Főoldal Javaslatok, dicséret és kritika

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

HELLO URIEL!

Üdvözöllek!
Mivel elfogultságra és személyes ellentétekre alapozva ismételten csak cenzúráztad, illetőleg azonnali hatállyal törölted az elvárásoknak, s minden tekintetben megfelelő kommentjeimet, így személyesen kérlek meg arra, hogy,,, TE magad járj a dolog után, s töröltesd a multizós  rolcsi12 nevezetű játékost...
Köszönettel:
Macilacee...

• UrielUriel Bejegyzések: 2,629
    szerkesztette ezt: 23.06.2019
    Üdvözöllek!
    Mivel elfogultságra és személyes ellentétekre alapozva ismételten csak cenzúráztad, illetőleg azonnali hatállyal törölted az elvárásoknak, s minden tekintetben megfelelő kommentjeimet, így személyesen kérlek meg arra, hogy,,, TE magad járj a dolog után, s töröltesd a multizós  rolcsi12 nevezetű játékost...
    Köszönettel:
    Macilacee...
    Szia!
    Megírtam, hogy ez az eset a Supportra tartozik, sem én sem a fórumon résztvevők nem tudnak ebben segíteni. Ezért nincs érteleme ide ilyent feltenni. Sokszor ez a kérdés fordul meg a fejemben, hogy mi is a célja annak, hogy ilyen bejegyzések kerülnek fel? Mivel egyértelmű, hogy sem a moderátorok sem a játékosok nem tudnak semmit tenni. Arról nem is beszélve, hogy 4-szer tetted fel ugyanazt a bejegyzést, amit szintén nem enged meg a fórum szabályzata. Nem személyes, és nem elfogult, amit a szabályoknak megfelelően törölnöm kell. 
    Uriel
    Post edited by Uriel on
  • Macilacee (HU2)Macilacee (HU2) HU2 Bejegyzések: 200
    Nekem meg az a kérdés fordul meg a fejemben nagyon sokszor, hogy mi értelme van a fórumnak, ha állandóan lepöccinted a válladról a problémák megoldását azzal az egyszerű magyarázattal, hogy: majd a support…. Persze,,,  Egyáltalán minek vagy itt?  Mindenféle szabály-fórumra hivatkozol te is, meg a díszes gge-társaság is, miközben ajátékban sorra rúgják fel a szabályokat! 
  • BM YodaBM Yoda Moderator Bejegyzések: 117
    Nekem meg az a kérdés fordul meg a fejemben nagyon sokszor, hogy mi értelme van a fórumnak, ha állandóan lepöccinted a válladról a problémák megoldását azzal az egyszerű magyarázattal, hogy: majd a support…. Persze,,,  Egyáltalán minek vagy itt?  Mindenféle szabály-fórumra hivatkozol te is, meg a díszes gge-társaság is, miközben ajátékban sorra rúgják fel a szabályokat! 
    Kedves Macilacee:
    Moderátor = Közvetítő
    Te valamit nagyon nem értessz, valamivel nagyon nem vagy tisztában:
    1. Uriel már nem Moderátor - abba hagyta a játékot is.
    2. A moderátor azért van, hogy a fórumot moderálja:
    Ne engedélyezze a gyülölködést , szidalmazást és  biztosítsa a normális komunikáciot a játékosok között.
    Idejében értesítse a játékosokat az eventekről , az esetleges hibákról , frisitésekről  - tehát meg ossza amiket mondanak nekik a játék fejlesztők.
    Ami hibákat , észrevételeket jeleznek a játékosok azokat továbitsa a játék fejlesztők felé.
    A multizó játékosok az nem a moderátor dolga, azt jelenteni kell szolid bizonyítékokal alátámasztva, a support (fejlesztők) felé.
    Arrol meg inkább ne beszéljünk, hogy ki multizik !!!
  • harcizombi (HU2)harcizombi (HU2) HU2 Bejegyzések: 300
    Na jó, én nem értem. Uriel hogy kerül ide? :) Nem úgy volt hogy még a játékot is abbahagyta? :)))))
  • patrik78 (HU2)patrik78 (HU2) HU2 Bejegyzések: 71
    Uriel sehogy nem kerül ide, előtted Yoda válaszolt már.

BM Yoda mondta:
    Kedves Macilacee:
    Moderátor = Közvetítő
    Ne engedélyezze a gyülölködést , szidalmazást és  biztosítsa a normális komunikáciot a játékosok között.
    Idejében értesítse a játékosokat az eventekről , az esetleges hibákról , frisitésekről  - tehát meg ossza amiket mondanak nekik a játék fejlesztők.
    Ami hibákat , észrevételeket jeleznek a játékosok azokat továbitsa a játék fejlesztők felé.
    A multizó játékosok az nem a moderátor dolga, azt jelenteni kell szolid bizonyítékokal alátámasztva, a support (fejlesztők) felé.
    Szia!  De beszéljünk róla!  Ki is multizik???
    szerkesztette ezt: 28.02.2020
    BM Yoda mondta:
    Kedves Macilacee:
    Moderátor = Közvetítő
    Egyébként nem neked címeztem a levelet kedves BM Yoda...  Én értek mindent, nem feltétlenűl törvényszerű [mást hinned]...  A fórum a körülmagyarázások és mellébeszélések fellegvára...

Post edited by BM Rot on
  • BM RotBM Rot Moderator Bejegyzések: 306
    Szia!

Urielnek hiába címzel itt bármit, nem valószínű, hogy ő ezt olvasni fogja már.
    A fórum célja többek között az, hogy akinek kérdése van, választ kapjon, értesüljetek az újdonságokról, leírjátok a véleményeteket vagy ha hibát tapasztaltok akkor azt jelentsétek. Tehát ebbe nem tartozik bele a játékbeli szabálytalanságok megbeszélése, azt nem itt kell jelenteni.
Sign In to comment.