Útmutató hiányzik az új szamus eventről

Szia Uriel,

Sem email-en nem kaptam hírlevelet erről, sem a fórumon nem találok erről semmit, holott az szerepel, hogy induláskor kapunk infót róla.
Kérlek segíts.

Köszi

nyirfa

• Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) Bejegyzések: 262HU2
    A sógun táborából elérhető egy kalandútmutató.
    (Mondjuk az is elég nehezen érthető.)
    Lorant96 @ hu 2
  • pepe59 (HU2)pepe59 (HU2) Bejegyzések: 22HU2
    szerkesztette ezt: 05.07.2019
    Szia!

Uriel dolgozik délelőtt többnyire így sajnos az eventről az útmutatót,leírást csak délután felé tudja majd fel rakni.
    És sajnos ez máskor is így lesz az eventeknél ami nem a hétvégén fog jönni,ha csak a COMMUNITY Manager nem rakja fel az adott eseményről írt és Uriel által fordított útmutatót.

Pepe
  • Biby (HU2)Biby (HU2) Bejegyzések: 167HU2
    szerkesztette ezt: 05.07.2019
    Sziasztok.
    Hibás a megosztott csatajelentéseknél a védési jelentés: Mindenki a sajájt nevét(kastélyát) látja, mint meg támadott fél.
    Mi csak négy hullámmal támadhatjuk viszont ők 5 hullámmal jönnek - ez nem a leg korrektebb.
    A Dami -k támadása és a Települések védése nagyjábol egyforma az élő cp-k támadásával , védésével  tehát ugy is kell nekirugaszkodni(eszközök , katonák , parancsnokok). Gondolok itt a négyes szintüekre.
    A kalandvégi szövetségi jutalmakból(Haragdublon , Idődublon) lehet majd aktiválni a szövetségi bonuszoknál nomád és kán bonuszokat(Szövetségi kassza - Fejlesztések)
    Ezekért viszont ütni kell a Dami -kat és védeni a Településeket mert onnan jönnek a dublonok a kaland végén.
    Reméllem tudtam segíteni :)
    - Biby -
    Biby - Hu2
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,690
    Sziasztok!
    Sajnos csak most tudtam feltenni, mivel 11:00 lett megadva időpontnak ( s ezt 09:25 kor közölték ), amikor még javában dolgozok. 
    Azt bejelentették, hogy elég kemények lesznek, vagyis sok lesz a veszteség katonából, eszközökből is.
    A hullámok számát megemlítettem a moderátoroknál.
    Uriel
  • ica146 (HU2)ica146 (HU2) Bejegyzések: 54HU2
    Sziasztok! Egyet nem értek az uj részt mért nem adták oda elöször a Teszt szervernek, akkor legalább ki probálhatuk volna , régen erre volt a teszt szerver ki találva ! 
  • Biby (HU2)Biby (HU2) Bejegyzések: 167HU2
    Uriel mondta:
    Sziasztok!
    Sajnos csak most tudtam feltenni, mivel 11:00 lett megadva időpontnak ( s ezt 09:25 kor közölték ), amikor még javában dolgozok. 
    Azt bejelentették, hogy elég kemények lesznek, vagyis sok lesz a veszteség katonából, eszközökből is.
    Uriel
    Köszönjük Uriel :)
    Légyszíves emlitsd meg a jelentéseknél lévő hibát is mert egyre többen állnak értetlenül, hogy miért kaptak támadást mikor gép elött sem voltak :)
    Mint mondtam a meg osztott csatajelentéseknél (bejövő) mindenki ugy látja hogy ő kapott támadást.
    Köszönjük előre is:
    - Biby -
    Biby - Hu2
  • rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) Bejegyzések: 558HU2
    Uriel mondta:
    Sziasztok!
    Uriel
    És azt nem indokolták esetleg, hogy ennek amúgy mi értelme, hogy nagyon sok a veszteség, de tulajdonképpen semmi értelmeset nem lehet nyerni? :D Egyrészt, a rangsorban nem is ad plusz pontot ezeknek a támadása/védése, másrészt, az eseménybolt kínálata sem az igazi. Védőt gondolom senki nem szeretne venni, mert 10x annyit bukik előtte, mint amennyit meg tud venni a nyert dolgokból. A 10 meg 100 darab zseton a távoli világokhoz képest 0 nyeremény, a kaja elemek pedig elérhetetlen árazásúak.

Hiába ütném én 3 napon keresztül, ha 3 óra alatt el tudnám tüntetni az összes katonámat ezen az eventen. :D Aztán meg nincs is semmi jutalom érte. Legyen sok a bukó, ha ők ezt szeretnék, de kicsit az az érzésem, hogy ez az event félig van kész. Kész van a katona temető rész, csak a jutalom részleg még nem készült el hozzá. :D

Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
  • Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) Bejegyzések: 262HU2
    ica146 (HU2) mondta:
    Sziasztok! Egyet nem értek az uj részt mért nem adták oda elöször a Teszt szervernek, akkor legalább ki probálhatuk volna , régen erre volt a teszt szerver ki találva ! 
    igy kicsik nagyok rubintosok nem tudnak felkészülni , esély egyenlőség!
    Lorant96 @ hu 2
  • Freshfire (HU2)Freshfire (HU2) Bejegyzések: 5HU2
    Tisztelt Uriel s Goodgame csapata! 

Az új szami event szerintem nem lenne rossz, de nincs megtervezve szokåsos módon. 
    Semmi információ, útmutató, bugok mindenhol, rengeteg Katona vesztesėg , irreållis szint különbségek, korlåtolt védő küldės lehetősége, igazi katona temető, szinte bevehetetlen daimjo szintek 4 hullámban stb. 
    Bugok, pl : Azóta nem tudok eszközöket küldeni az erődökbe. 
    Gondolom ezek a problémák már szinte mindenhol jelentkeztek, remėlem hamarosan javítják ezeket a hibákat. 
    Tisztelettel 
    Freshfire 
  • Ddraig (HU1)Ddraig (HU1) Bejegyzések: 135HU1
    Nem is az..oké..nehéz..jó legyen aki csinálja az csinálja aki nem nem..
    De mi a retekért kerül 1 toll 200 zsetonba meg medálba mi mi mi mi mi mi? He? 
    Akkor legalább 10 db legyen..ne 1.. másik..oké zászló is..legalább 10 darabot..így értelmetlen megvenni vagy legalább csak medálba kerüljön vagy nem tudom de ez osztan' így nekem nem kóser :D 
  • Ddraig (HU1)Ddraig (HU1) Bejegyzések: 135HU1
    szerkesztette ezt: 06.07.2019
    ica146 (HU2) mondta:
    ica146 (HU2) mondta:
    Erre mit kell felkészülni? Felkészülsz 20k katival? Támadó/védő..védésnél ne félj 8-9 védés azt kidöglenek :D Támadásnál is max 20 sereg azt gatya :D 
    Sziasztok!
    Az eszközküldés hibát jelentettem, ez máshol is feltűnt.
    A véleményetekről pedig a heti jelentésben írom meg, hogy irreálisan kevés, amit kapunk és sokba kerül, amit megvehetünk belőle. 
    Azt, hogy mennyi védő vagy éppen támadó veszteség van, szintén jelezni fogom, s gondolom nem csak én, hanem a többi moderátor is. Rengeteg védő hal meg, ha csak ennyi katonát lehet küldeni.
    Kicsit félreszámolták ezt, de ez csak a saját véleményem. Külön a Ti hozzászólásaitok, és az én észrevételem is eljut hozzájuk, amit egy heti jelentés lapon küldünk el (moderátorok) a szerkesztőknek. 
    Uriel
    A katonai akadémia szamurájcélpontokra vonatkozó hatásai a damijók támadásánál is érvényesül?
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    rotkiv (HU2) mondta:
    A katonai akadémia szamurájcélpontokra vonatkozó hatásai a damijók támadásánál is érvényesül?
    :grey_question:

rotkiv (HU2) mondta:
    rotkiv (HU2) mondta:
    :grey_question:
    Szia!
    Már az első bejegyzést is elolvastam, de mivel én nem tudom a választ, a kezelők meg csak ma lesznek bent, ezért nem tudtam még ide is megírni. Amint tudok valamit azonnal meg is osztom majd.
    Uriel
    köszönöm.

Szia!
    Azt a választ kaptam, hogy  hat a daimjók ellen is.
    Uriel
    Uriel mondta:
    Szia!
    Azt a választ kaptam, hogy  hat a daimjók ellen is.
    Uriel
    Köszi.

Sign In to comment.