Összefogás

1235»

• skicclovag (HU2)skicclovag (HU2) Bejegyzések: 1HU2
    szerkesztette ezt: 06.06.2019
    Üdv Bátor és Vakmerő Harcosok !
    Itt nem megy más csak egymás sárba tiprása. Szánalmas. A régi sérelmeken túl kellene lépegetni, és új lappal indulni míg van ez a  játék!
    A kezdeményezés jó lenne, de  ezt másképp kellett volna szervezni, valami hozzáértő emberke kellett volna hozzá.
    Csaba doki jó dolgokat feszeget, ez pont a lényegről nem szól.
    Valaki nagyon félti a hátsóját, ha ennyire szánalmas munkára képes.
    A sörvájvor meg ráküldi a rendellenre az armát, ha legyen piros mán, legyen rendesen.
    Üdv
    Post edited by Uriel on
  • Danger:D (HU2)Danger:D (HU2) Bejegyzések: 32HU2
    Sziasztok!

Már figyelem egy ideje ezt a topicot.. de azt nem tudom megérteni hogy miért kell mindenféle kiskarival írogatni? :smiley:
    Danger:D // HU2

70/200+

~The dreams are gone. Midnight has come. The darkness is our new kingdom.~

• tirerama (HU1)tirerama (HU1) Bejegyzések: 119HU1
    Lidérces(volt szakszos) van a  fehér hollóban is bőven:D
    Oda lettek véve azok akik pár hónapja még a fehér.hollót akarták betrancsírozni...:D
    Hu2 ön is ott vagyok ám

csak ki vagyok tiltva valamiért amire senki nem tudja a választ:)
  • csaba doki (HU2)csaba doki (HU2) Bejegyzések: 300HU2
    szerkesztette ezt: 09.06.2019
    Ez csak Baller Zoli áldott jó szívének köszönhető :) Esélyt adott embereknek, hogy ha tényleg játszani szeretnének inkább, mint másokkal szórakozni, akkor legyen rá lehetőségük egy értelmes csapatban.
    Post edited by Uriel on
  • tirerama (HU1)tirerama (HU1) Bejegyzések: 119HU1
    Mekkora szíve van ennek a Baller Zozonak:DD
    Hu2 ön is ott vagyok ám

csak ki vagyok tiltva valamiért amire senki nem tudja a választ:)
  • összefogás (HU2)összefogás (HU2) Bejegyzések: 3HU2

Kedves Fórumozók!

Közös ts megbeszélés után a feltett kérdésekre válaszolnánk, viszont a továbbiakban nem szeretnénk többet hozzáfűzni itt a fórumon! Amire gondoltunk, azokról elmondtuk a véleményünket. A további felmerülő kérdéseket közös ts-en vitatnánk meg.

Háború esetén főkastéllyal való költözést egyedi elbirálás alá vonjuk a háború intenzitásának és mértékének megfelelően... nem szeretnénk konkrétan ebben állást foglalni, mert ez az adott háborútól függ, és ezért a megítélése és elbírálása is egyéni!

Az erődfoglalás és annak kísérletei nem megengedettek! Kis kasival sem.

Játék ellehetetlenítése:

-Mi úgy gondoljuk, hogy a játék ellehetetlenítése egy szövi több napon át tartó támadása, háború nélkül. 

Hadgyakorlat lehet, de hadgyakorlatnak számunkra az minősül, ami 1 alkalmas és egy nap egy szövire egy támadássorozat megy. Természetesen az előre megbeszélt, és egyeztetett hadgyakorlat nem tartozik ide.

A háborúban 3 nap után, ha békét kér az egyik fél, akkor annak megadása mindenféle sarc nélkül.

A háborúban külső segitség pihenős várakból szabotálás és leszedőzés sem megengedett.

Az összefogás alapitása utáni háborúkra vonatkoznak a közös fellépések,a már meglévő háborúkra nem!

Az újonnan csatlakozni szándékozó szövetségeket közös ts megbeszélésre várjuk,és az ebben részt vevő szöviket is,

ott kapnak tájékoztatást a feltételekről!

Bármelyik alapitó szövetségnél jelentkezni lehet!

ÉBREDÉS, SURVIVOR, Kicsi a Bors, Armageddon, Deres

Kérem Urielt a témát zárolja! Köszönjük!

Ez a beszélgetés lezárult..