Összefogás

245

• DiamondStar1972 (HU2)DiamondStar1972 (HU2) Bejegyzések: 72HU2
    Üdv Sicc lovag:))vagy ki vagy,ha esetleg felvállalod magad, akkor formálj véleményt, addig a hozzászólásod egy nulla.

DiamondStar1972 @ hu 2
    Sicc lovag:))))már tudom ki vagy,nagyon sajnálom,és szánalomra méltó,hogy nem bírtad feldolgozni a szakasz szétesését.
    Amíg nem voltál ott,tök normális ember voltál,és most mindenféle odúból írsz,gyere ki a levegőre,nézd hogy süt a nap,és talán képben leszel,mennyit változott a világ:)
    Mivel te csak felszínesen ismersz bárkit is,engem meg főleg nem,és csak sértegetésre és uszításra használod a kis vackodat.,nem vállalva fel magad,addig is,ahogy azelőtt is , egy senki maradsz.
    Vannak nagyon jó pszichológusok,hogy feldolgozd a rémálmaid.

Üdv:Diamond

DiamondStar1972 @ hu 2
  • Sicc lovag (HU2)Sicc lovag (HU2) Bejegyzések: 27HU2
    tisztelt(?) diamondstar, maximum sejtésed van ki lehetek, és valószínűleg téves is, és az is sejthető volt hogy ez lesz minden válaszod hogy nem vállalom fel magam. Erre is két részben reagálnék. Először is egy olyan szöviben játszom ahol lelkes amatőrökkel vagyok egy társaságban, és tudom jól milyen hősies volt a szövetséged az Asesinos vagy a Magyarok nyilai ellen, ezért nem szeretném, ha épp ránk esne a választásotok mikor meg akarjátok mutatni a "mi nem vagyunk a szakasz" dolgot.... Másodsorban, aki végig olvassa a hozzászólásaid pontosan látja mennyi igaz abból amit leírtam, maximum nyugtázza igazam van-e vagy sincs függetlenül attól hogy épp mi áll a hozzászólónál a kiírásban....
  • Tamás0 (HU2)Tamás0 (HU2) Bejegyzések: 1HU2

Kicsi a Bors szövetség támogatja az Összefogást és annak alapelvei szerint játszik !

Pedig sicc lovag,a kis vackod is azt mutatja ,és az írásod is, milyen gyűlölet van benned,és fájdalom.
    Akkor ezek szerint nem ismersz,mert aki igen,annak nem ez a véleménye,aki meg másképpen gondolja,nem érdekel,tehát a tiéd sem, csak lövöldözöl vaktában.
    Mivel ez a szövetség az elmúlt ,hosszú időben egyszer sem sértett meg,bántott,zsarolt,játékosokat,szövetségeket,véleményüket elmondva , az akár negatív vélemény,nem történt semmiféle atrocitás velük szemben.
    Tehát a félelmed alaptalan,felvállalhatod magad nyugodtan.
    De nem hiszem,hogy ezt fogod tenni,hanem szépen írsz rá hasonló kifogásokat,és érveket,ezért javasoltam fent orvosi segítséget. 
    Utolsó sorban,mivel ,a hozzászólásom az 1 oldalon a lap tetején lévő valamihez íródott,a fórumhuszároknak és a nagy tudású , tájékozott,mindenkit ismerek, de nevüket,nem vállaló valakinek ,átadom.
    A véleményemet leírtam,szellemi fogyatékos vitákba nem bonyolódom.
    Értelmes , reális véleményformálásra válaszolok.

További jó játékot, mindenkinek a SAJÁT játékához:))

Diamond
    DiamondStar1972 @ hu 2
  • secondary (HU2)secondary (HU2) Bejegyzések: 6HU2
    ez az én személyes elképzelésem.
    annó mikor elkezdtem amatőr szinten boxolni nem jártam edzőterembe vagy hasonlókba csak volt egy pár kesztyűm meg pár közeli ismerősömnek is. összejárogattunk és játszottunk.
    nem vertük rommá egymás fejét vagy ilyesmi csak egy kis testmozgásként indut.
    eggyre többen jártunk össze és a végén volt h egyszerre akár 15-20 ember is jelen volt.
    ki nézőként ki játszott.
    mindig szépen egy egy ellen.
    nem volt övön aluli utés nem voltak szabálytalanságok.
    ÁLTALÁBAN.
    de akad h valakinek elborult az agya és megtette azt amit nem kellett volna és utána ment neki a partnerének.
    öten hatan szédtszedtük őket és lehiggasztottuk a kedélyeket.
    volt h testvérpár eggyik tagja vesztésre állt az ittas bátyja meg beszállt harmadiknak.
    ott is kellettünk többen h balesetmentesen szétszedjük őket és az udvar ellenkező oldalaiba lenyugtassuk őket.
    ha valaki nem bírta és kifulladt szólt h állj és abbahagyták.
    de lnyeg h soha senki nem ment haza rossz szájízzel.
    voltak erősebbek voltak gyengébbek de ezt mindenki mérlegelte ha beleáált egy meccsbe.
    elvoltunk iszogattunk beszélgettünk sportoltunk jól éreztük magunkat.
    volt olyn aki soha nem is húzott kesztyűt csak ült és szurkolt vagy éppen csajozott.
    kinek mihez volt kedve.
    2 éven keresztül ez működött utána sajnos jött a nagybetűs élet felsőiskola munkahely stb.

bár biztos h nem mindenki számára érthető a párhuzam a két dolog között de én valami hasonlónak érezném ezt a dolgot ami most kialakult.
    nem megölni akarjuk egymást csak egy kicsit még élvezni a pvp csaták adta sikerélményeket amíg a goodgame még engedi. de valamelyest ellenőrzött körülmények között.

és tudom h valakiknek ez a téma nagyon rosszul esett de énrám számíthatnak ugyanúgy azok a szövik akik most árulónak éreznek mikor az első megnyilvánulásban említett dolgok miatt szükségük lessz emberekere érjek bármilyen keveset is.
    és biztos h van több ilyen ember is.
    az összes nagyszöviben van olyan ember akiktől sokat tanultam akiket tisztelek akikre felnézek és ezt az összeállást már mindenhonnan halottam h létre kellene hozni.
    sajnálom azokat az embereket akiknek ez törekvése volt és nem sikerült de remélhetőleg most összejön és sikerül valami hasolót összehozni amit a fenti példában említettem.
    bocsi a hosszú írásért.

üdv sec..

secondary @ hu 2
  • sahrazad (HU2)sahrazad (HU2) Bejegyzések: 160HU2
    Én sem akarok megint beleszólni, de Sicc lovagnak egyfelől tessék ne személyeskedni...bár ha tetszik, tessék, a személyeskedőt minősíti:)
    Másfelől: tessenek végre elővenni a szerverháború utáni békemegállapodást.
    Mi is volt annak tartalma?
    Megszegték-e a háborúban győztes szövetségesek azt?
    Adtak okot arra, hogy bárki azt gondolja, a jövőben meg fogja szegni?
    Ha igen, tessék szíves lenni ide bizonyítékokat erre feltölteni.
    Ha meg nem, akkor tessenek mondani, mi végre az 'összefogás', ha csak nem azért, hogy valakik a szereposztó dívány birtokába kerüljenek és osztán osszák a szerepeket. Ezt szeretem, ezt nem szeretem, ez nyerhet, ez nem nyerhet...ez csicska, ez ágyútöltelék, leszedőző szövi...ismerős szavak nem?
    Hogy volt már ilyen?  
    Volt, volt. Bizony volt. 
    És hát az én szövetségem még soha nem nyomott pirosat egy másikra csak azért, mert az eventet mert nyerni...
    No, de hamarost meglátjuk, hogy mi fortyog a fazékban, mert hogy nem egy új 'etika' az hót ziher.
    Az én szövimnek, ahogy társam írta, bizony vannak szabályai. Ezek egyike-másika engem nagyon súlyosan érintenek, korlátoznak a játékban. És én betartom ezeket a szabályokat. Önként, nem kényszerből. Mert értékeket és nem érdekeket képviselő emberekkel játszok együtt, és nekem ez megér ennyit. Épp ezért úgy tudok velük Összefogni, úgy, hogy ahhoz nem kell összefogást hirdetnem velük és saját magammal, megy ez anélkül is.
    No, nyerjük meg a nomádot, annak legalább van értelme.

Üdv secondary

Értem, hogy mire célzol,de ez nem a való világ,hanem egy játék.
    Viszont ha itt önállóan kitalál pár ember ilyen badarságot, csendőrség?rendőrség?bíróság??
    akkor kell egy felügyeleti hatóság,belügyminiszter stb.
    Akkor én úgy döntöttem,hogy a felügyeleti jogot rajtuk gyakorlom és nekem vagy a szövetségnek tartoznak elszámolással.
    megszavazzuk pár baráti szövetségekkel és már fórumozunk is,hogy skacok,ez van:)))
    Na...ugye milyen morbid????:))))))

További jó játékot Sec:))

Diamond

DiamondStar1972 @ hu 2
  • secondary (HU2)secondary (HU2) Bejegyzések: 6HU2
    ne haragudj diamond ha belerondítottam a gondolatmenetemmel és a példámmal a elképzelésedbe de nem én találtam ki ezt az egészet.
    viszont ha hasonlóképp vankivitelezve mint a fenti példám tökéletesen működőképes.
    és ezt tapasztaltam.
    konkrétan emlékszem kic andris ezen törekvésére is amikor még a reloaded berkein bellül voltam és bólogatva eggyetértettem vele mert hasonló dolgokat vázolt fel számomra mint elérendő cél.
    és most is ugyanígy eggyetértenék vele.
    de pc petinek is voltak ilyen elképzelései és ha nagyon megerőltetném magam eggyes aspektusait fel tudnám idézni.
    igaz azóta a munkakörváltozás miatt nem játszik és más a vezető a hollóknál.
    amennyire én értelmeztem az általad említett eventnyerés szabályozásáról nem esett szó meg a támadások szabályozásásról sem.
    igazából sztem akár a a csatlakozott szövetségek között is lehet háború viszont ha elmérgesedik a helyzet akk a nagyközösség segít szétszedni a marakodó feleket.
    itt nem csak erről az 5 szöviről van szó.
    csatlakozzon a többi szövi is.
    andris visszább írta is h amikor ezt ő kezdeményezte egy szövi mondta azt h csináljuk.
    itt most 5 állt össze de ez mellé jó lenne ha besorolna a többi szöbvi is.
    h végre ezek a kezdeményezések globálisan érvényesüljenek a szerveren.
    és mindettől még lehet csatározni és kell is.
    én szeretek ezt tudja is aki nálatok ismer.
    és tudom h ilyenkor megfordul a fejekben a gondolat h "igen? akk pakolok"
    megyek el a géptől főzni szóval most inkább ne.
    de azért maradjon egy ésszerű határon bellül a harc.
    öreg és kevés vagyok ahhoz h két hónapig 10 bejövőket fogdossak meg vagy nyitogassak naponta 2 hónapon át mint anno a szakasz háborúban.
    csak próbáljunk meg egy új dolgot és erre kérem a többi nagy szövit is.
    játszunk eggyütt és ne egymás ellen.

üdv sec..

secondary @ hu 2
  • sahrazad (HU2)sahrazad (HU2) Bejegyzések: 160HU2
    Először is szeretnék gratulálni a szervernek hogy végre felébredt, épp ideje volt ennyi idő után ;) Talán már akkor észre kellett volna vennie néhány szövinek hogy mit gondolnak róluk mikor behúzták őket a szakasz elleni szerverháborúba.

Vicces olvasni egy-két érdekember hozzászólását is. Én megértem diamondstar haverunkat is, hogy azonnal az érdekeket keresi a kezdeményezés mögött, hisz világéletében érdekember volt, miért nézné más szemszögből a világot épp most. Viszont kérdésként felmerült bennem hogy kic lovag saját elmondása szerint hasonló dolgot kezdeményezett, akkor az is saját érdek miatt volt?? Vagy amikor ő találta ki az szerverérdek, mikor más az saját? Sahrazad kisasszony is az elvek embere, érdemes visszaolvasni a sok zagyvaságot amit ő próbált eladni a szervernek itt a fórumon, persze ő azt nem érdekből tette úgy mint ez a sok csúnya szövetség. Igaz mikor neki kellett támadni másik 3 szövetséggel valakit akkor nem volt ennyire felháborodva:) De a cél érthető, nyomni a demagógiát mert ez már bejött, a szakasz ellen be tudtak hülyíteni 2 szövit, meg kell próbálni hátha most is bejön.

Bár az értesülések szerint a "jobbak vagyunk mint a szakasz" mottó alatt épp két olyan szövetség megtámadására készülnek akik mellettük harcoltak a szerverháborúban. De hát indok biztosan lesz a szerver népe számára is, hisz végülis mindig ők az áldozatok. Ahogy most is látszik mindenki más érdekből cselekszik csak ők nem, szerencsére ahogy látom egyre kevesebben hiszik ezt el. Az öt szövetségnek meg kívánom hogy ne hagyják magukat újra behülyíteni és akkor talán működhet ez az egész!!! 
    Kedves Sicc!
    Te, aki olyan jólértesült vagy, igazán tudhatnád, hogy a szerver nagy mesélője (névadóm maga  a hajladózó és az esti szélben ringatódzó törzsű Balalajka volt) már vagy 40 éve nem kisasszony. 58 éves nagymama, akinek 13 unokája van. A többiről meg inkább semmit, mindig vagytok, akik személyeskedésen, a másik sértegetésén kívül mást nem tudtok.
    Rá se ránts a virtuális papír mindent elbír és korlátlan mennyiség van belőle ahhoz, hogy másokat szidalmazó magvas és magvatlan gondolataidat kifejtsd:DDD
    Jaj, szavad ne feledd, mi is volt előbb? Az, amikor a Szakasz, Deres és még 3 másik szövi rátámadt az egyedül harcoló Ellenállásra  (Magyar nevén az Első Galambos Háború, vagy  ha úgy tetszik az 5:1 elleni, vagy az, amikor viszonzásul a Rendellen és a Hollók megtámadta a Derest (2 másik szövetséggel, sicc, Te Sicc, elszámoltad, eggyel kevesebben voltunk).
    Jaj, ne má, tudom hogy a Csillagok háborújából is először a 6. részt forgatták le (vagy a 4.et), no, de ők legalább az időrendet nem akarták utólag átírni:DDD Nyilván azért szeretnél az időrendről elfeledkezni, mert az nem illik bele  az koncepciódba.:DDD
    Tanuljunk meg szeretni a tonikot, vagy ha úgy tetszik, merjünk pontosan emlékezni a szerver történelmére:DDD
    Sok szeretettel üdvözöl
    Lail Rashad Sahrazad
    Uj Zélandról
    mivel nálunk előbb van néhány órával hétvége, arra kérlek, hogy becsmérlő és rágalmazó soraidat gyűjtsd össze és egyben helyezd el ezen a felületen, majd hétfőn átolvasom:DDD
  • csaba doki (HU2)csaba doki (HU2) Bejegyzések: 300HU2
    szerkesztette ezt: 30.05.2019
    Először is szeretnék gratulálni a szervernek hogy végre felébredt, épp ideje volt ennyi idő után ;) Talán már akkor észre kellett volna vennie néhány szövinek hogy mit gondolnak róluk mikor behúzták őket a szakasz elleni szerverháborúba.

Vicces olvasni egy-két érdekember hozzászólását is. Én megértem diamondstar haverunkat is, hogy azonnal az érdekeket keresi a kezdeményezés mögött, hisz világéletében érdekember volt, miért nézné más szemszögből a világot épp most. Viszont kérdésként felmerült bennem hogy kic lovag saját elmondása szerint hasonló dolgot kezdeményezett, akkor az is saját érdek miatt volt?? Vagy amikor ő találta ki az szerverérdek, mikor más az saját? Sahrazad kisasszony is az elvek embere, érdemes visszaolvasni a sok zagyvaságot amit ő próbált eladni a szervernek itt a fórumon, persze ő azt nem érdekből tette úgy mint ez a sok csúnya szövetség. Igaz mikor neki kellett támadni másik 3 szövetséggel valakit akkor nem volt ennyire felháborodva:) De a cél érthető, nyomni a demagógiát mert ez már bejött, a szakasz ellen be tudtak hülyíteni 2 szövit, meg kell próbálni hátha most is bejön.

Bár az értesülések szerint a "jobbak vagyunk mint a szakasz" mottó alatt épp két olyan szövetség megtámadására készülnek akik mellettük harcoltak a szerverháborúban. De hát indok biztosan lesz a szerver népe számára is, hisz végülis mindig ők az áldozatok. Ahogy most is látszik mindenki más érdekből cselekszik csak ők nem, szerencsére ahogy látom egyre kevesebben hiszik ezt el. Az öt szövetségnek meg kívánom hogy ne hagyják magukat újra behülyíteni és akkor talán működhet ez az egész!!! 
    Na a szakaszos szerencsétlenek megint megjelentek, akik soha nem merik vállalni magukat :)

Igazad van álnevű: a Szakasz az áldozat és mi meg csúnyán megvezettünk szövetségeket :))))))

Nem volt nehéz ellenetek találni bárkit, max a gyávák álltak mellétek. Aki megtapasztalta a játék és kommunikációs stílusotokat, annak elég volt füttyenteni és máris ellenetek mentek. Nem kellett senkit hülyíteni, ment magától. Bármennyire fáj még a mai napig is, hogy elbuktatok, EZ VAN! :) 

És igen, azóta sokkal élhetőbb a szerver. Az, hogy vannak szövetségek, akik remegnek, az érthető. Meg van az okuk rá. Tudják, hogy van vaj a fülük mögött. Van, akivel már rendeztük a múltat és van, aki inkább az árulást választotta, mert gyáva volt kiállni a társaiért. Ilyen emberek mindig lesznek. Hiába csak egy játék, attól még a jellemek megmutatkoznak..

Bármennyire fáj szerencsétlen szakaszos játszótársam, leszerepeltetek. És igen, árulók mindig lesznek. A bátorság nem jár alanyi jogon,

Ne felejtsük el, hogy járt az Odin. Hosszútávon a korrektség nyer. De ezt neked hiába magyarázom, mert a szót sem érted :)

Na további jó szerencsétlenkedést!
  • maros8 (HU2)maros8 (HU2) Bejegyzések: 1HU2

Vicces olvasni egy-két érdekember hozzászólását is. Én megértem diamondstar haverunkat is, hogy azonnal az érdekeket keresi a kezdeményezés mögött, hisz világéletében érdekember volt, miért nézné más szemszögből a világot épp most. Viszont kérdésként felmerült bennem hogy kic lovag saját elmondása szerint hasonló dolgot kezdeményezett, akkor az is saját érdek miatt volt?? Vagy amikor ő találta ki az szerverérdek, mikor más az saját? Sahrazad kisasszony is az elvek embere, érdemes visszaolvasni a sok zagyvaságot amit ő próbált eladni a szervernek itt a fórumon, persze ő azt nem érdekből tette úgy mint ez a sok csúnya szövetség. 

Szerintem, ismeretlenül ne személyeskedjél. Ez a kezdeményezés nem erről szól. Amiről természetesen elmondhatod a véleményed, mint mindenki, hozzászólhatsz, de a személyeskedés az nagyon lealacsonyító. Mindenkinek vannak sérelmei, nem csak neked, de azt old meg máshogy, más módon, ne így a fórumon.
    Úgy olvasom szereted az "érdek" szót, több játékosnál is használod.
    Szerintem egyik játékostársad sem az érdek elve miatt szólt hozzá a témához, csupán a véleményét mondta el. Hogy Te ezt viccesnek és "érdeknek" véled,  személyeskedés, nem az elindított  témaára, lényegére formálsz véleményt!
    Nem homokoztál együtt, nem építettek homokvárat Diamondstar játékossal  hogy egy ilyen negatív véleményt mutass be, úgy hogy nem ismered. Persze említhetném  Kic Lovag és Sahrazad játékost is, akiket tiszteletlenül említesz a hozzászólásodban.
    Egyedül Te nem vállaltad a neved és neked áll érdekében- előbbiekben írtad- , hogy a szövetségedet, játékostársaidat védjed, valós és valótlan dolgoktól.
    Próbálj a kezdeményezésre reagálni, ne a múlt sérelmeiből véleményt alkotni. 

maci1030

maros8 @ hu 2
  • prutyi (HU2)prutyi (HU2) Bejegyzések: 17HU2
    szerkesztette ezt: 30.05.2019

@HU2 ;
    Szint: 70/800
    Szövetség: Ébredés, Rang: Őrmester

"Csakis magam miatt tettem amit megtettem
     Megoldogztam mindenért és nem elvettem
     Magamtól megyek el innen ha el kell mennem
     és nem azért mert nem akarnak látni egy-ketten"
  • Bobolaci (HU2)Bobolaci (HU2) Bejegyzések: 4HU2
    Sziasztok!

Sajnálom,hogy már megint a "Baby one more time" műsor működik!
    Egy 6-os szintű sicc lovag, honnan tud mindent?Keresem de nem találom!Egyébként ha kíváncsiak vagytok rá!Tompa látó vagyok!:D 
    Ez a Topic Nem arról szó,hogy kinek a kártyája jobb minőségű!

Kérlek Titeket a személyeskedéseket, hagyjátok otthon!
    Üdvözlettel és Tisztelettel!
    Bobo
    secondary

A kezdeményezéssel nincs semmi probléma, csak az,hogy bitang hiteltelen , pár kezdeményező embertől,szándékosan nem írom,hogy szövetség,és hidd el , hogy a becsületesség, az adott szó,nagyon messze áll pár alapító tagtól:))saját tapasztalat:)))olyan emberektől,és nem szövetségről beszélek, mert több érintett  szövetség tagjával beszéltem,és a tagság min. 80%-át meg sem kérdezték erről,csak tényként közölték velük.
    Tehát ez nem szövetségek érdeke,hanem pár emberé egy-egy szövetségen belül, ergo, saját szövetségükön belül is átlépnek a társukon., dúl szövetségen belül a demokrácia:)))ez számomra szánalmas.
    A kezdeményezők,nem is tudják,hány szövetség röhögi körbe, ezt a nagy barátkozást:))
    Még azok is,akikkel háborúzott a szövetségünk, vagy ők esetleg barátként tekintenek rájuk.
    UGYANAKKOR , A SAJÁT SZÖVETSÉGEM,ILYEN JELLEGŰ KEZDEMÉNYEZÉSÉT IS ELUTASÍTANÁM:
    Egy 20-ad rangú szövetségtől hitelesebb lenne ez az egész.
    Sajnálom azokat,akik a tényleges való világban nem találták meg a helyüket,és itt tényleg elhiszik,hogy bíró,törvényhozó lehet belőle, én kívánom nekik,hogy találják meg a helyüket a nagy világban, és találják meg az örömüket,és ide csak azért jöjjön,hogy kikapcsolódjon:)Akkor élhető a játék,mert nem a kis szövetségek védelmére próbálják létrehozni ezt a valamit.
    Intelligencia kérdése , és becsületesség csupán,ki hogy játssza a játékát,és élhető a szerver:))ami most is az, és normális fejekben meg sem fordulna ilyen.
    A saját félelmeiket kell legyőzni,de az nem itt fog megtörténni.mert először többeknek, először magukkal kell őszintének lenni,utána a környezetéhez.
    De mint írtam, az első hozzászólásom az,ami ide vonatkozik, ebben a játékban saját szövetségén kívül,ne határozzon meg semmit, más szövetség, saját játékukhoz van közük,máséhoz nem.
    Takarítsanak a saját portájukon,mert álságos , szava hihetetlenekből,van bőven köztük.

Jó játékot kívánok.

Diamond

DiamondStar1972 @ hu 2
    Hol van az én hozzászólásom?
    Azért kicsit se normális,hogy egy 6-os szintű kastély írhat ide és Én meg nem!:D
    Köszönöm szépen a moderátornak!Nem tudom mivel sértettem meg!?
    Remélem a sok banális dolgokat is kitörli innen!
    Még egyszer mondom!Ez a topik nem arról szól,hogy személyeskedjünk!R-Go sicc és hasonló kastoknak nincs keresni valójuk itt!
    Üdv:
    Megtaláltam!
    Ezek szerint kultúúrális multi ifjonc vagyok!
    Szeretném még mindig,hogy ez a topic normális dolgokról szóljon!Ne egy 6-os kast!Véleménye alapján menjen tovább!
Ez a beszélgetés lezárult..