Nem sikerült a várárok bónusz, az udvaron féle BUG javítása...

Rico42 (HU2)Rico42 (HU2) Bejegyzések: 20HU2
szerkesztette ezt: 18.06.2019 itt: Technikai problémák és bugok
Urielke

Nem sikerült kijavítani a BUG ot ami miatt a várparancsnok (és az alap várárok értéke is)várárok védelmi bónusza az udvaron is jelen van.

Nem jó ez igy.
Azt írtad hogy ezt javítják
Nem javították.
Így a támadó a BUG miatt hátrányban van, illenék kijavítani, nem jövő héten, nem valamikor, hanem már 1 hete keleltt volna.
Ne cenzurázz, hanem kérdezz utána a fönökeidnél hogy miért nem sikerült egy ilyen dúrva BUG ot javítani...

• UrielUriel Bejegyzések: 2,629
    Rico42 (HU2) mondta:
    Urielke

Nem sikerült kijavítani a BUG ot ami miatt a várparancsnok (és az alap várárok értéke is)várárok védelmi bónusza az udvaron is jelen van.

Nem jó ez igy.
    Azt írtad hogy ezt javítják
    Nem javították.
    Így a támadó a BUG miatt hátrányban van, illenék kijavítani, nem jövő héten, nem valamikor, hanem már 1 hete keleltt volna.
    Ne cenzurázz, hanem kérdezz utána a fönökeidnél hogy miért nem sikerült egy ilyen dúrva BUG ot javítani...
    Szia!
    Egyetlen dolog nem teljesen világos. Mikor lettünk ilyen jóba, hogy becézgetsz engem?
    A többivel semmi bajom nincsen, amit mondasz az sajnos igaz, és újból jelentettem, hogy továbbra sem működik jól. A bejegyzésedben semmi cenzúrázni való nincsen, teljesen korrekt. Egy valamit azonban meg kellene értenetek, azt hogy én nem vagyok a GGE munkatársa, ezért nincsenek főnökeim sem. Önkéntesen vállaltam ezt a feladatot, nem kapok fizetést, és emiatt nem sok amit tenni tudok. A moderátorok chatfalán és a heti jelentésekben jelentem a hibákat, összegyűjtöm az általatok írt bejegyzéseket a fórumról, ahogy a többi moderátor is, s ez eljut a kezelőkhöz, működtetőkhöz. Ott átnézik, hogy mi történt a héten, s amit tudnak, megpróbálják megoldani. Semmilyen személyes kapcsolatom nincsen velük, azt sem tudom, hogy kicsodák.
    Ezért sokszor még választ sem kapunk, csak egy lefordítani való szöveget, s ezt olvashatjátok Ti is.
    Uriel
  • Rico42 (HU2)Rico42 (HU2) Bejegyzések: 20HU2
    Ez nagyon gáz, ez a hiba az egész támadó játékot elrontja.
    Mert ha valakinek vana  várpariján 80% váráok+ 3 as szintű várárok akkor az 110% váráok, ha még a csarnokban is rak pontot a várárokra akkor ez még emelhető(30% a csarnokban még rakható váráok növelésre).

Na most, ugyan a támadó parancsnok várárok bónusza levesz ebből, de így is elő adódhat olyna helyzet hogy akár 50-60% váráok bónusz érvényesül(és hat is nem csak kijelzési hiba!!!) az Udvaron.
    Az udvaron hat a várárok bónusz! Ezt kéne a legsürgősebben javítani, és komoly kompenzálást adni emiatta  hiba miatt.
    Tehát, ha maradunka  példánál.....
    Támad valaki egy alakváltó mesterrel amin van 80% árok, és a fentebb leírtak miatt marad 50-60% váráok bónusz az udvaron(ami a BUG) így gyakorlatilag a védő kap 50-60% védelmi bónuzst az udvaron lévő katonákra jogtalanul!!!
    Vagyis ha a várpariján van mondjuk 85% udvar akkor ahoz még a BUG miatt hozzá jön az említett jogtalan harcierő
    És bődületesen semmi esélye a támadónak az udvaron.
    Ez olyan hatalmas hiba ami miatt akár az egész játékot szüneteltetni lehetne, ha nem tudják kijavítani!
    Azonnali javítást és kompenzációt kérek minden játékosnak akik az elmult szűk 2 hétben élő játékost támadtak és emiatt a BUG miatt gyengébbre sikerült a támadásuk mint amilyennek valójában keleltt volna lennie.
    Tisztában vagyok vele hogy ezta  BUG ot a játékosok nagy része észre sem vette, de attól még létezik.
    Jó lenne ha Uriel utána érdeklődne hogy hogy áll enneka  hibának a javítása, esetleges kompenzálása.
    Mert megengedhetetlen hogy egy stratégiaii játékban ami a matematikára épül, pont a lényegi rész rossz.

Vagyis jó lenne erről valami hivatalos állásfoglalás információ...

• UrielUriel Bejegyzések: 2,629
    Szia!
    Az előző bejegyzésemben is írtam, hogy többszörösen is jelentettem ezt, egyenlőre várjuk a megoldást. Kárpótlásra szerintem nem sok esély van, mert ezeket a veszteségeket elég nehéz nyomon követni, vagy bizonyítani.
    Uriel
Sign In to comment.