eszközduplázós bug

sokan tudták és hónapok óta  dupláztak

mindenki készül a hó végi viharszigeteken lehetséges eszközduplázásra

bizonyos szövetségek még a pihenő szövikből is kivitték a váraikat duplázni, mert eventek során cserélgetik őket

nehogy már megint csak pár szövetség jusson hozzá az infőkhoz, itt az ideje, hogy mindenki megtudja s ha akar éljen a lehetőséggel!

Uriel ne töröld ki a bejegyzést, ha már a gg nem tesz semmit legalább minden játékos értesüljön a lehetőségről:

Kata

«1

• Szik László (HU2)Szik László (HU2) Bejegyzések: 196HU2

Kedves Kata, hiába értesülünk a lehetőségről, ha nem ismerjük a módját...

Szik László @ hu 2
    Szövetség: Corvinus
    Legendás szint:800
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,424Moderator
    Sziasztok!
    Megkérnék mindenkit, hogy a módot azért ne jegyezzétek be ide. Elég nagy bajban vagyok , mert akik kihasználhatták ezt, azok valóban nagy előnyhöz jutottak, s akik meg nem, azok jogosan vannak felháborodva. Ezért nem töröltem ezt a bejegyzést.
    Én személy szerint mégsem ajánlom az eszközduplázást, mert lehet hogy a Support nem tesz semmit, de ki tudja meddig.
    Uriel
  • rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) Bejegyzések: 453HU2
    Uriel mondta:
    Sziasztok!
    Megkérnék mindenkit, hogy a módot azért ne jegyezzétek be ide. Elég nagy bajban vagyok , mert akik kihasználhatták ezt, azok valóban nagy előnyhöz jutottak, s akik meg nem, azok jogosan vannak felháborodva. Ezért nem töröltem ezt a bejegyzést.
    Én személy szerint mégsem ajánlom az eszközduplázást, mert lehet hogy a Support nem tesz semmit, de ki tudja meddig.
    Uriel
    Szerintem nem a te dolgod foglalkozni ezzel. A goodgame dolga lenne kijavítani ezt, így legfeljebb csak jelenteni tudod, mint hibát. De az erről szóló beszélgetések szerintem nem egy csalásról szólnak. Ez a játékban szereplő funkciók használatával működő dolog, nem kell hozzá egyéb program, szóval csak a játék adta lehetőségekkel él, aki használja. Ha valaki bejegyzést tesz fel erről (bár értelmes döntésnek én sem tartom, mert így hamarabb javítják, inkább csendben örüljön neki, aki tudja a módját :D), azzal ne foglalkozz, mert nem sért ezzel semmilyen szabályt szerintem.
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
  • Szik László (HU2)Szik László (HU2) Bejegyzések: 196HU2

Szia Uriel! Minden szimpátiám ellenére, most nem igazán értelek..... Tehát aki ismeri, az használja, legyen vele boldog, aki nem ismeri, az pedig a jogos felháborodása ellenére így járt, annak toll a fülébe.. Így igazán egyenlőek a feltételek. Szemely szerint nem izgat, nem vagyok rászorúlva, de a szövimben engem kérdeznek.

Szik László @ hu 2
    Szövetség: Corvinus
    Legendás szint:800
    Sziasztok!
    Nem akartam senkitől elvenni a lehetőséget, erről szó sincs. Én csak azt hittem, hogy ha ennyire nyílt a dolog, akkor nem kellene megosztani a módszert. Természetesen nem töröltem eddig sem, s nem fogom ezután sem, amit erről írtok, mindaddig, amíg azokat a szövetségeket, vagy tagokat nem bíráljátok, akik viszont régebben tudnak a módszerről. Csak annyit kérek, hogy ezt kerüljétek a bejegyzésekben. 
    Uriel
  • sahrazad (HU2)sahrazad (HU2) Bejegyzések: 138HU2
    sokan tudták és hónapok óta  dupláztak

mindenki készül a hó végi viharszigeteken lehetséges eszközduplázásra

bizonyos szövetségek még a pihenő szövikből is kivitték a váraikat duplázni, mert eventek során cserélgetik őket

nehogy már megint csak pár szövetség jusson hozzá az infőkhoz, itt az ideje, hogy mindenki megtudja s ha akar éljen a lehetőséggel!

Uriel ne töröld ki a bejegyzést, ha már a gg nem tesz semmit legalább minden játékos értesüljön a lehetőségről:

Kata

Kedves Kata8109!
    Azzal a játékostárssal értek egyet, aki szerint nincs szó semmilyen visszaélésről, csalásról vagy hasonlóról. Arról van szó, hogy a játék feladatkönyvében lévő leírás szerint játszik valaki. Az pedig nem csalás. Ettől különböztessük meg azt, hogy a játékban van egy vagy több bug, ami jár egyfajta (vagy másfajta) eredménnyel. Példának mondom, hogy heteken át kínlódtam, mert egy bug hatására, az összes csűröm kajatermelése éjfél után leesett és éjjel éhen haltak a katijaim. Nem kiáltottam csalást, írtam, és gondolom mások is ezt tették, az ÜFSZ-nek, azok pedig intézkedtek. 
    Nekem eddig még mindig elegendő volt az eventezéshez, ahhoz, hogy top50et, top100at csináljak, amit a GGE az eventek során jutalomként adott, pedig idegenből általában 125-165, nomádból 200-220 támadást szoktam indítani. A felhalmozott készleteimben ilyen játékszám mellett egy év alatt több, mint 4500 idegen létra és 2500 idegen faltörő gyűlt össze - duplázás nélkül (mert ezeket az eszközöket egészen biztosan nem lehet duplázni, lévén hogy a szigetre hiába próbálod átvinni, nem engedi a rendszer). 
    Azt meg tapasztalatból mondom, hogy a legtöbben olyan ritkán indítanak élő támadást más játékosra, hogy egészen biztosan van rá elegendő pajzsuk, tornyuk, már ha legalább 10-12 ezer pontot összeütnek pl. nomádból vagy 1 milliót idegenből, ami szerintem napi fél óra játékkal eventenként kivitelezhető.
    Több meg minek? A bitpajzsok, bitostromtornyok és faltörők haza nem vihetők, el nem adhatók a játék befejezése után, szóval fölösleges ezen kattogni, meg úsztatni is fölösleges őket valami hajóban:DDD
    Amúgy én jelenleg mindenhol fa pajzsot gyártok, mert a játékban minden másból kapok eleget jutiként, pedig ha valaki sokat játszik, és sok eszközt használ el, az én vagyok. A gyártási kapacitásom pajzsból folyamatos gyártás mellett 22-23 ezer darabbal több (TÖBB!!!), mint amit a nagy játékszám  mellett elhasználok egy hónap alatt. Hogy folyamatosan gyártani tudjak, napi 60-80 maxos rablótornyot ütök be, főleg tűzön, ott adja a legtöbb nyersit (és sok aranyat is ad), egy átlagos héten 60-70 millió a heti fosztásom (most épp kevesebb,mert pár napig pihenek). Van is ha jól emlékszem úgy 150 ezer darab pajzsom készleten, de nem állok le a gyártással, mert lehet, hogy jövő hónapban megyek a nomád 1. helyért, és akkor nem 20ezer, de 70-80 ezer pajzsot fogok elhasználni egyetlen event alatt:DDD
    Szerintem érdemes ebben az irányban menni, és nem azzal foglalkozni, hogy mások valami olyat csinálnak, amiről esetleg nem tudod, hogy micsoda. Mert akkor nem érhet a végén csalódás.
    Mert bizony aki a zavarosban horgászik, könnyen járhat úgy, hogy a hal lezabálja a csalit a horogról, osztán  ráadásul leakad róla egy bug miatt is és tovaúszik. És a végén se csali, se hal nem kerül be a raktárba:DDD 
  • Kata8109 (HU2)Kata8109 (HU2) Bejegyzések: 3HU2
    szerkesztette ezt: 21.09.2019
    Eszközduplázás módszere viharon

A vihar utolsó nap: kell foglalni egy nagy szigetet.
     A  parancsnokokat kiküldöd (toronyra. támogatásba ) VIP  parival indítasz a nagy szigetre 1 katonát felpakolva a duplázandó eszközeiddel. Az eszközök mellé teszel 1 ballaszt követ,
    Az indításnál fontos katonád a vihar vége előtti utolsó percekben érkezzen a szigetre.
    Feladod a szigetet. Figyelni kell, mert a feladni csak úgy lehet, hogy még vissza tud érni a szigeten lévő sereg a vége előtt. Ezután kilépsz,  a vihar vége után lépsz be.

1-2 prémiumparival a nomád, szamuráj,  berimond eszközökön kívül mindent duplázhatsz.

ja és elküldtem sok szövetség vezetőinek!

Uriel! ! Akik eddig dupláztak, hónapok óta már behozhatatlan előnyre tettek szert! Csak indulj ki mennyi eszközt duplázhatnak már!  Ha nem csalás (ami az, ha elolvassa mindenki a szabályzatot), akkor ne csak a kiváltságosoké legyen a lehetőség!

Post edited by Kata8109 (HU2) on
  • Kata8109 (HU2)Kata8109 (HU2) Bejegyzések: 3HU2
    Kedves Sahrazad!

És mi a helyzet kedves a védelmi és támadó eszközeiddel?
    Valamint mennyi lófarkas és egyéb zászló? stb? 
    Tudod mit? Semmi közöm hozzá! S nem is érdekel !
    De kiállni ide, és  eljátszani a szendét nemigen helyes dolog!
    Ha nem csalás a jogtalan előnyszerzés, semmi gond! 
    Ám akkor kérdem én, miért ne tudhassa meg mindenki a lehetőséget?

Találós kérdés:
    No mi az, ha a pihenő várakat szépen kiviszi egy szövetség, az abban lévő eszközöket megduplázza, s majd a varjú vagy idegen event alatt szépen beviszi, ellövi  belőle  a potya eszközöket, ezzel pontot szerezve a szövinek, majd a vár cseréje következik, egymás után szépen sorban. A halott várak szép pontokat tudnak ám hozni:) És a többiek meg törhetik a fejüket, vajon hogy is van ez? Persze ez mind nem csalás, hát hogy lenne az? 

Már volt egy hasonló duplázás, ami egyes szöviknek igen előnyös volt, ám a többiek igen csak nagyot szívtak miatta! Nemcsak a hatalomátrendeződést tette lehetővé, hanem a korábban elindított játékosbarát fejlesztés  megrekedt s egy sokkal rosszabb irány vette kezdetét! (csak gondolj a rubinszerzésre pl .) régen pénz nélkül is top lehettél, ha szorgalmas voltál, ma csak (csalással vagy) pénzzel lehetsz az!

És mi lesz a következménye ennek a remek lehetőségnek? Hm? Erre gondolt valaki?

Szóval nem kell a mese, legyen lehetősége mindenkinek eldönteni, hogy él-e a lehetőséggel, vagy sem.
    Post edited by Kata8109 (HU2) on
  • cupido (HU2)cupido (HU2) Bejegyzések: 4HU2
    Mi ez a sunnyogás?

Pofonegyszerű a megoldás: egyszerű szúréssel a GG-nél nézzék meg 08. 31-én ki volt kint viharon, s ellenőrizzék le az aznapi eseményeket..Vagy csak az eszközkészletet! S őket vissza lehet követni a korábbi viharvégeken is!
    Simán törölhetik a készletet, és  bannolhatják meghat. időre vagy végleg  a csalókat!
    Uriel nem a leveleket kellene törölni, hanem a GG-nél megtenni a bejelentést!
    Ha meg a GG tesz rá, akkor meg hadd csinálja mindenki, ne csak a kiváltságosok!

Mellesleg  a vihar utolsó 2 óráját is jelezni kellene, ha nem lehet katonát átdobni, akkor arra az időre támadást se lehessen indítani!
    Egyetlen vár se tudná magát megvédeni ha lefalkáznák! 1-2 támadás még fogható lenne de több nemigen!

Szóval ez a vihar sok sebből vérzik, mint annyi más!

• Buga Jóska (HU2)Buga Jóska (HU2) Bejegyzések: 1HU2
    Uriel!

Nekem csak egyetlen kérdésem lenne!

olvastam, hogy törölted egy másik hozzászólást, amiben részletesen le volt írva a "csalás, és jelezted a goodgame-nek.
    Válaszoltak? Vagy tettek valamit? 
    Jó lenne  ha tudnánk, mert sokan készülnek a lehetőségre, s félő, hogy most  a többiek járják meg!

Bár ismerve a gg hozzáállását lehet még egy-két hónapba beletelik mire tesz valamit, s van még lehetőségük, de mi van ha nem?

Nem is értem!  
    Megint csalással jutottak emberek előnyhöz és ez  újra el lesz tusolva?

• bkilaci (HU2)bkilaci (HU2) Bejegyzések: 2HU2
    Uriel!

Ha jelentetted, s minden maradt a régiben, miért ne duplázzon mindenki?
    Mindenkinek jól jön, ráadásul még így is aki nem tudott róla nem is tud annyit duplázni mint az aki tudott s rákészült!
    Ne maradjon  már ez az előny csak egyeseknek elérhető.

• Katimami65 (HU2)Katimami65 (HU2) Bejegyzések: 1HU2
    Szép Napot Lelkecskéim!

Szerintem ne itt beszéljünk erről, ha Kata elküldte a leírást a vezetőknek azok meg tudják osztani a tagjaikkal.
    Uriel az sokat segítene ha tényleg jelezted, hogy mit válaszoltak, mert nagyon nem lenne jó, ha most a többiek járnának rosszul úgy, hogy a jóból korábban kimaradtak...

Agg-regátor @ hu 2
  • napsugár45 (HU2)napsugár45 (HU2) Bejegyzések: 22HU2
    Rövid leírat:

Ha valaki kihazsnál egy ilyen "BUG"-ot az nem követi ela  játék szabályainak megszegését

Hiszen a játék maga teszi lehetővé az említett fortélyt.
    Igy aki azt hiszi hogy bárkit is megbüntetnek emiatt az nagyon el van tájolva:)
    Egy ilyen BUG előnyeut teljesen véletlenül is ki lehet használni, ugy hoyg nem is tudsz róla.
    A játékban van a hiba, nem a játékosok csalnak.
    Ha a penge programozó zsenik nem képesek ezt kiküszöbölni az csak az ő bajuk.
    Most hogy már mindenki megtudhatta azt a "lehetőséget" meg már nincs semmi gond

Duplikáljon mindenki azt csá:D
    Rövid leírat:

Ha valaki kihazsnál egy ilyen "BUG"-ot az nem követi ela  játék szabályainak megszegését

Hiszen a játék maga teszi lehetővé az említett fortélyt.
    Igy aki azt hiszi hogy bárkit is megbüntetnek emiatt az nagyon el van tájolva:)
    Egy ilyen BUG előnyeut teljesen véletlenül is ki lehet használni, ugy hoyg nem is tudsz róla.
    A játékban van a hiba, nem a játékosok csalnak.
    Ha a penge programozó zsenik nem képesek ezt kiküszöbölni az csak az ő bajuk.
    Most hogy már mindenki megtudhatta azt a "lehetőséget" meg már nincs semmi gond

Duplikáljon mindenki azt csá:D
    Kedves Napsugár!
    Bizony nagyon pontosan írtad le, mi is a helyzet.
    Aki elég okos és elég fineszes, az csinálja.
    Aki meg nem, az úgy járt.
    Aki meg csinálja, de a végeredmény az, hogy elveszti mindenét, az is úgy járt, nem mehet majd panaszra.

Kis ízelítő a felhasználási . feltételekből:

9. Szerződés időtartama Felhasználói törlések

b) olyan viselkedés jelenik meg, amely jelentősen befolyásolja a többi játékos játékélményét, 

(Na már most  ha jól értettem különböző szövitagok hónapok óta dupláztak eszközöket, farmvárakat vittek be idegennél, hogy nyerjenek eventeket, akkor ez vajon nem ide tartozik?)

c) csalások, modok és / vagy "hackek", valamint bármilyen egyéb szoftver, eszköz vagy szkript, amely megváltoztatja az online vagy mobil játékok játékélményét vagy játékmechanizmusát,

d) harmadik felek használják a felhasználói fiókot, kivéve, ha a játékszabályok különleges kivételeket engedélyeznek,

(hogy is van ez? ha megnézzük a topszöviket és farmjaikat? Hogy kerülnek be eventek idejére amúgy teljesen inaktív megörökölt várak? )

e) a felhasználó harmadik fél felhasználói fiókot használ, vagy egynél több felhasználói fiókot használ online játékonként, kivéve, ha a játék szabályai különleges kivételeket engedélyeznek,

Hosszabb inaktivitás esetén a Goodgame Studios jogosult az inaktív felhasználói fiók törlésére, erről előzetes értesítés után, és legalább három hónapos inaktivitás után. Ezenkívül a Goodgame Studios jogosult egy felhasználói fiók törlésére a szerződés végén, saját belátása szerint.

Itt kedves Saharazad nem 1001 éj meséit kell mondani, hanem kőkemény jogi tételek vannak, amik bizony meg lettek szegve, hónapok óta egyes játékosok a többiek kárára jogtalan előnyöket szereztek!
    Persze tudom én, jó az ingyen dolog, na én is szeretem, de nem úgy, ha azzal másoknak ártok!
    Márpedig ha idegen vagy vérvarjú eventeket  pl. duplázott eszközökkel, idegent farmok,  inaktív várak duplázott eszközeivel nyertek akkor az nem lenne csalás?
    Ja és ennek tuti mindenki örült is! Biztosan azért veszik az akciókat eszközöket, hogy a duplázók előnye mégse legyen már annyira szembeötlő....

Ezt írod:
    "Kedves Napsugár!
    Aki meg csinálja, de a végeredmény az, hogy elveszti mindenét, az is úgy járt, nem mehet majd panaszra."

Gratulálok, ezzel be is ismerted a tényt, jól tükrözi a hozzáállást a többiekhez
    s megvalósítottad  a 9./b pont tartalmát!

Eszközduplázós búg amit hónapok óta használtak! 
    Mindenki tudatáig eljutott mit is jelenthet ez?

Pl egy aktívabb  játékos kezdte mondjuk 10 ezer eszközzel, azt hónapról hónapra duplázhatta!
    Ám az augusztusi hónapban ha volt 500 ezer eszköze abból lett 1 millió, ha több akkor annak duplája!
    Miért? Mert már 1 katona szinte az összes eszközét el tudta vinni, vagy ha több fajta eszköze volt neki, 2 vagy 3 katona elég volt.
    Ez annyit jelent, hogy azok akik augusztusban több  százezres vagy milliós tételben dupláztak, ha megmarad a búg, olyan mennyiségű eszközre tesznek szert amit behozni senki se tud!

Onnantól ezek a játékosok gyakorlatilag utolérhetetlenek!
    És erre írja Sahrazad cinikusan:
    "Kedves Napsugár!
    Aki meg csinálja, de a végeredmény az, hogy elveszti mindenét, az is úgy járt, nem mehet majd panaszra."

Remek!

Uriel,  ugye nem törölsz? Nem sértettem senkit, pusztán tényekre hívtam fel a figyelmet!

Sziasztok!
    Nem törlök semmit, ha nem egymást szidjátok, vagy bíráljátok.
    Mostanra kiderült, hogy a bug kihasználása nem csalás. Legyen akkor így, s ez egyben azt is jelenti, hogy akik alkalmazták, azok nem csaltak. Tehát senkit sem lehet emiatt becsmérelni, csalónak nevezni. Maradjon ez így, kérem.
    A másik oldalról, akik ezzel előnyhöz jutottak, azok viselkedése viszont mégis befolyásolta, befolyásolja sok másik játékos "játékélményét", ami viszont nem megengedett.
    Szerintetek most akkor mit tegyek?
    Én hagyom a bejegyzéseiteket, csak még egyszer kérem, ne sértegessétek egymást.
    A kérdésre, hogy mit válaszoltak, azt tudom mondani, hogy biztosan tenni fognak valamit ( ez konkrét válasz volt), de azt nem közölték, hogy mit és azt sem hogy mikor.
    Uriel
    Köszönet a munkádért!

Azt gondolom ez a történet megér egy levelet a cég vezetése részére, hátha kicsit felgyorsítják a "hibaelhárításokat", s talán sor kerül akkor itt is egy  tisztogatásra! Kicsit kifehéríteni a szervert hasznos lenne:)
    Tiszta és jó játékot mindenkinek!
  • Sicc lovag (HU2)Sicc lovag (HU2) Bejegyzések: 27HU2
    sahrazad mindig megnevetett( uriel ez nem szídás hanem dicséret) viszont van pár feltűnő dolog. Az első hogy uriel itt arról beszél hogy az első ilyen témában a szövetségek hírneve lett rontva, hát én ahogy láttam a ggs hírneve romlik azzal hogy hetek alatt képtelenek megoldani egy adatbázis kezelési hibát.... Ha megnézzük a témákat amik a buggal foglalkoznak feltűnő hogy egy szövetség tagjai hisztiznek leginkább a lehetőség kikerülésén... a többieknek jelezném hogy a bugot a ggs hozta létre így azok kihasználói nem csalnak, főleg úgy hogy a ggs kb 1 nap alatt meg tudná szüntetni, ha nem töketlenkednének, a bug módszertana annyira elterjedt a szerveren hogy szerintem aki akarja ki tudja deríteni... 

cupido (HU2) mondta:
    Mi ez a sunnyogás?

Pofonegyszerű a megoldás: egyszerű szúréssel a GG-nél nézzék meg 08. 31-én ki volt kint viharon, s ellenőrizzék le az aznapi eseményeket..Vagy csak az eszközkészletet! S őket vissza lehet követni a korábbi viharvégeken is!
    Simán törölhetik a készletet, és  bannolhatják meghat. időre vagy végleg  a csalókat!
    Uriel nem a leveleket kellene törölni, hanem a GG-nél megtenni a bejelentést!
    Ha meg a GG tesz rá, akkor meg hadd csinálja mindenki, ne csak a kiváltságosok!

Mellesleg  a vihar utolsó 2 óráját is jelezni kellene, ha nem lehet katonát átdobni, akkor arra az időre támadást se lehessen indítani!
    Egyetlen vár se tudná magát megvédeni ha lefalkáznák! 1-2 támadás még fogható lenne de több nemigen!

Szóval ez a vihar sok sebből vérzik, mint annyi más!

Kedves Sahrazad!

És mi a helyzet kedves a védelmi és támadó eszközeiddel?
    Valamint mennyi lófarkas és egyéb zászló? stb? 
    Tudod mit? Semmi közöm hozzá! S nem is érdekel !
    De kiállni ide, és  eljátszani a szendét nemigen helyes dolog!
    Ha nem csalás a jogtalan előnyszerzés, semmi gond! 
    Ám akkor kérdem én, miért ne tudhassa meg mindenki a lehetőséget?

Találós kérdés:
    No mi az, ha a pihenő várakat szépen kiviszi egy szövetség, az abban lévő eszközöket megduplázza, s majd a varjú vagy idegen event alatt szépen beviszi, ellövi  belőle  a potya eszközöket, ezzel pontot szerezve a szövinek, majd a vár cseréje következik, egymás után szépen sorban. A halott várak szép pontokat tudnak ám hozni:) És a többiek meg törhetik a fejüket, vajon hogy is van ez? Persze ez mind nem csalás, hát hogy lenne az? 

Már volt egy hasonló duplázás, ami egyes szöviknek igen előnyös volt, ám a többiek igen csak nagyot szívtak miatta! Nemcsak a hatalomátrendeződést tette lehetővé, hanem a korábban elindított játékosbarát fejlesztés  megrekedt s egy sokkal rosszabb irány vette kezdetét! (csak gondolj a rubinszerzésre pl .) régen pénz nélkül is top lehettél, ha szorgalmas voltál, ma csak (csalással vagy) pénzzel lehetsz az!

És mi lesz a következménye ennek a remek lehetőségnek? Hm? Erre gondolt valaki?

Szóval nem kell a mese, legyen lehetősége mindenkinek eldönteni, hogy él-e a lehetőséggel, vagy sem.
    Kedves Kata8109!
    Próbálgassátok a lehetőségeket, ez mindenki szabadsága, mások,akik szerinted sikerrel jártak, nyilván szintén ezt tették, esetleg megálmodták, mint a lottószámokat:DDD 
    Nyilvánvaló téves és hibás állításaid:
    A nyilvános erdménylistából, ha összeadod egy-egy nagy szövi 10-20 legjobb játékosának az EGYÉNI eredményét, láthatod, hogy ezek a szövik 'cserélgetés' nélkül 70-80-90 millió dicspontot szereznek akkor is, ha a többi 50 játékosuk idegenezés helyett egész nap a szigeten ül és próbálja kitalálni, hogy is lehetne megduplázni az ugróik számát vagy a dicspontjaikat:DDD. Ezért az az állítás, hogy kastélyok cserélgetésével manipulálnánk az eredményt és vennénk el mások elől a győzelmet, egy kapitális butaság. Megjegyzem, az állítás maga is tartalmaz egy nagyon nagy téveszmét. Azt, hogy a nagy szövik "cserélgetik" a játékosokat. Ennek értelme se lenne, mert a szövibajnoksággal kapcsolatos visszaélések miatt a GGE nagyjából egy éve szigorított a szabályozáson.
    Cupidonak meg annyit, hogy azt fel nem foghatom, hogy  az a játékos, aki  nem csinál mást, csak szabályszerűen játszik, úgy, ahogy a vizes event feladatkönyvében és útmutatójában le van írva, mitől lenne csaló? Ha van a játékban egy bug, akkor ezt jelentsd a GGE ügyfélszolgálatának. Ha a 'szabály' rossz, azt ne a játékosnak ródd fel, hanem annak, aki rosszul írta meg.  Megjegyzem, olyan bugot még nem írtak, ami x-et és y-t előnyben részesíti Kata8109et meg Cupidot meg hátrányban:DDD ...Ki vagy ha éhes vagy? Dobj be egy Snickers-t vagy igyál még egy pohár kakaót és fogd rá a nyuszira! Esetleg vedd elő a Gondolkodj okosan nevű társasjátékot, hátra rájössz arra, ami majd kifúrja az oldaladat, és ami egészen addig csalás, amíg Te meg nem tudod, hogy csinálják, akikről azt gondolod, hogy csinálják, onnantól kedve meg okossággá változik át:DDD  
    No és akkor eljutottunk Cupido egyetlen, igen-igen helyeselhető és támogatható gondolatához.
    Ha a vihar utolsó 2 órájában nem lehet védőt és védelmi felszerelést átvinni, akkor támadást se kaphasson az utolsó 2 órában senki. Ezzel nagyon egyet tudok érteni. Sajnos a sziget nehezen védhető, nincs annyi kaja, hogy ott el lehessen tartani folyamatosan 6-8 ezer védőt, ami minimálisan szükséges a védéshez. 
    Ez valós és komoly probléma, helyes felismerés.
    Idővel a GGE-nek meg kellene oldania. 
    Remélem, Uriel is olvasta, és érti is, heti jelentésében nem csak az állítólagos 'duplázást',de ezt is beleteszi. 
Sign In to comment.