HTML5 problémák jelentése

13»

• rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) Bejegyzések: 557HU2
    Ha támadást pakolok, akkor a flash verziónál a + jellel jelölt négyzetek körül bárhol kattintva tudok katonát/eszközt felhelyezni, a html verziónál pedig csak akkor, ha pont a + jellel jelölt négyzetek valamelyikébe kattintok. Ami elég idegesítő, mert általában pont két négyzet közé sikerül kattintanom :D 
    Támogatás küldésénél és katonák/eszközök utaztatásánál is ez a helyzet.

Valamint a távoli világokban támadás indításnál ha a nyerhető örökséget mutató lapot kipipálom és  ezután még visszamegyek módosítani a támadáson és újra előhívom ezt a lapot, akkor hibásan jelenik meg és nem lehet elindítani a támadást (flash és html verziónál is hibás):

-
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
    Uriel mondta:
    rotkiv (HU2) mondta:
    Még egy gondom van a térképpel, néha nem működik az, hogy megfogom és arrébb rakom, mert néha nem akarja elengedni, miután megfogtam és elengedem máshol, mozog ugyanúgy a térkép, mintha nem engedtem volna el. 
    Respect Urielnek, ha ezt a mondatot le tudja fordítani angolra és továbbítani :D 
    Szia!
    Minden képpen, mivel hogy velem is ugyanez megtörténik néha, tehát pontosan ezt jelentettem már én is. Persze angolul ez teljesen más szavakkal van, de megvan erre is a megfelelő fordítás.
    Uriel
    Szia!

Sherlockot megszégyenítő nyomozással kiderítettem, hogy akkor van probléma a térkép arrébb rakásával, ha a játékfelület szélén engedem fel az egeret. Ilyenkor nem fog ottmaradni, hanem mozog tovább a lekattintás után is.
    Nem tudom, hogy jelent-e valamit ez az infó, hátha... :)
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
  • kalev (HU2)kalev (HU2) Bejegyzések: 4HU2
    Ma 19:34-kor azt tapasztalom, hogy a barakkban nem tudok toborozni.
  • Mab (HU2)Mab (HU2) Bejegyzések: 784HU2
    Üvegházat sem enged fejleszteni, gyógyítani sem lehet és az eszközök gyártása sem működik.

Tudom, tudom, hétfőn...
  • csenge32 (HU2)csenge32 (HU2) Bejegyzések: 33HU2
    Nem lehet belépni az építési menübe. Most komolyan? Tényleg nem látják be, hogy a HTML5 egy katasztrófa?!
    csenge32 @ hu 2
  • p3y0k4 (HU2)p3y0k4 (HU2) Bejegyzések: 3HU2
    bongeszo ujrainditas, ki es bejelentkezes utan most mukodik minden, de eddig rossz volt
  • TsabaGamer (HU2)TsabaGamer (HU2) Bejegyzések: 51HU2
    tele van hibával a játék ( van kinél toborozni, eszközt készíteni, fejleszteni nem lehet, van kinél egyiket sem) és itt a hétvége, de vegyek sok ajánlatot, mert azokat dobálja fel a gép folyamatosan

SZÉGYEN
    Tsaba @ hu 1
  • Mab (HU2)Mab (HU2) Bejegyzések: 784HU2
    tele van hibával a játék ( van kinél toborozni, eszközt készíteni, fejleszteni nem lehet, van kinél egyiket sem) és itt a hétvége, de vegyek sok ajánlatot, mert azokat dobálja fel a gép folyamatosan

SZÉGYEN
    Indítsd most újra, elvileg javították a hibát.
    Mab (HU2) mondta:

SZÉGYEN
    Indítsd most újra, elvileg javították a hibát.
    okés, köszi
    Tsaba @ hu 1
    Ha levelet írok, vagy a chatre valamit és feldobja a semmirekellő ajánlatokat a játék, akkor elakad az írás alatta, a flash verziónál működött, hogy tojtam az ajánlatokra és írtam tovább alattuk.

• rizsa2 (HU2)rizsa2 (HU2) Bejegyzések: 4HU2
    Szia a játék összeomlásal kapcsolatban nagyon boszanto napi 20 vagy mégtöbb ezt kéne javitani.

• UrielUriel Bejegyzések: 2,683Moderator
    rizsa2 (HU2) mondta:
    Szia a játék összeomlásal kapcsolatban nagyon boszanto napi 20 vagy mégtöbb ezt kéne javitani.

Szia!
    Nem értem az összeomlást, mivel nálam sosem csinál ilyent. A szövetségemben sem hallottam erről, szóval nem tudom, hogy miként kellene javítani, ha ez csak nálad jelentkezik.
    Uriel
    Helló,

mikortól lesz csak HTML5 - ben játszható?
    Tsaba @ hu 1
Sign In to comment.