Épületraktár tartalma (dísztárgyak) elveszett

Rengeteg dísztárgyam volt a raktárban, de amikor az egyiket fel akartam használni már nem lehetett, a raktár üres volt.

El tudom képzelni, hogy a problémát az okozta, hogy egy küldetésben amiben dísztárgyat nyertem a tárgyak száma meghaladta az 50-et.

Ügyfélszolgálat funkcióban nincs lehetőság új bejelentést tenni, csak a "tudásbázist" lehet böngészni.

• UrielUriel Bejegyzések: 2,629
    Szia!
    A Supportnak kell írni, itt van az E-mail lehetőség, angolul, vagy németül:

EMAIL SUPPORT FORM FOR EMPIRE (EN)

If you couldn't find an answer to your question in either the FAQ or the forum, fill out a support form here!

A Support oldalán van ez a lehetőség, hogy ha nem találsz választ a kérdésedre, akkor itt lehet nekik írni.
    Uriel
  • axm1875 (HU2)axm1875 (HU2) Bejegyzések: 4HU2
    1 hete írtam, angolul.
    Még csak azt a visszaigazolást kaptam meg, hogy megkapták.
  • Mab (HU2)Mab (HU2) Bejegyzések: 795HU2
    A supportnak mikor milyen kedve van. Nekem szombaton küldték más ügyben a választ, amire még nem volt példa. Háromszor is megnéztem, hogy jól látok-e. :) 
    FYI
    Válaszoltak.
    Kompenzálni fognak de "időbe telhet". Annak ellenére, hogy sikerült összeállítani az elveszett dísztárgyak listáját.

Szia!
    Örülök, hogy kaptál visszajelzést, és remélem mielőbb meglesz, amik elvesztek.
    Uriel
    Megint FYI: visszakaptam az elveszett dísztárgyakat. (Nem tudom ellenőrizni, de elég sokat kaptam, úgyhogy biztos jó.)
    Szia!
    Nagyon jó. Köszönöm azt is, hogy visszajelezted a Support tevékenységét, ami bizonyítja, hogy a nekik szóló jelentéseiteket komolyan veszik, és orvosolják a hibákat.
    Uriel
Sign In to comment.