Főoldal Humor és szórakozás

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Kastély szépségverseny

Sziasztok! 

Mit szólnátok egy kastély szépségversenyhez? :wink:  Arra gondoltam Májusban indulhatna, ha van rá igény. Na meg persze, ha szeretnétek! 
Várom a reakcióitokat! 

Üdvözlettel:. 
                             Arthur Pendragon 

• UrielUriel Bejegyzések: 2,629
    szerkesztette ezt: 23.04.2019
    Szia!
    Emlékezetem szerint volt már ilyen verseny. A jelenlegi játék szisztémája azt követeli, hogy minél több katonát tudjon eltartani egy adott vár. Ez ebben az esetben azt eredményezi, hogy nem a külső a fontos, hanem a hatások. Természetesen lehet ebből is "szép" várat összeállítani, de elég kevés a lehetőség. Amennyiben többen is szeretnétek egy ilyen versenyt, akkor én hivatalosan is meg tudom hirdetni, s a verseny győztese kaphatna valami ajándékot. A kérdés csak az, hogy kik döntik el, hogy melyik a legszebb kastély?
    Uriel  
    Post edited by Uriel on
  • Danger:D (HU2)Danger:D (HU2) HU2 Bejegyzések: 53
    Helló!

Szerintem símán lehetne egy ilyen versenyt csinálni, bár valszeg úgyis a 70/800-as emberek lennének a legjobbak.
    ~The dreams are gone. Midnight has come. The darkness is our new kingdom.~

• Guszti báró (HU2)Guszti báró (HU2) HU2 Bejegyzések: 5
    Van benne valami... :/
Sign In to comment.