Másodperc pontosságú időzítés?

Lord Schofield2 (HU2)Lord Schofield2 (HU2) Bejegyzések: 4HU2
szerkesztette ezt: 06.06.2019 itt: Javaslatok, dicséret és kritika
sziasztok!

Egy jelentéktelennek tűnő, viszont véleményem szerint, nem elhanyagolandó különbséget vettem észre a HTML5 és a flash verziók között.
Az időzítés beállításánál található ez a probléma. A HTML5 verzióban nem tudom milyen megfontolásból, csak perc pontosságú órát építettek be a fejlesztők. A másodpercek lemaradtak- A flash verzióban viszont másodperc pontosságú az óra. Így a flash verzióban másodperc pontossággal lehet időzíteni egy sereget, míg a HTML5 verzióban csak perc pontossággal, azt is csak hozzávetőlegesen.. Nem nagy dolognak tűnik ez a kicsi különbség, pedig az!, Nézzünk egy egyszerű példát. 2 sereg közti fél perces késés egy rutinos játékosnak nagyon sok mindenre elég. Áthúzni a csúszkát egy háború esetén a leszedő és a fősereg között, vagy átdobni egyik világból a másik világba a védőket stb... 
Ha lehetne jó lenne ha a HTML5 verzió is másodperc pontosságú órát tartalmazna. Mert így gyakorlatilag ez egy visszalépés és nem fejlesztés.
Nem nagy dolog a másodpercek megjelenítése, magam is jártas vagyok az informatikában.

Köszönettel Lord Schofield2

Sign In to comment.