Kérdés

Hányás szinttől kezdődnek meg.... Mondjuk berimond...a nomádok és a többi iesmi?

Legjobb válaszok

«1

Válaszok

• LegendaryTimy (HU2)LegendaryTimy (HU2) Bejegyzések: 3HU2

Köszi a választ....

Az normális hogy all4 3n nincsenek eventek?

Az egész szövetségem át költözött az au1 re... És ott minden van...

• ica146 (HU2)ica146 (HU2) Bejegyzések: 54HU2
    Azt hol találom?Au1
  • csenge32 (HU2)csenge32 (HU2) Bejegyzések: 32HU2
    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem, hogy miért kezel másoláskor minden szöveges file - t képként a rendszer? Lehet ezen valahol változtatni?

csenge32 @ hu 2
  • Ágota 2 (HU2)Ágota 2 (HU2) Bejegyzések: 23HU2
    Júliusi események mikor lesznek fent? :)
  • Biby (HU2)Biby (HU2) Bejegyzések: 147HU2
    Júliusi események mikor lesznek fent? :)
    Bátor harcosok!

Ebben a hónapban nem teszünk közzé  eseménynaptárat és útmutatót. Ehelyett, bejelentjük azon a napon őket, ahogy az eseményeket megkezdjük, . Ez a játékban és itt a fórumon, de a Twitteren és a Facebookon is megtörténik.
    Valószínűleg ezentúl ez így lesz. (Uriel)
    Biby - Hu2
  • Szik László (HU2)Szik László (HU2) Bejegyzések: 198HU2

Biztos valami rosszat csináltunk, és GGS bácsi így büntet minket. Mert arra gondolni sem merek, hogy ők sem tudják előre mely eseményük fut majd bug mentesen.....

Szik László @ hu 2
    Szövetség: Corvinus
    Legendás szint:800
  • ica146 (HU2)ica146 (HU2) Bejegyzések: 54HU2
    Nem büntetés igy kicsik nagyok rubintosok nem tudnak felkészülni , esély egyenlőség!

Ica, ezt nem gondolod komolyan... Hogy a játékszervezőket ez motiválja...

Szik László @ hu 2
  • rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) Bejegyzések: 454HU2
    Pedig megírhatnák, ha már arra van kapacitásuk, hogy valószínűleg nem józan állapotban hivatalos hírként kiírják, hogy hogyan bámulják az eget, meg hasonlók.
    Majd a frissítéseknél is ez lesz, hogy nem mondjuk el legyen meglepi? :D Uriellel meg lefordíttatják az értelmetlen meséiket hogy addig sem unatkozzon a moderátor. :) 
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...

A frissítések után eddig is volt meglepi bőven, ez nem lenne újdonság.....

Szik László @ hu 2
  • Swifty (HU2)Swifty (HU2) Bejegyzések: 192HU2
    szerkesztette ezt: 01.07.2019
    Júliusi események:
    2-6 varjú/idegen
    6-10 nomád
    10-14 varjú/idegen
    14-18 nomád
    18-22 varjú/ idegen
    22-26 nomád
    26-30 varjú/idegen
    30-02 kinti beri és nomád
    távoli 2hét múlva kb.
    alakváltó héten, majd jövőhéten és azutáni héten.
    jó játékot :*
    Mint mindig most se vegyétek garanciának. A változtatás jogát fenntartjuk.

Köszönjük szépen! Hátha szamu is lesz valamikor.

Szik László @ hu 2
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,427Moderator
    Sziasztok!
    Két bejegyzést is közzétettem, amiben az eseménynaptár megszűnését írtam. Az első bejegyzésemben normálisan leírtam, hogy nem lesz több előre megszabott eseménynaptár, a saját szavaimmal, amikor a hírt hivatalosan megkaptuk. Kicsit később a második bejegyzést a GGE adta fordítani. Amint észrevehető, mostanában egy kis történet is kapcsolódik a bejelentésekhez. Ez a GGE új arculata, és erősen ragaszkodnak a szó szerinti fordításhoz. Megjegyzem, nekem sem könnyű, mert eddig a hivatalos közlemények csak a fontos hírt tartalmazták. Mostantól egy kis mesével együtt jön majd az újítás. Tehát Swifty bejegyzése csupán keserű humor, nem lesz úgy ahogy írta, azt ne vegyétek irányadónak.
    Uriel
  • hatori (HU1)hatori (HU1) Bejegyzések: 4HU1
    Hát mesére aztán nagy szükségünk van de tényleg :)
    Semmi normális fejlesztés vagy újitás az nincs de mese az van.
    Ha nem tünt volna fel a gge nek itt felnött emberek játszanak bankártyával akik már kinőttek a mesékből!
    Nem tudom minek titkositották az események előre közlését,de igy aztán lehet majd tervezni előre,főleg annak aki dolgozik és nem tud itt ülni naphosszat :(

Nem új arculatra van szükség hanem búgjavitásokra,meg újitásokra!
    A meséket hagyják meg az ovónéniknek az oviban :)
    Köszönjük!

• Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) Bejegyzések: 236HU2
    Akkor milyen event is lesz ma?
    Remélem nem az indulása után akarják bejelenteni!
    Lorant96 @ hu 2
  • Rhiannon (HU2)Rhiannon (HU2) Bejegyzések: 22HU2
    Hát... én csak azt tudom mondani, hogy felfordulhatna már ez az egész GGE ezekkel a játékosokat hátrányosan érintő változásokkal :( ez a játék egyre rosszabb lesz, nem is igazán értem, mi a célja vele a GGE-nek? Vagy csak a mi szövint lájta így, hogy ez egyre rosszabb? :((((
    Mi vagyunk a hibásak, hiszen a játékos felmérésekben hetente, kérdezik a véleményünket, soha nem feledve el hozzátenni, mennyire fontos nekik. Biztos  mi akartuk így.
    Szik László @ hu 2

Gondolom nem szándékosan keserítik az életünket, hiszen minden megnyilatkozásukból az jön le, hogy a szívük értúnk dobog, létezésúk értelme, hogy a játékosok jól érezzék magukat.....

Szik László @ hu 2
Sign In to comment.