Főoldal Szövetség bemutatkozások és keresés

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Sanci5

szövetségünkbe magyar nyelvű aktív tagokat keresünk. belépésnek különösebb feltétele nincs mindössze annyi hogy korrekt játékot kérünk.
a koordinátánk 747:639 ezen koordináta viszonylag közelében keresünk tagokat hogy tudjuk egymást segíteni támadás esetén.
privát üziben keressétek fallenangel nevű játékost. jó játékot

• rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) HU2 Bejegyzések: 569
    Mióta van INT3 szerver? :flushed:
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,654
    rotkiv (HU2) mondta:
    Szia!
    Pár hónapja indult, azt hiszem, de én sem a tesztszerveren, sem ezen nem vagyok, elég nekem a Magyar2 -es.
    Uriel
  • rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) HU2 Bejegyzések: 569
    Uriel mondta:
    rotkiv (HU2) mondta:
    Szia!
    Pár hónapja indult, azt hiszem, de én sem a tesztszerveren, sem ezen nem vagyok, elég nekem a Magyar2 -es.
    Uriel
    Értem. Köszi a választ. :)
    Én nem is tudtam ennek a létezéséről, mert nem kaptunk semmi infót arról, hogy ilyen van.
    Utánanéztem az angol fórumon is, ott olyasmit írtak, hogy ezen a szerveren nincsenek eventek, olyan, mint a távoli világ, csak nem korlátozott ideig tart. Ez igaz?
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
Sign In to comment.