Élelemtermelés probléma

Sziasztok!

Találkoztatok már azzal az esettel, hogy hirtelen lecsökkent, vagy megnőtt az élelemtermelésetek? Például volt már olyan, hogy egy csűr vagy gazdaságnál azt írja ki, hogy -2-t termel, majd ha ki majd vissza rakom az épületelemet ami benne van, akkor drasztikusan megnő a termelés, akár az eredetitől pár ezerrel nagyobbra?

Nem tudom, hogy melyiknek higgyek, mert megtörtént már, hogy egyik nap még termeltem mondjuk 4000 élelmet, mondom jól van akkor, holnapig kibírják a katonák. Aztán másnap néztem, ételhiány 2 kastélyban is és a termelés lecsökkent 2500-ra, pedig a 4000-es termelésért még az achievementet is megkaptam, Nem járt le a felügyelő, VIP mód sem, címet nem vesztettem, ezért nem értem, hogy mi lehetett.

Nem tudom, hogy honnan jött ez a -2-es termelés egy épületnél, de elég zavaró, hogy most nem tudom, hogy melyik esetnél termel jól. Az egyik keveset, a másik túl sokat termel.

Válaszok

• KígyóSensei (HU2)KígyóSensei (HU2) Bejegyzések: 2HU2
    Egy előnye van: bizonytalan ideig rohadt nagy termelésed lesz. Nekem a 20000-res fogyasztásból lett 6000-res
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,629
    Sziasztok!

Találkoztatok már azzal az esettel, hogy hirtelen lecsökkent, vagy megnőtt az élelemtermelésetek? Például volt már olyan, hogy egy csűr vagy gazdaságnál azt írja ki, hogy -2-t termel, majd ha ki majd vissza rakom az épületelemet ami benne van, akkor drasztikusan megnő a termelés, akár az eredetitől pár ezerrel nagyobbra?

Nem tudom, hogy melyiknek higgyek, mert megtörtént már, hogy egyik nap még termeltem mondjuk 4000 élelmet, mondom jól van akkor, holnapig kibírják a katonák. Aztán másnap néztem, ételhiány 2 kastélyban is és a termelés lecsökkent 2500-ra, pedig a 4000-es termelésért még az achievementet is megkaptam, Nem járt le a felügyelő, VIP mód sem, címet nem vesztettem, ezért nem értem, hogy mi lehetett.

Nem tudom, hogy honnan jött ez a -2-es termelés egy épületnél, de elég zavaró, hogy most nem tudom, hogy melyik esetnél termel jól. Az egyik keveset, a másik túl sokat termel.

Szia!
    A Relikvia üvegházak átveszik a termelést egy 100%-os csűrről. Ezért a termelési elemek sem úgy adnak bónuszt , mint előtte. Azokat át kell helyezni.
    Uriel
  • rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) Bejegyzések: 569HU2
    Egy előnye van: bizonytalan ideig rohadt nagy termelésed lesz. Nekem a 20000-res fogyasztásból lett 6000-res
    Légyszi maradj csendben, biztos csak benéztél valamit. :blush::D 
    Sajnos tudnak a hibáról egyébként  :'( Vajon a hétvégén csak ügyelet van és nem javítunk semmit elv ilyenkor is él? :joy:

Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
  • z40 (HU2)z40 (HU2) Bejegyzések: 1HU2
    Nálunk is többen jelezték hogy több ezres ugrások vannak hol pluszba, hol minuszba.
  • harcos krisz (HU2)harcos krisz (HU2) Bejegyzések: 1HU2
    ha reggelig nem lesz változás feladom a karit!!!! 22650-ről 14042-re esett pontosan,full üvegház mind  a kettő 14/10 épületelem van rajta,ezért nem érdemes tovább itt ülni..,,,vadászlak-kajatermelés  ugyan úgy megy rajta,,megérdemelnék hogy most komplett szövik feladják karijukat!!!
  • donkulcsi (HU2)donkulcsi (HU2) Bejegyzések: 1HU2
    Ugyan ez nálam is "-5 élelem termelés". Csak nekem tűnik úgy, hogy egyre rosszabb ez a játék? Lassú mint a bűn és szaggat az egész, most meg ez... Egészen jól sikerültek ezek a "javítások" :smile::wink:
  • DarkMogyi (HU2)DarkMogyi (HU2) Bejegyzések: 5HU2
    szerkesztette ezt: 07.06.2019
    Nem látom hogy javult volna az élelem termelés! mi lesz már, arrol nem is írtatok hogy a csür szintje sem jó ami 100% os termelés volt 30ra fejlesztve az most 22es és a 30ast át tette 10% osra, ne játszanak már velünk! ma 17500 helyett 14200 at termel , elég már a hibákból!!
    Post edited by Uriel on
    1:galaktikus törvény- ember ember ellen nem cselekedhet se anyagi se testi se  érzelmi se egyéb ember ellenes tettekkel!
Sign In to comment.