függne. Jelenleg teljesen evidens, hogy nem foglalgatjuk egymás szigetét, mivel nincs annyi védelmi lehetőség a viharon, de lehet, hogy ez megváltozna, ha esetleg nagyobb védelem lenne eltartható kint. Ezt úgy is eldöntik majd a játékosok egymás között, amit a többség csinál, az lesz az elfogadott.
    Az, hogy én ezt az előnyökhöz tettem, lehet, hogy csak az én perverzióm. :D Saját vélemény csak, hogy önmagában, a foglalás, építés, foglalás, építés stb. kicsit uncsi lenne. :D De úgy is azt tenném majd, ami a többség számára elfogadott.
    Bár én úgy gondolom, hogy a javaslatomnak nem ez a lényegi része, erre a részre nem javasoltam változtatást, ez ugyanúgy maradna, mint eddig, legfeljebb a játékosok hozzáállása változna. Mondjuk aki akarta, eddig is el tudta venni más szigetét, legfeljebb utána nem fázott annyira. :D
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
  • Mab (HU2)Mab (HU2) Bejegyzések: 718HU2
    Amit javasoltok, ahhoz kb. újra kellene írni az egész Vihar-szigetek programkódrészt a játékban. :D Na, jó, néhány sort át lehetne emelni a mostaniból, de igazatok van, legyen munkájuk a programozóknak is. :D 
    Lenne néhány új bogárkánk (bug) is, csakhogy ne unatkozzunk. :D :D 
    De egyébként tényleg ráférne egy kis vérfrissítés a Vihar-szigetekre, legalább az ajándékok tekintetében.
    rotkiv (HU2) mondta:
    Az, hogy az egyszerre úton lévők nem ütik ki egymást, az jól van így, ahogy van, a harcot arra értettem, hogy a foglalás után lehet hogy meg is kéne tudni tartani ezeket, de ez a játékosok hozzáállásától függne. Jelenleg teljesen evidens, hogy nem foglalgatjuk egymás szigetét, mivel nincs annyi védelmi lehetőség a viharon, de lehet, hogy ez megváltozna, ha esetleg nagyobb védelem lenne eltartható kint. Ezt úgy is eldöntik majd a játékosok egymás között, amit a többség csinál, az lesz az elfogadott.
    Az, hogy én ezt az előnyökhöz tettem, lehet, hogy csak az én perverzióm. :D Saját vélemény csak, hogy önmagában, a foglalás, építés, foglalás, építés stb. kicsit uncsi lenne. :D De úgy is azt tenném majd, ami a többség számára elfogadott.
    Bár én úgy gondolom, hogy a javaslatomnak nem ez a lényegi része, erre a részre nem javasoltam változtatást, ez ugyanúgy maradna, mint eddig, legfeljebb a játékosok hozzáállása változna. Mondjuk aki akarta, eddig is el tudta venni más szigetét, legfeljebb utána nem fázott annyira. :D
    Hát igen, a foglalás, építés körforgás elég uncsi, de tudod,a többség 'békésen' akar háborúzni, azt meg támadással nem lehet, legalábbis ezt írta ma nekem egy nem is kis szövi királya...békésen háborúzik, abba nem fér bele, hogy bárki bárkit támadjon, vagy ha igen, annak nem az az oka, hogy játszani szeretne, hanem az, hogy sanyargatni akarja a szegény békéseket:DDD.
    Ez meg MAB-nak: én nem vagyok programozó, de speciel ehhez nem kéne az 'egész' programkódot átírni, másrészt pedig  fölösleges olyan rendszert fenntartani, ami nem működőképes, mert bármennyire is kerülgetjük, nem a hibát javították ki, csak körbekerítették a csúszós területet egy sárga rendőrségi szalaggal, de azon előbb-utóbb megint lesz valami átjáró, vagy ha nem, hát valaki még odaönt egy kis ragacsot, oszt jól beleragad mindenki.
    @sahrazad, írtam, hogy át tudnának emelni kódsorokat mostaniból, de rotkiv ötletének megvalósításához azért speciel át kéne írni rendesen, ha nem egészben, a Vihar-sziget programkódrészét. Egy ilyen változtatásnál ez nem úgy működik, hogy belenyúlsz egy kicsit itt, meg egy kicsit ott.
    Amit könnyebben be tudnának tenni, azok az új ajándékok. Már azzal is feldobnák egy kicsit a szigeteket.
    Mab (HU2) mondta:
    @sahrazad, írtam, hogy át tudnának emelni kódsorokat mostaniból, de rotkiv ötletének megvalósításához azért speciel át kéne írni rendesen, ha nem egészben, a Vihar-sziget programkódrészét. Egy ilyen változtatásnál ez nem úgy működik, hogy belenyúlsz egy kicsit itt, meg egy kicsit ott.
    Amit könnyebben be tudnának tenni, azok az új ajándékok. Már azzal is feldobnák egy kicsit a szigeteket.
    Ezen kívül még be kell tenni egy új építkezős területet, amit át tudnak copyzni bármelyik királyságról, meg még odaírják valamelyik vihar szigetes vízfelület grafikáját :D  
    A kastélyok havi random újrapozicionálásához lehet, hogy kéne új programsor, de ne én mondjam már meg azt is, ezért kapják a fizetésüket, hogy ezt megírják. :D  
    Szerintem a játékosok sem azért pénzelik a céget, hogy ők úgy fejlesszenek, hogy amihez írni kell 2-nél több új sort, azt hagyjuk a fenébe. :) 
    Szerintem ennél bonyolultabb rendszereket is megoldottak már, itt tulajdonképpen csak olyan dolgokat kellene megvalósítani, amihez az alap már adott valahol máshol, egyedül ez az egy (egyébként csak plusznak szánt, bár szerintem hasznos) funkció az, ami új programsorokat igényelne. Viszont cserébe kidobhatna a kukába pár másik olyan sort, amiben sok a ? és évek óta nem tudják megoldani a hibát benne

• UrielUriel Bejegyzések: 2,520Moderator
    Sziasztok!
    A Vihar Sziget valóban megért a változtatásra. Nem most kezdődött az erre vonatkozó változtatás kérése. Többször is jelezték, hogy lesz változás, de eddig még nem tettek semmit. Ahogy olvasom, szépen összeáll, hogy miként lenne ismét örömmel játszható ez az event. Nagyon jó és fontos ötleteket írtatok ide, amit szívesen küldök tovább megvizsgálásra. Nagyon remélem, hogy ezek a javaslatok is hasznos részei lesznek a változásnak.
    Uriel
    Annak idején a kerekasztal beszélgetéseknél is téma volt, ott is elhangzottak a fenti ötletek, nem igazán történt semmi, sajnos.
    Ahogy látom, inkább új dolgokat tesznek be a játékba, minthogy a régebbi részekhez hozzányúljanak, de talán megér egy újabb próbát.
  • gomes111 (HU2)gomes111 (HU2) Bejegyzések: 45HU2
    szerkesztette ezt: 25.09.2019
    1-2 hozzászólásban látom szeretnétek meg reformálni a vihart illetve láttam Sharazad írtad hogy békés háborúzást mi akartuk!
    Le írnám hogy ezzel mi a baj az elmúlt jó néhány évem tapasztalatát!
    A top szövik amiket csináltak, egy kivétel sincs!

A viharon kaptunk anno levelet a fent említett top szövik legnagyobb tagjaitól hogy a nagy akvás szigetet azért vettem el tőle mert nekem csak 1-2 kell!
    Amikor vissza akarta venni a tagunk már kaptuk is a fenyegető levelet ha nem adjuk oda akkor nagyobb baja lesz neki is és a szövinknek is!
    Aztán mikor vissza adtunk támadást amivel okoztunk 300-400 kati bukót a top tagnak 3x-osan kaptuk vissza!

Tehát a fent említett békés háború meg vihar hát ezekről a gondokról nem az általatok folyton szidott GGE tehet!
     Direkt nem említek tagokat mert nem szeretnék problémát okozni de a hunyó hogy mi kis játékosok sírunk a hóborúzástól azért az nem úgy van ám ahogy elő adjátok oda fenn a trón tetején ülő játékosok!
    Post edited by Uriel on
    Ezt beszéljétek meg privátban, vagy bárhol máshol, csak ne itt.
    A témát azért nyitottam, hogy a vihar szigethez kapcsolódó ötletekről legyen szó, ami más, azt ne itt beszéljétek meg!
    Köszi

A Vihar-szigeteken is lehetne néhány "úszó erőd"(Steven Seagal most felállva tapsol :D ), amit rubinért lehetne beverni, mint a sárkikat (csak az erődöt legyőzött játékosok nevei nélkül). 
    Mab (HU2) mondta:
    A Vihar-szigeteken is lehetne néhány "úszó erőd"(Steven Seagal most felállva tapsol :D ), amit rubinért lehetne beverni, mint a sárkikat (csak az erődöt legyőzött játékosok nevei nélkül). 
    Hát, szerintem előbb vennék ki a sárkányokat, mint hogy új rubinszerzési lehetőséget tegyenek be. :D Jónak jó lenne, de sajnos olyan ötleteket sem akarnak megvalósítani a fejlesztők, amivel egyértelműen jól járnának és nem is lenne vele sok dolguk. Minden frissítésnek a rubinvásárlás ösztönzése a célja, ez pedig pont az ellen lenne.
    Elég csak megnézni, milyen frissítések voltak az elmúlt időszakban. Új épületelemek és új szintek a régiekre, erősebb relikvia várparancsnokok és event parancsnokok, webáruház. Mindegyik arról szól, hogy minél nagyobb hangsúlyt kapjanak az eventek és így az ajánlatok is. A vihar sziget azért nem érdekli a goodgamet, mert az olyan event, amihez nincsenek ajánlatok. A töviskirály, pengepart stb. eventeket is azért láttuk már nagyon régen, mert minek, ha semmi bevételük nincs belőle.
    Egy átlagos játékos szempontjából jók lennének olyan eventek, amin nem a pénz számít, de ezeket az eventeket teljesen elhanyagolja a goodgame, nem lehet rajta nyerni semmit se a játékosoknak, se a fejlesztőknek

1-2 hozzászólásban látom szeretnétek meg reformálni a vihart illetve láttam Sharazad írtad hogy békés háborúzást mi akartuk!
    Le írnám hogy ezzel mi a baj az elmúlt jó néhány évem tapasztalatát!
    A top szövik amiket csináltak, egy kivétel sincs!

A viharon kaptunk anno levelet a fent említett top szövik legnagyobb tagjaitól hogy a nagy akvás szigetet azért vettem el tőle mert nekem csak 1-2 kell!
    Amikor vissza akarta venni a tagunk már kaptuk is a fenyegető levelet ha nem adjuk oda akkor nagyobb baja lesz neki is és a szövinknek is!
    Aztán mikor vissza adtunk támadást amivel okoztunk 300-400 kati bukót a top tagnak 3x-osan kaptuk vissza!

Tehát a fent említett békés háború meg vihar hát ezekről a gondokról nem az általatok folyton szidott GGE tehet!
     Direkt nem említek tagokat mert nem szeretnék problémát okozni de a hunyó hogy mi kis játékosok sírunk a hóborúzástól azért az nem úgy van ám ahogy elő adjátok oda fenn a trón tetején ülő játékosok!
    Kedves Gomes111
    Ezt a topicot Rotkiv azért nyitotta,, hogy gondolkodjunk közösen a Vihar megújításán. Egyéni sérelmeidet, pláne úgy hogy úgy általában vádolsz meg velük több szövetséget, miközben téged egy ember 'bántott', sztem nem itt kéne...pláne nem nekem,aki ki se járok a szigetre, tehát biztosan nem én vettem el a szigetedet, de Te azért megvádoltál vele:DDD
    Amúgy ez még mindig egy háborús játék. Lehet bárkinek bármit írni, lehet szigetet elvenni, nem tilos, csak nem szokás, és lehet védeni. Én egy közhangulatról írtam, amit nem tartok jónak, Rotkiv szerint megoldás  lehet, hogyha erősebb lesz a védelem, mert akkor van mindenkinek esélye, hogy védje, amit megszerzett. Szerintem Rotkiv ötlete megér egy próbát, Te meg esetleg nyiss egy saját topicot, ahol bárki feljegyezeheti, hogy egy háborús játékban, ami erőforrások megszerzéséről szól, hol kapott erőforrások megszerzést szolgáló támadásokat. Sok értelme nincs.
    A háború, ha lenni akar lesz, nem gonoszságból, hanem mert erről szól a játék.
    Post edited by Uriel on
    Mab (HU2) mondta:
    Speciel ezt az ötletet kifejezetten élveztem.Látom lelki szemeim előtt Seagalt, ahogy feje a víz felszínén, foga közt kötelek elvágásához szükséges borotva éles késsel úszik, úszik és húzza maga után az aquával megrakott hajókat:DDD Arcán izzadságcseppek, ahogy a megfigyelő állomások fénypásztái megvilágítják. Snitt. Kamera ráközelít erőforrás szigetre, aminek közepén atombomba vájta kráter...
  • Swifty (HU2)Swifty (HU2) Bejegyzések: 195HU2
    szerkesztette ezt: 26.09.2019
    gomes111-el értek egyet. Az a baj, hogy mindig csak az érem egyik oldalát nézitek.
    Post edited by Swifty (HU2) on
    Swifty (HU2) mondta:
    gomes111-el értek egyet. Az a baj, hogy mindig csak az érem egyik oldalát nézitek.
    Az éremnek mindkét oldala egyforma. :) 
    Kicsiként is ki lehet tolni a nagyokkal, akik azt gondolják, hogy nekik már minden mindegy. Én nem gondolom, hogy ez a téma itt feltétlen aktuális, a viharon most is sok dologgal vissza lehet élni kicsik és nagyok ellen egyaránt, az ötleteim pl. ezekre a problémákra is külön ki vannak hegyezve. Nyilván mindig marad olyan lehetőség, amivel vissza lehet élni, de más az, amikor van esélyed tenni ellene és más az, amikor nincs. Ha azért nem tudsz védeni, mert nem tudsz elég védőt eltartani, az megoldható probléma, ha fejleszted a kastélyodat. Ha azért nem tudsz védőt tartani, mert olyan a rendszer, hogy a "kimaxolt" védelem se elég semmire, akkor ott sebezhető leszel, akkor is, ha te mindent megtettél, amit lehetett.
    Egyébként, te egy 2 millió pont feletti játékos vagy és gomes is 2 millió körüli, mégis ki a búbánat jelent fenyegetést rátok? Ha ezen a szinten problémát jelent 1-2 csata, akkor lehet, hogy nem jó játékba regisztráltatok. Hála a csodálatos frissítéseknek olyan bődületes védelmeket lehet kialakítani, hogy amellett bőven lehet nyugodtan aludni... Kivéve a viharon, mert ott ugye tudjuk milyen a kialakítható védelem... :) 

Nem a csatákkal van a baj. Hanem az emberek viselkedésével. Érdekes, hogy felhoztad a fenyegetést. Azért te erről most pont tudnál mit mesélni nem?! :)
    Swifty (HU2) mondta:
    Nem a csatákkal van a baj. Hanem az emberek viselkedésével. Érdekes, hogy felhoztad a fenyegetést. Azért te erről most pont tudnál mit mesélni nem?! :)
    Nem. :) 
    Mire gondolsz pontosan? Szoktam támadni ide-oda, amikor épp olyan kedvem van, ez is része a játéknak, bármennyire is próbálja háttérbe szorítani ezt a fejlesztő gárda. De a fenyegetőzés sose volt módszerem.
    Az én véleményem az, hogy azoknak a viselkedése a nem megfelelő, akik egy egyszerű bejövőt is rossz néven vesznek.

Ha be akarsz szólni, azt egyébként privátban is megteheted és akkor a többieknek sem kell a témához nem kapcsolódó kommentek átgörgetésével tölteni az időt  ;)

Nem fogom most leírni, úgyis megfogod tudni hamarosan. Lehet nem tőlem, de elég esélyes, hogy megtudod mire írtam.
    Akik egy bejövő miatt panaszkodnak, azt én se tudom elfogadni, de gomes nem erről beszélt. Hanem, hogy nagyobb szövik letámadták a kisebb szöviket ha elvették a szigeteket stb.. Már akkor mikor még volt értelme a viharnak, és nem csak eszköz gyártásra volt alkalmas. Így nem csoda, hogy nem fejlesztették tovább. Hiszen ahhoz újra kellene gondolni az egészet, a gge meg csak a már bevált eseményeken csiszolgat, vagy másolja le. Csak más nevet kap. Nem az én erőpontomról szól. Én nem csak magamat nézem, hanem pl a szövi társaimat is, akik között vannak gyengébbek is. Na meg én is voltam kicsi.. Még a pvp aranykorszakába, és akkor sem a csatákkal volt a bajom, még úgy sem, hogy többet voltam égve, hanem a zsarolásokkal, hatalom gyakorlásokkal. Ezek is a témához tartoznak, mert ha jelen vannak akkor a gge kiszedi, vagy többet nem nyúl hozzá az eseményhez. A nomád, szamuráj, idegen nem véletlenül favorit a gge-nél, Én örülnék egy rendes pvp eventnek, mint régen. Csak a sok lufi miatt kinyírtuk azt is. :smile:
    Post edited by Uriel on
  • gomes111 (HU2)gomes111 (HU2) Bejegyzések: 45HU2
    Én se akartam ezt boncolgatni de a vihar amikor anno nagyon ment és nem úgy mint most!
    Tehát ergo érdekelte az akva a nagy tagokat is akkor olyan hajcihő volt a viharon hogy arról csak a szövik diplomatájuk tudna mesélni!
    Pontosan erre próbáltam rá világítani hogy most persze nincsenek sziget el vételek de az akkori időben szó szerint az erősebb disznó győzött és ennyi!

Sharazad írta hogy na tessék most minden békés!

Azt az időt szerintem senki nem akarja viszont látni!
    A Vihar szigetek konkrétan olyan zóna volt hogy ott a ha egy nem top szövis tagtól el vettek 1 szigetet annak kuss volt mert ha vissza akarta volna venni akkor meg kapott mindenhol mindent!

Kérdés mi lenne ha újra érdekelt lenne a vihar mindenki számára? 
    PvP harcnak amúgy én se lennék ellene de a viharon nem PvP harc ment :smile: !
Sign In to comment.