kidob a játék

sziasztok az elmúlt pár nap folyamán negyed óránként ki dobál a játék esetleg valakinek egy ötlete van e hogy miért csinálja

• UrielUriel Bejegyzések: 2,629
    sziasztok az elmúlt pár nap folyamán negyed óránként ki dobál a játék esetleg valakinek egy ötlete van e hogy miért csinálja
    Szia!
    A gyengébb gépeknél előfordulhat. Ilyenkor a legjobb, törölni a gyorsítótárat és a böngészőtárat.
    Uriel
  • Hvim (HU2)Hvim (HU2) Bejegyzések: 41HU2
    Sziasztok Szia Uriel Engem szintén ki dob a játék megjelenitési hibával azaz a manóval Kitöröltem amit csak tudtam de semmi javulás Nekem is pár napja van ez negyed óránként 
    Ha váramon kivül vagyok--és nem magamon :) --- és ütöm a nomádot szamut v most a berit semmi gond de ha beakarok lépni a várba nem tudja megjeleniteni Az is gond ha a zöldről a jegesre v a sivatagba akarok lépni szintén nem tudja megjeleniteni Egerem csakorlatilag nincs mert eltünnik Mikor belépek a játékba egy darabig jó de idővel eltünnik 
  • Barbarossza (HU1)Barbarossza (HU1) Bejegyzések: 1HU1
    Sziasztok! 
    Nekem is az a problémám, hogy kidob a gép pont úgyan ugy mint az előttem szolónál.
    Mit lehetne tenni? Üdv

• Mlyna (HU2)Mlyna (HU2) Bejegyzések: 4HU2
    Kedves moderátor!
    Ez a válasz sajnos nem igazán helytálló! Nekem viszonylag új gépem van elég erős konfig. Hiába törlöm a gyorsítótárat vagy a böngészőtárat így is állandóan kidobál!
    mlyna @ hu 2
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,629
    Sziasztok!
    Amit írtam, az csak egy ötlet volt. Előfordulhat. Azt nem mondtam, hogy biztosan ez lehet a baj. Minden esetre a hibát jelentettem. Az ehhez hasonló problémákat, mi moderátorok feljegyezzük egy erre a célra külön készített táblázatba, amit tovább adnak a szerkesztők/kezelők felé. A hibák jelentése és javítása folyamatos, de e megoldás ideje sosem meghatározható. Egyszer csak leállás, frissítés és ha szerencsénk van ezt a hibát is mielőbb helyrehozzák.
    Uriel
  • Mlyna (HU2)Mlyna (HU2) Bejegyzések: 4HU2
    köszönöm, remélem mielőbb megoldódik, mert nagyon idegesítő és erősen rontja a játékélményt. Sajnos próbáltam már többféle böngészővel, de mindenhol ugyanazt csinálja.
    mlyna @ hu 2
  • Kristof04Kristof04 Bejegyzések: 4HU2
    Kedves Uriel!

Ez a hiba nálam is felmerül, hogy támadások közben kidob a Chrome ,hogy: " A Manóba " !
    Remélem mihamarabb javításra kerül!

Köszönettel:
    Kristóf!
Sign In to comment.