A Halál Vs Black Army (hu1)

HALál. (HU2)HALál. (HU2) Bejegyzések: 48HU2
szerkesztette ezt: 20.06.2019 itt: Goodgame Empire – Szövetségek és Paktumok
Ezennel hadat üzenek a Black Armynak a hu1-es szerveren. Egy nagyon kényes ügyről van szó, ezért egy videóval teszem meg a hadüzenetet.
Megmutatom, hogy az Anteiku kávéházzal nem lehet szórakozni!!  A saját fegyveremmel fogok harcolni ellenük, mégpedig a youtube csatornámmal. Itt is az első videó:

Ebből képbe jöhettek az eddig történt eseményekről, a háború kiváltó okairól, és lerántom a leplet a magyar1-en folyó dolgokról. Azért nem az 1-es accomról írok most, mert az bizonyos okok miatt bannolva lett.  Megígérhetem, hogy lesz még folytatása ennek, ha nem kér bocsánatot tőlem a Black Army, és nem adja meg amit akarok!!!!
Post edited by HALál. (HU2) on
“The weight of my sword is the weight of my pride.” – Saber

• bazsa45 (HU2)bazsa45 (HU2) Bejegyzések: 23HU2
    Jó estét ! 

Belevetetted magadat rendesen! 
    Oszi Apu feltörése után kaptunk több támadást , abból a kastból erődre, meg viharra is . Sajnos a jelik nincsenek meg . 
    A legérdekesebb még mindig az , hogy bárkit feltörnek mindig hozzánk irányulnak a támadások ,pl a sólyomfészkes story vagy a mostani
    U.i én nem ajánlom a tápszeres redbullt  :D
  • HALál. (HU2)HALál. (HU2) Bejegyzések: 48HU2
    szerkesztette ezt: 19.06.2019
    Csak azt az egy erődöt akarom semmi többet. Az, hogy senki nem bír vigyázni az accjára az még mindig a vicc kategória nálam, mert valami jelszó kiszivárogtatás miatt jutott oda oszi apu is ahol most van. Ha valaki esetleg programmal akart volna accot törni, akkor fullosabb kastok is vannak az övénél.

Hadjátok meg azt az 1db erődöt nekem és ennyi. Meg kérjetek a kiütések miatt bocsánatot. Csak ennyit akarok. 
    Én nem a Black Army-ba játszok . 
  • Dini (HU1)Dini (HU1) Bejegyzések: 5HU1

Ez tényleg egy lejárató kampány, de csak magadat járatod le.

Az álláspont nem változik az erődök sosem lesznek a te tulajdonodban.

Dini (HU1) mondta:

Ma jön a kövi videó, amiben porig lesz alázva az egész BA. Szerintem készítsétek a zsepit, mert sírni fogtok.

Dini (HU1) mondta:

Te eddig nem a BA-ba voltál , gondolom nem jött össze a toborzás az Armageddonba :D

Nem mondok semmit csak 1 dolgot..ez vicces :D

Én ezt nem szórakoztatás céljából csinálom, hanem azért hogy leleplezzem az igazságot, a magyar1-es szerver mocskos ügyeiről.

Itt a legújjabb videóm.

szerkesztette ezt: 21.06.2019
    Hát a youtube nem szeret, úgy tűnik.  De nemsokára lesz videó, csak ki kell találnom, hogy épp mi nem sérti a szerzői jogokat.

szerkesztette ezt: 21.06.2019

Ez már valszeg jó lesz. Remélem....
    Ha ezt is letitlja, akkor felakasztom magam a fülesem zsinórjával...... 
    Post edited by HALál. (HU2) on

• Ddraig (HU1)Ddraig (HU1) Bejegyzések: 131HU1
    szerkesztette ezt: 24.06.2019

Hidd el nekem nem kell semmiről lerántani a leplet..én már rájöttem az évek során szépen lassan mi folyik itt és tudok minden szöviről a renegeteg pozitívum mellett rengeteg soook-soook negatívat mondani de persze nem fogok..miért? mert persze én megsérteném őket és napi 6 sereget kapnék))

Minden szövinek megvan a maga mocskos oldala, a másik pedig az és pardon ha beleszólok de hiába fogsz csinálni 1000 videót meg hiába minősíted őket szavakkal nem sok mindent érsz el vele mert nem érdekli őket. Másik meg erődök miatt hiába vered ki a balhét ha rom volt ha nem, nem fogják neked odaadni mint ahogy máshol se max tényleg azoktól a kasoktól tudsz rabolni akik nincsenek naponta megfigyelve..

K.

Post edited by Uriel on
Sign In to comment.