Vihar szigetek

Vihar szigeteken  eszközduplázós bug van!
Ezt számosan kihasználták, s megduplázták eszközeiket!
Minden hó végén ezt tették, de augusztus végén ez nagy tételben mehetett, mert már korlátlan eszközt küldhettek!
Szóval, ha nem tudsz a módjáról, érdeklődj a vezéreknél! Mindenki készül, te se maradj ki!
A szupport úgyse tesz semmit, hát akkor miért ne használja ki mindenki ezt a lehetőséget?
Hajrá mindenki!

grófnő helen @ hu 2
«1

• UrielUriel Bejegyzések: 2,682Moderator
    Sziasztok!
    Ez a lehetőség sajnos már nem él. Az erről szóló bejelentés itt olvasható:

• rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) Bejegyzések: 557HU2
    szerkesztette ezt: 23.09.2019
    Gratulálok a kedves fejlesztőcsapatnak, hogy így kijavították ezt a bugot. :D Sok minden elmond ez a szakértelmükről. :D Prémiumot mindannyiuknak! :)
    @Uriel a heti jelentésben nyugodtan megírhatod, hogy jár a kobaksimi nekik. :) 
    Engem az nem zavar, hogy ha ők nem elég okosak ahhoz, hogy tényleg kijavítsanak egy ilyen bugot, de az már zavar, hogy engem is hülyének néznek. A relikviafelszereléses ajánlatok (amiről eddig csak 2 levél jött egyszerre (feleslegesen), most már 4), miért kerülnek 10-szer annyi rubinba mint eddig? Értem én, hogy szép az a három csillag, amit odarajzoltak alá, de ennyire azért nem, hogy csak ezért tízszeres áron adják. :D Nem mintha eddig annyira kellett volna, mert így is túl volt árazva, de ez így elég szánalmas. Ráadásul parasztvakítás az egész, mert ha felrakod ezeket a felszereléseket egy parancsnokra, nagyobb értékek jönnek ki, mint a maximum pl. udvarra. Sokat érsz vele, ha kijön 95% udvarbónusz, ha az amúgy csak 80% lesz :D 
    Javasolnám a Goodgamenek olyan fejlesztők alkalmazását, akik tudnak számolni, meg programozni, meg ilyeneket, mert az nem hátrány egy ilyen melónál. A hibajavítások ilyen módját Józsi bácsi is meg tudja csinálni, ha leszólítják az utcán.
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
  • sahrazad (HU2)sahrazad (HU2) Bejegyzések: 170HU2
    rotkiv (HU2) mondta:
    Gratulálok a kedves fejlesztőcsapatnak, hogy így kijavították ezt a bugot. :D Sok minden elmond ez a szakértelmükről. :D Prémiumot mindannyiuknak! :)
    @Uriel a heti jelentésben nyugodtan megírhatod, hogy jár a kobaksimi nekik. :) 
    Engem az nem zavar, hogy ha ők nem elég okosak ahhoz, hogy tényleg kijavítsanak egy ilyen bugot, de az már zavar, hogy engem is hülyének néznek. A relikviafelszereléses ajánlatok (amiről eddig csak 2 levél jött egyszerre (feleslegesen), most már 4), miért kerülnek 10-szer annyi rubinba mint eddig? Értem én, hogy szép az a három csillag, amit odarajzoltak alá, de ennyire azért nem, hogy csak ezért tízszeres áron adják. :D Nem mintha eddig annyira kellett volna, mert így is túl volt árazva, de ez így elég szánalmas. Ráadásul parasztvakítás az egész, mert ha felrakod ezeket a felszereléseket egy parancsnokra, nagyobb értékek jönnek ki, mint a maximum pl. udvarra. Sokat érsz vele, ha kijön 95% udvarbónusz, ha az amúgy csak 80% lesz :D 
    Javasolnám a Goodgamenek olyan fejlesztők alkalmazását, akik tudnak számolni, meg programozni, meg ilyeneket, mert az nem hátrány egy ilyen melónál. A hibajavítások ilyen módját Józsi bácsi is meg tudja csinálni, ha leszólítják az utcán.
    Ejej, mi ez a türelmetlenség és felháborodottság? :D
    Pedig arról még nem is beszéltünk, hogy ugye sikerült a bugot kijavítani, de meghagyták a játékosok kiszolgáltatottságát, azaz, továbbra is él a 2 órás szabály, nem lehet a vége előtt védőt, eszközt átvinni, de annyi kaja sincs, hogy 10 ezer védő 3 óráig életben tudjon ott maradni, oszt ha a vége előtt 2 óra 5 perccel 2-3an átvisznek némi támadót, és megindulnak ellened, és a kürt csak a 2 órán belül látszik, akkor állsz és nézel, mint a moziban, mert  nem tudsz se védőt, se védőfelszerelést átvinni, és hiába van 2 ezer védőd és eszközöd odaát, azzal védeni nem lehet.. Bukod az érdemedet, amit nem olyan könnyű összeszedni. Én már egy ideje ki se megyek (most se vagyok kint), csak ha ezt is megoldják a fejlesztők, mer azt se lenne sokkal nehezebb odafejleszteni, hogy ucsó 2 órában nincs eredménnyel járó támadás, mint ahogy ezt a szigeti mindent visz a Holvihart lehetett:DDD
    Szerintem, Rotkiv, csak akkor járna a fejlesztőknek a kobakbuksikokikuki, ha ezt is megoldanák, lehetőleg még 30-a előtt. :D
    szerkesztette ezt: 23.09.2019
    Pedig arról még nem is beszéltünk, hogy ugye sikerült a bugot kijavítani, de meghagyták a játékosok kiszolgáltatottságát, azaz, továbbra is él a 2 órás szabály, nem lehet a vége előtt védőt, eszközt átvinni, de annyi kaja sincs, hogy 10 ezer védő 3 óráig életben tudjon ott maradni, oszt ha a vége előtt 2 óra 5 perccel 2-3an átvisznek némi támadót, és megindulnak ellened, és a kürt csak a 2 órán belül látszik, akkor állsz és nézel, mint a moziban, mert  nem tudsz se védőt, se védőfelszerelést átvinni, és hiába van 2 ezer védőd és eszközöd odaát, azzal védeni nem lehet.. Bukod az érdemedet, amit nem olyan könnyű összeszedni. Én már egy ideje ki se megyek (most se vagyok kint), csak ha ezt is megoldják a fejlesztők, mer azt se lenne sokkal nehezebb odafejleszteni, hogy ucsó 2 órában nincs eredménnyel járó támadás, mint ahogy ezt a szigeti mindent visz a Holvihart lehetett:DDD
    Szerintem, Rotkiv, csak akkor járna a fejlesztőknek a kobakbuksikokikuki, ha ezt is megoldanák, lehetőleg még 30-a előtt. :D
    Nekem elsősorban az a bajom, hogy ki sem javították ezt a bugot, vagyis igazából kicserélték egy másikra, ami az eddigi bug ellentetje és bevételi szempontból nekik ez kedvez, ha több százezer eszközt el lehet temetni egy kattintással. Érdekes gondolkodásmód, hogy az egy súlyos hiba volt, hogy egy kattintással megduplázódnak az eszközök, de az, hogy egy kattintással eltűnnek, az teljesen rendben van. 
    Amikről te írsz, az is teljesen jogos, nagyon félkész állapotban van ez a vihar sziget dolog, ráadásul sok értelme nincs is miért csinálni. Ezer sebből vérzik az egész, pedig ha rendbe raknák az ottani dolgokat és a játékosoknak is lenne kedvük csinálni azt az eventet is, akkor lehetne ott is rubint költeni. :)  De azzal sok meló lenne, így egyszerűbb simán félkész állapotban hagyni, aztán ha pár szerencsétlen megszívja, a cégnek az is jó, mert majd az ajánlatokból pótolja a bukott dolgokat. :)

Mi játékosok legfeljebb annyit tudunk tenni, hogy szánt szándékkal nem megyünk ki a viharra globális szinten, így a Goodgamenek csak feltűnik majd, hogy a játékosok ennél jobb játékélményt szeretnének.
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    rotkiv (HU2) mondta:
    Nekem elsősorban az a bajom, hogy ki sem javították ezt a bugot, vagyis igazából kicserélték egy másikra, ami az eddigi bug ellentetje és bevételi szempontból nekik ez kedvez, ha több százezer eszközt el lehet temetni egy kattintással. Érdekes gondolkodásmód, hogy az egy súlyos hiba volt, hogy egy kattintással megduplázódnak az eszközök, de az, hogy egy kattintással eltűnnek, az teljesen rendben van. 
    Amikről te írsz, az is teljesen jogos, nagyon félkész állapotban van ez a vihar sziget dolog, ráadásul sok értelme nincs is miért csinálni. Ezer sebből vérzik az egész, pedig ha rendbe raknák az ottani dolgokat és a játékosoknak is lenne kedvük csinálni azt az eventet is, akkor lehetne ott is rubint költeni. :)  De azzal sok meló lenne, így egyszerűbb simán félkész állapotban hagyni, aztán ha pár szerencsétlen megszívja, a cégnek az is jó, mert majd az ajánlatokból pótolja a bukott dolgokat. :)

Mi játékosok legfeljebb annyit tudunk tenni, hogy szánt szándékkal nem megyünk ki a viharra globális szinten, így a Goodgamenek csak feltűnik majd, hogy a játékosok ennél jobb játékélményt szeretnének.
    Jaja, ez jó ötlet, ez a globálisan nem megyünk, mert én csak egyénileg nem vagyok kint, már vagy 3 hónapja,amióta egyszer a rendszer a Kard22 kastélyt dobta le mellém, oszt egész hónapban lesnem kellett, hogy egy nagy szövi  benne multizó kislelkű játékosa melyik éjjel nyúlja le az érdememet, ha meg mégis kimentem a vége előtt 3 nappal, mentem galamb alá, mert erődöt galamb alól is lehet ütni, szigetet meg nem, szóval félgőzzel, akkor meg minek tegyem bele az építőanyagot?
    Szóval igen, teljesen igazad van, abban is, hogy mekkora nagy királyság, megvetetni velem rubinért az eszközt oszt mondjuk nem figyelek oda, hódítok egy szigetet, de közben rámszólnak telón, hogy menni kell, mert ellik a lovam, ottmarad a szigeten 2,5k démon meg némi eszöz, lejár a vége előtt a sziget (különben nem tudnám foglalni), de nem érnek vissza időben a kastba, mert nem vagyok ott, hogy tollal visszahozzam őket, akkor ugrott a rubinért vett kati is meg az eszköz is, ami maradt a hódítás után, hát, ez a jó megoldás. No az is bolond, aki ilyen helyzetben rubinért katit vesz és megy vele a szigetre. De hogy mi a lónak a tökéletességét nem lehetett ezt korrekten megoldani, azt nem tudom. Eszköz megy, úszik, elér sziget, visszaindul, nem ér szigeti vár, végénél azonnal érkezteti szigeti várba és hozza is haza, be kell iktatni 1 perc érkeztető technikai időt. Ez olyan nehéz? És nincs duplázó bug, meg eltűnt  eszköz se. Az van, amit átvittél, ami jogszerűen a tied, mert megvetted, fizettél érte.
    No, sok helyen feslik Erik király ruhája, lassan lassan mindenki látja majd, milyen meztelen szegény :D Uj ruha kell neki, valószínűleg közadakozásból :D
  • Sicc lovag (HU2)Sicc lovag (HU2) Bejegyzések: 28HU2
    szerkesztette ezt: 24.09.2019
    Uriel, szerintem töröld a "szeptemberi frissítések" témát, mert megalázó a GGS-re nézve, hogy egy ilyen kamu megoldással javítottak egy bugot.... Nincs jobb szó a fejlesztő csapatra mint a szánalmas, és ahogy látom ez általános vélemény.... 

Rotkiv, neked jelzem hogy eddig a rubinos ajánlat egy csillagos értékeket is bedobott a vett relikviákra, azért voltak viszonylag olcsók, de a kapzsiság a GGS részéről eljutott addig hogy megint megtolták a rubinosok szekerét és a saját bevételüket ezzel a frissítésnek csúfolt ügyetlenséggel

És uriel, még egyszer gratulálok, jó cégnek dolgozol.... 
    Post edited by Uriel on
    Uriel, szerintem töröld a "szeptemberi frissítések" témát, mert megalázó a GGS-re nézve, hogy egy ilyen kamu megoldással javítottak egy bugot.... Nincs jobb szó a fejlesztő csapatra mint a szánalmas, és ahogy látom ez általános vélemény.... 

Rotkiv, neked jelzem hogy eddig a rubinos ajánlat egy csillagos értékeket is bedobott a vett relikviákra, azért voltak viszonylag olcsók, de a kapzsiság a GGS részéről eljutott addig hogy megint megtolták a rubinosok szekerét és a saját bevételüket ezzel a frissítésnek csúfolt ügyetlenséggel. 

Rotkiv, neked jelzem hogy eddig a rubinos ajánlat egy csillagos értékeket is bedobott a vett relikviákra, azért voltak viszonylag olcsók, de a kapzsiság a GGS részéről eljutott addig hogy megint megtolták a rubinosok szekerét és a saját bevételüket ezzel a frissítésnek csúfolt ügyetlenséggel

Kedves Sicc!
    Mindenben igazad van, amit írtál, csak abban nem, amit Urileről. Ő ugyanis nem 'dolgozik' a GGE-nek. Ingyér próbál valamit tenni, és szorul eventről eventre a játékosok és a GGE közé. Szóval nincs egyszerű helyzetben. Annyira nincs, hogy pl. a nemzetközi (angol nyelvű) fórumon hónapok óta keresnek moderátorokat, mert nincs elég, aki csinálja, az is abbahagyja. Nem könnyű feladat, zéró fizetéssel, sok-sok kritizálással.
    Post edited by Uriel on
  • Karesz53 (HU2)Karesz53 (HU2) Bejegyzések: 49HU2
    Sziasztok!

Egyszerű, "adminisztratív" eszközzel véget vetett a bugnak a GGE. Az az eszükbe nem jutott, hogy a viharon létrehozott eszközök elvesznek. Speciel én gyártok fapajzsot, piros lobit, no meg az álparaszt.
    Eddig ingyen eljött magától a vizes végével.
    Most egy kalap aranyért hozzuk el, a vizes vége előtt, hogy ne vesszenek el az ott felhalmozott "javak".

Dicséret illeti a GGE-t, milyen klassz megoldást találtak ki. :(

Rotkiv ötletével élve, a buksi simi után, egy hatalmas kokit is megérdemelnek!! :)

Karesz
    Sziasztok!
    Először is köszönöm, hogy valaki mellettem is kiállt. Amikor elhatároztam, hogy moderátornak jelentkezek, akkor az hajtott, hogy legyenek mindenki számára magyar nyelven elérhető információk, s az újdonságokat frissítéseket magyarul is el tudjátok olvasni. Nem dolgozok a GGE-nek, valójában nektek dolgozok, napi 1-2 órát a munkám után, s a játék rovására. 
    Jelen bejegyzésekben is javítanom kellet, mert a pontozással leírt szó ugyanazt jelenti, mintha leírtátok volna. Többnyire ezzel megy el az időm, hogy a fórumot a szabályoknak megfelelően működtessem. Természetesen értem a felháborodást, értem hogy ez a GGE hozzáállása miatt van, de ezért még nem kell a kezelőket szidni. Értelmes véleményeket, ötleteket várnak Tőletek, nem trágárságokat, bírálatokat. Az ötleteket továbbítom is, a kritikákat meg kell szűrnöm, hogy csak az érdemi rész maradjon a becsmérlések nélkül.
    Uriel

• Sicc lovag (HU2)Sicc lovag (HU2) Bejegyzések: 28HU2
    karesz53, azt hiszem valamit nem értettél meg, a kastélyban lévő eszközök továbbra is hazajönnek tehát amit legyártassz nem kell hazahoznod aranyért.... 

Uriel, az a baj hogy az általam leírt jelző nem becsmérlés volt arra amit csinálnak, hanem a legvisszafogottabb jelző, és akkor szépen leírom: talán jó irányba haladna a játék ha a fejlesztők célja nem a bevétel növelése lenne.

Sahrazad, attól hogy valaki ingyen munkát végez még annak a cégnek dolgozik aminek csinálja a munkát, lehet nemes célért vállalta de ezzel magára vette a cég megitélését is... és ennek a cégnek megint sikerült alávágnia nagyon sok játékosnak... 
    Post edited by Uriel on
    karesz53, azt hiszem valamit nem értettél meg, a kastélyban lévő eszközök továbbra is hazajönnek tehát amit legyártassz nem kell hazahoznod aranyért.... 

Uriel, az a baj hogy az általam leírt jelző nem becsmérlés volt arra amit csinálnak, hanem a legvisszafogottabb jelző, és akkor szépen leírom: talán jó irányba haladna a játék ha a fejlesztők célja nem a bevétel növelése lenne.

Sahrazad, attól hogy valaki ingyen munkát végez még annak a cégnek dolgozik aminek csinálja a munkát, lehet nemes célért vállalta de ezzel magára vette a cég megitélését is... és ennek a cégnek megint sikerült alávágnia nagyon sok játékosnak... 
    Kedves Sicc!
    Ebben most nem értünk egyet. Ez egy szemléleti kérdés. Szerintem Uriel neked, nekem és más játékosoknak 'dolgozik', abban a keretben, amit ehhez a GGE biztosít, ha a keret rossz, max azt teheti, hogy abbahagyja, és akkor mindenki, aki nem beszél idegen nyelven, marad infó nélkül, vagy félinfóval, amit nyelvet gyengén beszélők ferdítenek fordítás helyett:DDD Tudod, olyan ez, mint amikor a király a rossz hírt hozó futár fejét vágatja le, ahelyett, hogy a rossz hír szerint a királynőt elcsábító gaz csábítóval tenné ezt:DDD
    No Sicc, inkább az olyan Katákat bírálgasd, akik miközben az angol nyelvű fórumoldalakon napok óta a bug lezárásáról ment a beszélgetés,  itt küldözgetett körbe mindenféle (amúgy hibás) 'receptet', bujtogatta duplázásra a játékosokat, miközben tudta, hogy nem duplázódni fognak az eszközök, hanem el fognak veszni a viharban. Hát micsoda tempó ez, kérdezem?
    Vége a bugnak. Van mit korrigálni, vizesen, amíg nincs korrekció, én nem megyek ki.
    De ez nem Uriel hibája.
    Az én döntésem, és elég szép bevételkiesés a GGE-nek, idővel majd észreveszik. Ha nem, akkor úgy jártak, vezérigazgató úr nem tesz majd a pénzünkből Dél-Afrikai szafari utat a karácsonyfa alá az asszonynak:DDD
    Post edited by Uriel on
    Sziasztok!

Egyszerű, "adminisztratív" eszközzel véget vetett a bugnak a GGE. Az az eszükbe nem jutott, hogy a viharon létrehozott eszközök elvesznek. Speciel én gyártok fapajzsot, piros lobit, no meg az álparaszt.
    Eddig ingyen eljött magától a vizes végével.
    Most egy kalap aranyért hozzuk el, a vizes vége előtt, hogy ne vesszenek el az ott felhalmozott "javak".

Dicséret illeti a GGE-t, milyen klassz megoldást találtak ki. :(

Rotkiv ötletével élve, a buksi simi után, egy hatalmas kokit is megérdemelnek!! :)

Karesz
    Kedves Karesz!
    Félreértetted a megoldást. Minden, ami a vizes kastélyban van:
    felszerelés
    általad gyártott zászló (én is gyártom, ha kimegyek)
    általad vett álparaszt (én is veszek ha kimegyek)
    védő és támadó katonák
    védő és támadó eszközök
    INGYEN visszakerülnek az event végén pont akkora mennyiségben, amilyen mennyiségben a kastélyban fellelhetők.
    Tehát NEM VESZNEK EL. Nem kell pénzért visszahozni őket a főkastba.
    Ami elveszik:
    1) felszerelés, ami a sziget végekor ÚTON VAN a vizes event keretében valahonnan valahová
    2) Katonák (védők és támadók) amik ugyanígy ÚTON VANNAK és nem érik el a vége előtt a vizes kastélyt.
    Tehát ha nem félted a kastodat attól, hogy felgyújtják, elviszik a z érdemedet, vagy ezek a számodra nem fontosak, továbbra is nyugodtan menj ki, gyűjts akvát, vegyél álparasztot és gyárts zászlót, hiánytalanul és ingyen  át fog kerülni a főkastélyod raktárba a vizes kastély raktárából. 
    Egy dologra figyelj, ha az utolsó napon bármilyen szigetet foglalsz, az járjon le a vége előtt olyan időben, hogy onnan, ha nem te hívod vissza a katonákat, felszerelést, akkor az 'automata behajózással' visszaérjen a Holdvihar előtt.
    Amúgy a bug megoldás tényleg trééé, mert a 2 órás szabály továbbra is él, és nem lehet védelmet átvinni az utolsó 2 órában, támadni viszont lehet. Ami ugye kevéssé igazságos.
  • 111lewis (HU2)111lewis (HU2) Bejegyzések: 18HU2
    hello.
    engem az érdekelne itt a vihar szigetes bug javitásával kapcsolatban hogy ez nem ütközik-e valami szabályzatal?
    mert ez a javitás ha nem figyelek akkor meg tud kárositani az egységek és az eszközök elveszitésével.
    ugyanis lehet rubinos eszközök és egységek is amit nem ajándékba kapok.
    ez igy ebben az esetben szerintem szándékos károkozásnak is minösülhet.
    más játék  oldalán MAGYARUL volt feltüntetve ez :    Amennyiben az Üzemeltető díjtalanul nyújt egy szolgáltatást, semmilyen körülmények között nem felel másért, mint a szándékosan vagy súlyos gondatlansággal okozott károkért.
    szerintem az a vihar bug javitás vissza kellene vonni addig amig károkozás nélkülire nem tudják javitani

Sziasztok!
    A bug javítása semmilyen jogszabályt nem sért. Akkor, ha nem figyel valaki, lehet hogy károsádás éri. Ha figyel, akkor nem éri károsodás. Aki úgy megy át az utcán, hogy nem figyel, el is ütheti egy autó. A lehetőség arra, hogy figyeljen valaki, adott és mindenkinek joga és módja van hozzáférni ehhez az információhoz is (magyarul). Tulajdonképpen ezért is van a fórum.
     Nem érdemes engem bírálni itt, azt magán levélben lehet megtenni, ha a tevékenységemmel lenne valami baj.
    Az hogy a GGE mit csinál, mit és hogyan fejleszt olyan távol van tőlem, hogy pontosan ugyanazt kapom én is a játékban, mint minden játékos. Azzal, hogy elvállaltam a fórum moderálását, egyáltalán nem egyesültem a GGE üzletpolitikájával. Nem a GGE iránti szimpátiám késztetett erre. Személyesen egyetlen ott dolgozót sem ismerek, nincs szerződésem, nincs fizetésem, nem kapok részesedést a GGE bevételéből. Hogy ezzel magamra vettem volna a cég megítélését, ezt nem értem. Nem dolgozok, hanem önkéntes feladatot végzek azért, hogy a magyar szerveren játszóknak legyen magyar nyelvű információjuk minden újdonságról időben. Ezzel egyesültem, nem egy céggel vagy annak működésével. Megjegyzem eléggé hálátlan dolog ez a moderátori feladat, de a remény, hogy ezzel talán segíteni tudok sok embernek, ez éltet és hajt. Emlékszem, hogy milyen volt itt előttem, ezért van az,  hogy minden negatív kritika ellenére is maradok még a fórum moderátora. 

Uriel
    És aki mondjuk ezután regisztrál a játékba és jut el a vihar szigetekig, az honnan a búbánatból fog értesülni arról, hogy a viharon ilyen eszköz- és katonatemetők vannak? Mert hogy a rendszer nem fogja őt figyelmeztetni, az biztos.
    Remélem, hogy ezt a fejlesztők sem gondolták komolyan, csak bedobták vészmegoldásnak, amíg kitalálnak valamit. Ilyet meg csak nagyon csendben feltételeznék, hogy szánt szándékkal akarnak eszközöket elvenni ezzel, mivel tudják, hogy az eddigi duplázások miatt egyeseknél nagyon sok van és tudják, hogy lesznek olyanok, akik nem olvasnak minden tájékoztatást ezért most is odaküldenek majd mindent.
    Nagyon nincs ez így jól.
    Ha szigethez küldéssel megduplázódnak az eszközök, az bug.
    Ha szigethez küldéssel elveszik mindened, amit odaküldtél, az nem bug?
    Ha ez úgy történik meg, hogy nincs róla bejelentés, akkor egyértelműen bugnak mondaná mindenki. Bár én így is annak mondanám, csak ezt ráadásul szemét módon, szándékosan rakták be. :) 
    Az a baj ezzel, hogy a bejelentéseket elolvassák az emberek, amíg aktuális, de aki most nem olvassa el, az később sem fog tudni erről.

Egy másik témában tettem javaslatot a vihar-szigetekhez (igen, ez itt a reklám helye :D), ezt a problémát is orvosolni lehetne megfelelőbb módon és más módosításokat is végre lehetne hajtani a vihar-szigeteken ami a játékosoknak is és a cégnek is megéri. 

• Karesz53 (HU2)Karesz53 (HU2) Bejegyzések: 49HU2
    Sah, Sicc

Első álomból való ébredés után írtam a szösszenetet. :)

Picit később olvastam el a frissítést.

Summa-summarom, eddig se nagyon volt érdekfeszítő a vizes, szerintem ezután se lesz az.
    Kivéve, ha valamilyen okos megoldás az eszükbe jut.

Én is csak az eszköz gyártás miatt megyek ki.

• 111lewis (HU2)111lewis (HU2) Bejegyzések: 18HU2
    kedves uriel.
    ha van idö,kérlek nézd meg .         https://www.goodgamestudios.com/terms_en/    és a 8.2.1   bejegyzést.

mit is jelent ez?
    az én olvasatom azzal a bejegyzésel kapcsolatban annyi: nem hozhatnak olyan változtatás ami a felhasználot bármilyen formában megkárositja.
    szoval én azt látom hogy nekem vannak kötelezetségeim,de a gge bármit megtehet velem ,még a szándékos károkozást is.
    a kérésem most annyi lenne hogy te jelezd a gge felé.(akár a nevemben is teheted)
    mert ez az általuk válalt müködési feltételek szándékos megsértése
    kedves uriel.
    ha van idö,kérlek nézd meg .         https://www.goodgamestudios.com/terms_en/    és a 8.2.1   bejegyzést.

mit is jelent ez?
    az én olvasatom azzal a bejegyzésel kapcsolatban annyi: nem hozhatnak olyan változtatás ami a felhasználot bármilyen formában megkárositja.
    szoval én azt látom hogy nekem vannak kötelezetségeim,de a gge bármit megtehet velem ,még a szándékos károkozást is.
    a kérésem most annyi lenne hogy te jelezd a gge felé.(akár a nevemben is teheted)
    mert ez az általuk válalt müködési feltételek szándékos megsértése
    Szia!
    Ez azt jelenti, hogyha Téged megkárosítottak, akkor azt jelezned kell a Supportnak, s ott intézkedni fognak. Pontosan le kell írni, hogy mivel és mennyivel lettél megkárosítva. Mivel ez ebben az esetben jogi kérdés, ezért ezt  a károsultnak kell jelentenie, s akkor a GGE jogi osztálya dönt majd erről. Ha nem ért kár, csak arról van szó, hogy lehetséges, akkor nem tudom, hogy mit fognak tenni, de mindenképpen a Supportnak kell levelet küldeni.
    Uriel
    A vihar bug kikerülésével a goodgame egy olyan lehetőséget hagyott bent a játékban, amivel könnyen nagy kár érhet sok játékost. Aki nem olvasta a hivatalos hírt akkor, amikor ez szóba került, az nagy valószínűséggel később sem fogja olvasni, mert a rendszer nem ad semmi figyelmeztetést erre. És mivel semmi nincs, ami hasonlóképp működne, így még csak nem is számítana rá egy kevésbé jól tájékozott ember, hogy mennyire be lehet bukni ezzel.
    Na, nem akarom ezt túlragozni, ezer helyen leírtam már a véleményem erről. :) Röviden, tömören a vihar kastom nevével tudnám összefoglalni az erről alkotott véleményem. :) Igazából csak azért mentem ki, hogy ezt leírhassam :DDD

• Pumi81 (HU2)Pumi81 (HU2) Bejegyzések: 19HU2
    Sziasztok!

Már egy ideje nem mentem ki viharra, úgyhogy nem vagyok/voltam egészen képben a "bug-javítás" óta, de ha jól olvasom és értelmezem a hozzászólásokat, akkor a katik és eszközök visszakerülnek a főkastélyba, ha lejár az idő, ugye? (ahogy régen is)

Ami (most) "zavar", hogy a vége előtt 1ó28 perccel próbáltam visszaküldeni a katikat meg eszközöket, de nem engedte, mondván, hogy a kaland vége előtt nem érnének vissza (gyorsítóval simán visszaértek volna).

Erre én (nagy naivan), a kutatótoronyba nyomtam még két (rubinos) fejlesztést a "Menetelő alakulat"-ra (hogy az egységek gyorsabban tudjanak menni a királyságok között), így már 1ó12 perc lett az utazás.
    Gondoltam, hurrá, még annyi simán van vissza,
    de így sem engedte.... :-(
    Ennek tudja vki az okát?
    (nem beszélve a gyorsítókról...)

és akkor ezek szerint leküldeni és visszaküldeni sem lehet a vége előtt???

Előre is köszi a segítségeteket, hsz-eket.

üdv,

Pumi
    Pumi81 @ hu 2
Sign In to comment.