Érdekes szabályok

Scorpions (HU2)Scorpions (HU2) Bejegyzések: 19HU2
Üdv mindenkinek,tudtommal a NAGYOK' Szabályt hoztak a szerverre amit mindenkinek be kell tartania párat énis ismerek hiszen nekem is mondták.
100 egységen belül nem támadunk
Erödöt nem támadunk csak háborúba
Egy szinten levő ellenfelet támadunk
Nem falkázunk
BLBÁBLÁ

De lenne egy kérdésem 
Már nem is egyszer fordult elő hogy rám jönnek.
Volt mikor 10 volt mikor 15-20 kürtel 
Inkább erödökre DE EZ SZABÁLY ha megszeged jönnek és szét szednek mert ők be  tartsák te nem .
Tegnap este 8 kürtel jöttek egy erödre :D de szabályba van és ha te is ezt csinálod akkor az igasság fog gyözni és a tisztesség
Még lenne de azt estig se raknám fel D:

Meddig férre értené valaki, tudom énis hogy ti a tisztesség és a segitség hirei vagytok...hiszen le vertétek a zsarnokságot a rosszat...
Fel virágzott azóta a szerver..
Csak le maradtam a szabályzatról :( nekem ezt mondták most más?

«1

• Always (HU2)Always (HU2) Bejegyzések: 7HU2

kövezzetek meg de nekem nagyon úgy tűnik hogy csak a felesleges támadókat verte le rajtad.

mert ha valaki fullos sereggel támad akkor biztos nem csak 800-900 védőt szedki.

• hettich (HU2)hettich (HU2) Bejegyzések: 8HU2
    Azért na 100 ezer védö várta ,az is sok amit kiszedet.

[SIGPIC][/SIGPIC]hettich @ hu 2
  • Scorpions (HU2)Scorpions (HU2) Bejegyzések: 19HU2
    Fullos sereg volt mind..  8 sereg egy erödre egy időbe :)
  • Mab (HU2)Mab (HU2) Bejegyzések: 694HU2
    Az is lehet, hogy ez egy revans, mert régebben pár egységről indítottál támadásokat nagyon közeli szomszédokra, sok játékos megjegyezte akkor a neved.

valami különleges oka csak lehett,egy top játékos nem megy csak úgy egy erdőre egy időben.

• Bibi (HU2)Bibi (HU2) Bejegyzések: 74HU2

Scorpi tudod a mondást: Amit  lehet Jupiternek nem lehet a kisökörnek " 

Kérlek ne vedd magadra ez szerver szinten van csinálnak valamit ha ugyan az megy vissza akkor bosszú és ehhez nem kell revansnak lennie volt katonája s rád ment mert tetszettél neki :D

Csak gratulálni tudok a szép védésekért :) Ha nem fullos  sereg lett volna eszközök nélkül amit Tamásról elképzelni se tudok akkor ilyen 70-80 bukóval védte volna negyed enmyi katonával :) Aki nem ért a játék elemzéséhez kérjen segítséget :) s tanulható ám :) senki se anya hasában tanulta meg :)

Jah és várom a hozzászólásomért a reakciót tuti lesz ennek is revansa :DD

Még jött jó pár sereggel  azt hiszem 5-el majd most 8 al + reggel egyik társa még azelött megszámolni se tudom kik

Csak érdekesnek tartom még emlékszem hogy le szidtak hogy merek támadni 100 belül erödre :( mert az új szerver vezető szövetségek tsen megbeszélték a szabályokat amit megirtak nekem de ez hogy van? Ők  hozzák más tartsa be?
    Énse voltam szent de azért nem mentem 8 sereggel egy időbe egy helyré

• Mab (HU2)Mab (HU2) Bejegyzések: 694HU2
    @Bibi hogy neked semmi sem jó? :D  :D 

Csupán megjegyeztem, hogy sokan emlékszünk még arra, amikor Scorpi még Jupiter volt.

De egyébként @Always-szel értek egyet, a fenti támadásoknak - éjfél után - oka volt. Gondolom, Scorpiéktól csak rákérdezett valaki.
  • Bibi (HU2)Bibi (HU2) Bejegyzések: 74HU2
    Mab én már csak ilyen vagyok :D túl sok Jupitert láttam és kisökröt ebben a játékban :P
    Azis szabály hogy éjjfél után nem lehet :D
    Ha jól tudom

én dumcsiztam már rendelleneses tagokkal és ők ok nélkül nem támadnak éjfél után erődre és nem falkáznak.

a támadásoknak valami oka biztosan volt,lehet egy régebbi tetted.

• BNndr_ (HU2)BNndr_ (HU2) Bejegyzések: 10HU2
    Üdv.

Ha ténylegesen ütni akart volna téged, akkor nem egy-két helyre megy automata pakolással :smile: Ahogy írta Always is, csupán a katonákat ölette meg. Te meg pár ezer veszteségért jössz fórumra? Az ember megértené a panaszt, hogyha ténylegesen éjszaka ütött volna be mindenhol, amikor rendes seregekkel, normálisan pakolva és időzítve ment volna rád. De nem így történt, össze is húztatok 100k védőt, megoldottátok és kész. 

Továbbá pedig elmondtam többször is nektek, hogy azért pirosat senki nem kapott még, mert visszatámadott minket. Azért sem, hogyha erődöt támadott (ami mellesleg nem tilos, csak azok szerint, akik nem tartanak ott védőt és rendes vpk-t). Sőt, személyes véleményem (amin szerintem sokan osztoznak), hogyha egy játékos visszatámad, ha már csak becsületből is, többre értékelendő, mint az, aki nem. Folyton csak panaszkodtok, amikor bejövőtök van tőlünk és azt gondoljátok, hogy titeket kinéztünk és csak titeket támadnak innen. Sőt, még olyan visszajelzést is kaptam, hogy mi minek támadunk titeket a többi szövetséggel karöltve. Ti minden támadás mögött valamilyen hátsó szándékot, vagy összeesküvést láttok... S az első pár alkalommal, amikor még privátban volt szó erről, tényleg normálisan elmondtam, hogy szó sincs ilyenről, de most már úgy érzem, hogy feleslegesen.

További jó játékot, 
    BN
    szerkesztette ezt: 11.08.2019
    Mindegyik fullos sereg volt :D 
    Fullos pakolással ::D

Másik dolog nekem sincs semmi bajom ha erödre jön csak 8 sereg egy erödre ::D
    Ez volt fura :D 

• Casa303 (HU2)Casa303 (HU2) Bejegyzések: 86HU2
    Merem már azt mondani, habár így sem vagyok még egy nagyon idősödő állampolgár, hogy az a pár év alatt, amióta oktató vagyok, ezeket a szituációkat teljesen megtapasztalom napi/órai szinten, és sem akkor, sem most nem nagyon értem. Hozzátenném: gyerekeknél.
    Amikor kicsi voltam, kaptam egy kis játékpuskát, amivel festékpatronokat lehetett kilőni. Nagyon szerettem. És egyszer az egyik barátom összetörte a játék hevében. Haragudtam rá, de érdekes módon voltam és lettem olyan érett, hogy a mai napig nem mentem át hozzá összetörni az ő játékpuskáját. Pedig lett volna rá lehetőségem. Hozzátenném, azóta sem haragszunk egymásra és "megvagyunk" egymás mellett.
    Nem értem, ha egyszer vége lett egy háborúnak már, sőt kettőnek, és ténylegesen béke honolt, akkor miért kell a semmiből "régi sérelmek" csatakiáltással nekirohanni valakinek.
    Tudom, hogy nehéz rám úgy tekinteni, mint csak "valakire", mert nyilván ott libeg a nevem mellett az Armageddon szócska, így az én hozzászólásom az első két pillantás után is elhiteltelenedik a Te szemedben Sah.
    Sőt, vitát sem volt célom kezdeményezni, de én buta, számítottam arra, hogy kapni fogom a szelet egyből, amint a nevem megjelenik a topicban.
    De mégis, továbbra sem értem.
    Ha egyszer elítélek valamit, sőt felszólalkozok valami ellen, jelen esetben az éjszakai támadásért, akkor miért azzal válaszolok, hogy megteszem ugyanazt? Értem én a szemet szemért elvét, de nem nőttünk már ki ebből?
    És én is ezt egyszer már leírtam: azzal, hogy ezt az elvet követem, ugyanolyanná válok, mint amit/akit elítélek. Akkor miért?
    Nyilván mindig annak a szava lesz a döntő és a legelfogadottabb, aki mögött a legtöbben állnak.
    Amúgy nem emlékszem az éjszakai támadásomra, de javíts, ha tévedek. Illetve, ha arra az egyetlen és feledhetetlenre sikeredett reggeli(!) támadás-zuhatagra gondolsz, kérdem én: mire hivatkozva volt a panaszkodás tőletek, ha - ahogy Te is elmondtad - ezek a korlátozások csak szövetségen BEFELÉ lehetnek érvényesek?
    Casa303 @ hu 2
    Armageddon szövetség
    Toborzó rang
    Nem panaszkodok részemröl lezártam :D oszthassuk a semmit,igaza egyik félnek sincs nem is lesz soha!

Erre meg annyit irnék
    Ejej Scorpi, régen Te nem ilyen panaszkodós voltál D 

Ejej Sah régen számitott a becsület :D :p :p:smile: 
    Tudtam hol a helyem,és tudni is fogom.

Részemröl le zárhassuk a bejegyzést

Scorpy-

Sign In to comment.