Főoldal Szövetség hírek

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Népesítsük be Magyarország 1-et!

Dini (HU1)Dini (HU1) HU1 Bejegyzések: 5

Kedves játékosok!

Mint ahogy láthatjátok Magyarország 1-es szerverén sosem volt sok játékos, ezért arra ösztönzők mindenkit tegyen szerencsét és próbálja ki milyen ott az élet.

Évek óta 1 szövetség van hatalmon ami ha az ellenkezés kisebb jelét is látja elnyomja, valamint ettől teljesen unalmas lesz a játék. Erőd van bőven és minden jóság.😋

Ha kedvet kapott valaki várjuk az Armageddon szövetségbe, de ez sem kötelező a lényeg hogy minnél többek legyünk és legyen kihívás!

• HALál. (HU2)HALál. (HU2) HU2 Bejegyzések: 49
    szerkesztette ezt: 13.06.2019
    Ha a magyar1-en jársz, akkor csatlakozz az Anteiku kávéházhoz!!
    Azt hallottam, hogy nagyon  menő csávó  a vezérük, és hogyha meglesznek 20-an, akkor közösségi találkozót szervez, amin a sztárvendég, a hungarikum Fekete Pákó lesz. Én nem hagynám ki. :):smile:
    Amugy ennyit ér az android:
    "Fine, now is a good time to teach you something: even Villains have standards!"
    -Accelerator
    Main accom: Accelerator01 (Hu1)
  • Drake (HU2)Drake (HU2) HU2 Bejegyzések: 13
    Nem is lesznek sokan, mivel minden új, aki még sosem játszott a HU2re kerül, és sokan nem is tudnak másik szerverrőll, és azt se tudják hogy melyiken játszanak :)
  • Rhiannon (HU2)Rhiannon (HU2) HU2 Bejegyzések: 78
    Kedves Moderátorok. Esett már erről szó, de semmi hír nincs felőle: jó lenne, ha a GGE összevonná a magyar 1 és magyar 2-es szervert. Szerintem mostanra már végképp nincs semmi értelme fenntartani a két szervert. Ráadásul már jó ideje a 2-es szerveren annyira üres lett a térkép, sorra szűnnek meg a kasok, játékosok. Régebben lehetetlenség volt még sima kajás erődöt is foglalni, mostanra ott állnak a nagy üres glóriás erődök is. Látván, hogyan csupaszodik le a térképünk hónapról hónapra, összeszorul az ember szíve, és ez elveszi a kedvet a játéktól is. Szerintem egy szerver összevonással felfrissülne minden, megismerhetnénk a másik szerveren játszó játékosainkat is, és újra felpezsdülhetne az élet. Nagyon sok játékos társam panaszkodik, hogy beleuntak, belefásultak már a játékba, mert minden monoton, minden a pénzre hajt. Egy ilyen lépéssel szerintem sokat nyerhetne a GGE is.
  • BM RotBM Rot Moderator Bejegyzések: 399
    Kedves Moderátorok. Esett már erről szó, de semmi hír nincs felőle: jó lenne, ha a GGE összevonná a magyar 1 és magyar 2-es szervert. Szerintem mostanra már végképp nincs semmi értelme fenntartani a két szervert. Ráadásul már jó ideje a 2-es szerveren annyira üres lett a térkép, sorra szűnnek meg a kasok, játékosok. Régebben lehetetlenség volt még sima kajás erődöt is foglalni, mostanra ott állnak a nagy üres glóriás erődök is. Látván, hogyan csupaszodik le a térképünk hónapról hónapra, összeszorul az ember szíve, és ez elveszi a kedvet a játéktól is. Szerintem egy szerver összevonással felfrissülne minden, megismerhetnénk a másik szerveren játszó játékosainkat is, és újra felpezsdülhetne az élet. Nagyon sok játékos társam panaszkodik, hogy beleuntak, belefásultak már a játékba, mert minden monoton, minden a pénzre hajt. Egy ilyen lépéssel szerintem sokat nyerhetne a GGE is.
    Szia!

Nem szoktak szervereket összevonni, mivel ezt elég bonyolult lenne kivitelezni. Hova kerülnének pl. az új játékosok kastélyai, erődjei, falvai és hatalmi központjai? Mi történne az egyforma névvel játszó játékosokkal vagy szövetségekkel? Ez csak néhány azok közül a kérdések közül amelyekre nem lehet választ adni és ami miatt nem lehetséges ezt megvalósítani.

Rot
    Szia Rot. Az egyforma neveknél, szövetség neveknél nem hiszem, hogy probléma lenne egy 1-es vagy 2-es számot a név mögé biggyeszteni, de ehhez én nem értek, nem vagyok informatikus vagy programozó. Megpróbálni mindenesetre meg lehetne :)
  • BM RotBM Rot Moderator Bejegyzések: 399
    szerkesztette ezt: 07.03.2020
    Szia Rot. Az egyforma neveknél, szövetség neveknél nem hiszem, hogy probléma lenne egy 1-es vagy 2-es számot a név mögé biggyeszteni, de ehhez én nem értek, nem vagyok informatikus vagy programozó. Megpróbálni mindenesetre meg lehetne :)
    Nem arról van szó, hogy ez a programozóknak jelentene problémát. Azonak a játékosoknak/szövetségeknek lenne ez probléma, akik megkapják ezeket a számokat.
  • senki2017 (HU2)senki2017 (HU2) HU2 Bejegyzések: 14
    Akor meg lehetne erre az esetre mindekinek név változtatásra lehetösége  nem hiném hogy ez része olyan bonyolult lenne.
  • BNndr_ (HU2)BNndr_ (HU2) HU2 Bejegyzések: 19
    Biztosan nagyot lendítene a játékélményen és nagy háborúzgatások lennének.
    A térképeket is össze lehetne vonni, csak a koordináták változnának meg (gondolom én, de nem vagyok programozó), a nevekkel meg max. azt lehetne, ami megy pl. horizonton, hogy ..._hu1, ..._hu2.
    De gondolom ez a játékosok nagy részének nem tetszene. 
  • Kristofia665 (HU2)Kristofia665 (HU2) HU2 Bejegyzések: 162
    Szerintem a HU1-en lévő emberek nem akarnak átjönni HU2-re. Aki ott top 1 és megszokta hogy a legjobb, az itt még lehet az 50-ben sem lenne benne. Nem beszélve az ottani szövetségekről... Ott teljesen más a helyzet mint nálunk HU2-n. Sok ismerősöm van HU1-en és én is kérdeztem már miért nem jönnek át ide. Azt mondták hogy nem fognak ide átjönni hogy épp csak benne legyenek az 50-ben, ha a másikon top játékosok lehetnek könnyedén...

Illetve ott van még amit Rot írt, hogy az erődök, királyi épületek, faluk miatt lehetetlen lenne egy összevonás. Valakik mindenképp rosszul járnának vele.
  • Zolika005 (HU2)Zolika005 (HU2) HU2 Bejegyzések: 6
    Van ezen a szerveren bőven hej .
    Meglehetne oldani simán nem 1 nap alatt de menne az.
    Van ezen a szerveren bőven hej .
    Meglehetne oldani simán nem 1 nap alatt de menne az.
    Így van, mindent meg lehetne oldani, azt nyilván senki ne várná el, hogy egy nap alatt meglegyen :) Akik meg az 1-es szerveren attól félnek, hogy lecsúsznak, hát azok nyomják meg jobban a teljesítményt :) a lehetőség adott :)
  • patrik78 (HU2)patrik78 (HU2) HU2 Bejegyzések: 71
    Senki ne haragudjon meg, de a komment kezdeményezője a saját világát szeretné életben tartani nem pedig a mienket fenntartani.

Senki ne haragudjon meg, de a komment kezdeményezője a saját világát szeretné életben tartani nem pedig a mienket fenntartani.

Köszi Patrik, rendes gyerek vagy :(
  • HALál. (HU2)HALál. (HU2) HU2 Bejegyzések: 49
    szerkesztette ezt: 27.04.2020
    BNndr_ (HU2) mondta:
    Biztosan nagyot lendítene a játékélményen és nagy háborúzgatások lennének.
    A térképeket is össze lehetne vonni, csak a koordináták változnának meg (gondolom én, de nem vagyok programozó), a nevekkel meg max. azt lehetne, ami megy pl. horizonton, hogy ..._hu1, ..._hu2.
    De gondolom ez a játékosok nagy részének nem tetszene. 
    Olyan nagy háborúzgatások lennének, hogy rászálnának a pihenő szövikre. A magyar1-en olyanok játszanak, hogy bele állnak 2 fős szövikbe, meg pihenőkbe. Azoknak semmi sem szent, amíg gyengébb ellen kell menni. Oszt ha valaki azokból a bizonyos szövikből magára ismer, akkor látja a nevemet. Kiváncsi vagyok, hogy itt is mertek-e pihenőkkel szórakozni,  kedves játékosok.

Post edited by BM Rot on
    "Fine, now is a good time to teach you something: even Villains have standards!"
    -Accelerator
    Main accom: Accelerator01 (Hu1)
Sign In to comment.