Az új webáruházas ajánlat ez időleges? Vagy állandó, folyamatos vásárlási lehetőség?

Valami részletes leírás kéne azért erről szerintem....

• rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) Bejegyzések: 454HU2
    Ha ilyen szépen meg tudták oldani, hogy felugró ablak nélkül 5 ajánlat egy ikonra kerül, a maradék 82 ajánlatot is hozzácsaphatnák. Pont jó helyen lennének eldugva a lap alján egy kis ikonon azt soha többet nem kéne nézegetni. :)
    Jelenleg csak szándékos provokálásnak tűnik, hogy a goodgame mutogatja, hogy amúgy meg tudnák oldani az ajánlatokat így is, de azért szenvedjünk mert miért ne...
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,427Moderator
    Sziasztok!
    Az ajánlat állandó, a benne levő elemek változhatnak. A felugró reklámok ajánlatainak hasonló módon való megoldását én is megírtam.
    Uriel
  • Mab (HU2)Mab (HU2) Bejegyzések: 704HU2
    Most már csak az eventes gombokat kéne lapozhatóra megalkotni, és jó is lenne.
  • ica146 (HU2)ica146 (HU2) Bejegyzések: 54HU2
    A web áruházzal egy a gond, sms nem lehet használni , sajnos nincs bank számlám, így bank kártyámse! ica146
  • napsugár45 (HU2)napsugár45 (HU2) Bejegyzések: 23HU2
    paysafecard al tudsz fizetni

ahoz nem kell bankszámla

csak pénz:)

• Mab (HU2)Mab (HU2) Bejegyzések: 704HU2
    szerkesztette ezt: 10.09.2019
    Szeretném kérni, hogy a postaládába a GGS ne küldjön ajánlatokat. Most már van a webáruház is, a napi 20-30 kapott ajánlat a postaládában már túlzás. Köszi.
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,427Moderator
    Mab (HU2) mondta:
    Szeretném kérni, hogy a postaládába a GGS ne küldjön ajánlatokat. Most már van a webáruház is, a napi 20-30 kapott ajánlat a postaládában már túlzás. Köszi.
    Szia!
    Én minden héten jelentem ezt a kellemetlenséget. Nekem hiába írtok, én minden ilyen hozzászólást elküldtem már kb. 100-szor a működésem alatt. Tőlem ezt felesleges kérni, mert nem tudom megoldani. Azt hiszem, ha a Supportnak írnának többen, akkor talán felfigyelnének erre.
    Uriel
  • ica146 (HU2)ica146 (HU2) Bejegyzések: 54HU2
    Kedves napsugár  bankártyával lehet csak fizetni ki probáltam , nem enged sms -el fizetni ! De ez hátrány számomra mert kis járadékos vagyok ritkán szoktam venni így is , de ítt is hátrányba kerültem! 
Sign In to comment.