Főoldal Hungarian Kérdések a játékkal kapcsolatban

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Kérdés

13

Válaszok

• Kristofia665 (HU2)Kristofia665 (HU2) HU2 Bejegyzések: 279
    Arra tudok gondolni hogy a vezető rom lett, ezért nem mutatja őt és ezért tűnhet úgy hogy "nincs vezető". Nem tudnak újat választani. Tudtommal ha eltűnik a vezető vára, akkor egy szövitag kapja meg a vezető rangot (nem tudom mi alapján, de úgy lenne logikus nekem hogy a legnagyobb rangú a szöviből). Ha tévedek, akkor úgy is kijavítanak majd itt alattam, de józan paraszti ésszel erre tudok gondolni :)
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,654
    Sziasztok!
    Én is csak annyit tudok, amit Kristofia írt. A vezetőség automatikusan átszáll a helyettesre, ha a vezető abbahagyja a játékot. Azonban a várának rommá válásához idő kell (1 hónap általában), s csak aztán történik ez meg.
    Uriel
  • Rhiannon (HU2)Rhiannon (HU2) HU2 Bejegyzések: 140
    Kedves Kristóf és Uriel. Nagyon köszönöm, erre nem gondoltam, hogy esetleg a "vezető rom-sága" lehet az ok :) De én is úgy tudtam, hogy automatikusan a rangsorban alatta lévőre száll át :) 
    Kedves Uriel!
    Megvettem a Távoliban az erdősség nimfák szettjét, és nem kaptam meg hozzá a köveket!!
    Kérlek szépen tolmácsold ezt az illetékeseknek!
    Köszönöm szépen!
    Kedves Uriel!
    Megvettem a Távoliban az erdősség nimfák szettjét, és nem kaptam meg hozzá a köveket!!
    Köszönöm szépen!
    Szia!
    Ezt az esetet Te tudod jelenteni az illetékeseknek, én nem tudom továbbítani. Minden olyan dolog, amit nem kaptál meg a játékban és jár Neked, kárpótólva lesz. A Supportnak kell jelenteni, ott tudnak intézkedni emiatt.
    Uriel
    Uriel mondta:
    Kedves Uriel!
    Köszönöm szépen!
    Szia!
    Ezt az esetet Te tudod jelenteni az illetékeseknek, én nem tudom továbbítani. Minden olyan dolog, amit nem kaptál meg a játékban és jár Neked, kárpótólva lesz. A Supportnak kell jelenteni, ott tudnak intézkedni emiatt.
    Uriel
    Rendben, köszönöm.
    Nem értem, hogy az eventeknél mire való a kémkedés. Sokkal jobb lenne, ha a kémkedés funkciót kiiktatnának az eventekből, és csak az elő játékosoknál lenne.Amikor 10 kémkedésből 7-szer bukik a kémem, már az agyvérzés kerülget. Semmi hasznuk nincs ezeknek a kémeknek, de ebből még a GGE-nek sincs haszna. Semmi másra nem való, csak arra, hogy felpumpálják az ember agyvizét :)
  • Mab (HU2)Mab (HU2) HU2 Bejegyzések: 897
    Nem értem, hogy az eventeknél mire való a kémkedés. Sokkal jobb lenne, ha a kémkedés funkciót kiiktatnának az eventekből, és csak az elő játékosoknál lenne.Amikor 10 kémkedésből 7-szer bukik a kémem, már az agyvérzés kerülget. Semmi hasznuk nincs ezeknek a kémeknek, de ebből még a GGE-nek sincs haszna. Semmi másra nem való, csak arra, hogy felpumpálják az ember agyvizét :)
    Ha van előfizetésed, akkor nem kell kémkedni.
    Sziasztok!
    Valóban, Mab hozzászólása pontos és fontos. Ne ugorjatok rögtön a GGE ellen olyan dologgal, ami nem is úgy van, ahogy gondoljátok. A kémkedések bizonyos százalékban sikeresek, s bizonyos százalékban nem. Ez egy automatikus rendszer, nem haszonról szól, hanem az esélyek kiegyenlítéséről (ne legyen minden kémkedés sikeres, de ne legyen mind sikertelen sem), meg arról, hogy a kémeket is lehet fejleszteni, vagyis a játékban való haladásról is.
    Mivel ezt a sikertelenséget egy egyszerű funkcióval ( Előfizetés) meg lehet oldani, ezért úgy gondolom, hogy ezen nem fognak változtatni, hiszen bevétel van belőle.
    Uriel
    Uriel mondta:
    Sziasztok!
    Valóban, Mab hozzászólása pontos és fontos. Ne ugorjatok rögtön a GGE ellen olyan dologgal, ami nem is úgy van, ahogy gondoljátok. A kémkedések bizonyos százalékban sikeresek, s bizonyos százalékban nem. Ez egy automatikus rendszer, nem haszonról szól, hanem az esélyek kiegyenlítéséről (ne legyen minden kémkedés sikeres, de ne legyen mind sikertelen sem), meg arról, hogy a kémeket is lehet fejleszteni, vagyis a játékban való haladásról is.
    Mivel ezt a sikertelenséget egy egyszerű funkcióval ( Előfizetés) meg lehet oldani, ezért úgy gondolom, hogy ezen nem fognak változtatni, hiszen bevétel van belőle.
    Uriel
    Látod Uriel, akkor éppen itt ugrott a majom a vízbe. Ha fizetsz a GGE-nek, akkor nem kell a kémkedéssel foglalkozni. Én ezt a funkciót eddig nem is figyeltem, de Mabbal sikeresen rácáfoltatok arra, hogy ebben a kérdésben is a pénz dominál. Aki nem fizet, az viselje csak el, a kémkedés idegesítő dolgait. Köszönöm, így már minden világos.
    Nem cáfoltunk rá arra, hogy ebben a kérdésben is a pénz dominál. Pontosan ez a lényeg, ha van előfizetésed, ráadásul a drágábbik, akkor nem kell kémkedni, ha nincs, akkor azt teszed, amit én is: szépen kémkeded az npc-ket egyesével, ha kell. És bizony van, hogy többször buknak a kémek, néha a tollaknál kicsit nagyobb százalékban, mint simán.
    Mab (HU2) mondta:
    Nem cáfoltunk rá arra, hogy ebben a kérdésben is a pénz dominál. Pontosan ez a lényeg, ha van előfizetésed, ráadásul a drágábbik, akkor nem kell kémkedni, ha nincs, akkor azt teszed, amit én is: szépen kémkeded az npc-ket egyesével, ha kell. És bizony van, hogy többször buknak a kémek, néha a tollaknál kicsit nagyobb százalékban, mint simán.
    És miért is nem? Nem értelek. Ha pénzért meg tudod venni azt, hogy ne kelljen kémkedned, akkor hogy-hogy nem a pénz dominál? Mindegy, nem érdekel az egész. Szerintem lassan már én is abbahagyom ezt a játékot, mert úgy unom már ahogy van. A 2-es szerveren totál üres már a térkép, hagyják abba játékosok. Hónapokig parlagon hevernek üres glóriás erődök, nem kell senkinek. Régebben a sima kajásakért is ádáz harcok dúltak. Talán érdemes lenne a magyar 1-es, 2-es szervert egybe vonni. 
    @Rhiannon
    Nálam a rácáfolni szó megcáfolni, megdönteni, ellentétbe állni jelentéssel bír, nem azt hogy megerősíteni, bebizonyítani vagy ilyesmi, ezért nem értem, amit mondasz. De biztos az én készülékemben van a hiba.
    https://wikiszotar.hu/ertelmezo-szotar/R%C3%A1c%C3%A1fol

És ha figyelmesen elolvasod, amit írtam, akkor nem rácáfolok, hogy a pénz dominál, hanem megerősítem, vagy egyetértek vele.
    Mab! :) Rendben, én értettem félre :) Egyébként én is kezdtem már azt gondolni, hogy az én készülékemben van a hiba :)
    Sziasztok,
    meg tudja valaki mondani, miért ilyen idétlen a Penge partnak a kivitelezése? Html-ben megy csak, egy vastag keretben van lekicsinyítve az event térképe, és minden jóval kisebb méretű lett benne. Megmondom őszintén, nekem így már el is megy a kedvem az egésztől. Alig vártam, hogy vissza hozzák ezeket a kis mini eventeket, aztán élvezhetetlenné tették :(
  • BM RotBM Rot Moderator Bejegyzések: 1,603
    Sziasztok,
    meg tudja valaki mondani, miért ilyen idétlen a Penge partnak a kivitelezése? Html-ben megy csak, egy vastag keretben van lekicsinyítve az event térképe, és minden jóval kisebb méretű lett benne. Megmondom őszintén, nekem így már el is megy a kedvem az egésztől. Alig vártam, hogy vissza hozzák ezeket a kis mini eventeket, aztán élvezhetetlenné tették :(
    Szia

Ha a ctrl gomb lenyomása mellett görgetsz az egereddel, akkor sem lesz nagyobb?
  • Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) HU2 Bejegyzések: 459
    szerkesztette ezt: 03.03.2020
    De. Akkor nagyobb lesz.
    Viszont a közelítés és távolítás gomb nem működik.
    Flash alatt viszont egyből használható közelítéssel jött be.
    Ráadásul a ctrl+görgetés mindent felnagyít, nemcsak a térképet, hanem az ikonokat is. És innen kilépve más képernyőkön is nagyítva lesznek.
    Lorant96 @ hu 2
    Igen, a ctrl gombos variáció működik, a közelítés nálam sem működött, azt már az elején próbáltam. Viszont ezzel a nagyítással meg szemcsésre szétesik a kép. És ahogy mondod, az összes ikont felnagyította. Hát ez elég siralmas, meg kell mondjam :( A régi flashban meg már nem is engedi játszani a kinti eventeket. 
  • icka (HU2)icka (HU2) HU2 Bejegyzések: 228
    Érdekes, a hivatalos kiírás szerint a nomádok jönnek, a Tavaszi  fesztivál szerint berimondi megszállás jön! Zavar a rendszerben? :)
    icka @ hu 2
    A Hazáért! szövetség vezetője
  • BM RotBM Rot Moderator Bejegyzések: 1,603
    szerkesztette ezt: 05.03.2020
    icka (HU2) mondta:
    Érdekes, a hivatalos kiírás szerint a nomádok jönnek, a Tavaszi  fesztivál szerint berimondi megszállás jön! Zavar a rendszerben? :)
    Szia

Mindkét event ma kezdődik, a Berimond 11:05-kor, a Nomádok 11:35-kor
    Rot

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt